Elon Musk است که در آن دوباره

Elon Musk در حال پخش است برخی از بزرگترین و عجیب و غریب ترین — بازدید: دستکاری تسلا قیمت سهام, سوال coronavirus همه گیر و به طور کلی هرج و مرج در توییتر.

روز جمعه در آفریقای جنوبی متولد کارآفرین اخراج کردن یک سری از missives در توییتر. او اعلام کرد او را به فروش تمام اموال خود را و صفحه اصلی به نام دوباره به امریکا از coronavirus مستندات و گفت: تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا است.

فراتر از آشکار “فقط آنچه در جهان می گذرد با Elon Musk” تمایلات تسلا سرمایه گذاران احتمالا کمتر از هیجان با خود را آنلاین ماجراهای. این ماشین الکتریکی قیمت سهام شرکت را کاهش حدود 10 درصد است.

به خوبی شناخته شده برای غیر قابل پیش بینی بودن, مشک, 48, دارای یک استعداد برای تزریق و حتی بیشتر عدم قطعیت در حال حاضر به زمان نامشخص است. در میان coronavirus بحران او شده است در سراسر نقشه — او اول گفت: وحشت بیش از جهانی همه گیر شد و لال پس از آن تصمیم گرفت آن را جدی شده بود و می خواست برای کمک به, و در حال حاضر مانند معترضان در دولت Capitols خواستار پایان دادن به, اجتماعی, فاصله, قوانین, تماس برای کشور به استفاده از اقدامات حفاظتی.

مشک نیز به آب داغ بیش از به tweeting در مورد تسلا قبل و باعث اصلی حرکت در قیمت سهام خود را. او قرار است به برخی از گارد ریل در محل در حال حاضر در اطراف خود فعالیت های رسانه های اجتماعی اما ظاهرا تسلا اجرایی است توجه بیش از حد به آنها.

پس از کمی tweetstorm در جمعه مشک اشاره کرد که او دختر نوازنده گرایمز دیوانه است در او. تسلا سرمایه گذاران احتمالا بیش از حد.

برخی از مردم بر این باورند که مشک را حساب هک شده بود. معلوم نیست اگر این مورد است. توییتر کاهش یافته است به نظر توییت و تسلا نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

بنابراین در اینجا چیزی است: ممکن است که مشک مناسب است که تسلا سهام گران قیمت روی آوردند. با توجه به وال استریت ژورنال بسیاری از تحلیلگران که به دنبال سهام آن را به عنوان نگه دارید و یا فروش این معنی که آنها نمی توصیه خرید آن است. حتی با روز جمعه شیب تسلا قیمت سهام شد تا حدود 70 درصد در سال به تاریخ اوایل بعد از ظهر.

که می شود گفت تسلا نیز گزارش سود برای سه دوره متوالی از جمله اول درآمد سه ماهه آزادی که در این هفته و فرستاده سهام تا حدود 9 درصد است.

اما هر چه محاسن تسلا سهام ارزیابی این نقطه نیست. نکته این است که مدیران اجرائی را ارسال کنید توییتهایی دربارهی خود قیمت سهام در همه, اجازه دهید به تنهایی و گفت که آنها بیش از حد بالا است. و بیشتر چه, این اولین بار نیست که مشک بر داشت خود را در یک قیمت سهام مربوط به ترشی با توجه به تسلا.

در تابستان 2018 مشک توییتی که او با توجه به مصرف تسلا خصوصی در $420 و اعلام کرد او تا به حال امن سرمایه گذاری برای چنین یک معامله است. به نوبه خود این شرکت قیمت سهم به ضرب گلوله به نقطه که شاخص بورس متوقف سهام در دسترس نباشد در حالی که برای.

بعد از این تسلا سعی در انجام برخی از تمیز کردن و توضیح داد که مشک صحبت کرده بود به عربستان سعودی و ثروت صندوق در مورد برخی از پتانسیل بودجه, اما این کافی نبود. آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار شکایت کرد مشک برای گمراه کردن سرمایه گذاران با صدای جیر جیر خود را در سپتامبر سال 2018 طرفین به حل و فصل. لازم مشک به عنوان تسلا صندلی; تسلا و مشک پرداخت 40 میلیون دلار در ضربات پنالتی; و این شرکت با استخدام یک وکیل برای نظارت بر ارتباطات خود از جمله توییتهایی.

مشک رو به توییتر مشکل دوباره در ماه فوریه 2019 و در آوریل آن سال یک روز حل و فصل نیز اقدام به سرکوب مشک رسانه های اجتماعی استفاده و قرار بود به او جلوگیری از به tweeting در مورد چیزهایی که می تواند حرکت قیمت سهام شرکت را. قضاوت توسط مشک جمعه اینترنتی ماجراهای آن به نظر می رسد او را فوق العاده نگران در حال اجرا گرفتار SEC دوباره.

مشک نیست به تنهایی در حال عجیب و غریب در توییتر. اما مسئله این است که آنچه او می گوید و می کند وجود دارد و در جای دیگر در عمومی باید بسیار واقعی مفاهیم. برای یک چیز, مردم گوش دادن به او در coronavirus بنابراین اگر او گفت: این یک شوخی و یا نشان می دهد این مستندات باید به دیگران می تواند به دنبال کت و شلوار.

و در حالی که سرمایه گذاران نیست همیشه دلسوز ترین کلاس شل-توپ مدیر عامل که می تواند هزینه شما یک تن از پول — به خصوص با بازار سهام و اقتصاد به خصوص در حال فرار در حال حاضر انجام نشده و شما هر نعمت. شاید به خصوص در مشک مورد بسیاری از تسلا سرمایه گذاران را پارک پول خود را وجود دارد چرا که از مشک چون آنها طرفداران خود را و آنها بر این باورند در توانایی های خود را. با یک صدای جیر جیر تک مشک سپس صدمه بسیاری از افرادی که در حال ریشه کن برای او و برای خود شرکت است. مشک نیز تعهد به کارکنان خود را به مسئول با شرکت در آینده است.

در نهایت Elon جاوا Elon او به عنوان ثابت در وقت و زمان دوباره. او به نظر می رسد به کار کردن برخی از مسائل در توییتر و من حدس می زنم امیدوارم او خوب است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>