چه اتفاقی افتاد به الیزابت وارن?

این سیاست بزرگ داستان بهار و تابستان 2019 شد وارن بی وقفه افزایش در پای صندوقهای رای است. سراسر مه, ژوئن, ژوئیه و اوت شماره خود رو بهتر و بهتر. توسط اواسط ماه اکتبر او تا به حال نزدیک به گرفتار جو بایدن.

و با وارن نامتناسب قوی در اوایل ایالت آیووا و نیوهمشایر به نظر می رسید او به خوبی می چرخاند به زمین یکی-دو پانچ جستن به او قرار داده و در بالا بایدن در نظر سنجی های ملی, دست کشیدن برنی ساندرز خارج از مسابقه و انتخاب کنید تا بسیاری از هواداران خود را و تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد.

اما در حال حاضر در روز نیوهمپشایر اولیه او قفل شده است و در نبرد با بایدن بیش از خواهد شد که در پایان سومین و خواهد شد که پایان چهارم. و بر خلاف بایدن که در شمارش یک کارولینای جنوبی “فایروال” برای احیای مبارزات انتخاباتی خود او ندارد backstop دولت است.

اگر او ضربه نظرسنجی-بر اساس انتظارات و غیر منتظره می کند به خوبی در نیوهمپشایر سهشنبه شب او می تواند گزاف گویی کردن. نامزدی او را بعد از همه حفظ بسیاری از زمینه قدرت ساخته شده است که او یک سناتور در ماه اکتبر. اما اگر او نمی کند و این می تواند پایان راه برای او که سمت چپ بسیاری از افراد گیج کننده بیش از آنچه دقیقا اتفاق افتاده است.

کلید وارن ظهور و سقوط او این است که او یک چپ-هافبک کنار چه کسی بهتر از دوست در واشنگتن محافل از برنی ساندرز.

وارن صحبت می کند زبان سیاست wonks و فکر می کنم تانکر. او عمده فکری رهبر در میان کنگره ترقی خواهان در دور دوم رئیس جمهور اوباما. او از نزدیک با رهبران عمده اتحادیه های کارگری. و او به خوبی تثبیت روابط با مطبوعات مترقی. او همچنین تجدید نظر به بسیاری از هیلاری کلینتون طرفداران بودند که واقعا مشتاق در مورد چشم انداز از انتخاب یک رئیس جمهور زن در سال 2016.

بسیاری از مردم فکر او, به عبارت دیگر, به عنوان یک مطلب قابل قبول صورت از ساندرز به سبک سیاست است. قبل از سال 2016 که گروه شامل ساندرز خود را. بسیاری از رهبران مترقی در تلاش بودند به پیش نویس وارن به چالش کلینتون و ساندرز گفت: او را با خوشحالی ایستاده بود کنار در وارن به نفع آن.

سناتور. برنی ساندرز مبارزات در سالم, New Hampshire در فوریه 10 سال 2020 است.
جو Raedle/گتی ایماژ

در اوایل این چرخه در ضمن بسیاری از مردم امیدوار بودند که در سال 2020 ترقی خواهان می تواند اجرا شود که همان بازی دوباره — وارن برای ریاست جمهوری و با پشتیبانی مشتاق از Sanders. وارن است که کمتر از Sanders, یک عضو رسمی حزب دموکرات نمی تماس خودش سوسیالیستی و شکستن موانع به عنوان اولین رئیس جمهور زن — آوردن ساندرز پایه همراه با پیشرفته تر عناصر کلینتون پایه به نفع نامزدی.

اما آن کار نمی کند که راه. به ساندرز و هسته طرفداران 2016 اولیه بود عصر-تعریف سیاسی حاضر است. این واقعیت است که وارن نه تنها فرار نکردند بلکه نمی تایید ساندرز شد نشانه آن است که او فاقد معده به چالش استقرار. بنابراین ساندرز پریدند به مسابقه و شروع به پخش کردن یک پلت فرم است که به طور قابل توجهی بیشتر بلند پروازانه و جناح چپ از خود 2016-فهرست پلت فرم باز کردن فضای روشن به وارن چپ. به جریان اصلی دموکرات ها در ضمن وارن نام تجاری از سیاست باقی مانده غیر قابل قبولی در جناح چپ. بنابراین به جای در حال اجرا به عنوان قهرمان به سمت چپ یا به عنوان یک توقف برنی نامزد او باقی مانده بود به مبارزه در دو جبهه جنگ.

از گرفتن وارن انتخاباتی شده است تا حدودی hobbled با نگرانی در مورد او “electability.”

برخی از این برمیگردد به این واقعیت که او یک زن است. یک تفسیر کلینتون در انتخابات شکست در سال 2016 — تفسیر تشویق کلینتون و برخی از اعضای ارشد — است که او انجام شده در توسط جنسیتی در رسانه ها و مردم است. خواستار زن ستیزی قرار بود یک فمینیست عمل می کنند اما آن را نیز در خدمت به پخش این پیام است که اگر شما جدی در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن شما باید نامزد یک مرد است.

نیز وجود دارد این واقعیت است که به عنوان بورسی را الا Nilsen به کاوش در جزئیات حتی به عنوان وارن امن شهرت ملی او تایید اعتبار در ماساچوست شد و نسبتا ضعیف است. در هر دو سال 2012 و 2018 زد ضعیف تر از شما انتظار می رود بر اساس زمینه های حزبی اصول.

وزش دموکرات ها نیز نگران است که جناح چپ ایده ها را می توان به لحاظ سیاسی سمی در یک انتخابات عمومی ، اما چیزی که در خصوص مضر به وارن است شواهدی وجود دارد که مسائل کنار او بدتر از ساندرز در سر-به-سر matchups با مغلوب ساختن پیشی جستن.

به طور مشابه, Sanders, بر خلاف, Warren, محبوب تر است در ورمونت نسبت به متوسط دموکرات و قوی تر اجرا می شود خود را در آبی صفحه اصلی امور خارجه از حزب دموکرات ریاست جمهوری بلیط.

این electability نگرانی به طور طبیعی پیچیده او ضمنی حزب وحدت بشه. هیچ کس را دوست دارد ایده اقامت برای خود انتخاب دوم و این واقعیت است که او انجام بدتر در این نظر سنجی از هر دو بایدن یا ساندرز به هر دو میانه رو و چپگرا دلیل خوبی برای رد سازش.

همانطور که وارن او رسیده اکتبر رای گیری به اوج خود او نیز مواجه اوج انتقاد از حق خود برای حمایت از مدیکر برای همه.

استدلال این بود که او موفق به ارائه هر نوع حساب چگونه این برنامه دولت مالی خواهد بود. وارن اولین غریزه بود برای کپی کردن ساندرز در اجتناب از جزئیات در حالی که به سادگی این مورد که مجموع هزینه های مراقبت های بهداشتی خواهد بود پایین تر است. اما این به نظر می رسید به درگیری با “وارن یک طرح که” زمین که منجر به انتشار یک نیمه برنامه ریزی دقیق در نوامبر 1 که او به عنوان مشخصه های بدون افزایش مالیات بر طبقه متوسط است.

در حال حاضر روند تا حدودی پایین در نظر سنجی که توسط نقطه rollout نمی رسیدن به آنچه که قرار بود به. به جای تحکیم جناح چپ حمایت پشت سر او به عنوان یکی درست مترقی انتخاب آن را باز کرد تا او را به انتقاد از ساندرز اردوگاه که کارفرما هزینه های او در شمارش شد تحتانی مکانیزم تامین مالی به یک مالیات بر حقوق و دستمزد یا چیز دیگری ساده تر.

سناتور. الیزابت وارن استقبال هواداران در یک تجمع در کنکورد, New Hampshire در فوریه 9 سال 2020 است.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

آن را بعید است که این انتقادات تا به حال هر طور مستقیم نفوذ در این دوره از مسابقه اما وارن مشاوران فکر می کنم آنها تا به حال ثانویه تاثیر توسط مؤثر بر او پوشش رسانه ای. به جای خوشحال اجرای طرح داستان آنها پوشش تاکید بر این ایده است که وارن محاصره شد توسط منتقدان در همه طرف. واقعیت این است که انتقاد از جناح چپ نشریات مانند Jacobin و امور جاری (که نوشت: “چشم انداز یک الیزابت وارن نامزدی باید بسیار نگران کننده” در زمانی که او دوم شد و در نظر سنجی به بایدن را با ساندرز دور سوم) و مربوط ساندرز پسند محافل توییتر تنها تشدید هنگامی که وارن شبیه او ممکن است برنده همچنین با ارسال یک سیگنال قوی به استقرار: اقامت برای وارن نبود رفتن به آنها را کسب اعتبار در سمت چپ پس چرا حل و فصل ؟

سپس در نوامبر 15, Warren اقدام تاکتیکی عقب نشینی با انتشار یک “استراتژی گذار” برای مدیکر-برای-همه نشان می دهد او را هدف عمومی گزینه قوانین اولیه در مدیریت و صرفه جویی کامل M4A فشار برای بعد. که در آن نقطه آن را تنها بدتر شک و تردید در مورد وارن در سمت چپ و بدون حل و فصل هر گونه نگرانی در این مرکز است.

در طول سه فاز از موقعیت در این Warren, تلاش برای بیان آنچه که من را به خود نمایی واقعی — که تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی است یک ایده خوب اما دقیق حکومت استراتژی است که به تمرکز بر روی مبارزه با فساد تلاش های به جای مراقبت های بهداشتی. شاید frontloading تاکتیکی بحث قبلا کار کرده اند بهتر است. و یا شاید هیچ چیز او می تواند انجام داده اند. در هر صورت چه زخم می افتد این است که یک نامزد بود که احتمالا انتخاب ميانه دموکرات در زمان آتش از همه طرف آغاز شده و خونریزی پشتیبانی در جهات مختلف.

همچنین ارزش گفت: در حالی که وارن در حال حاضر در مقام سوم در اقتصاد ملی نظرسنجی, متوسط, او هنوز هم در وهله اول در سراسر کشور با دموکرات ایم که از کالج فارغ التحصیل شده و با رنگ سفید و دموکرات ها. بنابراین اگر شما زندگی نمی کنند در اوایل اولیه دولت و دایره اجتماعی خود را شامل عمدتا از فارغ التحصیلان دانشگاه های, شانس هستند که شما می دانید بسیاری از وارن حامیان.

حامیان سناتور. الیزابت وارن تشویق در Southern New Hampshire University in Manchester, New Hampshire.
یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ

همچنین شواهدی وجود دارد که در تمام گروه های جمعیتی افرادی که با توجه به اخبار مثل وارن بهتر است. به عبارت دیگر تمایل به خواندن این مقاله احتمالا در ارتباط با تمایل به مانند وارن. بنابراین اگر شما احساس می کنید مانند رسانه ها را افزایش بدبینی در مورد شانس است که با تجربه شخصی خود را از جهان آن را بسیار ممکن است که تجربه شخصی خود را فقط نمایندگان راستین.

هنوز هم در حالی که او شانس برنده شدن نامزدی نگاه کم در حال حاضر صعودی در نیوهمپشایر می تواند به سرعت تغییر دهد.

او را حفظ مزیت قابل توجهی است که چپ او را به عنوان نسبت به بقیه غیر ساندرز زمینه در حالی که بسیاری از استقرار دوست دارد او را بهتر از آنها مانند برنی. این نوع از نامزدی که به راحتی می توانید بهره مند از یک حرکت کوچک. اما در حال حاضر شتاب بیشتر در حال حرکت در جهت دیگر و مبارزات انتخاباتی خود را در حال اجرا خارج از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی