اروپا باز گشت آب و هوا: در مواجهه با این COVID بحران اتحادیه اروپا به نظر می رسد قوی تر از همیشه

اروپا برای سال آرزو به سرب آب و هوا پیشرفت — اما همچنین برای سال اتحادیه اروپا به نظر می رسید قادر به درک مقیاس اقدامات مورد نیاز برای تبدیل شدن به عنوان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پیشنهاد کرده است, “, اروپا, لا نیرو” (که “قدرت”).

فرانسه به طرز ماهرانه ای فرود آمد و توافق پاریس اما پایه و اساس آن بود که ایالات متحده و چین روابط. در سال 2009 سازمان ملل متحد در کنفرانس تغییرات اقلیمی, معمولا شناخته شده به عنوان کپنهاگ اجلاس نشان داد که محدودیت های اروپایی بلند. پس از پاریس توافق وجود دارد اغلب نگران کننده می tentativeness در اتحادیه اروپا بود که موجب ویرانی بی پایان مبارزه با تروریسم در اروپا بحث و خصومت نسبت به تعیین کننده های انرژی پاک گذار در زغال سنگ-متکی مناطق. رهبران سیاسی تصادفا بیش از چگونه به ارائه یک به اندازه کافی بلند پروازانه دور بعدی اتحادیه اروپا متعهد به پیگیری در پاریس.

تبلیغات:

اما در حال حاضر در همان لحظه که جهانی آب و هوا حرکت است و بدون شک در خطر بزرگ و هنگامی که آن را روشن است هیچ وقت برای پاریس رویکرد به شکست و یکی از جدید ساخته شود از ابتدا “اروپا قدرت” است که پله به جلو در گذشته است.

همه ما باید خدا را شکر. اساسا همه ما باید یاد بگیرند که از اروپا آب و هوای لحظه ای است که هدایت می شود با این باور که پس از coronavirus سقوط نجات اقتصاد نه تنها اجازه می دهد اما نیاز است که دولت سرمایه گذاری و محرک تمرکز بر تسریع فردا تکنولوژی به سادگی نمی بازگرداندن دیروز.

به تازگی اتحادیه اروپا منتشر شد پاسخ آن به بلندی رکود جهانی: $2 میلیارد دلار طرح محرک است که می شکند به شدت از قبلی اتحادیه اروپا استراتژی های سرمایه گذاری در دو روش. آن را پیشنهاد می کند که دو سوم از بازیابی صندوق برای فرد کشورها کمک های مالی از بودجه اتحادیه اروپا و گسترده ای با تنها یک سوم به عنوان وام به بازپرداخت توسط ذی نفع کشور است. این را می دهد که اتحادیه اروپا برای اولین بار از ویژگی های مالی, اتحادیه اروپا, مانند, ایالات متحده است.

تبلیغات:

دوم یک چهارم از بودجه تعیین شد به پرداخت هزینه برای بلوک سبز “معامله” پروژه راه اندازی شده توسط رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رهبری معاون اول رئیس جمهور فرانس تیمرمانس. یک از ویژگی های مرکزی سبز معامله تعهد خود برای کمک به زغال سنگ وابسته به مناطق اروپا را سریع تر انتقال دور از کثیف ترین سوخت است. سوال باقی می ماند در مورد چگونه به سرعت این باید اتفاق می افتد و چه نقشی گاز باید در جای زغال سنگ — اما این هنوز بزرگترین آب و هوا تعهد تا کنون ساخته شده توسط هر عمده امیتر و در واقع تقریبا تکان دهنده تعهد بزرگ در COVID-19 بحران و در نتیجه سقوط اقتصادی.

در میان عمده طرح های اتحادیه اروپا ساخته شده و پاک کردن آن می خواهد به سرعت بخشیدن به development “سبز هیدروژن” به عنوان یک صفر-کربن جایگزینی برای سوخت های فسیلی در صنعت andthe ذوب فولاد در خاص است. اروپا دارای مزیت مهم رقابتی بیش از چین و هند از نظر پوسته پوسته شدن هیدروژن به دلیل آن می تواند تبدیل آن موجود خط لوله گاز به شبکه حمل هیدروژن (به عنوان در واقع می تواند در ایالات متحده). و کم کربن هیدروژن را قادر می سازد اروپا به سبز زیادی از آن موجود کارخانه صنعتی به جای جایگزین کردن آن.

کشورهای اروپایی در حال حاضر شده است کنده کاری های خود را decarbonization برنامه به صورت فردی. میلان به سختی گذشت اوج آن همه گیر مرگ و میر زمانی که شهر اعلام کرد عمده مهندسی مجدد از آن خیابان های حمل و نقل و الگوهای ترافیک به منظور کاهش ازدحام در حمل و نقل در حالی که ساخت بسیاری از شهر خودرو-منطقه آزاد. دیگر شهرهای اروپایی از جمله پاریس و برلین و بروکسل در حال پیوستن به در.

تبلیغات:

فرانسه در مواجهه با سقوط بازار خودرو را تهدید می کند که آن دو ملی, خودروسازان, رنو و پژو, انتخاب 9 میلیارد دلار از برنامه های تشویقی برای باتری و پلاگین در وسایل نقلیه الکتریکی (EVs). پاکسازی چالش کشور به رقابت با چین برای نقش پیشرو در جهان EV تولید کننده یک بخش که در آن فرانسه بنزین گران قیمت و فوق العاده ارزان شب های هسته ای برق ارائه مزایای قدرتمند.

در ضمن آلمان راه اندازی بزرگترین ملی بسته از همه آنها, $145 میلیارد دلار به دو برابر موجود یارانه برای EVs, برش, فروش مالیات و به طور کلی موقعیت این کشور به هر دو شریک و رقابت با کشور فرانسه در جنگ مقابل چین برای کنترل الکتریکی حمل و نقل آینده.

تبلیغات:

اتحادیه اروپا تا به حال نشان داد که برلین باید حرکت به لینک یارانه به شرکت های بزرگ با اصلاحات مهم; کمک های مالی به لوفت هانزا گره خورده بود توسط بروکسل به کاهش شرکت هواپیمایی ملی دسترسی به فرود شکاف عمده در آلمانی فرودگاه.

بریتانیا آن را به عنوان برگ اتحادیه اروپا ساخته شده روشن است که آن در نظر گرفته شده برای نشان دادن آب و هوا رهبری در اجرا به انگلستان به میزبانی سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوا که در حال حاضر به تاخیر افتاده است برای یک سال. نخست وزیر بوریس جانسون در اعلام تاریخ جدید, گفت:, “ما آن را مدیون به نسل های آینده به ساخت بهتر” و وعده داده شده سبز طرح محرک اقتصادی در تابستان. بریتانیا به تازگی زد آن اقتصاد زغال سنگ-رایگان برای ماه اول در قرن.

این حیاتی به درک که در اروپا آب و هوا جسارت در صورت نیاز آشکار برای عمده اقتصادی بهبود برنامه است نه یک انتخاب به سازش بازیابی در حمایت از decarbonization. آن است که یک جامد به رسمیت شناختن توسط رهبران که بهبودی en marche نسبت به فن آوری های جدید و جدید مزیت رقابتی است که به مراتب قوی تر پلت فرم برای رقابت با چین و ایالات متحده از یک شخص عقب مانده-به دنبال استراتژی مانند یکی از آغوش با برگ برنده دولت است. دیگر اصلاحات اجزای برنامه های بازیابی مانند اتحادیه اروپا و گسترده برنامه اعطا و مقاومت به خودی کمک مالی از شرکت های هواپیمایی منعکس قاره تعيين رزومه خود را جهانی نقش رهبری به عنوان برگ برنده سرخ دور امریکا.

تبلیغات:

اروپا نگران است که چین قریب به اتفاق استفاده در پانل های خورشیدی و کشورهای آسیایی را به طور کلی سرب در باتری است. بنابراین اروپایی ها تصمیم گرفته اند آنها سعی کنید خود را به خارج از ساحل و باد و EVs و هیدروژن تکنولوژی و گرفتن بر روی دیگر تمیز-فن آوری های انرژی اگر و زمانی که آنها می توانند.

در حالی که تهمت تلاش خود را برای محافظت از زمین های گلف و whines در مورد خیالی وحشت از مزارع بادی در این مسابقه برای آینده را آغاز کرده است. ایالات متحده نیست و حتی در هیئت مدیره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی