اپیدیولوژی فقط به اشتباه به عنوان شما در مورد برنامه های تابستانی


A person sits a table under a canopy placed outside a restaurant.

یک رستوران در سوهو در خدمت مشتریان نشسته در پیاده رو و جداول به عنوان شهر حرکت می کند به فاز 2 از بازگشایی.

دیمیتریوس Kambouris/گتی ایماژ

برای هر دو اهداف عملی و ذهنی به طور کلی خوب بودن آن مطمئن خواهد بود خوب به یک ایده از زمانی که ما قادر خواهید بود به انجام هر کاری بدون خطر ابتلا به رمان coronavirus. اگر کسی می داند آینده باید آن را اپیدیولوژی درست است ؟ همین دلیل است که نیویورک تایمز مورد بررسی 511 از آنها در اوایل این ماه به درخواست این کارشناسان زمانی که آنها فکر می کنم آنها همه چیز را از کار کردن در یک دفتر برای حضور در یک بازی. پاسخ ممکن است شامل چهار دوره زمانی: “این تابستان” سه تا دوازده ماه در بیش از یک سال و “هرگز.”

بررسی نتایج ارائه شده در شیر خامه گرفته-قادر گرافیک زد با عمده هشدارهای. هنر در بالای قطعه یک وصله دوزی از کلمات: “آن بستگی دارد.” متن توضیح داده شده که اپیدیولوژی پاسخ داد: “با فرض اینکه همه گیر و پاسخ آشکار شدن آنها به عنوان انتظار می رود.” (آنچه انتظار می رود دقیقا مشخص نیست.) اما در علاوه بر این به 511 اپیدیولوژی که پاسخ داد: صدها نفر برای شرکت کاهش یافته است. و حدود 300 اپیدیولوژی ارسال بار با یک نامه توضیح خود را با موضوع بررسی. این قطعه به نقل از یک بخشی از آن را—”نگرانی ما این است که خود را با انتخاب چندگانه گزینه ها بر اساس تقویم زمان است.” خود را نقطه است که زمان ممکن است بهبود coronavirus وضعیت جهانی و در حقیقت به عنوان قطعه نیز هشدارهای—همه چیز می تواند بدتر دوباره.

به عنوان داستان منتشر اپیدیولوژی ابراز نگرانی کرد. “من می خواهم این نتایج با یک دانه نمک ایم” ساندرا آلبرشت یک کلمبیا اپیدمیولوژی که شرکت در زمان بررسی. او بخشی از یک گروه از کارشناسان که پاسخ سوال در مورد کوروناویروس تحت رسیدگی عزیز همه گیر. من می خواستم به دانستن آنچه که او فکر نه فقط از یک نظر سنجی اما از تمام اطلاعاتی که ما در حال گرفتن از کارشناسان در نحوه رفتار آنها (از جمله یکی که منتشر شده در تخته سنگ) و چگونه ما باید به فکر می کنم در مورد ترکیب که به زندگی خود ما. بدون روشن بهداشت عمومی ارشاد و دولت در سطح بازگشایی تلاش رانندگی خوشه در موارد, آن را بسیار سخت برای کشف کردن چه باید بکنید. مصاحبه ما ویرایش شده برای طول و وضوح.

تخته سنگ: واکنش شما چه بود زمانی که شما دریافت نیویورک تایمز بررسی?

ساندرا آلبرشت: زمانی که من دیدم درخواست به شرکت من فکر کردم ” این واقعا یک راه جالب برای گرفتن بازخورد از اپيدميولوژيستها و ارائه اطلاعات به مردم است.’ در بیماری های دیگر است که ما مطالعه این مطلب نظری برای ما. با COVID آن چیزی است که بر همه ما. جالب است که قادر به ارائه انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه ما می در واقع رفتار در زمینه حالات مختلف و به کمک راهنمای عمومی در نظر آنها چگونه ممکن است رفتار می کنند همچنین برای کاهش خطر خود را.

اما وقتی که من باز این نظر سنجی من کمی شگفت زده شده در پرسش—در این راه از آنها خواسته شد و گزینه ها برای پاسخ. آن را دشوار برای پاسخ به بسیاری از این سوالات به دلیل پاسخ من بستگی به بسیاری از عوامل است. من بحث اینکه آیا یا نه برای جلوگیری از مصرف این بررسی از آنجا که من احساس من پاسخ نیست درست به چگونه من واقعا پاسخ دهند. اما من تصمیم به رفتن نگه دارید. من کنجکاو برای دیدن آنچه که دیگر سوال شد و من قطعا کنجکاو برای دیدن چگونه پاسخ خواهد بود گردآوری و ارائه شده است.

چگونه خواهد بود شما را طراحی کرده اند که بررسی?

اگر من اداره این سوال من می خواهم می خواهم به راه اندازی یک سناریو. من می گویند: “خب با فرض اینکه موارد و بستری شدن در بیمارستان نمی رویم تا در منطقه خود را خواهد شما درگیر در این رفتاری است؟” دیگر چیزهایی که من می خواهم را به حساب احتیاطی که در حال گرفته در محل من قصد دارم به. برای مثال در یک رستوران در حال جداول دور از هم جدا از یکدیگر ؟ در حال کارکنان با پوشیدن ماسک? چه رفتارهای مردم برای رفتن به این رستوران ؟ اگر من عبور توسط یک رستوران و من شام وجود دارد نشستن در کنار یکدیگر در گروه های بزرگ از مردم, من قصد دارم به کمتر تمایل به رفتن به رستوران. و سپس من تحمل خطر در حال رفتن به تحت تاثیر دسترس بودن درمان است. من فکر می کنم ارائه این زمینه مهم است که در هنگام پرسیدن این سوال.

یک چیزی که قابل توجه در مورد این بررسی طیف گسترده ای از پاسخ های که اپیدیولوژی را در زمانی که آنها می خواهم به انجام همه چیز—برای مثال 14 درصد می گویند که آنها می خواهم با هواپیما سفر در حال حاضر, اما تقریبا 40 درصد می گویند این امر می تواند بیش از یک سال قبل از آنها خواهد بود. من تعجب اگر شما فکر می کنم که نشان دهنده طیف گسترده ای از تحمل خطر و یا اگر آن دلیل است که مردم در حال خواندن سوالات و فرض اساسی مختلف حالات?

من فکر می کنم این یک بیت از دومی است. بخش های مختلف از ایالات متحده هستند و در مراحل مختلف این بیماری همه گیر. برای مثال من در شهر نیویورک که در آن موارد و بستری شدن در بیمارستان به دنبال بسیار بهتر از در نقاط مختلف کشور است. اگر من در تگزاس و آریزونا و فلوریدا, من می خواهم پاسخ کاملا متفاوت است. من فکر می کنم بخشی از این تغییرات است که شما در حال دیدن در پاسخ بازتابی از این واقعیت است که این کارشناسان زنده در نقاط مختلف کشور است. در بالای این جغرافیایی تفاوت مردم در حال ارائه نظرات خود را بر اساس شخصی خود را شرایط. من فکر می کنم کسی که زندگی در یک multigenerational خانواده با خطر بالا افراد احتمالا کمتر خواهد بود راحت با یک سطح خاص از خطر نسبت به کسی که به تنهایی زندگی می کند.

نظر شما در چه داستان که در آن کارشناسان رتبه فعالیت در شرایط خطر است ؟

این می تواند یک راهنمای مفید, اما آنها یک راهنمای راف. آنها نقطه شروع است. شما باید برای گرفتن این اطلاعات و آن را به زمینه که در آن شما هستند. برای مثال یکی شامل کتابخانه ها. ممکن است برخی از مکان هایی که در کتابخانه ها وجود ندارد به عنوان بسیاری از مردم وجود دارد و آن ممکن است کمی ساکت تر به طوری که به همین دلیل آن را به عنوان رتبه یک محل است که به کاهش خطر [3 از 9 در مقیاس است که در داستان زیر استخرهای]. اما در جایی مثل شهر نیویورک که در آن وجود دارد بسیاری از مردم بسیاری از کودکان تعامل آن را نمی ممکن است کم خطر محل. این بستگی به منطقه جغرافیایی. رتبه بندی بستگی به محل که در آن کارشناسان قرار دارد. که در رتبه بندی از میشیگان و طنز آمیز گنجاندن بود در مورد پل موقت نظامی زدن قایق. مردم میپرسند: “چرا این حتی در این لیست؟’ من فکر می کنم شاید در شهر نیویورک ما داریم اشتباه در مورد آن است. شما باید به فکر می کنم در مورد که در آن رتبه بندی توسعه داده شد.

چه نوع از سوالات خود را از اعضای خانواده درخواست این روزها?

از نظر خانواده, سوالات اصلی که من که قابل درک اما سخت به پاسخ هستند “که این بود” و “هنگامی که ما می توانید به حالت عادی بازگشت.” پاسخ من حداقل در حال حاضر این است که “ما نمی دانیم که این خواهد بود و من فکر نمی کنم از آن خواهد شد بیش از.” که واقعا راه منفی به آن نگاه کنید. این چیزی است که ما نیاز به یادگیری برای زندگی در پس زمینه همانطور که ما یاد بگیرند برای زندگی با آنفولانزا و دیگر بیماری است. مردم با داشتن یک زمان بسیار سخت با دستورالعمل است که در جای خود قرار داده و از آنها استفاده می شود به زندگی در یک راه خاص و در حال حاضر ما مجبور به زندگی در یک راه متفاوت است.

“این نمی تواند بیش از”—شما چه معنی است ؟

ما لزوما رفتن به جایی که COVID ریشه کن شده است و ما هرگز در مورد آن فکر می کنم. ما شما را به یک محل که در آن نه موضوع اصلی بحث قطعا اگر ما یک واکسن و درمان خوب است. COVID چیزی است که ما در حال رفتن به نیاز به یادگیری برای زندگی در پس زمینه خواهد شد که شامل زندگی ما در راه است که کمی متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>