همه — به خصوص برنی ساندرز — مدیون الیزابت وارن برای او بلومبرگ TKO

در نهایت پس از ماهها overstuffed بحث با این مرحله هم ریخته تا با افرادی که هرگز شانس ما یه دموکراتیک اولیه بحث محدودتر هم به (نسبتا) تعداد کمی از شش نامزد — همه آنها تا به حال یک بحث خوب وجود داشته باشد. بسیاری از آنها به هر حال. لاس وگاس بحث مرحله چهارشنبه شب خدشه دار شد با حضور اطلاعات میلیاردر سابق و شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که موفق به الفاظ به یک گروه جدی سیاستمداران که بدست واقعی رای اولیه فقط با صرف خدا مقدار پول در تبلیغات. در اینجا چیزی است که بلومبرگ خریداری شده برای همه که پول و نام او در حال حاضر یکی از شرکت های نظرسنجی شنیدن از افرادی که اصلا به دنبال سیاست زمانی که از آنها خواسته که در مورد آنها فکر رای دادن به.

داشتن لب گنده بتمن تبه کار در مرحله دقیقا چه ممکن است امید, اما, توسط تزریق برخی از زندگی واقعی به این بحث است. از سمت راست بالای آن مهر مهر با سن. الیزابت وارن ماساچوست مصرف سرب به حدی است که آن را متوقف کرد احساس مانند یک بحث و بیشتر شبیه به یک بازجویی.

تبلیغات:

برای کسانی از ما که نه به حال یک فرصت برای دیدن Harley Quinn لگد زدن شخص در “پرندگان شکاری” تماشای وارن erikson بلومبرگ در سراسر مرحله (زبان استعاره) بود که بیشتر از یک جایگزین مناسب. واقعا آن را سخت به انتخاب فقط یک لحظه پس بیایید دوباره برخی از بهترین:

زمانی که مدیران دعوت سناتور. برنی ساندرز از ورمونت رای گیری رهبر هر دو در نوادا و در سراسر کشور به توهین بلومبرگ او خوب است. اما پس از آن وارن دنبال کرد و گفت: “من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو لزبین,'” او که عجله برای اطمینان از ما بود یک مرجع به بلومبرگ و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او افزود: “دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر” ساخت نکته مهم است که بلومبرگ نیست electable.

تبلیغات:

بعد وارن خواستار آن شدند که بلومبرگ که شکایت شده حداقل 40 بار برای تبعیض جنسی و آزار جنسی “آزادی تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان است.”

بلومبرگ lamely پاسخ داد: “شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:” به وارن یک شانس برای رفتن پس از او با سرسختی او در مجلس سنا در جلسات او را متهم به “muzzling” و اشاره کرد که آن را قطعا خسارت یک “electability” به بسیاری از زمان بالقوه بمب در تاریخ خود را.

بلومبرگ پاسخ نشان دهنده ضعف خود را بحث عملکرد تمام شب در آن او پرسشگری دارد نابود تصویر سرد, نجیب, دوربین, مدیر خود را گران انتخاباتی به دقت ساخته شده است تا حد زیادی توسط اقدام مانند یک بچه بداخلاق و لوس که فراموش کرده آنچه از یک فرد واقعی است که مانند بسیاری از میلیاردها دلار پیش.

تبلیغات:

در انصاف و مهر موفق به پنهان کردن مواد منفجره و خوی است که بسیاری از زنانی که شکایت او را گزارش کرده اند در اسناد دادگاه ، آن بد بود. او griped در مورد “کمونیسم” در یک بیمار-توصیه حفاری در Sanders. او سرگرم کننده ساخته شده از زنانی که از او شکایت کرد. دو حالات مطلوب بودند و sneering. او دروغ بی شرمانه در مورد مشاهدات خود را در مراقبت های بهداشتی. او ثابت کرد وارن نقطه ای که او واقعا فقط یکی دیگر از عطر و طعم از تهمت اما با کمتر رسا چهره.

وارن ماهرانه بلومبرگ disembowelment به وضوح لذت بخش برای بسیاری از مردم غیر از خودم به عنوان توسط اثبات مبارزات انتخاباتی او را گزارش می دهند که این بحث ارائه شده, تنها بهترین ساعت جذب سرمایه است. اما به عنوان هیجان انگیز به عنوان آن ممکن است تصور کنید که کل نژاد بودن خورند به دلیل بحث عملکرد ما بوده است و در این مسیر قبل از. این است که چگونه از آن می رود: وارن برنده مناظره; مردم او را دوست دارم و می گویند او خود را انتخاب دوم. اما مانع توسط جنسیتی ترس القا شده توسط کابل, اخبار صاحب نظران که اعتراض, که, کسی, جایی, ممکن است پیدا کردن یک زن unelectable بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم دریغ به رای دادن برای او.

تبلیغات:

به جای آن این است که به احتمال زیاد یکی از آن موارد که در آن یک زن و یک مرد درو مزایای با مرد در این مورد در حال برنی ساندرز. او به وضوح در سرب پس از آیووا و نیوهمشایر, مسابقات, اما نه زیاد. وجود دارد هنوز هم یک خطر است که هراسناک رای دهندگان تصمیم او نیز نمی electable و با شخص دیگری به جای آن. اما در بخش های بزرگ به وارن takedown در وگاس بلومبرگ توانایی عضله در و ارعاب رای دهندگان به فکر او آب شده است به طور قابل توجهی آسیب دیده است. که فقط کمک می کند تا روشن شدن زمینه حتی بیشتر برای ساندرز به جلو و جلوتر.

شاید بیشتر سمی اعضای ساندرز’ fanbase شده اند که به tweeting مار emojis در وارن در هفته های اخیر باید به جای احساس قدردانی و جیر چیزی مناسب تر است. من پیشنهاد می کنم از قلب-چشم گربه emoji.

نه این که ساندرز بود دولا دولا راه رفتن در روز چهارشنبه. او به خصوص قوی پس از بلومبرگ sneered که ساندرز پلت فرم است که “کمونیسم” است که یک تخت از دروغ است. ساندرز’ دستور کار شبیه سخاوتمندانه رفاه اجتماعی برنامه های اروپای غربی و گسترده برنامه های ملی از کشورهای کمونیستی.

تبلیغات:

این به ساندرز یک فرصت به متهم بلومبرگ از یک “شات ارزان” و به قول مارتین لوتر کینگ جونیور در رعایت که امریکا را “سوسیالیسم برای ثروتمندان” و “ناهموار شرکت رایگان برای فقرا است.”

ساندرز همچنین استدلال کرد که “ما مریض و خسته از میلیاردرهای مانند آقای بلومبرگ دیدن بزرگ گسترش از ثروت خود را در حالی که یک و نیم میلیون نفر در خواب در خیابان امشب” یک نظر که بهره مند از داشتن بلومبرگ در حالت آماده به کار, آماده به دیگری از خود راضی وری نگاه دوربین.

همانطور که برای بقیه از نامزدها آن را سخت برای دیدن هر یک از آنها قادر به دریافت یک پا تا پس از این بحث است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq از مینه سوتا انجام داده اند نسبتا خوب در آیووا و نیوهمشایر اما صرف شب تلخی استدلال با یکدیگر در یک راه است که ناخوشایند و محدود به صدمه زدن به هر دو آنها است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نشان داد تا با انرژی بیشتر از حد معمول اما عصبانی به نظر می رسید و فریاد همه شب و غالبا تصادفا بیش از کلمات خود را. او تا به حال به اثبات مبارزات انتخاباتی خود نبود سقوط از هم جدا و او موفق به انجام این کار است.

تبلیغات:

اما اغلب شب بود در مورد وارن kneecapping کسی که خریده بود راه خود را به مقام دوم در این نظر سنجی که احتمالا بیشتر به حذف مانع از برنی ساندرز’ مسیر نسبت به صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی خود را. ذهن شما, من امیدوارم که من اشتباه می کنم در مورد آن: این شگفت انگیز خواهد بود اگر مردم متوقف ترس بود و درست. اما این فقط می تواند به راحتی به او صدمه دیده است چشم انداز پس ما جنسیتی فرهنگ گرایش به مجازات mouthy broads.

هنوز پس از یک بلومبرگ نامزدی یک فاجعه خواهد بود برای حزب دموکرات و کشور ما همه مدیون وارن بدهی قدردانی برای همه چیز او جمعه شب به ثابت کند که خود را براق آگهی کمپین یک مورد کلاسیک از رژ لب بر روی یک خوک. در صورتی که بحث عملکرد نیست به اندازه کافی برای غلبه بر بلومبرگ را صرف چیزی خواهد بود. اگر وارن تمام کار می کرد ممکن است ما همه در امان باشد از تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صاف بلومبرگ در ماه نوامبر. خیلی بد است که او احتمالا نمی خواهد دریافت اعتبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>