هر اثر هنری در هانا Gadsby را Douglas, شناسایی


Hannah Gadsby on stage, in a blue jacket and striped shirt, holding a mic.

Netflix

اخلال گران برای هانا Gadsby را داگلاس دنبال کنید.

کمی بیش از نیمه راه از طریق Douglas, هانا Gadsby جدید ویژه در Netflix Gadsby مذاکرات در مورد سرخوردگی او را با راه های منتقدان اقدام به طبقه بندی آخرین خاص Nanette: این یک مونولوگ آن جلال TED talk آن یک زن نشان می دهد این سخنرانی. اگر چه Gadsby اجازه می دهد که Nanette بود از لحاظ فنی یک زن نشان می دهد و دیگری برچسب زحمت او “سخنرانی” بیشتر از همه. “نبود یک سخنرانی” Gadsby می گوید در داگلاس. “شما می خواهید یک سخنرانی من شما را در یک سخنرانی. این یک سخنرانی!” و این دقیقا کاری است که او ارائه نظر گرفتن مخاطبان در یک تور گردباد از زن ستیزی در غرب, هنر, کامل با اسلاید. این انفجار اما Gadsby نیست شناسایی هر یک از این هنر او را نشان میدهد و برخی از آن—به خصوص توصیفاتی از مریم باکره شیر مکیدن یک جریان شیر در سراسر اتاق به سنت برنارد از Clairvaux—معمولا بخشی از تاریخ هنر 101. در اینجا هر قطعه از هنر برجسته در داگلاسبه علاوه که در آن به آنها را پیدا کنید در صورتی که شما در حال برنامه ریزی یک سفر حج و یا دزدی.

Diane von Furstenberg Dalmatian, گیاهان دارویی ویلیامز, 2015

Hannah Gadsby on stage in a still from Douglas, gesturing at a statue of a zebra-striped dalmatian made from crayons.

Netflix

Gadsby باز می شود نشان می دهد با قیافه یک مجسمه از یک سگ بر روی صحنه و گفتند “به این! در این نگاه! که یک سگ به طور کامل از مداد رنگی! من لازم نیست که! من بخشی از مشکل در حال حاضر!” سگ در سوال این است که بخشی از Call of Couture, یک سری از سگ مجسمه توسط Nashville-بر اساس هنرمند گیاه ویلیامز با الهام از مد بالا. اگر چه نشان می دهد پس از Gadsby سگ سگ است نه یک دالماسی و نه آن را به طور کامل از مداد رنگی. خودتان ببینید:

داگلاس تصویر, Danielle واکر 2019

A still from Douglas showing Hannah Gadsby on stage in front of a screen displaying a neon blue line sketch of her dog.

Netflix

این طرح در واقع به نظر می رسد برای هانا Gadsby سگ. آن را منسوب به دانیل واکر در اعتبارات, اما آن را سخت به بگویید که کدام یک: وجود چندین دانیل واکر که هنرمندان تجسمی به علاوه امینی کمدین از استرالیا. با توجه Gadsby احساسات در مورد سرخپوشان رژیم غذایی ما می تواند احتمالا رد دانیل واکر نویسنده کتاب آشپزی.

آفرینش آدم, میکل آنژ 1508-1512

Hannah Gadsby on stage in front of a screen displaying Michelangelo's painting of God reaching out to touch Adam.

Netflix

این است که خلقت آدمجزئیات از نقاشی های دیواری بر روی سقف کلیسای سیستین در واتیکان, نقاشی های میکل آنژ بین 1508 و 1512. این به خوبی شناخته شده نقاشی! به عنوان Gadsby یادداشت در داگلاسمیکل آنژ را بعد از رفتن به حتی بیشتر دستاوردهای دادن نام خود را به یک لاک لاک پشت های نینجا در سال 1984.

مدرسه آتنرافائل 1509-1511

A close-up of Hannah Gadsby's projection screen from Douglas, showing Raphael's The School of Athens.

Netflix

یکی دیگر از بسیار معروف نقاشی با آبرنگ روی گچ, این بار توسط Raphael. آن را پوشش می دهد یکی از دیوارهای بند دلا Segnatura یکی از رافائل در واتیکان. پس از مونا لیزا و سیستین مدرسه آتن است که احتمالا معروف ترین کار بالا رنسانس ایجاد شده توسط یک هنرمند که در نهایت به حال لاک لاک پشت نینجا به نام بعد از او.

سه زینتناشناخته روم, مجسمه ساز, 2nd قرن C. E.

Hannah Gadsby on stage, in front of a screen displaying a photograph of a sculpture of the Three Graces.

Netflix

سه فیض—Aglaea, Euphrosine و Thalia—جزئی بودند یونانی خدایان که شروع به نشان دادن تا در هنر مدتها قبل به عنوان قرن هفتم B. C. E., اگر چه آنها را به تصویر می کشد در این فیلم بود (کمی) بعد توسعه است. خاص از این مجسمه متعلق به موزه لوور و روم کپی از قرن دوم C. E. از دست داده و یونانی اصلی از قرن دوم B. C. E. آن را در چنین شکل خوب به دلیل کار مرمت انجام شده توسط مجسمه ساز Nicolas Cordier در 1609; نیویورک شهری موزه هنر های مختلف کپی از همان کار منهای سر و بازوها.

سه زینترافائل 1504-1505

Hannah Gadsby standing in front of an image of Raphael's Three Graces.

Netflix

رافائل نقاشی نسخه خود را از سه فیض در ابتدای 16th century. امروز آن را می توان در موزه Condé شمال پاریس. زمان را برای جلوگیری از وجود دارد در خود تور یا سایر اشراف را سرگرم کننده از شما!

سه زینتچارلز-آندره ون لوو, 1763

Hannah Gadsby, in a blue suit, on stage in front of a painting of three naked women.

Netflix

چارلز-André van Loo یک نقاش هلندی اصل و نسب که در درجه اول کار می کرد در پاریس. این است که نه تنها نقاشی از سه زینت; نسخه Gadsby استفاده در LACMA اما وجود دارد یک متفاوت از 1765 در Château de Chenonceau که کمی بهتر شناخته شده به دلیل آن است که گفت: به تصویر کشیدن سه نفر از ده Nesle خواهر بودند که معشوقه لوئی پانزدهم. (چهار پنج تا ده Nesle خواهر بودند لویی پانزدهم را معشوقه; سه ساخته شده آن را به نقاشی.)

سه زینت با یک سبد گلژان بروگل جوان و فرانس Wouters, 1635

Hannah Gadsby stands in front of yet another painting of three naked women.

Netflix

این درمان فیض می آید از یک دوره زمانی که فلاندرز نقاشی بود بسیار تخصصی: در این مورد فرانس Wouters مسئول آمار و ارقام در حالی Jan بروگل جوان نقاشی منظره و گل. آن را از نزدیک پس از مدل یک نقاشی از زینت توسط پیتر پل روبنس از 1620-1624 برگزار شد و در آکادمی هنرهای زیبای وین. بروگل جوان و Wouters’ نسخه در یک مجموعه خصوصی اما به نمایش گذاشته شد در ونریا رئال در تورین در سال 2016.

سه زینتپیتر پل روبنس 1630-1635

A projection screen showing Rubens' painting of the Three Graces, wrapped in an ornate frame.

Netflix

در اطراف این زمان بروگل جوان و فرانس Wouters بودند تکثیر روبنس’ درمان زودتر از فیض روبنس بود پله تا زینت های بازی توسط wedging زیبایی رندر wisp از روشن مواد عمیق به یکی از زینت’ ته. شما می توانید آن را برای خودتان ببینید در موزه دل پرادو در مادرید.

این جلسه در گلدن گیت, Giotto بود 1304-1306

Hannah Gadsby on stage in front of a projection of Giotto's Meeting at the Golden Gate, which shows two people in brightly-colored clothes embracing; a woman dressed in black is walking away from them.

Netflix

این نقاشی با آبرنگ روی گچ موجود در Scrovegni نمازخانه در پادوا بخشی از یک چرخه نقاشی به تصویر می کشد زندگی از مریم. این یک داستان از apocrypha که در آن پدر و مادر مریم دیدار و در آغوش در گلدن گیت از بیت المقدس بعد از آموزش آنها را به یک کودک است. وجود ندارد و اجماع را به عنوان هویت زن در سیاه و سفید دادن Babadook vibes اما او نشان می دهد تا دوباره در Giotto را درمان مری صفوف عروسی.

شیر سنت برنارداستاد I. A. M. van Zwolle, 1470-1485

Hannah Gadsby stands on stage in front of a projection of an engraving of St. Bernard kneeling while Mary lactates into his mouth.

Netflix

اگر شما می خواهم برای دیدن این حکاکی از مریم باکره پاشش شیر بیش از همه سنت برنارد از Clairvaux چهره در رزولوشن بسیار بالاتر آن را در موزه امپراتوری آمستردام. I. A. M. van زووله شد یک نام مستعار است که احتمالا یک سیاست خوب برای هر هنرمند و متخصص در این نوع از حکاکی.

سنت سیسیلیا با یک فرشته برگزاری یک نت موسیقی, Domenichino, 1617-1618

Hannah Gadsby on stage in front of a painting of St. Cecilia playing a bass viola. An angel holds her music up for her to read.

Netflix

سیسیلیا قدیس حامی نوازندگان زیرا پس از اینکه مجبور به ازدواج با یک غیر مسیحی او گفته شده است که نادیده گرفته نوازندگان انجام در عروسی او آواز خواندن به خدا در قلب او جای. در Domenichino نسخه در موزه لوور او در حال پخش است “یک cantata به جلال سنت سیسیلیا” در باس, گی نوجوان, گی, که به نظر می رسد مانند نوع ،

سنت برنارد و باکره, آلونسو Cano, 1645-1652

A large screen displaying a painting of Mary lactating into the mouth of St. Bernard.

Netflix

I. A. M. van زووله را حکاکی منتقل حقایق ضروری سنت برنارد اما آلونسو کانو در زمان همه چیز را به سطح بعدی با این نقاشی رنگ و روغن که با استفاده از رنگ های جسورانه و قابل توجه هندسی ترکیب را به تصرف درام, هر قطره از آن را. آن را در موزه دل پرادو در مادرید.

سیاه, دوشس “گویا” 1797

Hannah Gadsby on stage, in front of a projection of a Goya painting of a woman in a black dress and white shoes.

Netflix

این پرتره ماریا Cayetana de Silva یک همراه و همدم قطعه سفید دوشساست که مشابه اما دارای مزیت قابل توجهی از جمله یک سگ. دوشس است که در واقع اشاره در کفش; کلمات “انفرادی گویا” نوشته شده بر روی زمین و در پای او.

برساووش و آندرومدا, Annibale Carracci و Domenichino, 1597

Hannah Gadsby stands in front of a projection screen displaying a fresco of Andromeda chained to her rock.

Netflix

این نقاشی با آبرنگ روی گچ به تصویر می کشد Perseus نجات آندرومدا از Kraken است بر روی یکی از دیوارها در پالازو Farnese در رم.

آندرومدا زنجیر به سنگرامبراند, c. 1630

Hannah Gadsby on stage in front of a Rembrandt painting of Andromeda chained to her rock.

Netflix

رامبراند را آندرومدا رنگی Perseus و Kraken به منظور ماهرانه رسم چشم بیننده را به بانوی زنجیر به صخره ها. آیا شما متوجه است ؟

Andromeda, Auguste Rodin, 1887

Hannah Gadsby stands in front of a photograph of a Rodin bronze of Andromeda.

Netflix

رودین ایجاد چندین مجسمه های سنگ مرمر از آندرومدا در 1880s; عکس Gadsby با استفاده از به نظر می رسد به نشان برنز نسخه در موزه بروکلین بود که بازیگران در سال 1979.

برساووش و آندرومداGiorgio Vasari, 1570-1575

Hannah Gadsby stands in front of a projection of Vasari's Perseus and Andromeda.

Netflix

Vasari را درمان اسطوره Perseus و آندرومدا دیده می شود—کامل با برهنه شکل کشویی در سراسر سطح آب که Gadsby امتیاز—در Studiolo در پلازای Vecchio در فلورانس.

نقاش استودیو, گوستاو کوربه, 1855

A detail from Courbet's The Painter's Studio, showing a naked woman standing behind a man painting a landscape.

Netflix

این نقاشی بسیار جدی تر و عمیق تر از بسیاری از نقاشی های برهنه Gadsby برجسته و در اینجا به همین دلیل: کامل آن عنوان نقاش استودیو: یک تمثیل جمعبندی هفت سال از من هنری و اخلاقی زندگی. اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هنری و اخلاقی زندگی گوستاو کوربه—و به همین دلیل شما نمی خواهد ؟ —شما می توانید آن را در موزه اورسی در پاریس.

خانواده مقدس با سنت جروم یک زن شهید و نوزاد سنت جان باپتیست, Prospero فونتانا 1552-1555

Hannah Gadsby on stage, in front of a painting of the Holy Family in which the baby Jesus is gigantic for some reason.

Netflix

این دو enormous کودکان نو پا رنگ شد در بولونیا اما در حال حاضر دیده می شود در گالری ملی ویکتوریا در ملبورن استرالیا است.

زهره از Willendorf, ناشناخته, هنرمند, 28,000–25,000 B. C. E.

A projection screen from Douglas, displaying an image of a paleolithic Venus figurine.

Netflix

اولین قطعه از هنر برجسته در داگلاس بیش از بیست هزار سال این مجسمه سفالین رنگی پیدا شد در سال 1908 در اتریش. امروز آن را در موزه تاریخ طبیعی در وین.

پرتره از یک جمع, Parmigianino, 1523

Hannah Gadsby on stage, in front of a portrait of an angry looking man dressed all in black.

Netflix

این ناراضی به دنبال همکار می توان در گالری ملی در لندن است.

Paraclesus ناشناخته فلاندرز هنرمند, 17th Century

Hannah Gadsby stands in front of a projected image of a portrait of a not-very-bright looking man dressed in red.

Netflix

این پرتره از 16th قرن پزشک و پدر “سم شناسی” Paraclesus است 17th قرن کپی معاصر پرتره توسط کوئنتین Matsys. اصلی از دست داده است اما سه نسخه جان سالم به در برده: یکی در آریزونااست که در موزه لوور یکی روبنس در موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بروکسل و یکی توسط یک هنرمند ناشناخته در کتابخانه دانشگاه اوپسالا در سوئد است.

عاشقانه از گل رزنور توسط جین د Montbaston, 14th Century

Hannah Gadsby on stage, in front of a detail from an illuminated manuscript showing a nun picking penises from a penis tree.

Netflix

این نقاشی از یک راهبه چیدن آلت تناسلی از آلت تناسلی مرد درخت می آید از یک تذهیب های عاشقانه از گل رز تولید شده توسط شوهر و همسر تیم جین و ریچارد د Montbaston; معمولا نسبت به جین. نسخه خطی در کتابخانه ملی فرانسه ولی دیجیتالی: تلنگر از طریق آن را در اینجا و یا فقط پرش به صفحه با آلت تناسلی مرد درخت (یا صفحه دیگر با یک آلت تناسلی مرد درخت).

نجیب زاده بین فعال و غور و تعمق در زندگی, پائولو Veronese 1575

A painting showing a man in black being beckoned on either side by women.

Netflix

اگر این نقاشی شامل شده portrait of Louis C. K., به عنوان Gadsby مدعی سپس لوئیس حداقل 445 سال است. مانند فنتنا پرتره از خانواده مقدس با نوزادان این است که در گالری ملی ویکتوریا در ملبورن.

داگلاس هانا Gadsby, 2020

The title screen from Douglas, showing Hannah Gadsby facing the audience at the theater at the Ace Hotel.

Netflix

می توانید تمام این آثار هنری به همراه هانا Gadsby نظرات آنها به همراه بقیه از عملکرد ترکیب Voltron-شبیه به یک نام تجاری جدید از هنر ؟ که برای شما تصمیم می گیرید—زیرا هر آنچه شما می خواهید به تماس این مقاله آن را در یک سخنرانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>