به اندازه کافی در حال حاضر با سفید زن جنگجو عبادت

“وجود دارد یک داستان از دست داد به مه از زمان شمشیر قدرت و زن جوان که در اختیار داشت آن را. آنها او را به نام یک دیو عفریته نجات دهنده. قبل از آرتور شاه, شمشیر قدرت انتخاب یک ملکه است.” نام او Nimue و او مرکز Netflix آینده سری “لعنت.” Nimue منصفانه است که از پوست و مو و با بازی گلگون خرما بازیگر از “13 دلیل برای” کاترین لانگفورد.

اگر این مقدمه دارای یک اکو از آشنایی این دلیل است که بیش از 20 سال پیش به ما آموخته است که “به هر نسل یک قاتل متولد شده است: یکی در تمام جهان انتخاب شده است.” به ما گفته شد که “او به تنهایی خوب بکار بردن قدرت و مهارت خود به مبارزه با خون آشام ها و شیاطین و نیروهای تاریکی; برای جلوگیری از گسترش شیطانی خود و متورم شدن از تعداد آنها.” در اینجا “انتخاب” است و “بافی قاتل خون آشام” یک preternaturally قوی مو برای همیشه لطفا برای ارتباط با سارا میشل Gellar.

تبلیغات:

دو سال قبل از “Buffy” مخاطبان تلویزیون منتقل شدند به “زمان باستان خدایان جنگ سالاران و پادشاهان” هنگامی که “زمین در آشفتگی گریه کردن برای یک قهرمان است.” نام او “Xena: Warrior Princess” یاد chakram-پرتاب قهرمان بازی های برگزار شده توسط Lucy Lawless – که شاید شما به رسمیت شناختن یک الگوی در اینجا نیز سفید است.

مخاطبان عشق زنان رزمندگان. به همین دلیل بسیاری از فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است که در اطراف آنها و سوء استفاده از آنها ماجراهای متولد مبارزه و غلبه بر استقبال از یک تماس به عظمت بدون در نظر گرفتن هزینه.

دو جمله داستان اولین قسمت جدید این هفته: روز پنج شنبه Netflix معرفی “راهبه جنگجو” به صف خود را از یک یتیم و فلج دختر به نام آوا (آلبا Baptista) که می میرد و زنده و به طور کامل با عملکردی اندام و افزایش قدرت — همه به لطف یک فرشته هاله تعبیه شده در پشت او.

تبلیغات:

روز جمعه یک فصل جدید از “هانا” رزومه در آمازون ادامه داستان آن نوجوان قاتل (با بازی Esmé Creed-Miles). هانا فرار کرده است دولت برنامه ای که آموزش دیده خود و دیگران مانند او و در حال شکار توسط مقامات با نابکار برنامه ای برای.

هر یک از این سری است که بر اساس قبل از خواص با “هانا” یک spinoff از یک فیلم اکشن و “جنگجو نون” گرفته شده از یک سری مانگا و رمان.

به طوری که “نفرین” که آغاز بکار در Netflix بکشد جولای 17, قرار دادن لانگفورد در نزاع از فانتزی شاخه ای از استاندارد Arthurian افسانه است. آن را بر اساس یک رمان گرافیکی است Netflix عمل از ویژگی های “گارد قدیمی” که مکان های شارلیز ترون در سر یک تیم از مبارزان که در قرن قدیمی و نمی میرند. وجود دارد یک دسته از نبرد قهرمانان برای لذت بردن از, و هیچ بازی غیر سفید بازیگران.

تبلیغات:

در طول سال مخاطبان را تلویحا پذیرفته شده این مفهوم است که ملکه ها و شوالیه و شاهزاده خانم جنگجو هستند برخی از نسخه سفید به طور پیش فرض با توجه به نوع ریشه در اسطوره ها و اشعار حماسی و افسانه ها و همچنین شيوع J. R. R. Tolkien و C. S. Lewis جهان-اسکلت ساختمان.

ما تنها به تازگی شروع به سوال این ناگفته حکومت به فیلم و سریال شامل آگهی از رنگ و یا در مورد “پلنگ سیاه” غیر سفید کست های توانا و زنان ثابت کرده اند به محبوب خواهد بود و در نتیجه نقد شدنی در بانک. این سیل اخیر از نسخه های برجسته دوباره این واقعیت است که زنان از رنگ هستند و به ندرت اجازه انعطاف پذیری فوقالعاده قهرمان گوشته.

تبلیغات:

به طور طبیعی چند استثنا وجود دارد. CW را سیاه و سفید “رعد و برق” ویژگی های تندر (Nafessa ویلیامز) و رعد و برق (China Anne McClain) دختران به قهرمان اصلی.

بیش از CW یک بازسازی از “مفتون” ارائه مفتون آنهایی که به عنوان Latinx زنان اگر چه در واقعیت تنها یک عضو از هسته بازیگران, لاتین, Melonie Diaz. او co-stars مادلین Mantock شناسایی به عنوان آفریقایی کارائیب و Sarah Jeffery سیاه و سفید است.

اما زمانی که ما به ذهن نفوذ فوق العاده-زنان ساخته شده ماندگار از طریق وقت خود را در تلویزیون نامهای که بهار به ذهن تمایل به Buffy, Sydney Bristow از “نام مستعار” شهرت یا رفتن دورتر, فیلم آموزش کارتر “Wonder Woman” یا “مصنوعی زن” با بازی لیندسی واگنر.

تبلیغات:

و در حالی که هویت نژادی از این شخصیت ها جلوگیری نمی کند و از هر فرهنگ از این ادعا آنها را به عنوان اشیاء از قدرت فانتزی آن است که یکی از آن پخته شده در سرگرمی استعارههای است که به تشدید پیامدهای. محبوبیت “بازی تاج و تخت” برای مثال مشتعل شیفتگی با اژدها در میان دختران نوجوان است. اما کسانی که به تماشای این مجموعه با دریافت این پیام است که تنها افرادی قادر سوار جادویی جانوران افسانه ای در حالی که شخصیت از رنگ به عنوان کارکنان پشتیبانی.

که فیلمهای فانتزی است که به دور از تنها مجموعه ای است که کست زنان رنگ شده است نه یک انتخاب بلکه به عنوان صفات ثانویه احتمالا حتی مربیان – یکی دیگر از نسخه از بهترین دوست, اگر شما خواهد شد. چند نمونه پیوستن به جریان این هفته در واقعیت است.

هر دو Ava از “راهبه جنگجو” و هانا باید بال زنان که نیست سفید است. دوم-در-دستور منظور از Cruciform شمشیر که اعضای آن شرح داده شده توسط “جنگجو راهبه” عنوان شده است لاتویا ترنر تفنگ ساچمهای مریم. در فصل دوم از “هانا” به عنوان شخصیت پیوست شده توسط یکی دیگر از سابق کارآموز به نام کلارا (یاسمین مونه شاهزاده) است که هر دو دوست او را و او را شارژ و یک دختر.

تبلیغات:

غیر سفید شخصیت در جهان وجود دارد از “لعنت” اما دوباره آنها را به تهیه کردن و یا پشت کردن specialness از سرب است. Nimue عاشقانه, علاقه, در واقع, است که توسط یک غیر سفید بازیگر. هر یک از این شخصیت ها می شود در نزدیکی به قدرت های بزرگ اما نمی کند در واقع اداره کردن آن را ، (یک استثنا است, استفراغ کردن, هندی-انگلیسی ستاره آنیا Chalotra به عنوان شخصیت محوری Yennefer در Netflix سریال “همه چیز” که هر دو علاقه عاشقانه و یکی از قدرتمند ترین جهان sorceresses.)

دوباره این نیست اخیر روند. “اورنج” به ما دو نابودکنندگان یکی از آنها مهمان ستاره دار برای یک فصل پس از Buffy موقت مرگ و فوت – و دیگر دیده می شود در فلاش بک قاتل که که کت چرمی پوشیده شده است توسط سنبله خون آشام که او را کشته است. سیاه قاتل Buffy می آید به دانستن Kendra (با بازی Bianca Lawson) دریافت محقر توسعه شخصیت و اساسا وجود دارد به مرگ و مطرح ایمان (Eliza Dushku) که البته دیگر قاتل همه به یاد.

من از طرفداران بزرگ از “نگاه” و من نیز قدردانی واقعیت است که آن را یک زن سیاه و سفید که به تدریس Xena او امضا طب فشاری “لمس” است که غیر فعال قربانیان خود را. اما این شخصیت را نشان می دهد تا در یک قسمت و نمی خواهد شما آن را می دانم او نیز می میرد.

در “نام مستعار” سیدنی بهترین دوست Francie یک زن سیاه و سفید است و جایگزین توسط یک قاتل که به نظر می رسد دقیقا مانند Francie. که قاتل نیز کشته می شود. برای تغییر سرعت “همه چیز” از ویژگی های چند قوی ماگس توسط افراد از رنگ که بریده بریده نفس کشیدن در واقع هنوز هم زنده است. یکی از قدرتمند ترین و نیز آنهایی که بد است.

تبلیغات:

اگر شما یک زن هستید از رنگ تماشای این مجموعه این تحولات نمی ارسال مقدار از یک پیام مثبت خود را در مورد امید به زندگی و یا اخلاقی تراز حتی اگر شما به دست آوردن نوعی از قدرت جادویی و یا توانایی فوق العاده ای. عجیب و غریب, با توجه به مافوق انسانی انتظارات واقعی جهان مکان های واقعی زندگی و تنفس زنان از رنگ که با توجه به فرهنگی هاو روایات قومی هستند جامعه مخازن به اندازه کافی قوی برای تحمل بار از رهبری صالح جنگ و سازماندهی قهرمانانه باعث می شود.

و این به ما می گوید چیزی در مورد چگونه سازندگان این شخصیت ها و عناوین که عمدتا سفید و نر مشاهده و نقش زنان از رنگ را در خود فوق العاده داستانی جهان است.

آن را به عنوان اگر این سازندگان نیست آگاه باشید از این واقعیت است که جنگجو زنان نیز سرچشمه در فرهنگ های غیر اروپایی. اصل داستان از نگاه یک co-ایجاد رابرت Tapert و John Schulian, تشبیه کرده است که از Boudica های سلتیک ملکه که درگیر جنگ با امپراتوری روم در قرن 1 A. D. نشان می دهد آزادانه پخش با سابقه و نوارهای جدول زمانی; مانند تعدادی از ناظران اشاره می کنند که شخصیت خرس شباهت نزدیک به ملکه آمنه از زاریا یک جنگجو ملکه زندگی می کردند که در قرن 16 و گسترش پادشاهی خود را در سراسر شمال آفریقا است.

الهام حق است در مقابل ما به عنوان مخاطبان گرسنگی به دیدن یک شخصیت است که به نظر نمی آید مثل همه دیگران. هنگامی که Damon Lindelof ایجاد “نگهبانان” و بازیگران Regina King به عنوان خواهر شب مخاطبان واکنش نشان داد و با هیجان قابل لمس در بالای وزوز اطراف آن به عنوان خود را. پادشاه ابرقهرمان نیست صرفا قوی عادل و بسیار ماهر او تساوی قدرت او در بخشی از رابطه او به تاریخچه راه او میراث است و از یک نسخه جایگزین از امریکا است.

تبلیغات:

Lindelof الهام گرفته واگرایی از آلن مور اصلی رمان گرافیکی می ایستد خود را در بخشی به دلیل پیچیدگی که با پادشاه شخصیت توسعه داده شد و این واقعیت است که خواهر شب است بسیار منحصر به فرد – لباسهای یک قهرمان که خارج از صحنه و لباس است که عضو یک گروه بدنام شدن گروهی از مردم در آمریکا است.

خواهر شب عمدی ایجاد شد Buffy تابستان و Sydney Bristow به عنوان Lagertha داستانی shieldmaiden از تاریخ الهام گرفته از فیلم “وایکینگ ها” و Wynonna Earp (از بله “Wynonna Earp”) و هر شدید جنگنده زن برای به دست آوردن یک fandom.

زل زده پایین جاده یک بیت ما ممکن است see more heroes که شبیه شاه است. این Buffyverse است به بازگشت در برخی از نقطه در آینده و به دنبال یک قاتل در یک سری در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط “نیمه شب در تگزاس” تهیه کننده اجرایی مونیکا Owusu-Breen.

نیجریه-نویسنده آمریکایی Nnedi Okorafor را در سال 2010 رمان فانتزی “که از ترس مرگ” در حال توسعه در HBO با فیلمنامه Selwyn Seyfu Hinds نوشتن فیلمنامه و سابق HBO جمهور Michael Lombardo خدمت به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار “بازی تاج و تخت” نویسنده George R. R. Martin.

تبلیغات:

مدتها قبل از آن عناوین برتر – یک هفته از هم اکنون در واقع – می آید refreshingly فراگیر “گارد قدیمی” که در علاوه بر این به بازیگران Theron, است کارگردانی شده توسط Gina Prince-Bythewood (از “عشق و بسکتبال”). طرح لولا در کشف تازه بیدار بازیکن یک زن سیاه و سفید به نام نیل (KiKi لین). یکی دیگر از شخصیت های کلیدی آسیایی است و از جمله در هسته آن گروه از مزدوران است, گی, زن و شوهر است.

دیزنی امریکا اولیه ژنراتور از Eurocentric شاهزاده خانم به زودی یک عمل زندگی می کنند نسخه ای از “مولان” بازیگران Liu Yifei. در ضمن هر دو دیزنی لند و دیزنی جهان در حال انجام دور با آن چلپ چلوپ سواری کوهستان که منابع مطالب از نژادپرستانه فیلم “ترانه های جنوب” و جایگزینی آن با یک ویژگی بر اساس “شاهزاده خانم و قورباغه” اولین عنوان این برنامه شامل یک شاهزاده خانم.

شاید ما می توانیم به جرات امیدوارم که این شروع کاری ماندگار در همان راه برخی از ما ممکن است سرمایه گذاری می شود با احتیاط خوش بینانه در مورد سپیده بیشتر متفکر دوران گنجاندن در ما سرگرمی تصاویر.

ذهن شما توصیفاتی در قلمرو فانتزی ممکن است حاوی همان سطح از ضرورت به گفتن نیاز به تجدید نظر شيوع سری های قهرمان پلیس و یا گاه به گاه نژادپرستی در کمدی. اما آنها در خدمت لازم است هدف از دعوت همگان به فرار به تصویر خود را به عنوان انتخاب آنهایی که برای یک بار. که باعث می شود نیاز به گسترش چشم انداز ما از چه چنین خواهری به نظر می رسد کاملا حیاتی است. برخی حتی ممکن است تماس با آن قدرتمند است.

“راهبه جنگجو” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد. “هانا” بازگشت به آمازون با فصل دوم خود را در جولای 3. “گارد قدیمی” برای اولین بار در Netflix بکشد در تاریخ 10 ژوئیه در حالی که “نفرین” خواهد رسید که پلت فرم یک هفته بعد در ژوئیه 17.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara