حتی تهمت های مورد علاقه pollster او نشان می دهد که از دست دادن به جو بایدن دو رقمی

هر زمان که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است را در پای صندوق های رای او به طور منظم تبلیغ اعداد منتشر شده توسط راسموسن گزارش است که معمولا با توجه به رئیس جمهور به طور قابل توجهی بهتر تصویب اعداد نسبت به سایر نظرسنجی.

رئیس جمهور دیگر نمی تواند بر روی تعداد راسموسن به خود فضای امن به عنوان آن آخرین شماره نشان دادن نسبت ناروا دادن به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با ده درصد است.

تبلیغات:

“آخرین راسموسن گزارش ملی تلفنی و آنلاین بررسی می یابد بایدن درآمد 50% پشتیبانی در میان به احتمال زیاد رای دهندگان آمریکایی به مغلوب ساختن پیشی جستن از 40 درصد است. شش درصد (6%) بلاتکلیف باقی می ماند,” راسموسن گزارش می نویسد. “نظر سنجی جدید در می یابد مغلوب ساختن پیشی جستن با 74 درصد از جمهوریخواهان رای دهند. بایدن حمایت از 79 درصد از دموکرات ها ، در میان رای دهندگان وابسته به هر دو حزب عمده آن بایدن 48 درصد تهمت 36 درصد.”

راسموسن جدید اعداد در سمت راست خط با سایر نظرسنجی به عنوان زمان رای گیری به طور متوسط در سایت megyn kelly می دهد بایدن سرب از 9.7 درصد است.

بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رشد کرده است به طور قابل توجهی بیش از ماه گذشته به عنوان رمان coronavirus جاروب در سراسر کشور و منجر به تعداد رکورد روزانه موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>