همه چیز ما در مورد کوروناویروس و حیوانات خانگی خود را

اخبار ظاهر دیروز که یک ببر در نیویورک باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. این کشف را افزایش می دهد سوال جدید در مورد این که آیا حیوانات خانگی می تواند قرارداد ویروس و اگر این بیماری مسری از حیوانات خانگی (یا حیوانات باغ وحش) به انسان است.

نادیا در چهار سال تاپیر ببر زندگی می کند که در باغ وحش برانکس بود که مبتلا به سرفه های خشک و از دست دادن اشتها که باعث شد این تست برای رمان coronavirus. نادیا علائم ابتدا متوجه شده در مارس 27 و مقامات باغ وحش تصمیم به آزمایش او “از فراوانی از احتیاط” با توجه به بیانیه ای از انجمن حفاظت از حیات وحش.

تبلیغات:

خوشبختانه نادیا انتظار می رود که به بهبود می یابند اما این احتمال وجود دارد او نه تنها باغ وحش حیوانات آلوده. در حالی که آزمون هنوز به تایید مثبت coronavirus نتایج گربه های دیگر در باغ وحش — از جمله نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی — طراحی و توسعه سرفه خشک نیز هست. این باغ وحش معتقد است که یک سرپرست با رمان coronavirus آلوده گربه ها قبل از هر گونه توسعه علائم.

“اگر آنها تجربه کرده اند برخی از کاهش اشتها و گربه در باغ وحش برانکس در غیر این صورت به خوبی انجام می دهند تحت مراقبت های دامپزشکی و روشن هستند, هشدار, و تعاملی با نگهبانان کردند.” “معلوم نیست که چگونه این بیماری را توسعه دهد در گربه های بزرگ از گونه های مختلف می تواند واکنش نشان می دهند متفاوت به رمان عفونت, اما ما همچنان به نظارت بر آنها را از نزدیک و پیش بینی کامل بهبود.”

این اولین بار است که شناخته شده عفونت کروناویروس یک حیوان در ایالات متحده و در یک ببر در هر نقطه در سراسر جهان است. به عنوان باغ وحش تاکید کرد در توییترآزمون مورد استفاده برای نادیا همان است که آزمون مورد استفاده برای انسان است. نتایج تایید شده توسط ایالات متحده وزارت کشاورزی ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاهی در آیووا.

تبلیغات:

هنوز حیوانات خانگی باید آزمایش مثبت برای coronavirus البته در قاره های دیگر. به عنوان پرسش های فراوان بیش از انسان به حیوان انتقال در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

گربه ها در معرض خطر ابتلا به COVID-19

با توجه به تحقیقات جدید دانشمندان در هاربین دامپزشکی موسسه تحقیقاتی در چین پنج گربههای شد عمدا در معرض دوزهای بالا از رمان coronavirus شناخته شده علمی به عنوان SARS-CoV-2. در این آزمایش که نتایج ارسال شده در bioRxiv, اما باید کارشناسی — دو تا از گربه ها که معدوم بود RNA ویروسی در خود فوقانی دستگاه تنفسی. باقی مانده سه گربه قرار داده شد در قفس بعدی به سه مثلا felines. بعد از آن محققان شناسایی RNA ویروسی در یکی از در معرض, گربه که نشان می دهد که آن را به کامپیوتر آلوده از یک قطره کوچک از یکی از سه گربه آلوده است. بیشتر آزمایشات مورد نیاز به علمی نتیجه گیری گربه به گربه انتقال است.

تبلیغات:

Intriguingly با وجود آلوده بودن هیچ یک از آلوده گربه نشان داد علائم بیماری است.

جداگانه مطالعه از گربه وحشی در ووهان که آن هم هنوز همکار بررسی نشان داد که برخی از آنتی بادی ها به کروناویروس نشان می دهد که آنها باید برخی از سطح از قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس. گربه ها نیست در حالی که بیمار آزمایش شده است.

تبلیغات:

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC): “ما هنوز در حال یادگیری در مورد این ویروس اما ما می دانیم آن است که انسان و دام و به نظر می رسد که گسترش آن می تواند از مردم به حیوانات در برخی از موقعیت ها.”

اگر شما بیمار مبتلا به SARS-CoV-2 و یا شک دارید آن CDC توصیه می کند درمان یک حیوان خانگی مانند یک انسان در خانواده خود (بدون در نظر گرفتن گونه) و حفظ فاصله اجتماعی.

“اگر چه وجود داشته است هیچ گزارشی از حیوانات خانگی تبدیل شدن به بیمار با COVID-19 در ایالات متحده آن است که هنوز هم توصیه می شود که افراد بیمار با COVID-19 محدود کردن تماس با حیوانات تا زمانی که اطلاعات بیشتر شناخته شده در مورد ویروس” CDC متحده است.

تبلیغات:

می تواند انسان را وادار coronavirus از گربه ؟

هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد انسان ها در حال گرفتن coronavirus از گربه و یا هر حیوان خانگی است. CDC ادعا میکند:

“این ویروس است که باعث COVID-19 اسپرد بیشتر از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی از سرفه و عطسه و صحبت کردن است. مطالعات اخیر نشان می دهد که افرادی که آلوده هستند اما لازم نیست که علائم به احتمال زیاد نیز نقش مهمی در گسترش COVID-19. در این زمان هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی از جمله حیوانات خانگی می تواند گسترش COVID-19 به مردم و یا که آنها ممکن است منبع عفونت در ایالات متحده است.”

تبلیغات:

چند مقامات بهداشتی باید تصریح کرد این. کارن Terio رئیس وحش آسیب شناسی برنامه در دانشگاه ایلینوی مدرسه دامپزشکی (که در آن آزمون برای باغ وحش برانکس ببر انجام شد) نیویورک تایمز گفت: “با توجه به تعداد زیادی از مردم در این کشور شده اند که با این ویروس آلوده و بیمار شدن و تعداد زیادی از مردم در این کشور که خود را داخلی, گربه, به نظر می رسد کاملا غیر محتمل است که گربه ها منبع مهمی از این ویروس برای مردم اگر مورد اول ما تشخیص آن در یک ببر.”

در سال 2012 تخمین زده شد که وجود دارد 74.1 میلیون حیوان خانگی گربه ها در امریکا.

می توانید سگ یا دیگر خانه حیوانات خانگی, دریافت COVID-19?

با توجه به مطالعه مشابه از گربه ها از محققان در هاربین دامپزشکی موسسه تحقیقات سگ واقعا مستعد ابتلا به عفونت است. جوجه ها و خوک و اردک هستند به احتمال زیاد به کامپیوتر و یا. شبیه به راه محققان و گربه و پنج 3-ماه beagles شد تجویز دوزهای بالا از coronavirus قرار دارد و با دو beagles که نمی شد در معرض. سواب بودند جمع آوری شده از حیوانات در هر دو روز برای دو هفته آینده. محققان شناسایی RNA ویروسی در دوم و ششم روز در یک زن و شوهر سگ که تلقيح در مدفوع خود را, اما هیچ یک از سگ های موجود عفونی ویروس. “این نتایج نشان می دهد که سگ ها را کم استعداد ابتلا به SARS-CoV-2” محققان به این نتیجه رسیدند. این پژوهشگران همچنین به بررسی حساسيت خوک جوجه و اردک و به این نتیجه رسیدند که آنها به احتمال زیاد برای دریافت آلوده مانند سگ.

تبلیغات:

در هنگ کنگ دو سگ آزمایش مثبت برای COVID-19. یکی از اولین کسانی که 17 ساله بود درگذشت پس از “ضعیف مثبت” آزمون نتیجه با توجه به جنوب چین صبح پست. “آن است که به احتمال بسیار زیاد است که دو مورد مثبت [در هنگ کنگ] نمونه هایی از انسان به سگ انتقال” ملک Peiris پیشرو در بهداشت عمومی virologist در دانشگاه هنگ کنگ گفت: جنوب چین صبح پست.

بلاگها از سوی دیگر مشابه حساسيت به گربه.

شما می توانید coronavirus با نوازش یک حیوان?

دوباره, هیچ مدرکی وجود ندارد که در حال حاضر به نشان می دهد که اگر شما یک سگ حیوان خانگی است که عطسه توسط فرد آلوده شما آلوده خود را. در حالی که شما همیشه باید دستهای خود را قبل و بعد از نوازش یک حیوان و از صاحب اجازه حیوان خانگی در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله کارشناسان نیست که نگران این به عنوان یک منبع انتقال است. American Veterinary Medical Association (AVMA) رئیس دامپزشکی افسر گیل گلاب t, پیر واشنگتن پست: “ما بیش از حد نگران مردم پیمانکاری COVID-19 از طریق تماس با سگ و گربه است.”

تبلیغات:

“ویروس زنده بر روی سطوح صاف مانند کانتر و دستگیره های درب,” گلاب گفت. “مواد متخلخل مانند حیوان خانگی, خز, تمایل به جذب و به دام انداختن عوامل بیماری زا و آن را سخت تر به قرارداد آنها را از طریق لمس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>