انجیلی وزیر از مایک پنس را Indiana نماز گروه نشان می دهد او رای دادن به جو بایدن

انجیلی وزیر که پس از خواندن کتاب با معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان بخشی از یک نماز گروه ایشان در طول تصدی خود به عنوان یک ایندیانا کنگره می گوید که او می تواند رای گیری برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در این پاییز.

در مصاحبه با آتلانتیککشیش راب Schenck می گوید که او شده است خود را تشویق دیرین آشنایی درست باشد به ایمان مسیحی خود را به جای بازیگری به عنوان یک full-زمان جانشین برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“اگر او به دنبال آرامش مشاوره از من خواهد به او می گویند” برادر مایک عیسی دستورات شما به عشق به همسایه خود — و نه خود را دوست دارم, رئیس,’,” او می گوید.

وزیر همچنین گفت که او به تازگی فرستاده پنس نامه تشویق او را به یک حقیقت گوی و نه احساس وظیفه محدود به تکرار تهمت را بدون توقف جریان دروغ.

“من منتقل و در نامه ای که که یکی از بزرگترین شکست های این دولت: حقیقت-گفتن” Schenck گفت. “من در تلاش بود تا به او می گویند” شما نیاز به یک حقیقت گوی.'”

تبلیغات:

وزیر همچنین نشان داد که رای خود را برای بایدن خواهد شد برای اولین بار رای دادن به یک نامزد حزب دموکرات از او حمایت هموطنان مسیحی انجیلی جیمی کارتر در سال 1976.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>