ضروری کارگران در سراسر ایالات متحده رفت و در اعتصاب امروز — اینجا چرا

کارگران از آمازون Instacart هدف Shipt و تمام مواد غذایی راه اندازی در سراسر کشور ممکن است اعتصاب روز جمعه در اعتراض درمان و شرایط کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“در آغاز COVID-19 همه گیر ضروری کارگران در معرض مواجهه در محل کار به دلیل فقدان PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] ناقص سیاست و متراکم دستورالعمل های ایمنی. به دلیل نقایص از کارفرمایان ما بسیاری از هموطنان ما کارکنان قراردادی این ویروس کشنده و برخی درگذشت” سازمان گفت: در یک بیانیه مشترک.

تبلیغات:

کارگران که ضرورت پرتاب شد به تمرکز شدید در شروع این بیماری همه گیر هستند خواستار قوی تر از مرخصی استعلاجی و خطر پرداخت سیاست های, در علاوه بر این به شخصی دنده محافظ و ایمن تر و بهداشتی تر شرایط کار.

با مشخصات بالا سیاستمداران دموکرات حمایت از حملات از جمله سناتور برنی ساندرز (I-Vt.) و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.)

“در این #MayDay2020 من ایستاده با کارگران در آمازون کل غذاهای Instacart و هدف که در حال اعتصاب هستند” ارسال شده Sanders, دیرین کارگران مدافع حقوق که به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری در اوایل این ماه. “ضروری کارگران قرار دادن زندگی خود را در خط و شایسته حفاظت و خطر پرداخت. بی حرص و آز شرکت های بزرگ رو به پایان!”

تبلیغات:

“خط مقدم کارگران در شرکت های بزرگ مانند آمازون و Instacart سزاوار PPE,” هریس توییتی.”آنها سزاوار پرداخت مرخصی استعلاجی. آنها سزاوار یک محیط کاری امن است. اما بسیاری از همین حالا باید این حمایت. من با کسانی که در اعتصاب امروز برای شرایط کاری ایمن.”

این اعتصاب همچنین خواستار یک دوره تاریخی بیکاری که با این نسخهها کار در برابر سازمان.

متحد که برای تحویل Instacart برای پنج سال در Austin, Tx. و کسی که صحبت می کرد به سالن تحت شرایط است که ما نه چاپ نام خانوادگی او به خاطر ترس از کارفرما قصاص گفت: سالن که او مشغول به کار بود در روز جمعه که تمام شد از همکاران او می دانستند. متحد گفت که تمام غذاهای گل سرسبد در همان شهر زنده بود با کارگران و خریداران از طریق بعد از ظهر. تمام مواد غذایی است یک شرکت تابعه از آمازون.

تبلیغات:

یک مدیر فروشگاه گفت: سالن که هیچ کارکنان تا به حال راه می رفت و همه کارگران در مصاحبه گفت: سالن خود را از طریق ماسک های جراحی که این برای اولین بار بود آنها شنیده شد.

یک کارگر عبور دیگر در فروشگاه به یاد او “را فراموش نکنید — شما می توانید یک همبرگر امروز.”

تبلیغات:

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه می گوید 72 از اعضای خود را از دست داده اند و بیش از 5000 نیست در کار با توجه به شرایط اطراف عفونت. (این هفته آمازون گزارش چه بود حداقل دوم آن کارمند مرگ است.)

هر چند کارگر غایب شماره روز نیست بلافاصله در دسترس اعتصاب در صورتحساب یا لیست به عنوان تاریخی به نظر نمی رسد به ملاقات دهندگان’ امیدوار است.

واشنگتن پست گزارش داد که یک گروه از معترضان مطرح شده در کنار کیسه های بدن خارج فرماندار نیویورک اندرو کومو دفتر شعار “این است که ما در آینده اگر شما نمی کنند.” یک تعداد انگشت شماری از مردم نشان داد تا در منطقه خلیج آمازون انبار. یک ماشین زمان اعتراض محل خارج آتلانتا-منطقه هدف.

تبلیغات:

کمی بزرگتر گروه جمع آوری شده در استاتن آیلند آمازون انبار به رهبری کریس Smalls یک کارگر است که از کار اخراج شد و پس از سازماندهی یک اعتصاب در انبار در ماه مارس است.

“این یک موضوع از زندگی یا مرگ” گفت: Smalls. “ویروس کشتن برخی از کارکنان ما است.”

آمازون حفظ Smalls اخراج شد برای نقض سیاست های ایمنی در مقابله به مثل.

تبلیغات:

در اوایل این هفته سالن را تایید کرد که دادستان کل نیویورک را (NYAG) دفتر اطلاع آمازون که آن را کاوش شلیک. این NYAG خواسته این شرکت به طور موقت شاتر انبارها در دولت تا زمانی که این آدرس “ناکافی” کارگر حمایت با استناد به چندین اتهام نقض فدرال استانداردهای ایمنی.

این هفته آمازون گزارش کارمند دیگری مرگ.

فوق شرکت ها در حال کشیدن در سود عظیم به عنوان کل صنایع سقوط. ملی تعداد مدعیان بیکاری در صدر 30 میلیون برای اولین بار روز شنبه اما Instacart استخدام هزار نفر است. آمازون گزارش درآمد سه ماهه اول شروع به پریدن کرد 26 درصد است که در همان روز.

آمازون همچنین انتظار می رود به صرف بیش از 800 میلیون دلار در شش ماه اول سال 2020 در همه گیر هزینه های مربوط. این شامل گسترش مرخصی استعلاجی و گسترش تا مارس 16 $2 ساعت افزایش حقوق مجموعه به پایان می رسد, مارس 30. هدف گرفته شده همان مراحل است.

تبلیغات:

Instacart گفت: آن را به کارگران بهداشت و ایمنی کیت اما برخی از کارگران می گویند که چیزی ندیدم.

“Instacart انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از هر گونه خریداران در نظر من” گفت: متحد به Instacart راننده در آستین چه کسی می گوید او شده است از طریق چندین تظاهرات علیه این شرکت است. “آنها ارسال اخطار گفت که می خواهد ما را با ماسک و ضد عفونی کننده است اما من چیزی دریافت از آنها نشده است.”

“من شده اند انجام [راننده تحویل فرفره خدمات] آمازون فلکس تقریبا هر روز پس از تمام این ظروف سرباز یا مسافر آغاز شده و من احساس امن با آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>