حتی یک شمشیر جادویی نمی تواند کمک کند “نفرین” یک بازگویی Arthurian افسانه است که باید حد عالی رساندن

ناگفته قوانین وجود داشته باشد با توجه به سلاح های دراماتیک داستان سرایی. اگر وجود دارد یک اسلحه در آن نیاز به رفتن. اگر ما می بینیم که یک شخصیت دارای یک چاقو در بوت او بهتر است استفاده از آن برای خارج شدن از یک اتصال . . . یا اوراق قرضه. و اگر یک داستان در مراکز upon a supernatural شمشیر شخصیت اصلی بود بهتر می دانم که چگونه به آن را نوسان است.

“نفرین” Netflix را آخرین تلاش برای قفل کردن موفق, فانتزی, حق رای دادن در یک پست-“بازی تاج و تخت” جهان مکان های شمشیر Arthurian افسانه به دست یک زن جوان به نام Toy, بازی های برگزار شده توسط کاترین لانگفورد (از “13 دلیل” شهرت). Nimue شد از پری عامیانه مردم متصل به طبیعت و قلمرو روح. در میان کسانی که با قدرت ذاتی او هدیه ویژه همکار او روستاییان و ترس و مارک خود را به عنوان یک خارجی است. و این که قبل از او پیچد انگشتان خود را در اطراف قبضه یکی از ادبیات غرب معروف ترین تیغه های.

تبلیغات:

زمانی که این سلاح می کند توسط سحر و جادو باستان در نهایت می آید به او اختیار داستان مجموعه ما را به فکر می کنم که Nimue خواهد به طور طبیعی حداقل در کوتاه کل یک رشته badass . . . زمانی که در واقعیت و در عمل لانگفورد را روش رمیدن-شایسته. مهم نیست چرا که او flails آن را در مورد به خوبی به اندازه کافی برای کاهش موجودات شیطانی و وحشتناک مردان برخی از آنها با ملاحظه به اندازه کافی به بیشتر یا کمتر از راه رفتن به تیز پایان.

به آسانی نشان می دهد سردبیران رنگ در برخی از CGI شریانی اسپری در امضا شکل فرانک میلر هنری ساخت هر چلپ چلوپ مدرن-day نسخه از این کارتون “POW!” “ZAP!” “بم!” کارت که ظهور در 1960s live-action TV series نسخه از “بتمن است.”

اما پس از آن کسانی که برای اردوگاه. “نفرین” یک شرکت ایجاد میلر و تام ویلر نوشت که پنج نفر از آن 10 قسمت و نویسنده پرفروش ترین رمان گرافیکی این سری است که بر اساس, است کاملا جدی ایجاد این بدان معناست که هست. از طریق داستان میلر و ویلر هدف دوباره به شکل افسانه شاه آرتور با قرار دادن زنان در مواضع قدرت به عنوان مخالف به جدا کردن صندلی آنها را به صرف اشیاء از میل یا شیطانی temptresses. سلامتی برای نیات خوب است.

تبلیغات:

واقعا وجود دارد بسیار قدردانی می شود در مورد یک نسخه از creaky Arthurian اسطوره که کست Nimue به عنوان دختر خواهد بود که ملکه است اما بخت برای تبدیل شدن به بانوی دریاچه . . . اگر چه در این گفتن که می توانید می گویند آنچه که در نهایت به این معنی است ؟

سرنوشت علائم Nimue که در این راه از همه بالا فانتزی رهبران این روزها حاضر سرنوشت خود را قبل از اکراه در آغوش, آن, آور, همراه او به عنوان ارقام کردن آنچه به انجام در حالی که مردم در اطراف او هستند مغز و از طریق فلش. سردرگمی شما می بینید که Nimue شامل قدرت های خارج از کسانی که ظاهرا عطا با شمشیر. افراد یا جانوران که او را تهدید رنج می برند گیری از گیاهان محلی. او را به کسی که شما می خواهید به خشم.

بیشتر وجود دارد: “لعنت” نیز معرفی آرتور (دوون ترل) به عنوان یک مزدور با قلبی از طلا و Nimue را اعلام محافظ حتی اگر او اعلام کرد او نیاز به هیچ حفاظت از قابل بحث است.

تبلیغات:

مرلین (Gustaf Skarsgård) است و شارلاتان پنهان کردن جزئیات ناخوشایند است که او را از دست داده و قدرت خود را از شاه Uther Pendragon (Sebastian Armesto) حاکم به سختی برگزاری این کشور با هم. دیوانه افراطیون در جامه راهبان به رهبری خونخوار پدر Carden (Peter Mullan) rip از طریق پادشاهی کشتار جادویی عامیانه – از جمله Nimue را قوم و خویش است که مکان خود را در تلاش به دنبال مرلین. در طول راه او باید متحد کردن مردم و جلوگیری از قتل paladins در حالی که outrunning خود را قهرمان یک پردهی یک مرد کشتارگاه (Daniel Sharman) که نام یک راز باقی مانده تا آخر فصل. یک دسته از Vikings پاپ در امتداد راه چون و چرا نیست.

هیچ چیز اشتباه با یک کم ریسک و پر نور جیغ وداد بازی کردن و این مورد که “نفرین” به صورت چسبیده متناسب با آن بالش. هنوز, آن می تواند به هدف بالاتر در آن برای اولین بار از فصل اعدام در چند جبهه دست کم نه که باید به اولویت قرار دادن لانگفورد از طریق برخی از نوع رنسانس اقتصادازاد بوت کمپ.

تبلیغات:

دلیل من برای نگه داشتن تپش در این مرحله با وجود چند صحنه توضیح Nimue را بی تجربگی به بهانه لانگفورد باور نکردنی فقیر تلاش در تئاتر مبارزه با شمشیر است که وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از درخشان مبارزان زن در نوع سرگرمی برای طراحی رقص در این صحنه برای آمدن در سراسر به عنوان نکته گردشگری.

آنها همچنین جلوگیری از بیننده به طور کامل از خرید مرکزی مفهوم است که این شمشیر دارای قدرت تغییر سرنوشت یک پادشاهی برای خوب یا بد. یک منبع که موجو سطح را باید هر کسی مشخصه صالح در یک نزاع و جدال برای 30 ثانیه در زمان. بهتر این خواهد بود که به راحتی نادیده گرفته نقص. در این قطعه آن را نمونه B-grade طبیعت تولید آرمان و آن insistences در حفظ قابل پیش بینی خطی به آن تلاش.

خاموش کردن مغز شما و “نفرین” سرگرم کننده است و بیشتر به طور مساوی گام از سایر اخیر نوع آغاز بکار. اما در بهترین حالت آن را احساس می کند مانند یک بشقاب کوچک به معنای نگه داشتن ما با شکم پر تا زمانی که ما یک فصل جدید از “همه چیز” یک نخ که به دور و وایلدر و مسیه بلکه قابل اعتماد بهتر ماجراجویی.

تبلیغات:

پس از Netflix همراه با هر استودیو هنوز هم بتواند به کشف بزرگ بعدی جادویی حق رای دادن “نفرین” می رسد بر روی یک مطلب یا داستان جالب که من حدس می زنم دریافت یک فرصت برای حل و فصل همراه با چند قابل توجهی دقیقه به نیمه شب را نشان می دهد که ایجاد آن از قصد خود باقی می ماند وفادار به کلاسیک اسطوره را نشانه و یک فرد تعجب می کنم که آنچه حواس پرتی ویلر و نشان می دهد نویسندگان را استخدام کنید وجود دارد. در عین حال این یک داستان قدیمی – نه “پیر” در stalwart زمان مفتخر حس اما در آن creakiness.

فیلم و تلویزیون مخاطبان نیست clamored برای یک بازگویی از شوالیه های میز گرد قصه از سال 1981 را “Excalibur در” تبدیل به یک فرقه رسید. اگر وجود دارد هر گونه شانس by-the-book update موفقیت گای ریچی را تا سال 2017 بمب “شاه آرتور: افسانه شمشیر” به ضرب گلوله یک فلش به قلب که رویای.

نسبت به “لعنت” است که با بی پروایی به معنی فشردن هر چند portcullis بین این مالکیت فکری و مخاطبان شور و شوق است که اجازه می دهد تا آن یکی انتخاب می شود در واقع فوق العاده ای در راه خود او و بدون خنثی کردن جنسیت خود. نشان می دهد ممکن است با تصویب جمع اوری با بسیاری از, اما افراد جوان و زنان جوان به ویژه که تشنه برای یک داستان است که مکان یک قهرمان در یک سفر قهرمان ممکن است پیدا کردن چیزی برای لذت بردن از اینجا حداقل تا زمانی که برخی بهتر است سحر می آید همراه است.

تبلیغات:

“نفرین شده” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>