همه چیز شما نیاز برای پیک نیک رفتن کامل


Six melamine plates
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از آمیزه.

حتی با برخی از کسب و کار بازگشایی و COVID محدودیت شل شدن در بسیاری از کشورهای امن ترین راه برای گذراندن وقت با دیگران است که هنوز هم در خارج از فاصله دور. در حال حاضر شما قطعا بیش از حد صمیمی با داخل خانه خود را و شما احتمالا بیشتر گرفته اند 6-پا – جدا پیاده روی از شما می توانید تعداد دفعات مشاهده. از آن زمان به سرمایه گذاری به خارج از منزل بزرگ به ملاقات با دوستان به صورت یک پارک و یا ساحل پیک نیک. چند ماه از قرنطینه و گزینه های محدود برای فرد در تعامل اجتماعی حکم ساخت آن به یاد ماندنی است. وندی وستون بنیانگذار پیک نیک رفتن کامل نیویورک و کارشناسان در نیویورک موسسه Zabar را به ما توصیه های خود را برای تفریح باید پیک نیک موارد است که به شما اجازه می دهد مسئولانه حک کردن یک تکه از تابستان با شما عزیزان.

هر پیک نیک آغاز می شود با یک سبد پیک نیک. وستون توصیه پیک نیک زمان تفرجگاه سبد پیک نیک. ترکه یا چوب کوتاه پایین ساختار فراهم می کند برای جلوگیری از مخوف در-کیسه-smush از مواد غذایی خود را و بقیه بوم است بنابراین آن را بسیار سبک وزن و انعطاف پذیر و آسان به فروشگاه. پاداش اضافه شده? کیسه می آید با دو بشقاب لیوان شراب و مجموعه ای از ظروف—واقعی پیک نیک prêt-à-porter.

Picnic Time Promenade picnic basket

شما همچنین می خواهم به راحت و نیاز به چیزی بین شما و خارش چمن و یا میلیون ها نفر از ذرات شن و ماسه. وستون توصیه یک پادشاه اندازه پتو. لوکس اندازه ارائه می دهد مقدار زیادی از اتاق را برای تمام خانواده خود را, و یا فضای کافی برای امن فاصله اگر شما picnicking با کسی خارج از خانواده خود است. این KingCamp, هوای آزاد, پتو پیک نیک فوق العاده بزرگ است اما رول آپ و آن را دارای ضد آب پایین نازک پد فوم برای زیر سازی و کرکی پشم گوسفند وجانوران دیگر ،

KingCamp Outdoor picnic blanket

مواد غذایی بدیهی است که باعث می شود یک پیک نیک و انتخاب بهترین پیک نیک مواد غذایی است که یک نوع هنر را نزد خود: آن نیاز به حمل و نقل غیر داد و بیداد کن و خوشمزه صرف نظر از نوسانات درجه حرارت. NYT, بخش آشپزی و Food52 زیادی در لیست الهام بخش است. حموس یا سبز الهه پانسمان است که همیشه یک جامد مکان برای شروع با نان پیتا تراشه های هویج یا خیار dip-ables. ارائه شده شما بسته آن را در میان یخ بسته فروتن سالاد تن ماهی با نان تست است که همیشه یک برنده است. بالا همه چیز با یک کلاسیک آسان به حمل و نقل fudgy یکجور دوربین عکاسی.

وقتی که آن زمان برای شام خوردن خارج از منزل, وستون توصیه دوستدار محیط زیست قابل استفاده مجدد ملامین و پلاستیک صفحات “که شکستن نیست و سبک وزن هستند.” و آنها را در سرگرم کننده و رنگ و اندازه و اشکال مختلف.

Melange melamine plates

برای حمل و نقل آسان این شش بسته از مواد غذایی است stackable و محکم درب معنی وعده های غذایی خود را باید با خیال راحت موجود اگر jostled در اطراف.

Rubbermaid storage containers

آن زمان برای نوشیدنی! ماندن هیدراته شاد و آماده برای یک روز طولانی در آفتاب. وستون نشان می دهد دست برگزار می شود, مواد غذایی کنسرو نوشیدنی خنک کننده از Corkcicle به نگه داشتن تمام نوشیدنی های خود را “فوق العاده سرد است.” شادی کردن در سریع پیشرفت نوشیدنی سرد فن آوری است.

Corkcicle Slim Artican

اگر شما prepping برای یک روز بسیار طولانی در آفتاب وستون توصیه این طلایه دار کیسه های کولر که نگه می دارد تا به 24 قوطی علاوه یخ. این شهر همچنین دارای یک سخت و محکم پایین که پایدار را فراهم می کند سطح صاف به بهتر کمک به شما در سازماندهی کیسه خود را.

 Scout the Stiff One Cooler Bag

برخی از شهرستانها اجازه می دهد نوشیدن خارج طول COVID اما بررسی قوانین محلی خود را برای دیدن آنچه که مجاز است. اگر آن را قانونی و یا اگر شما نیاز به حمل چند بطری شراب به یک دوست برای یک حیاط خلوت در جمع اسکات Goldshine مدیر کل در Zabar را توصیه Meori foldable شراب حمل و نقل کردن. آن را حمل دو بطری شراب و برابر تخت زمانی که استفاده نمی شود. آن را محکم به حمل و نقل کردن و شما چه قدر خوب است که به راه رفتن بدون شراب خود را clanging با صدای بلند در کیسه های پلاستیکی توسط سمت خود را.

Meori foldable wine tote

برای یک بطری شراب Goldshine توصیه این فرد و دوستان شراب, زن نما, زن کیردار عایق کیسه ای است که به نظر می رسد مانند یک کاغذ معمولی کیسه اما خود را از شراب سرد به کمال است.

Fred and Friends Wine’O insulated bag

برای برخی از اضافی بیت و باب خود را picnicking به سطح بعدی اتمام این بازی سرگرم کننده شکوفا می شود. تزئین جشن لذت ببرید!

زباله نه می خواهم نه. وستون توصیه, تمیز, مکعب, تاشو و یکبار مصرف در سطل زباله است که با سطل زباله و کیسه های ساخته شده در: “نگه داشتن آن را تمیز و مرتب و هرگز بستر!” این ساختار به ماندن درست به طوری سطل زباله نمی خواهد سقوط و آنها در الگوهای زیبا بیش از حد.

Clean Cubes disposable sanitary trash bags and recycling bins

SPF است که باید اما چگونه در مورد یک مقاله سایبان برای کمی سایه ؟ وستون توصیه این مقاله فانوس فروشگاه سایبان برای کمک به شما اقامت سرد در حالی که اضافه کردن یک بیت از استعداد و زرق و برق برای تابستان خود را بعد از ظهر.

Paper Lantern Store parasol

هنگامی که شما یک پیک نیک بزرگ حمل و نقل, همه چیز را ساده تر در خود و شکستن یک واگن. وستون دوست MacSports تاشو واگن است که می آید در همه زمین نسخه برای ساحل و یا زمانی که شما در حال پیک نیک خارج از roading.

MacSports collapsible wagon

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>