Elon Musk بازگشایی خود کارخانه تسلا در سرپیچی از شهرستان سفارشات. سپس شیوع اتفاق افتاده

ماه گذشته مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk آشکارا به مبارزه طلبیده stay-at-home سفارشات در آالمدا کانتی به منظور بازگشایی ماشین خود کارخانه در فرمونت کالیفرنیا. این مقابلهای میلیاردر که تا به حال شک و تردید شده است از بهداشت عمومی توصیه — و کسانی که قبلا رد همه گیر به عنوان “گنگ” —ابتدا طرح دعوی در دادگاه برای امداد رسانی تاکیدی; سپس تهدید به کارخانه خود را به دولت دیگر; سپس به نام آالمدا کانتی موقت افسر بهداشت “نادان است.” مشک و حتی گفت که او مایل به بازداشت شریف “علت” از شروع مجدد تولید.

و آنچه که او را ؟ با توجه به یک گزارش جدید توسط واشنگتن پست یک شیوع کروناویروس در کارخانه.

تبلیغات:

پست خبرنگار فیض صدیقی گزارش می دهد که دو کارگر “صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه” گفت که ناظران به تازگی در جلسات با تیم های خود به بحث در مورد که این شرکت در گزارش “موارد متعددی از coronavirus.” کارکنان بودند که بیمار با کروناویروس گفته شد تا در خانه بمانند و هنوز برای بازگشت به کار. سه کارگر که قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض بالقوه در حال حاضر به بازگشت به کار.

اصلی تسلا کارخانه تولید که در استخدام نزدیک به 10 ، 000 نفر شروع به تولید زودتر از آن مه 18, توافق با آالمدا کانتی پس از مشک بازی تحت عنوان قربانی کارت. توافق بین تسلا و شهرستان — که قرار بود به اتفاق یک هفته بعد از آن پس از مشک قبل از موعد مقرر راه اندازی مجدد تولید — لازم است که کارگران به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بالقوه.

با توجه به واشنگتن پست مشک اولیه بازگشایی شد نه تنها مبارز اما ممکن است همچنین منجر به گزارش coronavirus موارد در کارخانه. به عنوان آالمدا کانتی سخنگوی Neetu Balram توضیح داد واشنگتن پست: “اگر یک فرد مثبت آزمایش و آنها را ساکن آالمدا کانتی ممکن است ما نمی خواهد که در این مورد به ما گزارش.”

تبلیغات:

پس از آن coronavirus موارد دنبال کرد. بر اساس این گزارش یک کارگر گفت: کسانی که تحت تاثیر شامل یک کارمند در طول شيفت صبح و شیفت شب. کارگران همچنین ابراز نگرانی در مورد عدم توجه به این پست:

برخی از کارگران توصیف یک محیط عدم اطمینان و ترس در اطراف راه اندازی مجدد تولید اشاره کرد که چگونه در برخی از خطوط تولید خود را ممکن است ناپدید می شوند برای دو هفته بدون توضیح — احتمال اثر شدید اقدامات احتیاطی گرفته شده برای هر کسی که توسعه علائم.

‘هیچ اجتماعی فاصله در تمام زمانی که مشکلات ناسازگار بودن در/[چون] مردم … در عجله برای رفتن به صفحه اصلی و یا بازگشت به کار خود را در ایستگاه” فرد در صندلی کارخانه مونتاژ گفت: در یک پیام به صورت متن. تا آنجا که اجتماعی فاصله کارگر گفت: مدیریت “نمی گویند هر چیزی به همکاران [چرا که] آنها در حال انجام آن است یا نه.’

همانطور که برای تغییرات: “آن را مانند هیچ چیز اما با یک ماسک بر روی” کارگر گفت.

در این گزارش به شرح زیر روند نگران کننده در ایالات متحده است که در آن به تازگی دوباره باز صنعتی محل کار تجربه موج عظیمی در coronavirus موارد در میان کارگران است. به سالن که قبلا گزارش شده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن منظور بازگشایی بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باعث شیوع کروناویروس در میان کارگران است. این هفته گذشته 124 کارگران و پیمانکاران در نیوپورت, اورگان بر اساس شرکت دریایی غذاهای دریایی اقیانوس آرام آزمایش مثبت برای coronavirus که تشکیل “دوم بیشترین محل شیوع ویروس” در اورگان با توجه به usf football.

در کالیفرنیا یک coronavirus شیوع رخ داده در مورگان هیل ماهی بسته بندی شرکت در شهرستان سانتا کلارا که در آن اکثریت آلوده کارگران بدون علامت.

تبلیغات:

در حالی که اخبار در مورد کارخانه تسلا شیوع است که هنوز هم آینده مورگان هیل شیوع امتیاز به یک نقص عمده در بازگشایی قوانین: کارگران گفته بودن به ماندن در خانه و تنها در صورتی که علائم COVID-19; در عین حال تعداد زیادی شاید حتی اکثر کسانی که آلوده هرگز نمایش علائم در عین حال هنوز هم می تواند گسترش ویروس.

“ما در ادامه به مردم اجازه انجام کارهای بیشتر و این بدان معناست که ما در حال رفتن به موارد بیشتر از ما داشتن” جان Swartzberg MD, استاد بالینی بیماری های عفونی در Vaccinology بخش در UC برکلی دانشکده بهداشت عمومی گفت: سالن ماه گذشته.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی