اریک تهمت ترویج “قرنطینه شراب” در همان روز که پدر و قطعات یدکی ویزا برای کارگران تاکستان

در همان روز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور موقت توقف در برخی از کارت سبزاو پسر دوم ترویج تهمت و مارک “قرنطینه شراب” در رسانه های اجتماعی.

هر چند او در ابتدا قول داد به “به طور موقت به حالت تعلیق درآورد” همه مهاجرت به این کشور در نهایت امضا محدود تر سفارش. این ممنوعیت نه تعلیق ویزا برای کارگران کشاورزی که از آن تهمت های انگور مزایای.

تبلیغات:

“این تیم در @TrumpWinery شما پوشش داده شده اگر خود را قرنطینه شراب عرضه در حال اجرا است کم! ما را بررسی کنید,” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. صدای جیر جیر خود را برجسته یک بطری از مغلوب ساختن پیشی جستن آناناس در مقابل یک دسته گل از گلهای رز.

با توجه به آن سال 2017 درخواست ویزا, تهمت تاکستان که رئیس جمهور صاحب می پردازد حقوقی کارگران مهاجر $0.15 هر تاک هرس تحت H2-A ویزا اعطا سالانه توسط خود دولت است.

چند تا از رئیس جمهور کسب و کار بسته اند پس از خاموش شدن ناگهانی شروع به صورت جدی در ماه گذشته و شرکت خصوصی, تیاو تهمت سازمان حتی خواسته خود دولت برای شکستن اجاره پرداخت به آن واشنگتن هتل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“فقط درمان ما همان” اریک نیویورک تایمز گفت. “هر آنچه که ممکن است خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تاکستان است واجد شرایط برای دسترسی به $9.5 میلیارد کشاورزی فدرال صندوق امداد در طول همه گیر است که carveout برای انگور هر چند این شرکت به اسوشیتد پرس گفت که این طرح نیست به اعمال می شود.

نه تهمت Org. و نه تهمت شراب سازی بلافاصله پاسخ داد به سالن درخواست برای نظر.

تبلیغات:

رئیس جمهور که برادر درگذشت اعتیاد به الکل است بدنام طرفدار منع استعمال مشروبات الکلی که “نمی خواهم مصرف کنندگان.” او خریداری شراب سازی Charlottesville ملک برای سکه بر روی دلار در سال 2011. هر چند او صاحب تاکستان است که تامین این کارخانه شراب سازی او خود را ندارد شراب سازی خود را که او را به اریک به عنوان یک حیوان خانگی پروژه. به نظر می رسد او حتی اتهام پسرش اجاره با توجه به اسناد و مدارک مالی.

این برجسته آنچه به نظر می رسد به عمد ساخته سردرگمی بین آنچه رئیس جمهور می کند و خود را ندارد. کار ویزا اعطا شده به یک شرکت به نام تهمت تاکستان املاک LLC که رئیس جمهور تهمت (تهمت Org.) صاحب — نه تهمت شراب سازی.

تبلیغات:

این Trumps حفظ که رئیس جمهور است و نه در ارتباط با کارخانه شراب سازی که سایت حمل این مسئولیت در آن حقوقی صفحه: “مغلوب ساختن پیشی جستن کارخانه شراب سازی است که یک نام تجاری ثبت شده از اریک تهمت شراب تولید LLC است که متعلق به مدیریت و یا وابسته Donald J. Trump یا هر یک از وابستگان خود را.”

یکی از رئيس جمهور در کسب و کار وابسته به این است که پسرش اریک و کارخانه شراب سازی وب سایت ساخته شده با برگ برنده 2020 مدیر کمپین براد Parscale. کارخانه شراب سازی نیز دارای یک هتل لوکس و رزرو آنلاین لینک به کارخانه شراب سازی صفحه در مغلوب ساختن پیشی جستن Org. سایتکه شامل همان سلب مالکیت.

هر چند رئیس جمهور در ابتدا گفت که او نمی خواهد دسترسی به هر گونه تهمت Org. بودجه در دولت او بی سر و صدا خود را تغییر تهمت سازمان قرارداد یک ماه پس از مراسم تحلیف خودکه به او اجازه برداشت پول در هر زمان و بدون افشای.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن تاکستان کسب و کار ده ها تن از hard-to-get مهاجر کارگر ویزا بیش از سه سال گذشته که کمک به رئیس جمهور سود کردن از پشت از حدود 30 غیر کارگران آمریکایی. او همچنین افزایش H-2B ویزاکه به نفع و بسیاری از خواص دیگر در حالی که به طور فزاینده ای رد ویزا برای تکنولوژی ماهر کارگران.

تاکستان گزارش آگاهانه و به طور مستمر با استفاده از مستند نشده کارگران. با توجه به ضبط صدا به دست آمده در سال گذشته توسط واشنگتن پست واین عملیات تا زمانی که منتظر برداشت و خسته کننده هرس در فصل گذشته بود به آتش گروهی از مستند نشده کارگران — یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن Org. قول داد برای سرکوب غیر قانونی کار در کسب و کار است.

“هنگامی که ما نگاه خود را در فرم ها و مدارک برخی از اسناد و مدارک به نظر نمی رسد واقعی بود یا ناکافی” کری Woolard کارخانه شراب سازی است مدیر کل گفت: یک کارمند که نام اریک کشیده بودند به در $500, قرعه کشی هفته قبل از. “آیا شما در حال حاضر مجوز قانونی برای کار در ایالات متحده است ؟

تبلیغات:

“نه” کارگر پاسخ داد.

“بنابراین این بدان معنی است که ما باید برای پایان دادن به اشتغال ما ارتباط امروز” Woolard به او گفت. “ما بسیار غم انگیز است. شما فوق العاده بوده است. اگر وضعیت شغلی خود تا کنون تغییرات شما در حال خوش آمدید ،

اریک نیز استفاده می شود به مناسبت پدرش استیضاح به ترویج شراب خود را.

زیر سفیر سابق گوردون Sondland را تصحیح شهادت در ماه نوامبر که متهم به رئیس جمهور تنظیم در عوض با دولت اوکراین اریک توییتی “این یک روز کامل برای یک بطری از این. این مردم هستند — مجنون…..”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>