اروپایی سبز احزاب Racking تا برنده و مصرف بیش از مرکز-چپ


The new mayor of Bordeaux, wearing a sash, walks down the street flanked by advisers.
اروپا Ecologie Les های سبز’ Pierre Hurmic پیاده روی در یک خیابان با مشاوران پس از اینکه رسما شهردار بوردو فرانسه توسط شورای شهر در روز جمعه.
مهدی Fedouach/گتی ایماژ

اروپا موج سبز نشده کاکل و در عین حال با محیط زیست فکر احزاب در ادامه به دندانه دار کردن چشمگیر اجرای انتخابات در هفته های اخیر.

زمانی که احزاب سبز در سراسر اروپا شاهد موفقیت بی سابقه در اروپا, انتخابات پارلمان اروپا در سال گذشته روشن شد که رای دهندگان شد و در پاسخ به نگرانی ها در مورد بحران آب و هوا را به عنوان به خوبی به عنوان یک دست دادن اعتماد به نفس در احزاب اصلی که تحت سلطه سیاست برای چند دهه. اما اتحادیه اروپا انتخابات اغلب مطلوب برای اعتراض به رای و حاشیه احزاب وجود دارد و سوال در مورد اینکه آیا شور و شوق گذشته خواهد بود. “مردم در حال حاضر شروع به لاس زدن با ما. در حال حاضر آنها را به حال یک شب ایستاده است. این است که آیا یک رابطه دائم کاملا نامشخص” سون Giegold پیشرو سبز آلمان MEP به من گفت که در ماه ژوئن گذشته. قضاوت از انتخابات اخیر نتایج شیفتگی نشده پژمرده. در واقع در چندین کشور سبزها به نظر می رسد در آستانه گرفتی قدیمی مدرسه سوسیالیستی یا سوسیال-دموکراتیک احزاب به عنوان اصلی انتخاباتی صدا از سمت چپ.

انتخابات محلی در فرانسه هفته گذشته برجسته چه لوموند با عنوان “موج سبز” با این کشور حزب سبز رسما به عنوان شناخته شده اروپا Écologie Les های سبز, برنده شدن در لیون فرانسه سوم بزرگترین شهر و همچنین در بوردو و استراسبورگ و چند تن دیگر شهرستانها عمده در حالی که رئیس جمهور Emanuel پاکسازی را در میانه En Marche, حزب شکست خورده را به اندازه یک دندانه. به بی بی سی اشاره کرد و فرانسه را یک بار غالب حزب سوسیالیست شده است “اما از بین برود در سطح ملی” اما یک نقطه روشن برای حزب بود و انتخاب مجدد پاریس شهردار Anne Hidalgo که زد با حمایت از سبزها و ساخته شده است که مبارزه با تغییر آب و هوا یک محور از دوره تصدی خود را.

در ایرلند حزب سبز بود که کلید در آوردن یک ائتلاف توافق در ژوئن 26, آوردن پایان دادن به ماه بن بست سیاسی پس از یک نتیجه انتخابات در ماه فوریه است. این کشور دو رقیب تاریخی مرکز-راست احزاب Fianna موفق و خوب Gael خواهد حکومت با هم برای اولین بار. آنها به اکثریت تنها با حمایت از سبزها که امضا پس از برنده شدن در امتیازات از جمله دولت هدف از 7 درصد به طور متوسط سالانه کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش است.

آلمان یکی از قدیمی ترین و قوی ترین احزاب سبز—این جشن آن 40امین سالگرد این سال شده است و بخشی از سطح ملی ائتلاف در گذشته—به نظر می رسد مجموعه ای برای بازگشت به قدرت است. با انتخابات مجلس بلندی سال آینده سبزها در جایگاه دوم پشت حاکم CDU با 20 درصد آرا. به دویچه وله آن قرار می دهد, Die Grünen هستند “جایگزین سوسیال دموکرات آلمان به عنوان دومین حزب و به احتمال زیاد شریک برای دولت آینده ائتلاف است.”

سبزی های اخیر دستاوردهای آمده در زمان افزایش تکه تکه شدن سیاسی بهره مند است که احزاب کوچکتر و بیشتر در هزینه از مرکز-چپ مدافعان مانند سوسیالیست فرانسه یا آلمان SPD. اما تحولات اخیر در اتریش نشان می دهد که شاید ما نباید خیلی سریع به فرض سبزی خواهد بود که صدای جدید از سمت چپ.

در آغاز این سال اتریش سبزی زده ائتلاف مقابله با صدراعظم محافظه کار Sebastian Kurz را در اتریش حزب مردم. 33-year-old Kurz قبلا در ائتلاف با حزب آزادی یک راست حزب تاسیس شده توسط سابق نازی ها تا زمانی که دولت سقوط از هم جدا به عنوان یک نتیجه از یک بسیار درهم و برهم رسوایی مربوط به مستی شب در ایبیزا و نفوذ نا مشخص. Kurz جدید همکاری نشانه یک تغییر جهت به سمت چپ اما نه به عنوان نمایشی یک تغییر به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. دولت او همچنان به ایستادگی در برابر “اسلام سیاسی” و برای کاهش مالیات و کاهش مهاجرت است. او قول داد به “حفاظت از آب و هوا و مرزها.”

ائتلاف مقابله تصویب شد قریب به اتفاق 93 درصد از حزب سبز عضویت. نوشتن در آمریکا سوسیالیستی Jacobin magazine, فعال ترزا Petrik نشان می دهد ما نباید شگفت زده شده توسط این. “برخی از رنگ سبز رای دهندگان ممکن است شناسایی به عنوان جناح چپ” او می نویسد: “در عین حال بسیاری از پایه بسیار تحصیل کرده و از نظر مالی به خوبی خاموش. آنها نه مردم که رنج می برند از ادامه کاهش هزینه های رفاهی و سیاست های نئولیبرالی دولت جدید است فشار رو به جلو است.”

اتریش عجیب و غریب دولت جدید است بیشتر نگران شواهد فقط چگونه به راحتی نگرانی های زیست محیطی می تواند wedded به یک خط ضد مهاجرت در دستور کار است. اما از سوی دیگر آن را نیز نشانه آن است که آب و هوا موضوع تبدیل شده است به طوری اصلی در اروپا که حتی واجد شرایط راست بال به استقبال آن. این ایالات متحده است که هنوز کاملا وجود ندارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>