همه آرام! آیووا انجمن حذف یک دست انداز کوچک نه جهان-پایان دادن به توطئه

رفتن به آیووا قفقاز دوشنبه شب مخاطرات احساس آسمان بالا حتی در مقایسه به دیگر دراماتیک سال مانند سال 2016 یا 2008. حتی اگر در واقع زبان, تفاوت بین چگونه نامزدهای دموکرات خواهد حکومت به عنوان رئیس جمهور خیلی کوچک میدان بزرگ همراه با نیاز فوری به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به علاوه هنوز-طولانی خشم بر سر راه 2016 مقدماتی بازی کردن بود, تنش های در حال اجرا ،

اضافه کردن به که این واقعیت است که تعداد زیادی از پتانسیل آیووا حزبی را برانگیخت همچنان بلاتکلیف در روزهای منتهی به این رویداد ایجاد آنچه که صاحب نظران می خواهم به تماس “مایع” مسابقه. و البته در حال انجام است استیضاح محاکمه که در کنار سه نامزد که سناتور ایالات متحده آمریکا — سناتور ورمونت از ورمونت, الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا — با نگه داشتن آنها را در سی به جای اجازه دادن به آنها برای مبارزات انتخاباتی در آخرین روزهای قبل از جلسه.

تبلیغات:

تمام که شد بدون شک به همین دلیل واکنش به ویژگی های snafu که منجر به طولانی تاخیر در نتایج — آنها هنوز هم منتشر شده است که از صبح روز سه شنبه منجر به حداکثر وحشت. کابل-اخبار سر صحبت کردم به طور فزاینده ای آشفته در طول شب conflating خود بتواند نیاز به پر کردن زمان با یک نیاز واقعی برای ملت به عنوان یک کل برای پیدا کردن بلافاصله که نمره Hawkeye دولت 41 متعهد نمایندگان از نزدیک به 4 ، 000. در زمین خبرنگاران punchy از کمبود خواب و مشابه نیاز به پر کردن زمان پخش گزارش از نیمه خالی دبیرستان ورزشگاه در آیووا شهرستانها و شهرهای کوچک به عنوان اگر آنها در پوشش یک فاجعه طبیعی است.

اما این است که در واقع یک فاجعه است. این شکست جزئی در آنچه که خواهد شد یک مسابقه طولانی. اگر شکاف بین نامزدهای گزارش از طبقه های متعدد در حوزه نشانه هر آیووا نتایج ممکن است به عنوان قطعی به عنوان مردم امیدوار بودند.

البته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که اشتباهات اخبار کابل برای زندگی واقعی در همه زمان ها — گرفتار شد تا در درام.

تبلیغات:

یک قاعده ی و خوب در زندگی است که فرض کنیم که هر چه تهمت و می گوید: این قضیه صادق است. در این مورد این است که یک فاجعه است بلکه یک رویداد عجیب و غریب که فراموش خواهد شد توسط سه شنبه, اگر نه با نیوهمپشایر اولیه در هفته آینده.

مسلما این جزئی snafu روشن پوشش نقره ای آن را به عنوان ممکن است با افزایش فشار به جای منسوخ شده آیووا قفقاز با مدرن و بسیار عادلانه تر اولیه انتخابات.

تبلیغات:

برای سال شده است وجود دارد افزایش انتقاد از انتخاب به آیووا انجمن لگد کردن نامزدی حزب دموکرات روند. این بود که مهمترین آنها لگد سابق HUD, منشی, Julián Castro, که, کاهش یافته است, از انتخابات ریاست جمهوری ماه پیش و شروع به شکایت در مورد این واقعیت است که چنین غیر متنوع و عمدتا روستایی دولت چنین outsized نفوذ است. آیووا انجمن را برانگیخت شد گزارش 91% اما تنها 59 درصد از رای دهندگان دموکرات در سراسر کشور هستند.

حتی قبل از tech بحران, تماشای اخبار کابل پوشش از خیره شدن خبرنگاران سرگردان را از طریق اتاق های پر از ده ها تن از حوصله و به دنبال افراد با داشتن نیمه پخته استدلال که حداقل انجام شد با میانه ادب ساخته شده از یک احساس است که کاسترو مناسب است. آیووا قفقاز خورد تا خدا مقدار از زمان و منابع از نامزدها که می تواند در غیر این صورت استفاده می شود به مبارزه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نتیجه نهایی متاسفانه بسیاری از بد خون بین مبارزات انتخاباتی خواهد شد که به احتمال زیاد به بیش از تفاوت های خود را و ایجاد نوعی وحدت در چند هفته آینده و یا ماه.

تبلیغات:

دلایل این که چرا این اتفاق افتاده است به نظر می رسد برای جلوگیری از اصلاحات به جلسه گزارش سیستم تا حد زیادی ایجاد شده برای tamp کردن انواع وحشی تئوری های توطئه که در سال 2016 زمانی که ساندرز حامیان ادعا کرد که او تنها از دست نامزدی هیلاری کلینتون به دلیل فرایند شده بود “تقلب.”

به عنوان آیووا-بر اساس گزارش خبرنگار Lyz لنز نوشت: در ژانویه. 28 — برای کسانی که پیگیری در خانه بود چند روز قبل از این قفقاز — “وجود دارد قوانین جدید برای حزبی که سعی کنید به آن را نظارت و پاسخگویی در واقع بدون تغییر هر چیزی. و حدس بزنید چه ؟ آن را به یک ظرف غذا لعنتی.”

ایسنا خبرنگار اد اوکیف خطاب این سر بدون دیپلماسی و گفت: “آنچه که اتفاق می افتد امشب دقیقا همان چیزی است برنی ساندرز خواست.”

تبلیغات:

او عصبانی پاسخ, آنلاین, اما به نظر می رسد همه حساب که این درست است. در فشار قفقاز را در محل باقی می ماند اما برای شفافیت محور اصلاحات به تحمیل یک دولت کوچک را, پارتی, دستگاه, مرحله راه اندازی شد برای یک نقص فنی و در نتیجه عمده تاخیر.

جالب اینجاست که یا در غیر این صورت ساندرز هواداران حاضر شده اند در هل دادن تئوری های توطئه نشان می دهد که این تاخیر این است که مدارک و شواهد خود را نامزد شدن railroaded دوباره. در واقع پارانوئید اتهامات آغاز شده و قبل از آن حتی واقعا روشن است که آنجا بود یک تاخیر هر چند که مشخص نیست چرا دموکرات ها اگر آنها “رفع” این نتیجه را نمی خواهد ثابت در جلوتر از زمان خیلی چیزها رفت و بیشتر هموار.

این ساخته شده بود بدتر از سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که ضبط بر شواهد است که او ممکن است عملکرد بهتری نسبت به انتظارات به یک سخنرانی که در آن او اعلام کرد خود را “پیروز است.” این گرفته شده است به عنوان شواهد بیشتر از “رفع” به عنوان Buttigieg آماده است را انتخاب کنید تا بیشتر از متوسط دموکراتیک رای دهندگان اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین بد implodes. در واقعیت, آن را فقط به شواهد بیشتری است که Buttigieg شده است که مبارزه با بالاتر از خود کلاس وزن کل این نژاد فکر می کند و نه بسیار خود را.

تبلیغات:

در هر صورت این هیچ جای تعجب است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه بلافاصله چرخش به عمل مشتاقانه تشویق ساندرز حامیان به اجرا وحشی با تئوری های توطئه است.

همیشه به یاد داشته باشید: در هر زمان شما گسترش تئوری توطئه شما در حال ساخت Donald Trump Jr. مبارک. را ندارد, Donald Trump Jr. مبارک.

تبلیغات:

این بود که همه بدتر ساخته شده توسط زودتر snafu که مجبور نهایی Des Moines, ثبت نام, نظرسنجی, های طولانی در نظر گرفته شده استاندارد طلا برای اولین بار از این دولت ریاست جمهوری کمیته های پارلمانی کشیده می شود قبل از آن منتشر شد. که در حال حاضر باعث unhinged تئوری های توطئه به گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی. در حال حاضر که وضعیت به احتمال زیاد به بدتر.

واقعیت این است که قفقاز هستند یک راه گنگ به لگد کردن یک نامزدی فرایند به عنوان بسیاری از مردم با اشاره به در توییتر و حتی قبل از آن روشن است که تاخیر در گزارش آماری:

تبلیغات:

علاوه بر افزایش فشار به جای منسوخ انجمن سیستم با متمدن تر اولیه دیگر پوشش نقره ای در این تاخیر در نتایج جستجو است که آن را نگه می دارد نامزدها صادق است. آنها را به نگه داشتن در مبارزه بدون تظاهر که نمایندگان راستین دولت است که به سختی می افزاید: به نماینده تعداد ساختن یا شکستن لحظه. آن زمان برای همه به شکستن اعتیاد خود به آیووا قفقاز.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی