بنیادگرایان انجیلی که آشکارا به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله دستورالعمل در حال مرگ هستند از COVID-19

تعداد بی شماری از غیر کلیساهای بنیادگرا در ایالات متحده از کاتولیک به لوتری و پیرو کلیسای اسقفی را در آغوش اجتماعی فاصله در طول coronavirus همه گیر و نقل مکان به طور موقت فعالیت های خود را آنلاین. اما بسیاری از بنیادگرایان مسیحی و پروتستان های انجیلی شده اند غیر مسئولانه کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از COVID-19 و انجام این کار با نتایج مرگبار: روزنامه نگار الکس وودوارد در انگلستان مبتنی بر مستقل گزارش می دهد که این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 30 شبان در کتاب مقدس کمربند.

“ده ها تن از کشیشان در سراسر کتاب مقدس کمربند باید تسلیم به کروناویروس پس از کلیساها و televangelists بازی کردن بیماری همه گیر و فعال را تشویق churchgoers به دست انداختن خود فاصله دستورالعمل” وودوارد ، “عنوان بسیاری از 30 رهبران کلیسا از بزرگترین کشور آفریقایی-آمریکایی پنطیکاستی فرقه در حال حاضر تایید شده است که درگیریها در این شیوع به عنوان اعضای سرپیچی بهداشت عمومی هشدار برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از انتقال ویروس است.”

تبلیغات:

در مسیحیت وجود دارد تفاوت عمده بین غیر بنیادگرا اصلی فرقه های پروتستان مانند متدیست آفریقایی اسقفی (AME) کلیسا و بنیادگرای Pentecostals. و وودوارد در مستقل مورد بحث Pentecostals که آشکارا به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله.

“این ویروس تا به حال شدید مخربی در میان سیاه و جماعت بسیاری از آن متکی اند گروه عبادت” وودوارد توضیح می دهد. “در عین حال با وجود بالا رفتن مرگ و میر بسیاری از ما رهبران کلیسا در سراسر کتاب مقدس کمربند نه تنها در ادامه به برگزاری خدمات اما باید خواست نمازگزاران به ادامه پرداخت tithes — از جمله اخیر محرک چک — برای حمایت از ماموریت خود را.”

یکی از بنیادگرایان که به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله با توجه به وودوارد شد اسقف جرالد گلن بنیانگذار جدید Deliverance بشارتی کلیسا در چسترفیلد, Virginia. در حالی که کشیشان دیگر در حال حرکت بودند خود را موعظه آنلاین گلن موعظه در مارس 15 سرویس بود که با حضور حدود 200 نفر و در مارس 14, سی ان ان گزارش داد که گلن مرده بود از coronavirus.

تبلیغات:

وودوارد اشاره می کند که با توجه به نظرسنجی اخیر توسط دین سرویس خبری 90 درصد از جماعت باید خود را به حالت تعليق در فرد کرده است. اما وودوارد نیز اشاره می کند که این بررسی “نشان داد که پروتستان های انجیلی بودند بیشتر احتمال دارد به گزارش پرستی در فرد است.”

یکی از راست افراط گرایان انجیلی که تشویق نمازگزاران به سرپیچی اجتماعی فاصله است کشیش رادنی Howard-براون یک پنطیکاستی بنیادگرا در فلوریدا. Howard-براون است غیر مسئولانه توصیف coronavirus به عنوان یک “فانتوم طاعون” و دستگیر شد و برای او آشکار سرپیچی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>