“پاک کردن تمام شک”: دموکرات ها توضیح دهد که چرا جان بولتون شهادت است بنابراین لازم

منجر مجلس استیضاح مدیر آدام شیف املای چرا قانونگذاران باید تماس بگیرید جان بولتون شهادت در طول یک سناتور پرسش و پاسخ جلسه روز چهارشنبه: بولتون است که اطلاعات دست اول است که می تواند upend جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع.

“اگر شما هر گونه سوال در مورد [تهمت اعمال] در همه, شما نیاز به شنیدن از خود سابق مشاور امنیت ملی. آیا منتظر نیست برای کتاب” شیف گفت. “ما فکر می کنیم این مورد است که به شدت روشن و بدون John Bolton, اما اگر شما هر گونه سوال در مورد آن شما می توانید به پاک کردن تمام شک و تردید.”

و بیش از بیش به عنوان آنها در پاسخ به سوالات در مورد حقایق در مورد مدیران خواست سناتور به حکم بولتون به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند به طور مستقیم در مورد دانش خود را بجای بین تهمت و دولت اوکراین. خانه استیضاح مقالات اعلام کرد که برنده شدید قدرت خود را توسط مطبوع کمک نظامی به اوکراین در اطلاعیه سیاسی تحقیقات به Bidens و ادعا 2016 انتخابات دخالت.

Bolton جدید در نسخه خطی کتاب می گوید: تهمت به صراحت به او گفت در مورد تهویه کمک سیاسی به نفع, بر اساس گزارش نیویورک تایمز منتشر شد در این هفته است. که گزارش شده است از آنجا که موجب تازه علاقه به شنیدن از شاهدان در طول محاکمه و استیضاح مدیران در روز چهارشنبه تاکید کرد که چنین شهادت می تواند در کاستن برخی از جمهوری خواهان’ رئیس سوال در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه.

“همه نشخوار pro quos یکسان نیست. برخی مشروع هستند و بعضی از آنها فاسد است. و شما لازم نیست که به یک ذهن خواننده را به کشف کردن که که. برای یک چیز, شما می توانید درخواست جان بولتون,” شیف گفت.

بولتون آیات و بالقوه شهادت آنقدر مواد منفجره زیرا آنها تضعیف بخش مرکزی تهمت دفاع از استدلال: وکیل رئیس جمهور استدلال کرده اند که شده اند وجود دارد هیچ خاص شاهدان که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به طور مستقیم در مورد عوض.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم اتحاد استدلال خود رفتار می کند افزایش به سطح یک impeachable جرم حتی با بولتون حساب. وکلا نیز پیشنهاد کرده اند که اگر خود را حساب بود واقعا که بسیار مهم و دموکرات باید به کار سخت تر برای امن شاهدان برای شهادت.

مدیران باید توضیح داد که بولتون بود مخلوع در خانه پرس و جو به این دلیل که رئیس جمهور به کارگردانی مقامات دولت نه شهادت. آنها همچنین گفتند که خودداری از صدور بولتون یک احضاریه به دلیل گسترده نبرد قانونی است که می امدن. (مشابه مبارزه با بیش از یک خانه حکم صادر شده به سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn برای مثال مداوم بوده است برای ماه می باشد.)

شایان ذکر است که سوال باقی می ماند در مورد چگونگی تماس با شاهدان به کار می کنند. اگر دموکرات ها می خواستم برای تماس با بولتون به عنوان مثال جمهوری خواهان پیشنهاد کرده اند آنها علاقه مند می شود در یک-به-یک تجارت برای کسی که علاقه آنها به مانند شکارچی بایدن. دموکرات ها اما باید chafed در آن پیشنهاد از آنجایی که آنها نمی بینم هانتر بایدن به عنوان داشتن هر گونه دانش مستقیم در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن تخلف — نقطه کانونی این دادگاه.

و به دلیل عدم اطمینان در مورد شرایط واقعی شهادت شهود هر دو طرف شده است قادر به ارائه متضاد سند چشم انداز از آنچه که فرایند نگاه می خواهم.

را مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پاتریک Philbin را سناریو: “این یک سوال از یک شاهد. رئیس جمهور می توانست یک فرصت برای تماس شاهدان خود را. اگر بدن به رفتن در این جهت این امر باید برای کشیدن برای ماه ها و جلوگیری از وارد شدن کسب و کار خود را انجام می شود.”

اما استیضاح مدیر Hakeem Jeffries روز چهارشنبه تاکید کرد که کنگره قادر خواهد بود به آدرس شهادت شهود در “سریع مد” به نقل از خانه خود پرس و جو که تا پنج شاهدان مخلوع در یک هفته. Jeffries اشاره کرد که قاضی جان رابرتز می تواند کمک به حل و فصل هر گونه بحث بر سر اینکه آیا اجرایی امتیاز می توان به نوار بولتون از صحبت های جلوگیری از گسترده جنگ حقوقی از بازی بیرون.

خانه مدیران در حال ساخت استدلال های خود را در یک محوری زمان. این جمعه سنا رای خواهد داد که آیا آن علاقه مند تماس شاهدان بیشتر برای محاکمه و یا اگر محتوای آن را به حرکت به یک سریع تبرئه. از توصیه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته بود او نبود هنوز باید از این آرا برای جلوگیری از شهادت شهود در دسترس نباشد.

مدیران در سخنان خود در روز چهارشنبه اقدام به درخواست تجدید نظر به تعداد انگشت شماری از قانونگذاران که هنوز به ذهن خود را. “در هر [استیضاح] محاکمه شاهد وجود دارد. چرا باید رئیس جمهور شود درمان متفاوت است؟” Jeffries گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی