ساختمان امپایر استیت آژیر نور تداعی یک شهر تحت محاصره

این هفته آمریکایی ها آماده برای محدود تر مستند اقدامات در سراسر ایالات متحده به عنوان تلفات علامت بالاتر نسبت به 3000 و مقامات بهداشت عمومی هشدار داد تعداد آمریکایی مرگ و میر به دلیل coronavirus می تواند به عنوان بالا به عنوان 200,000. روز دوشنبه در نیویورک, کانون آمریکا شیوع این ساختمان امپایر استیت شروع یک نور صفحه نمایش شبیه یک فلش آژیر نور به عنوان یک ادای احترام به اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم مبارزه با ویروس. “شروع امشب از طریق COVID-19 نبرد ما امضا چراغ های سفید را جایگزین ضربان قلب آمریکا با یک سفید و قرمز آژیر در ماست برای قهرمانانه اضطراری کارگران در خط مقدم مبارزه” ساخت حساب رسمی توییتر اعلام کرد.

صفحه نمایش تنظیم شده است به رخ می دهد هر شب ساعت 9 با توجه به دولت امپراتوری Realty Trust که صاحب ساختمان. “ساختمان امپایر استیت یک نماد بین المللی رویاها و مبارزات غلبه بر” رئیس دولت امپراتوری Realty Trust در بیانیه ای گفت. “امشب و هر شب در این مبارزه او یک فانوس دریایی به ما یادآوری ما همه در این با هم و ما خواهد آمد از این با هم.”

آژیر نور نیز ارسال می شود دیگری شاید به همان اندازه مناسب پیام برای بسیاری از مردم یک شهر تحت محاصره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>