یوجین Scalia تهمت کار, منشی, همراه زیر آتش برای ساخت زندگی سخت تر برای بیکاران

از هدایت او عقب مرخصی با حقوق و مزایای خود را به تلاش برای محدود کردن کسانی که واجد شرایط برای افزایش تا, بیمه بیکاری, بیمه کار, منشی, یوجین Scalia اجرای چند تریلیون دلار coronavirus بسته محرک در حال آمدن است زیر آتش از قانونگذاران دموکرات و گروه های حمایت که می گویند سابق شرکت وکیل را از دست داده و قانون جدید به نفع کسب و کار بیش از مردم نومیدانه در نیاز به کمک.

Scalia, پسر, از اواخر دیوان عدالت Antonin Scalia, “استفاده کرده است خود وزارت اقتدار بیش از قوانین جدید تصویب شده توسط کنگره برای محدود کردن کسانی که واجد شرایط برای افزایش بیکاری و کمک به آن را آسان تر برای کسب و کارهای کوچک به پرداخت مزایای مرخصی خانواده و” واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد.

تبلیغات:

در یک صدای جیر جیر در اواخر روز شنبه, Rep. استیو کوهن (D دنیاست.) با اشاره به موج بی سابقه ای در تعداد مدعیان بیکاری در ماه گذشته و پاره پاره Scalia را “نفرت” مدیریت مراقبت عمل می کنند که به طور موقت گسترش امداد برای بیکاران.

“از آنجا که از COVID-19 بیش از 16 میلیون آمریکایی شده اند که تعداد مدعیان بیکاری در سه هفته گذشته اما کار, منشی, یوجین Scalia است که با استفاده از قدرت خود را به حد که واجد شرایط برای کمک های” کوهن نوشت. “این است که نفرت. ما در میان یک بیماری همه گیر!”

در حالی که انتقاد از بسته محرک—که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواخر ماه گذشته—به عنوان بیش از حد کسب و کار پسند به طور کلی ترقی خواهان باید با احتیاط تحسین این قانون را در سراسر-هیئت مدیره گسترش مزایای بیکاری توسط 600 دلار برای یک دوره چهار ماه.

تبلیغات:

اما قانونگذاران را ابراز زنگ در وزارت کار را عدم ضرورت در نورد از منافع و به عنوان پست در گزارش Scalia صادر راهنمایی در اوایل این هفته است که با هدف “آن را مشکل تر برای فرفره کارگران مانند Uber و Lyft رانندگان برای دریافت مزایای.”

اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد پاره پاره وزارت ارشاد در یک سری از توییت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>