امینم در ظاهر از هیچ جا و عملکرد خود را یاد آمار “خود را از دست بدهند” در جوایز اسکار یکشنبه شب خاموش یک مونتاژ از افسانه ای آهنگ ها از فیلم های معروف. اما آن را نیز اجازه رپ فرصتی برای انجام خود برنده جایزه اسکار آهنگ زنده در جوایز نشان می دهد برای اولین بار — 17 سال پس از آن برنده جایزه برای بهترین آهنگ اصلی.

با وجود جمعیت unpreparedness برای آهنگ آن را بسیار سخت برای ظروف سرباز یا مسافر تا یک گفته به عنوان محکم ساخته شده و قدرتمند به عنوان “امینم” را سرود برای غلبه بر ترس مرحله و در نتیجه مرحله بموقع روشن:

نوشته شده برای امینم در سرگذشتی, درام, 8 Mile, “از دست دادن خود را” برنده بهترین آهنگ اصلی اسکار در سال 2003. اما امینم که همچنین منفجر کردن Grammys که در سال نبود, حضور در مراسم. که ممکن است برای بهترین دلیل اسکار تولید شد “گزارش عصبی” در مورد او انجام این آهنگ و لغزش در ناسزا. جایزه خود را به او شد به جای پذیرش توسط مجری Barbra Streisand و برداشت توسط خود شرکت-نویسنده لوئیس Resto.

همه چیز متفاوت بود این یکشنبه شب زمانی که یک مونتاژ از معروف برنده جایزه اسکار اعداد به نظر می رسد را با یک کلیپ از “از دست دادن خودتان.” این آهنگ موفق به تحقق در مونتاژ. این ویدئو به راه امینم و گروه افزایش چشمگیری بر روی صحنه به انجام این آهنگ زندگی می کنند. قضاوت توسط جمعیت واکنش مخاطبان به نظر می رسید به یک مخلوط جامد از گیج و سرگرم.


در میان واکنش های ویروسی شد Idina Menzel را گیج سر-bop و هر آنچه اتفاق می افتد در Billie Eilish مغز:هنوز بسیاری از مردم به طور کامل به آن است. این یک کلاسیک مدرن, بعد از همه — “از دست دادن خود را” به عنوان یک bop به هر برنده جایزه اسکار آهنگ می شود.و پس از آن وجود دارد مارتین اسکورسیزی که با استفاده از این لحظه به … چرت?:


با وجود سردرگمی خواننده رپ در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Marshall Mathers به وضوح برنده مخاطبان بیش از پایان قضاوت ایستاده اند. حتی Eilish به آن پایان.


Eminem به نظر می رسد متعجب پاسخ مخاطب حتی اگر آن را افسانه ای rapper اولین اسکار عملکرد — یکی که به عنوان یک شگفتی کامل ، اما پس از آن Eminem پر از شگفتی به تازگی: او تازه کردن انداختن یک شگفتی جدید آلبوم, موسیقی به قتل رسیده توسط, که بلافاصله به شماره 1 در بیلبورد نمودار. حضور او در مراسم اسکار ممکن است غیر قابل توضیح به نظر می رسید, اما آن را نیز ادراک تبلیغات — یک بصورتی پایدار و محکم تاسیس حرکت برای رپر که همیشه سعی کردم به ماندن مرزی, اما یکی که ظاهرا پرداخت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی