در آغوش انجام هیچ چیز به خصوص اگر شما در حال کار از خانه

جهان تغییر کرده است نمایی از آسمان vicki batman منتشر شد آخرین کتاب او “هیچ چیز: چگونه برای شکستن دور از Overworking مسمومیت و زندگی” فقط در اوایل این ماه. در حال حاضر این تصور از خوردن ناهار در اطاقک خود را و یا پاسخ دادن به ایمیل های کار از خانه به نظر می رسد مانند عادات دوران دیگری است. در عین حال پیام خود را — ایجاد مرزهای پله به دور از صفحه نمایش درخشان در حال حاضر و پس از اعتراف به این که چند وظیفه ای باعث می شود ما کمتر و نه بیشتر — به نظر می رسد مهم تر از همیشه. مغز ما در حال حاضر در آماده باش برای آینده قابل پیش بینی. این احساس ضروری برای ما سلامت روانی و جسمانی به کم کردن سرعت.

Vicki batman, the co-میزبان “یکپارچهسازی با سیستمعامل گزارش” PBS و نویسنده پرفروشترین “ما نیاز به صحبت کردن: چگونه به مکالمات است که از ماده” پیوست ما به تازگی در سالن ما studio به بحث در مورد چرا ما واقعا کار بیش از هر پدر و مادر ما بود و به همین دلیل کار از خانه در حال حاضر باید این معنی نیست که ما در حال کار 24/7. سازمان دیده بان چت با vicki batman اینجا و یا خواندن متن زیر:

تبلیغات:

زیر شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

ما در حال پاسخ دادن به ایمیل های کار در یک پنج شنبه شب ما در حال گرفتن متون ما در تعطیلات و تمام است که بسیار واقعی است. چه نیز واقعی است که هنگامی که ما می گویند “من نمی باید یک انتخاب” وجود دارد که انتخاب های ما در حال ساخت در طول روز است که در حال ساخت ما را در این راه احساس. بحث کمی در مورد آن و راه که ما را از خود قطع شده است.

تبلیغات:

چند چیز وجود دارد که ما در حال انجام است که در حال آوردن این احساس غرق هنگامی که آن را همیشه واقعیت است. اکثر مردم شگفت زده برای دیدن آمار که ما در حال کار بر ساعت بیشتر از پدر و مادر ما بودند. این واقعیت است که شما احساس می کنید که راه به این معنا نیست که واقعی نیست. شما در حال مالیخولیایی و یا هر چیزی. آن را خوب است. شما احساس ضعف شما احتمالا در حال غرق, اما آن را به دلیل این عادات که شما در حال صحبت کردن در مورد.

شما 20 دقیقه استراحت در محل کار و شما به اتاق استراحت و شما اسکن خود را از طریق Facebook و یا رسانه های اجتماعی خود را و یا شما را بالا بکشد Zappos و اسکن از طریق کفش. مغز شما نمی دانید تفاوت بین آن و نشستن در کامپیوتر شما و کار. تا آنجا که مغز خود را نگران است شما فقط رفت به اتاق استراحت و نگهداری مشغول به کار است. شما این کار را در تمام طول روز و آنچه اتفاق می افتد این است که برای مغز و اعصاب و فیزیولوژی خود را, شما کار کرده اند به معنای واقعی کلمه در تمام طول روز طولانی است.

بخش دیگر این است که حتی اگر شما در حال تلاش به چند کاره هستند — و بسیاری از افراد سعی کن چند کاره, جلوگیری از انجام این کار — تمام وقت که کامپیوتر شما قابل مشاهده باقی می ماند و شما باید 84 زبانه های باز در مرورگر خود و یا زمانی که تلفن همراه خود را نشسته است وجود دارد قابل مشاهده, مغز شما صرف انرژی فکر کردن در مورد آن و آماده سازی برای اطلاع رسانی به در آمده است. کل زمان شما صرف تمام روز خود را به کار به طور مداوم تا آنجا که خود را مغز و بدن خود نگران هستند.

تبلیغات:

ما تکامل یافته اند که بخشی از مغز ما در حالت آماده باش.

بله آمیگدال. این قدیمی ترین تکاملی بخشی از مغز خود را, اما آن است که بخشی از مغز خود را که نیاز به شارژ. این است که خود را مغز میمون. آن است که خود را مبارزه یا پرواز مغز است. بیایید می گویند شما در حال تعقیب توسط یک ببر; شما می خواهید خود را آمیگدال به سر می برد. اما تحت هیچ شرایطی نباید که رانندگی خودرو بقیه از زمان.

تبلیغات:

اگر کسی فقط خود را دوست داشت Instagram photo, شما لازم نیست که.

این چیزی که دقیق و این که چه چیزی موجب می شود. مغز خود فکر می کند که کسی در درب ضربه توسط است. این یک هشدار است. این یک اطلاع رسانی است. آن را مانند “آیا من نیاز به آماده برای مواقع اضطراری؟” بنابراین شما نشسته وجود دارد در تمام طول روز خود را با آمیگدال رفتن, “چه, چه, چه؟” در تمام طول روز طولانی است.

شماره یک, یک کودک نو پا است که تصمیم گیری برای شما. شما در حال رفتن به انتخاب بد در مورد چه غذاهایی می خورید و چه مقدار خواب شما, آیا شما در تعطیلات یا نه. نه تنها این, اما شما در حال رفتن به خسته شود تا پایان روز است. هر بار که شما یک دوپامین آمار شما کوچک انقباض ماهیچه های خود را. آن است که به اندازه کافی برای کمک به شما از دست دادن وزن, اما آن را به اندازه کافی برای کمک به شما احساس خستگی در پایان روز.

تبلیغات:

بخش دیگری از این است که ما در یک فرهنگ است که fetishizes این احساس. صحبت شما در مورد گفتن دوستان خود را که شما برای نوشتن این کتاب و دوست خود گفت: “من نمی خواهم به تنبل.” که در آن نشانی که مسخره مفهوم از, جایی که ما چنین تحقیر برای گرفتن که نفس ؟

آنها باید مطالعات نشان می دهد که ما فکر می کنیم کسی مهم تر است اگر آنها از earbuds در مقابل هدفون که ما شریک هدفون با موسیقی و earbuds با “من باید در یک کنفرانس تماس بگیرید.” این که چگونه این دانه می شود. “Fetishize” واقعا یک کلمه خوب برای آن این می رود به معنای واقعی کلمه از قرن ها این تاکید که در آغاز انقلاب صنعتی است که کار سخت است چه چیزی باعث می شود شما یک فرد خوب است. که کار سخت است چه چیزی باعث می شود شما ارزشمند و با ارزش است فقط تشدید نسل بعد از نسل بعد از نسل. در حال حاضر ما بدست به این نقطه که در آن مردم به شما بپرسید که چگونه شما انجام می دهند و پاسخ خود را است “مشغول دیوانه مشغول است. من دیوانه هستم.” این یک نماد وضعیت.

این یکی دیگر از چیزی که من را در این کتاب چون من در قطار. من در زمان یک هفته دو سفر در سراسر کشور در قطار و این یک بانوی جوان گفت: “من هرگز نمی تواند. همه چیز را به سقوط از هم جدا.” من گفتم: “من مدیر عامل.” من احساس می کنم اگر من می تواند آن را انجام دهد احتمالا کسب و کار خود و سقوط از هم جدا اگر شما نمی وجود دارد. آن را قطعا نمی خواهد سقوط از هم جدا اگر شما جواب نمی ده که ایمیل است که می گوید: “در چک.” بسیاری از این ایمیل ها نیست فوری است. بسیاری از متون نیست فوری است. این احساس که ما که همه چیز در حال رفتن به رفتن به جهنم در یک سبد دست اگر ما به طور مداوم در سازمان دیده بان آن را به طور کامل تقصیر شما نیست. آن را به طور کامل تکنولوژی گسل. آن بوده است که برای دو تا سه صد سال اما ما باید آن را متوقف کند.

تبلیغات:

آن را عمیقا وابسته به پروتستان اخلاق کاری. و دست بیکار حتی اگر خود را دست بیکار هستند و فقط به دنبال در Vanity Fair در لباس. بنابراین من قصد دارم برای استراحت است با انجام خیلی دقیق همان چیزی که من انجام شده است در تمام طول روز در کار من.

و احساس گناه می کنم اگر همه ما این است که تماشای فیلم به جای تماشای یک فیلم در حالی که ما در حال چک کردن ایمیل ما و به دنبال در توییتر و غیره. اگر شما کسانی که احساس گناه را بعد از اینکه شما بنشینید و فقط با تماشای فیلم شما ممکن است یک مشکل است.

من یک مشکل. من به تماشای زیرنویس فیلم دیگر روز آن را در واقع با شکوه. من تا به حال به انجام هیچ چیز نیست اما این فیلم به دلیل وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است.

وجود دارد این است که این تعطیلات در جایی که من به این گریز کابین و اساسا این شرکت فقط ساخته شده یک دسته کوچک خانه در وسط هیچ جا, جایی که هیچ سیگنال wifi. در داخل کابین یک دیوار که همه چیز در یک پنجره. وجود دارد همه چیز را که شما نیاز دارید وجود دارد یک تلفن همراه جعبه قفل و شما فقط به انجام هیچ چیز نیست. من ساخته شده برخی از s’mores راه می رفت و من سگ و هنگامی که خورشید پایین رفت من احساس خسته.

تبلیغات:

اما تمام این احساسات است که شما در حال صحبت کردن در مورد آنها بسیار واقعی هستند و آنها نه فقط داخلی است. ما در حال گرفتن آنها در خارج نیز هست. ما در حال حاضر یک فرهنگ محیط کار است که قطعا ذره که. و این که عمدی است. که عمدی است, طراحی و, طراحی فضای کار در حال حاضر. بحث در این مورد چون من شیفته هستم. آن است که در واقع متضاد با منطق به ما خلاقیت و بهره وری ما.

من ادعا نمی کنم که همه از آن قصد بد. برخی از آن شد اما این بدان معنا نیست که مردم قرار داده و سالن های غذاخوری در محل کار خود و در محل کار خود و تبدیل آن به یک اتاق نشیمن نوع تنظیمات شما را به کار می کنند.

بله برخی از آن عمدی بود به سعی کنید به نگه داشتن شما در کار است. من بحث کمی در مورد تقلا از جنگ بین خانه و کار و برخی از خانه خود زندگی بلد به کار می کنند. شماره یک زمان برای خرید آنلاین است که در طول روز کاری. شماره یک زمان برای رابطه مشاهده است که در طول روز کار. بعید است که رابطه مشاهده است که بخشی از کار خود را. من میگویم این است که ما در حال انجام مسائل در کار است که کار نمی کند.

اما در یدک کش-از-جنگ بین خانه و محل کار. کار قطعا به دست آورد. خونریزی رفت و هر دو راه اما قطعا کار و تلاش را بیش از همه جنبه های آن طوری که ما فکر می کنم چیزی از انجام کار و به دنبال بیش از یادداشت ها و پاسخ دادن به یک ایمیل سریع در حالی که ما در شام با بچه های ما. یکی از چیزهایی که من پیدا کردم بسیار قابل توجه در این کتاب من این همه پژوهش های تاریخی و فقط به رفتن به عقب و نگاهی به آنچه که مردم قربانی به هشت ساعت کار در روز. آنها درگذشت و ما را به هشت ساعت در روز کاری است. در حال حاضر ما مانند “به جهنم که. من قصد دارم برای پاسخ به این ایمیل.”

تبلیغات:

ما نیز باید این توهم که اگر من از خانه کار می کنند من قصد دارم به پربارتر چون من اصلا به رفت و آمد و من اصلا کولر آبی وضعیت.

وجود دارد چند دلایل چرا که اشتباه است.

شماره یک مرز بین خانه و کار واقعا نیاز به واقعی تاسیس شده است. شما سازنده نیست زمانی که شما در حال کار تمام وقت است. یکی از خطرات ناشی از کار از خانه است که پس بدیهی است که در خانه شما محل کار شما. تا آنجا که خود را مغز و بدن خود نگران هستند شما فقط هرگز ترک کار. که شماره یک.

نکته دیگر این است که ما نمی دانیم که انسان به معنای فکر می کنم در گروه. ما بهترین های ما در گروه کار می کنند. ما کمتر مستعد خطا زمانی که ما در گروه است. ما کمتر مغرضانه زمانی که ما در گروه ما رک و پوست کنده دقیق تر و خلاق تر و نوآورانه زمانی که ما در حال فکر کردن به عنوان یک تیم. کل این اسطوره ما از نابغه تنهایی بیل گیتس مبارزه تا سه صبح در وسط شب. این نوع از کارشناسی به دلیل این که چگونه انسان انسانهای تابع بهترین. ما در حال تکاملی طراحی شده برای کار در گروه و به طوری که شما را سازنده تر زمانی که شما در حال نشستن در خانه و به تنهایی کار را به دلایل مختلف اما تا حدودی به دلیل این که شما نیاز مردم در اطراف شما را به انجام بهترین کار خود را.

اما شما همچنین نیاز به حفظ حریم خصوصی. چرا که مردم احساس نمی وجود دارد هر جایی که آنها امن و پس از آن. در هیچ جا وجود دارد برای اجرا هیچ جایی برای پنهان کردن.

زنان و به خصوص حتی احساس امنیت کمتر و بیشتر از نظر جنسی مورد آزار و اذیت. بیشتر جنسی در باز, اتاق کار, مکان نسبت به استاندارد اطاقک محیط زیست اساسا چرا که آنها در حال مشاهده در تمام زمانها. مردم را به طول به حک کردن برخی از حفظ حریم خصوصی. باز که ظاهرا طراحی شده به ما را همکاری بیشتر بود مخالف است. ما در حال انجام این کار از آنجا که ما فکر می کنم آن را کارآمد تر و آن را انجام می دهند مخالف است. چرا ما همچنان به انجام این کار ؟ ایمیل یک مثال است. ما به معنای واقعی کلمه ایمیل افراد از آنجا که ما فکر می کنم آن را سریع تر و کارآمد تر است. آن زمان خورد.

آیا شما فکر می کنم مقداری از آن نیز که در پشت سر هم با ما انزوا? ما تبدیل تنهاتر و تنهاتر و سپس این ایده صحبت کردن به کسی که می شود تقریبا ترسناک است.

شما به خانه می آیند خسته و خسته و استرس پس از یک روز سخت در محل کار, و شما فکر می کنید “من فقط رفتن برای من قرار داده PJ و گرفتن برخی از Doritos و فقط تماشای Netflix و خواندن توییتر همه شب” یا هر چیز دیگری. این است ایده خود را از آرامش بخش است و انجام هیچ چیز از آنچه که آرامش را در واقع انجام شده است. اگر شما بودند برای رفتن به یک حزب می خواهد در واقع احساس آرامش بیشتر و استرس کمتر در پایان شب. ما در حال انجام این چیزهایی که ما فکر میکنیم آنها برای ما خوب است و آنها در حال انجام مخالف آنچه در نظر گرفته شده است.

این بخشی از یک تصویر بزرگتر بیش از حد چرا که ما دانلود به عنوان بسیاری از برنامه های که ممکن است از آنجا که ما فکر می کنم آن را به صرفه جویی در زمان ما. یا ما خواندن آن لیست life hacks. چرا Celeste کند که کار نمی کند ؟

اجازه دهید من به شما یک مثال از یکی از هک زندگی است که بسیاری از مردم هنوز هم استفاده از مصرف ملاتونین. چرا ما را ملاتونین? چرا که ما خواب آشفته است. ما با داشتن مشکل با خواب مناسب است ؟ بنابراین ما مانند “من این قرص را و آن را به کمک به من به خواب و خواب بهتر.” آن را نمی کند در واقع یک مطالعه اخیر نشان می دهد که ملاتونین می تواند واقعا مضر و به شدت آسیب ریتم شبانه روزی خود را که حکومت خود را در خواب در بیداری در ساعت است. در حالی که اگر شما در واقع به خودتان بپرسید “چرا من خواب آشفته? چرا من بیدار شدن از خواب در اواسط شب ؟ چرا من خواب نیست عمیقا ؟ ” و ایجاد تغییرات در زندگی خود را که شما نیاز دارید را به منظور ایجاد خواب خود را بهتر و سپس شما لازم نیست ملاتونین چون حدس بزنید چه ؟ بدن شما تولید آن به طور طبیعی.

اگر من به دنبال در تلفن من در ساعت 11 شب اگر نبود یک نور آبی ساخت مغز من فکر می کنم آن را هنوز هم روشن و به روز و پر سر من با ترور…

و تاکید من. و اگر من نبودم آوردن من الکترونیک به ساخت بدن من فکر می کنم که بستر محل کار, درست, سپس احتمالا من را بهتر از خواب است. در عین حال این قرص است بسیار ساده تر از مواجهه با این واقعیت است که ما سبک زندگی خود را مضر به سلامت ما.

در عین حال ما نمی توانیم به بازگشت به سال 1995 است. ما نمی توانیم همه فقط یک تلنگر تلفن و ماشین. که راه حل باشد. چرا که کار ،

به خاطر آن است که باعث این مشکل شده. تکنولوژی باعث می شود آن را آسان تر برای ما به تکیه به این سمی عادات اما نمی تواند آن را. چه چیزی باعث آن بود مجموعهای از نیروهای صنعت و نیروهای سرمایه داری و وطن پرستی ترکیب با نیروهای دین این فوق العاده قدرتمند نیروی قانع کننده ما است که اگر ما کار ما بی ارزش هستند. اگر زمان پول است پس از آن شما به معنای واقعی کلمه اتلاف پول اگر شما به هدر رفتن زمان مناسب است ؟ و شما در حال ساخت دیگر زندگی مردم بدتر است.

این یکی از موضوع عمده این کتاب که در واقع اگر من فقط تمرکز بر روی کار من و من را به یک تعطیلات من می تواند سازنده تر و همه باعث می شود پول بیشتر. از لحاظ تئوری سرمایه داری برنده حتی بزرگتر. این است راه بهتر در شغل ما و به کارآمد تر و اگر ما تمرکز بر روی آنچه که ما در حال رفتن به اشتباهات کمتر.

اگر شما تاکید مغز در راه است که آن را می رود به حالت زنده ماندن که بدان معنی است که آن را نه متفکر. آن را نه خلاق است. در این راه نگاه. تصور کنید که خود را حسابدار نشستن در دفتر کار خود در سال 1970. پس از آن احتمالا یک مرد و تمام چیزهایی که او را به انجام است که او را می گویند 38 ساعت در هفته به کار می کنند. بیایید سریع به جلو به همان حسابدار امروز. به هیچ وجه آن را هنوز هم طول می کشد تا 40 ساعت برای او به کار خود را انجام می شود. پس چرا او هنوز در اتاق کار 40 ساعت در هفته ؟ تقریبا هیچ کدام از ما شغل که در آن هنوز هم طول می کشد ما همان مقدار از زمان.

این یکی از چیزهایی که من انجام داد. من نشستم در یک نقطه بر روی نیمکت بود و من فقط کاملا انجام شده و خسته و تفکر “من نمی باید آن را در من را به شام. من قصد دارم فقط به سفارش شام.” من نگاه را از طریق آشپزخانه و من شروع به توجه به تمام چیزهایی که من که من را نجات داد زمانی که مادر بزرگ من و مادر بزرگ بزرگ ندارد. بنابراین من رفت و در اطراف خانه با یک نوت بوک و شروع کردم به یادداشت کردن, “ماشین لباسشویی, ماشین ظرفشویی, ربات خلاء اجاق همرفت.” تمام چیزهایی که من صرفه جویی در وقت من باید 20 تا 30 دقیقه بیشتر زمان هر هفته از آنها. فقط بر کسانی که همه چیز و در عین حال مادر بزرگ من تا به حال کباب کردن ممنوع در خانه او و پخته شده کیک برای مدرسه و داوطلب و باشگاه کتاب و دوار و بولینگ لیگ و همه این چیزهای دیگر. فکر می کردم که “در جایی است که همه زمان؟”

من تو را دیدم این آگهی از ’60s از این با او به زیبایی فر و دامن او پرواز. این نمایش ماشین لباسشویی و گفت: “دور پرواز اجازه انجام این کار و پرواز کردن به شما شکوه زندگی است.” من کجا با شکوه زندگی ؟ من رو ماشین. چرا من نمی twirling در اطراف من petticoat و دامن ؟

Celeste, آیا شما امید ؟ آیا شما امیدواریم که ما می تواند تغییر راه ما در مجموع? حتی به عنوان یک فرد این است که یک کار بزرگ است. آیا این ممکن است ؟

[آن را] کاملا امکان پذیر است. آن را احساس می کند مانند دو یا سه صد سال پیش بود اما ما که در این سیاره برای 300,000 و تغییر مناسب است ؟ ما زندگی می کردند یک راه خاص برای صدها هزار سال و ما آن را تغییر 250 سال پیش.

من امیدوار هستم این است که از آغاز گفتگو است. من از مردم می خواهم برای شروع در واقع صحبت کردن در مورد این و سوال خود مدیران است. و یا اگر شما یک مدیر لطفا این و فکر می کنم در مورد اولویت های خود را. که آنچه باید اتفاق می افتد, یک گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>