الیزابت وارن evisceration از مایک بلومبرگ باید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عصبی

معلوم مایک بلومبرگ دقیقا همان چیزی است الیزابت وارن نیاز به از طریق شکستن در سال 2020 دموکراتیک اولیه. و او را نه فقط یک فویل برای او در کمپین بلیزرز — این چیزی است که او معتقد است و آن را نشان می دهد.

وارن بود سریع به پس از میلیاردر در چهار شنبه دموکراتیک بحث در نوادا توجه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند تاریخچه تماس زنان “چربی broads” و “اسب-مواجه شده است.” و ماساچوست از حزب دموکرات نمی خرد شدن. او رفت و بعد از تاریخ توقف-و-frisk پلیس به عنوان شهر نیویورک شهردار. او به نام او را برای امتناع از انتشار زنانی که برای او کار می کرد و او را متهم کرد و شرکت خود را از آزار و اذیت و تبعیض از عدم اطلاع توافق نامه. و به طور گسترده آن را روشن است که آیا یا نه آن را به او که نامزدی حزب دموکرات او کاملا, مثبت نمی خواهید آن را به بلومبرگ.

“نگاه من حمایت هر کس دموکرات نامزد شده است اما درک این” وارن گفت: در روز چهارشنبه. “دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

فراتر از فهم و outs از jabs در بحث مرحله وارن اهانت به بلومبرگ و دیگران مانند او بسیار واقعی است. وارن مانند برنی ساندرز نیست فقط یک منتقد از “میلیاردر کلاس” او یک منتقد از یک نوع بسیار خاص از میلیاردر کلاس: کسانی که با استفاده از مزایای استفاده از بیش از حد سیستم پیچیده به جلو در حالی که هر کس دیگری می افتد ،

بلومبرگ ساخته شده خود را بیش از 50 میلیارد دلار با بلومبرگ ترمینال مالی سیستم کامپیوتری است که هزینه های رو به بالا از 20000 $در سال می دهد و وال استریت جمعیت حیاتی لبه در بازی بازار و گردآوری ثروت خود را. این محل می تواند برای معامله گران و تحلیل گران و مدیران, و اگر شما می خواهید آن را در امور مالی آن را در یک راه منحصر به فرد در.

وارن ساخته شده و مصرف کننده حمایت مالی اداره یک سازمان دولتی با هدف از بین بردن پیچیدگی در سیستم مالی است که آن را در کنار غیر ممکن است برای مصرف کنندگان آمریکایی به حرکت بسیاری از جنبه های اقتصادی خود را زندگی می کند. در حالی که او راه اندازی CFPB او می خواهم نگاهی به فرم وام و بپرسید: “آیا می توانید لطفا این کار را ساده تر?”

او برجسته این در یک سخنرانی در یک رویداد به میزبانی اتاق فکر موسسه روزولت در سال 2010 به عنوان بورسی را Ezra Klein اشاره کرد در مورد الیزابت وارن.” صنعت بانکداری ساخته “پیچیدگی ماشین” به “را از آن همه بسیار پیچیده است بنابراین تنها کارشناسان می تواند آن را درک” او گفت:. انواع مانند بلومبرگ کمک به ساخت و تداوم آن سیستم.

همانطور که وارن نظرسنجی شماره افزایش یافت در تابستان گذشته و به سقوط بود و هیستری ثروتمند بچه ها نگران چشم انداز خود را در کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل وارن خواهد بود انتخاب بین “بیماری و مرگ” است. ما لازم نیست کسی که “vilifies افراد موفق” اظهار دیگری است. یک پرچین منابع و مدارک آورده بود اشک در تلویزیون ملی ایده وارن برد.

به عنوان نوادا بحث نشان داد که همه این بچه ها غنی تا به حال دلیلی برای نگرانی در مورد وارن: او um واقعا نمی مانند آنها. مورد در نقطه: عملکرد او در مواجهه با بلومبرگ.

وارن قرار خودش را به عنوان مردمی که دارای یک طرح برای همه چیز در 2020 کمپین بلیزرز اما به عنوان اصلی می رود OG لیز در حال آمدن است. آن وارن که به نام “خون و دندان” در طبقه در مبارزه برای به دست آوردن CFPB به Dodd-Frank اصلاحات مالی. وارن گفت که ولز فارگو مدیر عامل شرکت او باید به عنوان جرم جنایی مورد بررسی قرار گرفت. وارن ساخته شده است که بسیاری از دشمنان نه تنها در میان جمهوری خواهان بلکه در درون دولت اوباما که او را دریافت نمی, کارگردانی آژانس او می خواهم تصور و جنگیدند — و کسی که در آن رفت و به سال 2012 سنا نژاد در ماساچوست و برنده شد. او را در حال اجرا برای رئيس جمهور را به پایان برساند که او چه زمانی آغاز شد که او به دولت: ریشه کن کردن فساد او می بیند در قلب بسیاری از مشکلات کشور.

بلومبرگ ، قابل پیش بینی زمان زیادی از گرما در نوادا بحث است. او صرف به سمت بالا از 400 میلیون دلار در تبلیغات به منجنیق خود را به مقام سوم در پای صندوق های رای در سراسر کشور و خیلی از پیام تا به حال تا حد زیادی شده است و بلامنازع. همه نامزدها در زمان هدف در سابق شهر نیویورک شهردار اما وارن کردم در بعضی از بیشترین بازدید.

آن را حس می کند: وارن نیست فقط خشم است که نابرابری وجود دارد در ایالات متحده آمریکا; او همچنین می داند که چگونه سیستم کار سوق دادن آن است.

برای مثال فیلم از بلومبرگ بحث حذف عمل redlining که در آن بانک تبعیض علیه اقلیت نژادی در ساخت وام و نقش آن در بحران مالی پدید آمده در اوایل این ماه. وارن که پس از بحران مالی رئیس کنگره پنل نظارت بر دارایی های مشکل امداد رسانی برنامه (TARP) 700 میلیارد دلار کمک مالی بانک به سرعت آن را به نام ،

وارن صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای اش به عنوان یک دانشگاهی و در سیاست مبارزه علیه پولدار. او مبارزات انتخاباتی در یک گسترده مبارزه با فساد پیام و یکی از امضا موارد دستور کار است یک مالیات بر ثروت در ultrarich. او در مبارزات انتخاباتی شده است فروش “میلیاردر اشک” لیوان ماه و راه اندازی یک میلیاردر ماشین حساب برای مردم به tabulate که چقدر مدیون او “فوق العاده میلیونر مالیات” پیشنهاد. در میان میلیاردرهای لینک های سایت به آنها کمک کند کشف کردن که چقدر مدیون است بلومبرگ.

در بحث مرحله و در سال 2020 اولیه بلومبرگ پدید آمده است به عنوان یک نوع از پروکسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او را در حال اجرا در برابر او: یک میلیاردر نیویورک تاجر با یک رکورد شطرنجی در نژاد و جنسیت. اما بلومبرگ اعتبار بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن — او را غنی تر بوده و بیشتر در کسب و کار موفق و انسان دوستی بود و شهردار کشور, پرجمعیت ترین شهرستان برای 12 سال است. وارن توانایی را در بلومبرگ نیست فقط یک علامت هشدار دهنده برای آینده خود اجرا فهم آن را نیز یک هشدار برای مغلوب ساختن پیشی جستن: وارن است که در اینجا برای مبارزه با او خیلی خوب در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>