هر وحشتناک مقاله کسی نوشت: در این نوع درشت, مشروح


Jane Sloan works at a pink laptop, her hand wearily on her forehead.
ستاره نویسنده جین اسلون.
واحد/Universal Television

شاید انزوای اجتماعی. شاید آن است که ما شروع به اجرا از تلویزیون جدید. شاید ما تمام شده است مخفیانه از تماشای تمام وقت است. (گناه!) به هر صورت پررنگ—یک واحد را نشان می دهد در حال حاضر در فصل چهارم آن مجموعه در یک Cosmo-مانند مجله زنان—به دست آورده بخار به عنوان چیزی از یک buzzy قرنطینه سازمان دیده بان. HuffPost است opining در آن; پس رواج است. ما ضمن استقبال از گفتمان! اما یکی دیگر از راه بهره گیری از این نوع توپر—یکی به خصوص محبوب در میان روزنامه نگاران و نویسندگان—است snarking در مورد چگونگی غیر واقعی است. آن را تبدیل به یک رسانه توییتر سالن بازی را به بهم زدن سرگرم کننده در چه بد نگار نشان می دهد شخصیت اصلی جین, است, حتی اگر گاهی اوقات شما نیز بخش خصوصی wincing با شناخت و self-loathing. نشان می دهد کافی را فراهم می کند مواد به کار در این رابطه اغلب در قالب های گاه به گاه تابه بیش از جین و یا شخص دیگری را به کار بر روی صفحه نمایش. نه از کری برادشاو نمی تواند کمک کند اما تعجب ما شده است تا گرفتار با یک چشمک زدن مکان نما. در واقع این نوع غیر ممکن است برای گرفتن یک نگاه در هر قطعه از نوشتن پررنگ نشان می دهد و مقاومت در برابر وسوسه به آن پاره از هم جدا.

فقط در زمان برای نشان دادن فصل آخر روز پنج شنبه (افسوس که برنامه ریزی برای یک فصل دیگر نقش برآب شد توسط coronavirus بحران) در اینجا چیزی بیشتر یا کمتر از یک مجموعه ای از تصاویر از هر پیش نویس و یا انتشار قطعه از نوشتن است که به نظر می رسد در این نوع درشت. هر آنچه که شما می دانید که شما می خواستم به خواندن آنها! در نظر آن را یک هدیه از ما دات کام به شما.

"O Hell No!"
تصویر از پررنگ

فصل 1 قسمت 2:

“O جهنم هیچ! هرگز به ارگاسم? من نه. آنچه آن را مانند زمانی که بزرگ است بزرگ.” جین اسلون برای اسکارلت

با بهترین دوست من انگشت چرخاندن دیوانه وار در داخل مهبل (واژن) من به او (بسیار شجاعانه) به من کمک کرد در بیرون راندن سرکش یونی تخم مرغ, من متوجه شدم که چقدر درد زنان از طریق ما منحصر به فرد حرفه از لذت.

پس چرا تخم مرغ ؟ و چرا آه چرا من باید برای بازی برگشت-کوچه-متخصص زنان? من تلاش چیزی جدید در عین حال یکی دیگر از تلاش ناموفق برای تجربه چیزی است که خواهد بود

ما اولین نگاه اجمالی از جین نوشتن برای قرمز مجله. به نظر می رسد مانند وجود دارد ممکن است راه های دیگر برای یادگیری در مورد زنان درد اما OK.

"Why Some Girls Fake It and Do We Even Care?"
تصویر از پررنگ
"Why Some Girls Fake It and Do We Even Care?"
تصویر از پررنگ

فصل 1 قسمت 3:

“چرا دختران گاهی اوقات آن را جعلی و ما حتی مراقبت ؟” رایان دکر برای Pinstripe

اگر شما بخواهید یک صد زنان چرا آنها جعلی خود را در مناسبت و شما به احتمال زیاد دریافت یک صد پاسخ های متفاوت است. اما این نیست دانشنامهای چرا زنان نمی پیوندد. این رساله در محل کلیتوریس. و این قطعا نیست یک مقاله در مورد دادن دختر خود را در یک زمین بسیار مخربی O. نگران نباشید; شما لازم نیست که به نگاه بیش از حد به Pinstripe بازگشت به فروشگاه برای پیدا کردن این قطعه نوشته شده توسط ارادتمند شما.

این یک مقاله در مورد واقعیت: مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید مهم نیست که چقدر خوب شما را در رختخواب گاهی اوقات او را به اوج لذت جنسی. گاهی او را برای رفتن به جعلی آن است. و این درست است. نگاه ما در Pinstripe نیست فقط در اینجا برای کمک به شما بهترین انتخاب ژاکت کش باف پشمی. ما همچنین می خواهم به نوبه خود شما را به انجمن خدایان (یا حداقل کسی که خوب است در رابطه جنسی). و این بدان معناست که مراقبت چرا شریک زندگی خود را ممکن است گاهی اوقات جعلی آن است.

بیولوژیکی صحبت شدن یک مرد به ارگاسم است که به عنوان آسان به عنوان غذا خوردن یک ساندویچ و می توان با تلاش بسیار کمتر. گرفتن یک زن به اوج لذت جنسی می شود سخت تر از پیاده روی آدامس, دریبل بسکتبال و دکلمه یک غزل در همان زمان. برای زنان رسیدن به ارگاسم است در مورد یک تلاقی همه چیز با هم–به معنای واقعی کلمه و ظاهرا–در یک طوفان کامل از شکل آلت تناسلی خود را به

یکی دیگر از اول: اول Pinstripe byline! به عنوان مثال از یک مزاحم نر, مجله, نویسنده در “faking it” این نسخهها کار میکند. پس ما را به دیدن هر دو پیش نویس و انتشار قطعه ما امیدوار بودند رایان را از این جمله که می رود, “بیولوژیکی صحبت شدن یک مرد به ارگاسم است که به عنوان آسان به عنوان غذا خوردن یک ساندویچ و می توان با تلاش بسیار کمتر.” هیچ گونه شانس و اقبال.

"My Night With the Feminist Stripper"
تصویر از پررنگ

فصل 1 قسمت 5:

“من شب با فمینیستی کن” توسط جین اسلون برای قرمز [خواندن با صدای بلند توسط جین]

قوی نفسانی قدرتمند است. این صفت توصیف وال استریت بانکدار در مقابل من. اما به عنوان من همچنان به تماشای یکی دیگر از صفت دفن آنها همه: رایگان.

این لود که تنها کمی بهتر از آغاز مقاله خود را با “فرهنگ لغت تعریف ازدواج به عنوان …”

"Trusting Your Love Life to the Ones Who Love You"
تصویر از پررنگ

فصل 1 قسمت 7:

“اعتماد به زندگی عشق خود را به آنهایی که شما را دوست دارم” توسط جین اسلون برای اسکارلت

با پاهای سنگین و کمترین انتظارات من راه می رفت به dimly روشن رستوران در جستجوی این مرد با میخ در پا و یا زن با ریش. من اسکن و دیدم هیچ چیز تا زمانی که من تو را دیدم او را خیره به طور مستقیم و مشتاقانه در من. این تا به حال به او بلکه چگونه می تواند از آن احتمالا او ؟

چشمانتان را ببندید و فکر می کنم در مورد مطلق بدترین چیزهایی است که شما انجام داده اند به بهترین دوستان خود را: زمان شما آغوشش استفراق کند همچنان کودکش مورد علاقه خود را در لباس زمان شما خجالت آنها در مقابل خود را سرکوب و اجازه دهید فراموش نکنید تمام بار آنها تا به حال به رها کردن همه چیز را به صرفه جویی در ته قنداق تفنگ خود را. درست است بهترین دوستان ما هستند saints اما حتی شاگردان نمی تواند آن را نگه دارید-به-راه-با هم برای یک شام.

با در نظر گرفتن چشم خود را ببندید و دوباره فکر می کنم در مورد توزیع بیش از تلفن خود را به همان که بهترین دوست برای راه اندازی یک تاریخ کور برای شما با هر فرد خود را انتخاب کنید. از این رو به همین دلیل من کاملا تعجب است که دوستان من در زمان کلید قلب من و نمی هدایت آن را به یک باتلاق (فقط برای خنده دار داستان البته) اما در عوض به این شرکت از نوع خوب مرد من هرگز متوجه شده و در عین حال به طور مداوم شکایت من می توانم پیدا کنید.

این قضیه پشت SetMeUp یک برنامه جدید با یک نابینا

مشکل با این یکی بیشتر مفهومی از هر چیز دیگری: چرا جین بازیگری مانند او اولین کسی است که تا کنون راه اندازی شده است در تاریخ ؟

"To Three or Not to Three"
تصویر از پررنگ

فصل 1 قسمت 7:

“به سه و یا به سه: یک حساب دست اول از یک شب با دو دختر” توسط رایان دکر برای Pinstripe

این را هر انسان فانتزی: یک پسر دو دختر در همان زمان. آن را در نظر گرفته جام مقدس از جنس هدیه ای برای انتخاب چند. اما از آن همه است که آن را ترک خورده است ؟

این یک افتخار و امتیاز برای رسیدن به پایین از این.

اولین مانع برای اکثر بچه ها گرفتن دو دختر به توافق لعنتی تمام چیزی که در وهله اول. اما این بخشی که من پیدا کردم آسان تا زمانی که شما به جلو با زنان شما می خواهید به قلاب تا با. “صداقت و یک ذهن باز دو تا از مهم ترین بخش های یک جنسی سالم رابطه می گوید:” دکتر Ilyana Johannason مجوز سکسولوگو. “اگر هر دو شریک نگه می دارد و تمایلات جنسی خود را نزدیک به قفسه سینه آن را منجر به قانع رابطه برای هر دو.”

پس با دو دختر آماده برای یک, شما می خواهم فکر می کنم که این همه بسیار ساده از وجود دارد درست است ؟

اشتباه است.

که من پیدا کردم آن را بسیار چالش برانگیز برای حفظ همه کاملا راضی از جمله خودم. فکر می کنم در مورد آن: هنگامی که آن را فقط شما و یک دختر هر دو شما باید یک هدف: به شریک زندگی خود را در اوج. اما اضافه کردن یکی دیگر, و ناگهان وظایف خود را در حال تقسیم است. و در مورد من آن را به سمت چپ یکی از دختران مایل بیشتر و وجود دارد هیچ چیز من (یا دختر) می تواند در مورد آن انجام دهد.

“این در طبیعت ما به شرکای متعدد در همان زمان” دکتر Johannason

از یک طرف بزرگ eyeroll—این شده اند که مرزی شاید 30 سال پیش. پس از آن لطمه می زند به اعتراف است که “به سه و یا به سه” است که در واقع بسیار باهوش تیتر. همچنین نوع ستوده است که نشان می دهد ساخته شده از یک منبع به نقل قول (“Ilyana Johannason”) برای این قطعه. این ممکن است دقیق ترین ساخته شده تا روزنامه نگاری دیده ایم تا به این نقطه است.

"Feminism Cannot Exist Without Intersectionality"
تصویر از پررنگ

فصل 1 قسمت 9:

“فمینیسم نمی تواند وجود داشته باشد بدون تقاطع” توسط لورن پل برای تحریک

به عنوان جامعه ما رشد می کند به طور فزاینده ای متنوع, چگونه می تواند به ما اطمینان فراگیر در جنبش فمینیستی? پاسخ این است که intersectional فمینیسم. هنگامی که یک زن سیاه و سفید است, تبعیض, و او نمی داند که هویت است که در گسل: او سیاهی یا زنانگی. او در یک تقاطع دو پتانسیل توضیحات برای تبعیض است. Intersectional فمینیسم قطاری از این ایده که جنسیت یک رده: زنان مختلف هویت بر اساس نژاد و, تمایلات جنسی, کلاس ملیت و مذهب و زبان و حقوق و توانمند سازی آنها نیاز به خطاب در جنبش فمینیستی. یک تصور غلط رایج از intersectional فمینیسم است که آن را رقیق فمینیستی باعث تقسیم کنیم. اما در واقعیت intersectional فمینیسم را شامل است چرا که با اولین پرداختن به نیازهای کسانی که حداقل ممتاز ترین ممتاز زنان را هنوز دریافت مزایای.

جریان اصلی فمینیسم یا one-size-fits-all فمینیسم است این تصور که طبقه متوسط زنان این قالب که دیگران

این insurrectionist سیاسی سایت تحریک اغوا جین دور از قرمز مایل به زرد در فصل 1. چه نوع رادیکال gonzo و مسائل آن را انتشار ؟ ویکیپدیا درجه نثر در مورد تقاطع!

"How to Tell to If It’s Time To Move On From Your Job"
تصویر از پررنگ

فصل 1 قسمت 9:

“چگونه برای گفتن اگر از آن زمان به حرکت از کار خود را.” جین اسلون برای اسکارلت

درب احساس می کند کمی سنگین تر از گزینه های ناهار کمتر خوشایند و انجام کار احساس می کند خیلی بیشتر دوست دارم … بنابراین در حال حاضر شما بدانم: آیا هنوز هم این کار برای من ؟ وجود دارد صدها نفر از آهنگ غزل و داستان های نوشته شده برای کمک به مردم تصمیم می گیرید اگر آن زمان به ترک معشوق خود را اما نه خیلی زیاد ساخته شده است با در نظر گرفتن عزیزان از دست رفته در محل کار. چگونه شما می دانید زمانی که آن زمان به ترک راحتی خود را به صورت بالقوه خود را به سرنوشت ؟

1. 30 دقیقه به روز کار خود را و شما هستند:

یک. غواصی به روز وظایف و نقشه برداری از آنچه به انجام اولین

b. پیام کوتاه همکاری کارگر خود را برای کشف کردن که در آن شما در حال انجام ناهار و زمانی که

c. تاکید جهنم و gulping پشت قهوه شماره دو

d. شمارش ساعت تا زمانی که شما را ترک

2. رئیس خود را درخواست ملاقات با شما در طول ناهار خود را بنابراین شما:

یک. قرار داده و آن را در تقویم خود را و خانه های اطراف آن

b. درخواست یک برنامه ریزی مجدد و می گویند شما یک انتصاب متضاد

c. توافق برای نشست اما احساس بیمار با اعصاب

d. ارسال یک پاراگراف از کار هیئت مدیره است که تأکید کارمند حق بی وقفه شکستن

3. کسی که می پرسد: نظر شما در مورد استفاده از برای یک موقعیت در کار خود را. پاسخ شما:

یک. “درخواست بلافاصله! فرصت های شغلی بسیار نادر است و پر کردن سریع.

b. “مطمئن ساعت, انعطاف پذیر, تعطیلات زمان خوبی است و احزاب کریسمس مناسب و معقول هستند.”

c. “چه موقعیت آنها استخدام به صورت??”

d. “چگونه از جان گذشته هستند که شما برای کار ؟

4. هنگامی که شما یک بچه بودند شما در رویای یک کار …

یک. درست مانند یکی از شما در حال حاضر.

b. که در آن شما می خوردند gummy bears برای زندگی

متن ما دیدن بر روی صفحه نمایش را دریافت نمی کند به این که آیا شما باید نوشتن در مورد ترک شغل خود را در حالی که شما هنوز هم در آن کار اما برای جین, پاسخ مشتاق بله.

"Feminist Army: Me, Emma Cox and the Messy Truth"
تصویر از پررنگ

فصل 2 قسمت 1:

“فمینیستی ارتش: من اما کاکس و کثیف حقیقت” توسط جین اسلون برای تحریک

من تا به حال بسیاری از ایده ها چگونه من می خواستم برای راه اندازی ستون من در برانگیختن. من راه می رفت دور از بسیاری به اینجا, بنابراین من تا به حال جنرال الکتریک

اجازه دهید بحث در مورد عناوین. اغلب نویسندگان را به نوشتن خود را سرفصل. و آنها قطعا نمی دهد عناوین به پیش نویس خود را. آنها همچنین نمی معمولا شامل یک فرعی در آن پیش نویس به دلیل, خوب, چه کسی خواهد بود ؟ اما جین باعث می شود نقطه خوب است که او راه می رفت دور از بسیاری به اینجا.

"Emma Cox: Bloody Fraud"
تصویر از پررنگ
"Emma Cox: Bloody Fraud" body text
تصویر از پررنگ

فصل 2 قسمت 1:

“اما Cox: خونین تقلب” توسط جین اسلون برای تحریک

اگر چه هر کس می گوید درست است—جایگاه ویژه ای در جهنم برای زنانی که نمی, کمک به زنان دیگر—سپس شیطان بهتر است اتاق را برای اما کاکس ننگین مدیر عامل شرکت کردن دستمال یک شرکت متخصص در قاعدگی فنجان. (و اگر وجود دارد هر گونه امید برای این جهان و سپس او نمی خواهد برای مدت طولانی.)

برای سال, اما Cox دستکاری سرمایه گذاران و مشتریان خرد ساختگی giveback برنامه است که به زنان بی خانمان رایگان قاعدگی فنجان. آن وجود دارد در برخی از نقطه, اما نه دیگر. چرا ؟ زیرا فنجان ساخته شده زنان بی خانمان در بیمار است.

چند زنان از مرکز شهر پناهگاه در بیمارستان بستری شد و پس از آلوده شدن توسط OTR را در فنجان. هر کسی با وجدان خواهد متوقف کردن برنامه و به اطلاع سرمایه گذاران. Cox کردم و در نیمه راه وجود دارد و متوقف شده است. چرا ؟ چرا که همه حریص اما کاکس در مورد مراقبت است پوشش خود را از جیب مهم نیست که صدمه دیده می شود. “بخش عظیمی از OTR نام تجاری ما است giveback برنامه” کاکس می گوید. آن را آنقدر بزرگ است که او تصمیم گرفت به پوشش

برای برخی از دیوانه دلیل جین ویرایشگر دوست ندارم او عناوین و لود دیده می شود در صفحه قبلی. کسانی که عناوین را خورد. اما جین فکر می کند ویرایشگر butchered قطعه و او کاملا اشتباه است از: “جایگاه ویژه ای در جهنم برای زنانی که نمی, کمک به زنان دیگر” نقل قول می سازد هیچ حس در زمینه اینجا: اما کاکس مدیر عامل شرکت قاعدگی جام شرکت (به طور طبیعی) نیست که با انتقاد به صورت “کمک” زنان مگر اینکه آنها را بیمار واجد شرایط به عنوان کمک به آنها … ? اما به هر حال آن را نیز به نظر نمی رسد مانند خوب روزنامه نگاری به نگه داشتن در انتشار یک حرکت شبیه چمچه زنی چون شما ترس از پاره شدن کسی را. به وضوح این یکی واقعا به thorniest مسائل مطبوعات آزاد.

"The Domino Effect"
تصویر از پررنگ

فصل 2 قسمت 6:

“اثر دومینو: چگونه یک صدا می Inspi” جین اسلون به صورت روزانه بررسی

در ماه سپتامبر به من فرصت داده شد به نشستن با ژاکلین Carlyle به عنوان او را باز کرد تا در مورد یک قربانی از اتهام تجاوز جنسی. آنچه در آغاز به عنوان یک داستان در مورد اتهام-تجاوز به عنف-قربانی-تبدیل-عملکرد-هنرمند میا لارنس شد چیزی بزرگتر از آنچه میا ژاکلین و من احتمالا می تواند تصور کنید. “حمل وزن” شد Scarlet ترین ترجمه مقاله از تمام زمان و ارائه کافی سوخت برای همیشه در حال رشد #metoo جنبش فراگیر در جهان است. اما چه بسیار فریبنده در مورد این جنبش این است که چگونه بسیاری از صداهای آمده اند و هر یک متفاوت است در بسیاری از جالب و راه های پیچیده است.

من به صحبت کرد چند زنان بودند که با الهام نه فقط من مقاله اما آنچه در هر دو ژاکلین و همه زنان از #metoo جنبش برای ایستادن. یک پیشخدمت زن در ایندیانا بزرگ شده شجاعت به صحبت کردن در برابر یک sous chef که به اتهام آزار او در یک رستوران پس از Mario Batali را شاکیان عمومی رفت. یک عکاس دستیار در اینجا در بروکلین صحبت کرد پس از اتهامات علیه بروس وبر بیرون آمد. حتی یک پارک رنجر که پرونده شکایت علیه رئیس سابق ایالات متحده خدمات جنگل. با بسیاری از زنان صحبت کردن در برابر آنها حمله آن را آسان به را فراموش کرده ام که این است که هنوز هم یک مسئله است که برگ های بسیاری از این زنان آسیب دیده اند.

النا Vira یکی از پرکار ترین اخبار روزنامه نگاران از زمان ما در بر داشت خودش را در همان وضعیت ژاکلین را بیش از بیست سال پیش. “من دستیار در … همان مجله خبری ژاکلین کار می کرد در زمانی که او بود assaulted” Vira می گوید اشاره به سردبیر ارشد که گفته raped ژاکلین. “من وجود دارد و پنج سال پس از او, اما او هنوز هم وجود دارد. و او حمله من است.”

Vira, داستان تقریبا کلمه به کلمه آنچه رخ داده به Carlyle. ویرایشگر مطرح شده به عنوان یک مربی ارائه برای کمک به Vira حرفه ای زمانی که آنها به تنهایی و با هم اواخر یک شب در دفتر او به اتهام ضرب و شتم او. “من فکر کردم من تا به حال بسته شدن هنگامی که او درگذشت لاس

بنابراین جین تصمیم به نوشتن یک مقاله در مورد چگونه موفق و الهام بخش قبلی مقاله از او بود. جین قهرمان واقعی از #MeToo جنبش است.

"Are Babies the New Bling?"
تصویر از پررنگ

فصل 2 قسمت 8:

“بچه ها جدید Bling ؟” جین اسلون برای اسکارلت

وای این سوال را می پرسند “آیا نوزادان و لوازم جانبی نهایی یا یک روح خرد کردن لنگر?”

آن را سرگرم کننده برای به دست آوردن یک نگاه دقیق تر در نشان می دهد janky نسخه از مایکروسافت ورد. اما از همه مهمتر: در حال نوزادان و لوازم جانبی نهایی یا یک روح خرد کردن لنگر? آن را قطعا یک یا دیگر.

"I Don't Need Prince Charming. I Need Safford to Provide Equitable Healthcare."
تصویر از پررنگ
"I Don't Need Prince Charming. I Need Safford to Provide Equitable Healthcare."
تصویر از پررنگ

فصل 2 قسمت 9:

“من نمی نیاز به شاهزاده جذاب. من نیاز به سفورد به ارائه عادلانه بهداشت و درمان” توسط جین اسلون برای اسکارلت

همه ما می دانیم فانتزی: یک زن در عمیق ترین لحظه ای از غم و اندوه و ناامیدی نجات داد توسط شجاع شاهزاده سوار بر اسب (یا در یک تبدیل خوانده شده) طول می کشد و او را به یک جای بهتر.

و یا چگونه در مورد این یکی: یک زن و مقرون به صرفه خدمات باروری از طریق بیمه بهداشت و درمان.

هر دو توهمات آمد ریزد بر من هنگامی که من تصمیم به مسدود کردن تخم مرغ من. به عنوان حامل ژن BRCA من فقط یک زمان کوتاه برای باردار شدن راه قدیمی از مد افتاده قبل از اینکه من پیشگیرانه عمل جراحی بر روی تخمدان. اگر من یخ تخم مرغ های من, من در نهایت داشتن وقت تا آنجا که من نیاز. تنها مشکل این است سفورد نشریه سالم بیمه را پوشش نمی عمل. من نمیفهمد که لحظه ای از من خواسته شد به سرفه تا 750 دلار در کلینیک باروری. برای مشاوره.

$750 مجنون قیمت به درخواست 25 سال, به سرفه کردن اجازه دهید به تنهایی 12000 دلار آن را هزینه برای مسدود کردن تخم مرغ (همچنین تحت پوشش سفورد را بیمه). شاید در آن زمان من 30 که نمی تواند یک مشکل اما در آن زمان من نمی تخمک گذاری می شود. چیزی به طور جدی اشتباه اینجا.

این مشکل به من فهماند چگونه ناعادلانه (دفعات بازدید: جنسیتی) سفورد را بیمه واقعا است. نر تولید مثل جراحی مانند وازکتومی تحت پوشش

برکت خوش بینی در جین ادعا که در زمان او 30 آن را نمی ممکن است بسیار مشکل به پرداخت 12000 دلار برای یک روش پزشکی.

"The Pursuit of Happily Ever After"
تصویر از پررنگ

فصل 4 قسمت 5:

“پیگیری خوش و خرم” توسط جین اسلون برای اسکارلت

درخواست یک میلیون نفر از مردم آنچه را که آنها فکر می کنم یک عروسی کامل به نظر می رسد و شما می خواهید یک میلیون و پاسخ متفاوت است. برخی از چسبیدن به چیزی قدیمی ، جدید, چیزی قرض گرفته شده چیزی آبی. برخی ترجیح می دهند به افتخار سنت از عروس و داماد و با دیدن هر یک از دیگر در روز عروسی تا زمانی که آنها آن را به محراب. برخی از در نظر گرفتن این قوانین کهنه یک یادگاری از گذشته ساخته شده است در خرافات و سن-پیر مردسالاری. این التماس t

ظاهرا جین مورد نیاز 76 کلمات به آدرس چه کسی می تواند یاد بگیرند که از تایپ کردن “عروسی” به پینترست: تمام مراسم عروسی همان نگاه. همچنین این غارت یکی از Pinstripe را ledes از فصل 1 و آن را باهوش اولین بار.

"The Failing Feminist"
تصویر از پررنگ

فصل 4 قسمت 10:

“عدم فمینیستی” جین اسلون برای قرمز [via voice-over]

“ما فکر می کنم ما می دانیم که ما, که ما می خواهیم. اما برخی از بسیاری از مواقع حقیقت را می شود در راه است. اما زمانی که ما مدیریت به دنبال حقیقت در چشم کسی که ما در نهایت نشان داد. فقط می خواهم همه چیز را حقیقت می آید با عواقب, عواقب. گاهی اوقات دردناک است اما گاهی اوقات این شادی خالص.

زندگی خود ما حقیقت نیست همیشه راحت است. اما در نهایت آن را به ما طول می کشد که در آن ما نیاز به رفتن.

این قطعه دارای عمق و وضوح طالع بینی (که است که می گویند آن است هیچ در تمام).

"Empowerment Is Always In: Fashion Through the Ages"
تصویر از پررنگ

فصل 4 قسمت 14:

“توانمندسازی است که همیشه در: مد از طریق سنین” جین اسلون برای اسکارلت

به عنوان حقوق زنان تکامل در طول قرنها—از اعطای حق رأی به آزادی به #MeToo—مد تکامل یافته است حق با آن است.

هر حرکت ساخته شده بیانیه بصری به همراه نمادین صدای ترک یک علامت است که الهام بخش آینده جنبش است.

یکی از جین بدترین تیتر تلاش است. را هر جستجوگرها ویرایشگر گریه. خیلی بد به این دلیل که مقاله خود را که واقعا در ارائه برخی از مواد غذایی برای فکر در مورد مد و چگونه آن را در طول زمان تغییر.

An untitled piece by Scott Coleman
تصویر از پررنگ

فصل 4 قسمت 15:

یک untitled قطعه توسط کلمن اسکات قرمز

“منابع انسانی گفت: علت ما آمد در hungover. اما هر کس در دفتر hungover” پس از حزب بیکر به یاد می آورد. “شما باید را دیده اند برخی از مدیران. آنها آنهایی که ریختن ما عکس.”

با توجه به این که هر مرد خود را نگه داشته بعد از این یکی قطعا می تواند استنباط که بیکر و زنان دیگر بودند اجازه رفتن تحت مشکوک—و اجازه دهید آن صورت, جنسیتی—شرایط است. اما حقیقت این است که غریبه تر از داستان به عنوان زنان اخراج در Bumani جایگزین شد توسط زن دیگر دانشیار—البته بسیار بزرگتر از آنهایی که از کار اخراج شدند.

معضل رو به Bumani—این نوع از “معکوس زیبا امتیاز”—در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج در دنیای شرکت های بزرگ. به طوری که بیکر یک جورج تاون فارغ التحصیل با چندین تاییدیه از Bumani مبارزات برای پیدا کردن یک شغل در این دوره جدید از wokeness.

“من آن را دریافت نمی” بیکر می گوید. “سال گذشته من ارائه می دهد در سمت چپ و راست. در حال حاضر من نمی توانم به گذشته دور است.”

و آن را فقط Bumani سرمایه گذاری است. این وال استریت و آژانس های تبلیغاتی و شرکت های مشاور.

در پست#MeToo دوران بیش از حد بسیاری از مردان نمی اعتماد خود را در اطراف زنان جوان است.

به خصوص کسانی که آنها را جذاب پیدا کنید. و بنابراین در مردسالار صنایع ما شاهد یک روند yo

این نقطه در فصل 4 تا فارغ التحصیل شد و به ویرایش خود را عمودی در قرمز مایل به زرد. ما با دیدن او از جا در رفته در underling برای نوشتن یک قطعه متفاوت از او را—در حالی که همچنین پرستاری پیروز شدن در آن underling که او را استخدام کرد و گزارش به او. خیلی خوب: در این رای او خواهید بود سردبیر در پایان فصل آینده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>