اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول مخفی شده بود در یک خانه میلیون دلاری در یک شهر کوچک نیوهمپشایر شهر


A rock bearing the letters Tucked Away
یک سنگ در املاک که در آن Ghislaine ماکسول دستگیر شد.
اموزش گریم

Ghislaine ماکسول دستگیر شد صبح روز پنجشنبه در یک کنترل از راه دور ملک در مرکزی, New Hampshire. ماکسول است که متهم به کمک به جذب و داماد جوان برای او دیرین کاردانی جفری اپستین خوار سرمایه و محکوم مجرم جنسی. در کیفرخواست او به عنوان شرکت کننده در “استثمار جنسی و سوء استفاده های متعدد دختران” از جمله برخی به عنوان جوان به عنوان 14.

اپستاین داشت العملی در نیویورک سلول زندان در ماه اوت گذشته; مرگ او حکم یک خودکشی بوده ولی موضوع گسترده سوء ظن است. در ضمن محل ماکسول—که او نیز به تصویر کشیده شده به عنوان یک شیطانی و مرموز رقم در پول کثیفاخیر Netflix docuseries مورد Epstein—شده اند ناشناخته علنا از سال گذشته است. اف بی آی در نیویورک دستیار مدیر مسئول ویلیام Sweeney گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که این اداره بوده است “احتیاط نگه داشتن زبانه ها” در او و او “slithered دور به یک زرق و برق دار اموال.”

که زرق و برق دار ملک در است جذاب اما بی ادعا در شهر برادفورد, New Hampshire است که اتفاق می افتد به 13 مایل از جایی که من زندگی می کنند. مانند بسیاری از شهرهای کوچک در اطراف در اینجا چند گران قیمت خانه دوم در حال جمع دور در میان متوسط در مرتع پرورش احشام خانه و خانه روستایی. اما با هیچ مقصد دریاچه در درون مرزهای آن برادفورد است که یک تعطیلات نقطه داغ در داخل دولت است و بعید است مخفی گاه برای بدنام انگلیسی مقتدر در جامعه.

Ghislaine Maxwell
Ghislaine ماکسول.
کاربر Cheetoskeeto/ویکی پدیا

در اوایل بعد از ظهر روز پنج شنبه در شهر 1,650 مردم خزنده بود با روزنامه نگاران و عکاسان است. هر کس صحبت کردن در مورد صبح بازداشت اما اطلاعات کمیاب بود. هیچ کس در رستوران محلی آشپز پیتزا تا به حال چیزی شنیده. در انبار چوب کارکنان طراوت اخبار آنلاین مانند هر کس دیگری. Dunkin Donuts در حال حاضر یک شرکت پروتکل برای برخورد با خبرنگاران. (پروتکل بود: خارج شدن.)

یک کارمند در سبد بازار, فروشگاه مواد غذایی در این نزدیکی هست وارنر گفت: اجرای قانون استفاده از پارکینگ وجود دارد به عنوان یک منطقه عملیات شروع به عنوان اوایل به عنوان 5:15 صبح (آنها پارک شده در, کارکنان بخش و یک افسر sneered: “ما در حال فروش املاک و مستغلات” هنگامی که یک کارمند را مورد پرسش.) افسران—با صفحات از عنوان دور به عنوان نیویورک—جیبش مدتی پس از ساعت 8 صبح و سوار غرب نسبت به برادفورد, او گفت:.

“این جایی است که مردم برای خود نگه” یک محلی گفت.

ماکسول دستگیر شد در یک ملک است که از راه دور حتی برای برادفورد چندین مایل از مرکز شهر. یک سنگ بزرگ حکاکی شده با حروف “TUCKEDAWAY” می ایستد در پای ملک با یک قفل فلزی دروازه مسدود کردن شن در جلوی خانه به خانه. بزرگ مرد با لهجه انگلیسی که کاهش یافته است را به نام او strode پایین جلوی خانه به استقبال خبرنگاران و تحویل آشنا پیام: دریافت کردن.

در سراسر خیابان در حد متوسط خانه نشسته به طور مستقیم بر روی جاده رو ماکسول ملک همسایه دیک موریس بود پشیمان است که او تا به حال نقش برآب کردن سریع ماموریت در صبح و از دست رفته اغتشاش از دستگیری. او دیده بود دو هواپیماهای کوچک وزوز منطقه برای ساعت در صبح است. موریس زندگی در خانه خود را برای 20 سال و دوستانه بود و با طولانی شدن زمان صاحبان خانه که با توجه به Zillow فروش خانه چند سال قبل از Maxwell آن را خریداری برای $1,070,750 در ماه دسامبر. او ملاقات انگلیسی, انسان تنها به طور خلاصه و گفت که او یک “کند” که توصیف خود را به عنوان یک دوست خانوادگی. وجود دارد بسیار کمی ترافیک در داخل و خارج از ملک که موریس فرض آن خانه در تعطیلات است.

خانه املاک و مستغلات لیست سیاهی از آن به عنوان “یک عقب نشینی برای عاشق طبیعت که همچنین می خواهد کل حفظ حریم خصوصی است.”

خانه املاک و مستغلات لیست سیاهی از آن به عنوان “یک عقب نشینی برای عاشق طبیعت که همچنین می خواهد کل حریم خصوصی” و دارای کلیسای جامع آن سقف آشپزخانه لذیذ و “افسانه انبار برای hoedowns مربع رقص و هی سواری!” موریس گفت: اصلی, اصلی ساختمان در 156 هکتار مالکیت یک خانه رعیتی ساده است که پس از بازسازی شده است و در حال حاضر به عنوان مهمان از خانه. او تا به حال نشده است دعوت کرد تا به خانه پس از دوستان خود نقل مکان کرد اما او انتظار ندارد می شود. “این جایی است که مردم برای خود نگه,” او گفت:. او nonplussed در مورد این تصور که او زندگی سراسر خیابان را از یک متهم به رابطه جنسی مجرمانه. “آن را نمی کند به من دمدمی مزاجی,” او گفت:. “او فقط تلاش برای نگه داشتن خودش از زندان است.”

یکی دیگر از همسایه که خواست ناشناس بماند گفت: او در زندگی بعدی به ماکسول ملک برای دو و نیم سال اما هرگز ماکسول. او عینک یک تفنگ دستی خود را در هیپ اما زمانی که او را دیدم دیگر خبرنگار نزدیک شدن به او پوشانده شده آن را با خود تی شرت “به نگاه کمی دوستانه” او به من گفت. او گفت: او حامل سلاح از آنجا که او می خواهم به تازگی دیده می شود سیاه و سفید خرس در اموال خود را. “من نمی خواهم این,” او گفت: eyeing ردیف از خبرنگاران و عکاسان ماشین با خارج از دولت-پلاک پوشش جاده شن. “من در اینجا نقل مکان کرد برای حفظ حریم خصوصی است.”

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک سیاسی Gabfest در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>