بحرانزده یمن بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن متهم به تقلب اوراق بهادار در طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط هتل سهامداران

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. شد شکایت یک سهامدار در Wyndham هتل ها و استراحتگاه در روز دوشنبه به اتهام مشارکت در تقلب اوراق بهادار در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سهامداران آلن جاکوبسن ثبت فدرال دعوی در دادگاهکه متهم با مته سوراخ کردن از مصادره دارایی های خود را پس از دریافت اطلاعات محرمانه در مورد تاثیر این ویروس از طریق نقش خود را به عنوان یک سناتور ایالات متحده. با مته سوراخ کردن تخلیه سهام است که پس از آن کاهش یافت ارزش پس از او نوشت: در یک فاکس نیوز op-ed که “ما نه تنها آماده به صورت coronavirus امروز اما جدید بهداشت عمومی تهدیدات در آینده است.” Wyndham سهام کاهش یافته است از $59.96 در فوریه. 19 $25.03 در روز دوشنبه.

تبلیغات:

“سناتور با مته سوراخ کردن بدهکار وظیفه خود در کنگره ایالات متحده و دولت و شهروندان ایالات متحده از جمله شاکی به استفاده از مواد غیر دولتی تعیین اطلاعاتی که او آموخته است که به موجب وظایف خود را به عنوان یک United States Senator در ارتباط با فروش و یا خرید هر گونه امنیت” جاکوبسن ادعا در طرح دعوی در دادگاه.

او افزود: “تا به حال شاکی و بازار شناخته شده از مواد غیر دولتی تعیین اطلاعات در سناتور با مته سوراخ کردن اختیار با توجه COVID-19 و در آن سناتور با مته سوراخ کردن معامله Wyndham در قیمت سهام در تاریخ 13 فوریه سال 2020 خواهد شده اند قابل ملاحظه ای پایین تر است. سناتور با مته سوراخ کردن و همسر خود را فروخته تا $150,000 از Wyndham سهام در آن تاریخ و در نتیجه او و همسرش به جیب تا $150,000 غیر قانونی در تجارت خودی درآمد حاصل در شاکی هزینه است.”

ProPublica نشان داد در هفته گذشته که با مته سوراخ کردن فروخته بین $582,029 و $1.56 میلیون سهام در فوریه. 13 قبل از میزان شیوع کروناویروس شناخته شده بود به آمریکا. با مته سوراخ کردن هشدار یک گروه از کارولینای شمالی, رهبران کسب و کار دو هفته بعد از فروش سهام خود را که این ویروس خواهد بود “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ اخیر” حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان خطرات آن.

تبلیغات:

چرا که برخی از سهام که با مته سوراخ کردن فروخته شد و در هتل ها و مهمان نوازی صنایع که ضربه سخت شیوع منتقدان نگرانی که با مته سوراخ کردن برنامه به طور بالقوه شدید خود را از دسترسی به اطلاعات حساس در مورد این بیماری همه گیر. با مته سوراخ کردن خواسته جمعه برای سنا در کمیته اخلاق بررسی او اصرار دارد که او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده.

“من متکی صرفا در گزارش های خبری به راهنمای من تصمیم گیری در مورد فروش سهام در فوریه 13” با مته سوراخ کردن در بیانیه ای گفت. “من از نزدیک دنبال CNBC روزانه بهداشت و علوم گزارش از آن آسیا و ادارات در آن زمان است. درک این فرض بسیاری از می تواند در ادراک من صحبت کرد صبح امروز با رئیس مجلس سنا کمیته اخلاق و از او خواست برای باز کردن یک بررسی کامل از این موضوع با شفافیت کامل.”

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson لعنتی با مته سوراخ کردن برای فروش سهام خود را در طول برنامه هفته گذشته خواستار آن است که سناتور بود پاسخگو اگر او در واقع مرتکب تخلف است.

تبلیغات:

“شاید صادقانه توضیح برای آنچه که او انجام داد” کارلسون گفت: بینندگان. “اگر وجود دارد این است که او باید آن را به اشتراک با بقیه از ما بلافاصله. در غیر این صورت او باید استعفا از مجلس سنا و در صورت پیگرد قانونی برای تجارت خودی.”

فاکس نیوز میزبان اضافه شده است: “هیچ بیشتر اخلاقی و جرم و جنایت از خیانت به کشور خود را در زمان بحران. و که به نظر می رسد چه اتفاقی افتاده است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>