هر نامزد حزب دموکرات به جز برنی ساندرز نشان می دهد پشتیبانی برای یک رقابت کنوانسیون

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., تنها نامزد در چهار شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث که استدلال کرد که فردی با اکثر نمایندگان باید نامزد در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

“این فرایند شامل 500 superdelegates در دومین رای گیری” ساندرز پاسخ داد. “بنابراین من فکر می کنم که اراده مردم باید پیروز شویم. بله کسی که بیشترین آرا را باید تبدیل به نامزد.”

تبلیغات:

یک تحلیل واشنگتن پست به این نتیجه رسیدند که ساندرز به زودی می تواند یک “uncatchable رهبر” چه کسی “نمی تواند پرچ نامزدی” به خاطر یک نماینده تقسیم می شود. در حالی که این انتظار می رود که ساندرز برنده خواهد شد تعداد زیادی از نمایندگان در سه شنبه یک شلوغ زمینه از نامزدهای باقی مانده است. وجود دارد در حال حاضر 40% شانس که هیچ نامزد برنده خواهد شد حداقل نیمی از 3,979 نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی با توجه به انتخابات پیش بینی Nate نقره را megyn kelly مدل.

اگر هیچ کاندیدای به اندازه کافی متعهد نمایندگان برای کسب نامزدی در اولین رای گیری, رای گیری خواهد و سپس در حرکت دوم انتخابات. صدها نفر از superdelegates محروم از اولین انتخابات تحت قوانین دموکراتیک خواهد بود مجاز به رای دادن. متعهد نمایندگان خواهد بود unbound اجازه می دهد آنها را به عقب هر نامزد را انتخاب می کنند.

“وجود دارد یک شانس بسیار خوبی برای هیچ کدام از شما در حال رفتن به کافی نمایندگان” NBC News میزبان چاک تاد گفت: داوطلبان در پایان از نوادا بحث است. “باید به فرد با بسیاری از نمایندگان در پایان این اولیه فصل بود نامزد حتی اگر آنها از اکثریت?”

تبلیغات:

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ گفت: باید به دنبال “روند” گذاشته و در آن قوانین است.

“بنابراین شما می خواهید کنوانسیون به کار آن خواهد شد؟” تاد فشرده.

“بله” بلومبرگ پاسخ داد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و سنسور. ctq, D -, Minn. و الیزابت وارن D-Mass., توافق حزب باید اجازه دهید روند بازی. Sanders, افزایش frontrunner که پیش بینی شده است که غیر قابل عبور شود که می افتد کوتاه از نماینده آستانه شد تنها مخالف.

تبلیغات:

تمام پنج تن از ساندرز به مناظره مخالفان به طور موثر اذعان کرد که بهترین شانس خود را در شکست دادن حزب سوسیالیست خواهد بود در انتخابات دوم که در آن superdelegates می توانید روغن مالی یک نامزد.

حتی اگر یک نامزد مانند بلومبرگ یا وارن می توانید بکشید عظیم خروش و برنده 30 درصد از 1,344 نمایندگان موجود در سه شنبه, او هنوز هم نیاز به برنده شدن بیش از 60 ٪ از تمام باقی مانده نمایندگان به منظور شکست Sanders. ساندرز پیش بینی شده است که حدود 40 درصد از همه در دسترس متعهد نمایندگان پس از سه شنبه با توجه به megyn kelly.

تبلیغات:

محتمل ترین مسیر برای ساندرز’ دشمنان است رقابت کنوانسیون سناریو بود که به طور ضمنی تایید چهارشنبه. اما میانجیگری کنوانسیون بارها و بارها املای عذاب برای هر دو طرف.

شده است وجود ندارد دوم انتخابات پس از سال 1952 و شده است وجود ندارد مشروع رقابت کنوانسیون از سال 1972 دموکراتیک ملی کنوانسیون هنگامی که سابق بهداشت ، جورج مک گاورن رفت برنده اما پس از آن از دست رفته در 49 متحده به رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون. سابق بهداشت ، تد کندی تحت فشار قرار دادند به کنوانسیون تغییر قوانین به انتشار متعهد نمایندگان در رای اول در سال 1980 به عنوان او به دنبال حذف رییس جمهور جیمی کارتر. پیشنهاد شکست خورده و کارتر در ادامه به از دست دادن 47 متحده به رئیس جمهور سابق رونالد ریگان.

رقابت کنوانسیون های بسیار شایع تر قبل از مدرن سیاسی عصر اما اکثریت قریب به اتفاق نامزدهای تولید شده توسط چنین intraparty دعوا در ادامه به از دست دادن در این انتخابات و با توجه به تحقیقات پیو.

تبلیغات:

وجود دارد مقدار زیادی از نفاق در اینجا. ساندرز به طور خلاصه استدلال در طول سال 2016 انتخابات که superdelegates که قادر به رای دادن در اعداد بزرگتر و در اولین رای گیری قبلی کنوانسیون باید نوسان نامزدی به او به جای نماینده رهبر هیلاری کلینتون ، نامزدها مانند Buttigieg و وارن همچنین حمایت فضائل احترام به رای مردم زمانی که آنها در برابر استدلال کالج انتخاباتی در کمپین بلیزرز.

بلومبرگ در ضمن به دنبال جلوگیری از چنین سناریویی با اصرار دیگر میانه در مسابقه همه آنها را برنده نمایندگان بر خلاف شهردار سابق به رها کردن قبل از ساندرز باز می شود تا یک “نماینده منجر شود که به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است برای غلبه بر.”

البته که هشدار قبل از بلومبرگ مذکور را شکست شد در اولین مناظره توسط وارن و بقیه نامزدها را به آتش کشیدند که او را بیش از این اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه او دیرین خود را برای حمایت از شهر نیویورک نژادپرست را متوقف و frisk سیاست و حمایت خود را از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما.

تبلیغات:

مسیر یک رقابت کنوانسیون تنظیم کردن زنگ هشدار برای دموکرات ها. یک دموکرات که مشغول به کار در هر دو اوباما به کمپین گفت: تپه که چنین کنوانسیون خواهد بود “بزرگترین کابوس دموکرات ها می توانید تصور کنید” خواهد بود و به ناچار محول به یک “کامل sh*t نشان می دهد.”

ساندرز حامیان آنها apoplectic که هر نامزد دیگر به سمت چپ برای باز کردن درب به یک تلخ کنوانسیون مبارزه است که می تواند در نهایت تقویت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس.

“حزب دموکرات باید در اطلاع” نامزد سابق ریاست جمهوری ماریان ویلیامسون توییتی. “اگر شما فکر می کنم حتی در مورد استفاده از superdelegates به نامزدی از کسی است که کثرت از نمایندگان به میلواکی ما مردم را به آن دراز کشیده است.”

“من نمی توانم باور کنم که هر نامزد در آن مرحله فقط گفت که نامزد با بیشترین آرا را نباید لزوما به نامزد” مایکل مور فیلمساز اضافه شده است. “وای. DNC – RIP?”

تبلیغات:

“اگر برنی ساندرز پیشرو در متعهد نمایندگان و رای کنوانسیون و superdelegates نوسان نامزدی خود را به شخص دیگری از آن خواهد شد در پایان از حزب دموکرات به عنوان یک آمریکایی نهاد سیاسی” روزنامه نگار واکر Bragman پیش بینی کرد.

Sanders مبارزات انتخاباتی هشدار داد که هر گونه تلاش برای لغو رای مردمی با superdelegates می تواند نتیجه معکوس در دموکرات ها در انتخابات عمومی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم” بالا ساندرز مشاور جف بافت گفت: اطلس “که در حال رفتن به بسیار ناراحت اگر آنها احساس می کنید مانند انتخابات به سرقت رفته بود از آنها را با یک دوز و کلک از انواع شرکت های بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>