هر کس پخت نان در خانه در حال حاضر و امریکا گندم نمی کند و برداشت خود را

بسیاری از ما تمایل به دیدن جهان به عنوان تقسیم کسانی که به خدا اعتقاد دارند و کسانی که بر این باورند در علم است. اما حقیقت این است که وجود دارد در کل طیف در بین این دو نقطه است. و وجود دارد یک فرصت بسیار قوی است که مواد غذایی شما در حال قرار دادن بر روی میز خود را امشب وجود دارد از طریق مردمی که رفتن به کلیسا در روز یکشنبه و با استفاده از پیشرفته تکنیک های کشاورزی است که نیاز به دقت و نوآوری است. کسانی که نه تناقض.

بخشی از خاطرات بخشی از تاریخ درس بخشی معاصر, گزارش, نویسنده ماری Mutsuki Mockett آمریکایی “برداشت: خدا کشور و کشاورزی در Heartland” یک حکیم, clear-eyed و صمیمی اکتشاف از یک طرف صنایع غذایی که تعداد کمی از ما تا کنون شاهد. هنگامی که بومی کالیفرنیا متصل با خانواده اش مزرعه گندم در نبراسکا او تصمیم می گیرد برای پیوستن به یک گروه مسیحی کارگران به دنبال برداشت. با ذهن کنجکاو و باز قلب Mockett می آموزد در مورد هر دو جهان پیچیده ای از رشد محصولات کشاورزی و حتی پیچیده تر تجربه باور است. و در زمانی که آمریکایی ها در حال به دست آوردن عمیقی درک جدید برای گندم که ما را حفظ و درس در آرمان که ما را تقسیم — آن را نمی تواند به خوبی به پایان رسیده.

تبلیغات:

سالن صحبت کرد اخیرا به Mockett در مورد ایمان کشاورزی و آنچه در آن به معنی یک “نوع سفیر” در جهان است.

چرا این داستان که در این نقطه در زندگی خود را به شما احساس شما می خواستم بگویم که شما احساس نیاز به توان گفت ؟

من کتاب قبلی تعیین شده بود در ژاپن و من فکر کردم این امر می تواند واقعا خوب نیست که به سفر در سطح بین المللی و به گفتگو به زبان انگلیسی که من فکر کردم برای رفتن به آسان تر است. آن را به پایان رسید تا بودن بسیار چالش برانگیز چون من واقعا باید برای یادگیری یک زبان جدید در یک معنا به منظور برقراری ارتباط با افرادی که در این کتاب است. من تا به حال فکر در مورد نگرش های مختلف نسبت به تقاطع بین علم و دین و مواد غذایی است. که تا به حال در ابتدا مجذوب من. من آگاه بود از برخی کلیشه راه است که در آن سواحل و داخل کشور مشاهده هر یک از دیگر. من فکر می کردم که تنها راه آن است.

تبلیغات:

اما این سوال که چرا شد همه را در آن شهر بود به طوری که علاقه مند در مواد غذایی آلی و معتقد به تکامل در حالی که افرادی که نمی لزوما در تکامل اعتقاد دارند باز بود به GMOs بود بسیار اساسی تناقض من جذاب است. که من نقطه ورود و این واقعیت است که من می دانستم که وجود دارد تا به حال واقعا شده یک کتاب نوشته شده در مورد کشاورزی است. من فکر می کنم farming جالب است و من فکر می کنم این افراد جالب است و جهان از کشاورزی است و هیچ کس در نیویورک می داند هر چیزی در مورد راه که ترکیبی از کار. در عین حال آن را حیاتی به راه است که ما زندگی می کنند. همه از این نوع گرد هم آمدند و شیفته من بود.

آن چشم باز برای من به عنوان کسی که واقعا قبلا داده شده زیادی از فکر به جایی که ما گندم می آید.

این خنده دار است چون در حال حاضر همه انجام همه این پخت!

تبلیغات:

من می دانستم که کمی از بحث و یا پیچیدگی بحث در اطراف GMOs اما بسیاری از مردم فقط باید این پیام است که GMOs بد هستند.

من فکر نمی کنم که من یک متخصص. من قطعا جزئیات زیادی است و سعی در ارائه مقدار زیادی از اطلاعات در این کتاب است. من به یاد داشته باشید سال پیش پدرم فقط گفت: در این مقدمه راه “آن را برای تلفن های موبایل مانند مواد غذایی آلی است که در نهایت سود ساخت.” او گفت: آن را در راه به این مفهوم را میرسانند که او فکر کرد که مواد غذایی ارگانیک نوع خنده دار. او فکر نمی کنم خیلی به شدت از این تلاش است. من می دانستم که نگرش خود را حتی اگر ما زندگی می کردند در سواحل غرب بود که مواد غذایی ارگانیک احمقانه است. من می دانستم که من و همسالان به طور فزاینده ای به من رفت و هر چند زندگی بوده و در همان مسیر من بود واقعا ارزش مواد غذایی آلی. اما من هرگز واقعا نشستم و به بررسی آنچه در این نگرش بودند و به همین دلیل آنها وجود دارد.

تبلیغات:

من هم نمی دانم, رفتن به این, چگونه از, چگونه به سرعت ما زمین های کشاورزی شده است ناپدید شده در این کشور است. صحبت شما در مورد گندم کمربند و صحبت شما در مورد کیفیت گندم و چگونه آن را متفاوت از جایی به جای. آیا شما فکر کردن در حال حاضر زمانی که شما ببینید که در آن ما در نظر داشتن واقعا می دانیم این چیزها و مراقبت در مورد آنها ؟

کل این موضوع مورد علاقه من چون من همیشه علاقه مند در چگونه چیزی که ما باور اشکال واقعیت ما و پس از آن که در آن مشکلات در چه چیزی اعتقاد داریم. آن را بسیار ناخوشایند اگر شما فکر می کنم که مواد غذایی خود را به یک راه خاص و آن را در حال ایجاد شده توسط افراد دیگر. اگر یکی از ساخت یک تصمیم گیری در مورد مواد غذایی در فروشگاه من فکر می کنم آن می تواند به شما یک حس کاذب از کنترل و کاذب دانستن اینکه چگونه است که در جهان ساخته شده است. آن را بسیار ناخوشایند به فکر می کنم من می توانم غذا من دقیقا راه که من می خواستم. اگر فقط کسانی که مردم را فقط به انجام آنچه من می گویم و من غذا راه است که من آن را می خواهم, همه چیز خوب خواهد بود.” آن را ناخوشایند برای یادگیری است که در واقع یک کمی پیچیده تر از آن برای تلفن های موبایل.

ما نیز گرفتار در اخبار از سوختن جنگل های بارانی آمازون در تابستان گذشته. بسیاری از این بود که این جنگل تنها بودن سوخته برای روشن شدن زمین به اتاق را برای سویا به رشد است که دقیقا همان چیزی است که بچه ها در مورد بحث در این کتاب که در آن آنها می گویند که 37-38 درصد از سطح قابل کشت منطقه در این سیاره اختصاص داده شده در حال حاضر به تولید مواد غذایی, مگر اینکه ما رایت جنگل. ما بسیار ناراحت بودند در مورد سوختن جنگل آمازون, اما پس از آن دیگر قطعه ای بود که آن را برای روشن شدن زمین به افزایش بیشتر محصولات کشاورزی تا حدودی به دلیل تهمت به حال به طور ناگهانی قرار دادن تعرفه سویا. آمریکا سویا کشاورزان دچار مشکل فروش سویا به چین که هنوز هم نیاز سویا به دلیل چین نیست و در واقع تولید غذای کافی برای تغذیه جمعیت خود را. که تکه ای از داستان رو از سمت چپ بیشتر از زمان.

تبلیغات:

من فکر می کنم که آن را ناخوشایند که باید به قرار دادن کل تصویر با هم. من همچنین فکر می کنم که اینترنت باعث می شود ما احساس می کنید و باعث می شود من احساس به جهان و مانند من درک می کنم همه چیز همه جا. البته من نیست و من فکر می کنم که درست است از تولید مواد غذایی. چگونه می توانید یک احتمالا درک همه چیز در مورد همه چیز را ما می خوریم و پیگیری آن همه ؟ که ممکن نیست. شما با تکیه بر مردم برای تبدیل شدن به کارشناسان در زمینه های مختلف در زندگی است. اما اينترنت را با ما احساس کنید “من درک جهان و من درک می کنم که در آن همه چیز می آید از. اگر هر کسی فقط می خواهد این چیزهایی که من می خواهم آنها را به پس از آن همه چیز بهتر خواهد بود. “این کاملا ساده است.

این است چیزی که آسان به بافت در ایمان و کشاورزی و هویت و همه از این دیگر متفاوت چیزهایی که به یکی از بزرگ داستان. شما توضیح داد که چگونه ما یک خم برای شک ساخته شده است در درون ما اما پس از آن شک چیزی است که باعث می شود ما احساس ترس و تنهایی در همان زمان. ما احساس و تجربه همه که عمیقا در حال حاضر. این ما به ارمغان می آورد از دست دادن.

[در این کتاب] کسی می گوید: شک مانند یک تست مکانیزم. این مفید است که آن را حس می کند. اگر کسی شک و تردید در زمین مسطح است که مفید باشد. اما پس از آن ما همچنین می توانید بسیار می ترسم. در طول چند هفته گذشته هنگامی که ما شروع به پناه من آگاهانه به خودم گفتم شما باید به reimagine چگونه زندگی خود را در حال رفتن به. من نمی دانم آنچه در جهان در حال رفتن به مانند نگاه کنید. من می تواند آگاهانه به خودم گفتم من خواسته بودن برای انطباق با یک واقعیت جدید, اما این بدان معنا نیست که من با آن سازگار شده است. که چه بحران می کند.

تبلیغات:

جالب بود تا ببینید که چگونه شک و سوال و چه نکات دقیق وظریف واقعا بازی کردن در این جوامع از ایمان است. ما شنیدن بلندترین صدای بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در حال آمدن از این که آیا شما در سمت راست یا سمت چپ.

این همیشه آسان تر برای مشخص کردن یک تصویر تیز. مردم که من در سفر با آنها بسیار مؤمن مسیحیان, اما آن را به عنوان اگر من در سفر با افرادی که پایبند به شکل یک Jimmy Swaggart باپتیست ایمان است. که می شده اند بسیاری سخت تر برای من برای دسترسی به. یکی از چیزهایی که من آمد به درک چقدر متنوع جهان مسیحی است. آن را نشان می دهد به من چه که تنوع در اغلب موارد نیازی به تصویر کشیده است که من فکر می کنم مایه تاسف است. یکی از چیزهایی که من را به نوشتن این کتاب گفت: “من واقعا نمی دانم چه مسیحیت است.”

اگر من تا به حال رفته در فکر من می دانم آنچه در مسیحیت است و پس از آن بسیاری از داستان که اتفاق افتاده است و بسیاری از شک و تردید است که مردم به اشتراک گذاشته شده را باز کرد تا در مقابل من. با شروع با فکر کردن که من واقعا نمی دانم آنچه در آن بود و سپس من تا به حال جایی برای این داستان. دیگر چیزی که من آمده بود برای تحقق بخشیدن به این سوال که چه چیزی است که مسیحیت تاریخی است و از مردم درخواست شده است آن را برای همیشه لطفا برای.

شما توصیف خود را به عنوان تلاش برای یک نوع سفیر خود را از جهان است. آن را سخت به انجام این کار زمانی که شما در حال قرار داده و به شرایط مختلف که شاید هر کس نیست در قدم اهسته شما نه در خود سوله شما در خارج از منطقه راحتی که در آن مردم موافق با جهان بینی ما. شما همچنین بحث در مورد آن تایید تعصب که ما ساخته شده است که به ما سیم کشی به عنوان به خوبی. برای رسیدن به گذشته است و می گویند: “چگونه می توان یک نوع سفیر از دنیای من?” احساس می کند مانند یک مفهوم ساده اما بسیار سخت به تمرین.

تبلیغات:

من فکر می کنم که یکی از دلایل دو کتاب من نوشته ام تا به حال با سفر. هنگامی که شما سفر شما را مجبور به کشف کردن که شما هستند چرا که شما دائما با قرار دادن خودتان در محیط ناآشنا.

به نظر می رسد بنابراین شایسته است که این کتاب به پایان می رسد با شما در سان فرانسیسکو دانستن است که شما لوکس از گرفتن آنچه شما می خواهید دقیقا راه که می خواهید آن را. در حال حاضر ما در این لحظه که در آن هیچ یک از ما می توانید آنچه ما می خواهیم دقیقا راه ما می خواهیم و در برخی از کشورهای خاص مردم معترض هستند چرا که آنها نمی توانند آنچه را می خواهند لحظه ای که آنها آن را می خواهم. چه چیزی شما احساس می کنید شما از آن تجربه آموخته وجود دارد که در آن همه چیز را کمی سخت تر و نیاز به زمان بیشتری و صبر و آرام از گوش دادن به دیگران و نه لزوما زبان, همه چیز در ذهن ما هستند ؟ چگونه است که در خدمت شما در این لحظه خاص است که همه ما در حال زندگی در کنار هم در حال حاضر ؟

من سمت چپ سان فرانسیسکو و من به ارمغان آورد پسر من و من به خانه دوران کودکی من است که به پایین در شبه جزیره مونتری. [زمانی که] من قرار دادن بر روی دستکش و ماسک و من رفتم به فروشگاه های مواد غذایی وجود دارد سبزیجات آن روز. من به خانه آمد و فکر کردم: “من حدس می زنم پدر و مادر من بودند حق این همه سال آنها توانستند خود را از سبزیجات و من خیلی خسته از داشتن به علف های هرز باغ و انجام تمام این مسائل. من حدس می زنم من باید کشت سبزیجات است.”

مادر من تا به حال گذاشته دانه بسته است. او همه آماده برای کاشت این سبزیجات است. من رفتم و کاشته شده در باغ سبزی در روز بعد و پس از آن من در بر داشت که شربت خانه پر شد پر از کاغذ توالت از آنجا که او در آینده برنامه ریزی شده برای ماه, برای همیشه مطمئن شوید که این خانه تا به حال به اندازه کافی کاغذ توالت.

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که کشاورزی جهان می کند که من ارزش این است که آنها سعی کنید به حل مشکلات و رفع آنها خود را. آنها واقعا جایزه که حل مساله و اعتماد به نفس. وجود دارد برخی از مشکلات که من نمی تواند حل کند. اگر ما مریض من تماس بگیرید من ، اما وجود دارد برخی از چیزهایی که من می توانم در خودم. وجود دارد راه هایی که ما همه قادر به بیشتر از ما درک. ما می تواند به دوختن بر روی دکمه میکنیم خمیر ترش استارت. ما نمی توانیم تقاضا کمال از خودمان زمانی که ما در آموزش فرزندان ما, اما ما می توانیم آنها را آموزش برخی از پایه ریاضی و زبان انگلیسی. همه از آن ممکن است. من فکر می کنم که توانایی متکی به خود و سعی کنید به مراقبت از خودمان را به عنوان آنجا که می توانیم و نه وحشت. و سپس همکاری در مناطق که در آن ما باید به همکاری بدیهی است که در اطراف مسائل مربوط به ویروس ها و مراقبت های پزشکی و تحقیقات است.

این داستانی است که در مورد پیدا کردن که نقطه شیرین از اعتماد و همکاری و پیدا کردن آن از طریق ایمان و کشاورزی. از آن ساخته شده من می خواهم به یک نوع از سفیر ایران در جهان است.

یکی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در این دوره از نوشتن این کتاب این است که من راه می رفت دور با درک آنچه در مسیحیت به معنی به من. گاهی اوقات من با افرادی که مانند همان ایده از آنچه در مسیحیت است و من می خواهم به درک ما با هم همپوشانی دارند و احساس می کند راحت است. گاهی اوقات من با کسانی که معتقدند در یک شکل از مسیحیت احساس می کند که واقعا تحریف و زشت اما نمی لرزش آنچه که من فکر می کنم. من فقط قبول است که آنها معتقدند این شکل است که من فکر می کنم مخرب است. اما من یک متن برای آن در حال حاضر که من باید قبل از. که مفید بوده برای من. مردم در طول تاریخ مبارزه برای به دست گرفتن کنترل بیش از آنچه در روایت است که برای مسیحیت. که تاریخی است مبارزه است که در جریان بوده است برای قرن ها.

آن را در مورد دیدن مردم به عنوان مردم به عنوان تنها ایدئولوژی خود.

تبلیغات:

من نگران هستم که مردم فکر نمی کنم این کتاب به نوعی عذرخواهی و یا اجتناب از سوالات دشوار است چون ما در گفتگوهای ما در این کتاب به همه زشت مسائل اطراف انجیلی مسیحیت و غیره. من قطعا نمی خواهید مردم را به راه رفتن دور فکر من گفت که آنها به کاهش باورهای خود را. که برای من مهم است.

ایمان پیچیده است و آن را واقعا سخت به می گویند به کسی “شما باید از خواب بیدار در صبح و احساس بزرگ فقط به خاطر اینکه شما باید.” گاهی اوقات آن نیاز به ایمان به چیزی است که فقط به شما برای رفتن. به همین دلیل من فکر می کنم که ادیان باستانی ماده و هنوز هم مهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>