همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خود را ساخت ماسک صورت

در حالی که آن را احساس به عنوان اگر هر روز مشاوره از متخصصان بهداشت و درمان در حال تغییر بود در مورد اینکه آیا اکثر آمریکایی ها باید با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر رسما توصیه می شود که هر کس باید پوشیدن یک ماسک پارچه یا پوشش که در.

به عنوان آلمانی لوپز می نویسد: برای Vox “در حالی که شواهد محدود است تحقیقات نشان می دهد که بیشتر استفاده از ماسک توسط بیشتر می تواند کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 coronavirus. برخی از مطالعات در خانواده ها و کالج ها نشان از سود ماسک,’ Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی استرالیا به من گفت ” پس از آن خواهد بود و محتمل است که آنها نیز محافظت در کاهش شدت انتقال تنظیمات از جمله در کل جامعه است.'”

هدایت شده بود frustratingly گیج کننده است, به خصوص در میان یک بیماری همه گیر که در آن رسمی بخشنامه شده اند متناقض و یا آشکار خطرناک است اما آیا این منجر به افزایش در آمریکایی ها گرفتن امور به دست خود و پوشیدن ماسک قبل از رسمی بخشنامه آمد با توجه به واشنگتن پست. عمل شد و در حال حاضر گسترده در بسیاری از نقاط آسیا که برخی از کارشناسان می گویند می تواند یکی از دلایلی که مناطق مانند هنگ کنگ و کره جنوبی به نظر می رسید برای انجام بهتر در کنترل گسترش ویروس.

بالاتر از همه, آن را از اهمیت زیادی برخوردار است که پزشکی پرسنل جمعیت های آسیب پذیر و افرادی که در واقع باید این ویروس برای اولین بار در خط وقتی که می آید به پزشکی درجه تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. به همین دلیل ساخت خود را — در حالی که آن را نمی خواهد آمد با نزدیک به همان سطح از حفاظت — می تواند یک جایگزین و احتمالا کاهش قابل توجهی در فشار بر یک در حال حاضر به شدت سبب شیوع زنجیره تامین است.

من نمی خواهد در اینجا بنویسید و تلنگر خط در مورد چگونه شما احتمالا مقدار زیادی از زمان در دست های خود را برای پروژه های صنایع دستی در حال حاضر که شما گیر کرده چرا که شاید شما بچه ها و یا شاید شما یک کار است که اجازه نمی دهد که شما برای کار از خانه و یا یک شغل است که تبدیل به بی نهایت بیشتر استرس زا در حال حاضر است که شما را به. من به معنای واقعی کلمه یک نیمه حرفه ای crafter و حتی من می توانم خودم را برای جلوگیری از وحشت بیشتر روزهای طولانی به اندازه کافی برای نشستن و گره از ردیف.

آنچه که من انجام خواهد داد این است که پاسخ برخی از سوالات شما ممکن است در مورد آنچه که می رود به ساخت یک ماسک حتی — به خصوص! — اگر شما خود را یک crafter. اگر سوالی دارید بیشتر و یا منابع شما پیدا کردم مفید به من ایمیل و اجازه دهید من می دانم که من هستم [email protected] و شانس هستند این راهنمای به روز خواهد شد اغلب به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

هدایت است که در حال حاضر است که هر آمریکایی باید از پوشیدن برخی از نوع از پوشش هنگامی که در مکان های عمومی به خصوص در مکانهایی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات سخت به حفظ (مانند فروشگاه های مواد غذایی و یا داروخانه ها) و در مکان های با میزان قابل توجهی از جامعه مبتنی بر انتقال است.

به عنوان لوپز قبلا نوشت: تحقیقات تیره است و مجمل اما اصلی غذای آماده است که ماسک های خانگی به احتمال زیاد بهتر از هیچ چیز است: “پارچه ماسک … بسیار کمتر موثر از مدرن جایگزین به عنوان یک مطالعه 2015 در BMJ یافت. و آنها می تواند فوق العاده خطرناک, از آنجایی که آنها می تواند دام و نگه ویروس حاوی قطرات است که استفاده کنندگان می توانند پس از آن در تنفس. اما آنها هنوز هم به طور کلی ارائه حفاظت بیشتر از ماسک در همه مطالعات به این نتیجه رسیدند.”

اساسا آنچه که شما در حال عکسبرداری برای اینجا نیست ironclad حفاظت بلکه تقویت خط دفاع را برای خود و به ویژه مردم در اطراف شما. به عنوان لوپز می نویسد:

Coronavirus به نظر می رسد که بیشتر به گسترش زمانی که جوانه حاوی قطرات آن را به یک فرد دهان و بینی و یا چشم. اگر شما از یک مانع فیزیکی در مقابل دهان و بینی خود را که به سادگی کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد. … در حالی که شواهد نازک است چقدر ماسک محافظت از پوشنده لباس از coronavirus — پس از آن معلوم نیست اگر این ویروس گسترش می یابد مقدار از طریق قطرات موجود در هوا — درست است که ماسک جلوگیری مردم از, پخش كردن, خود قطرات: زمانی که شما تنفس, صحبت, خنده, آه خمیازه عطسه یا سرفه در شما کمتر احتمال دارد به قطرات در یک وارسی دستگاه میز ناهار خوری و یا هر جای دیگری اگر شما یک ماسک. که می تواند متوقف شود و مردم حتی کسانی که بدون علامت از گسترش عفونت است.

ساخت یک ماسک نیز نه یک ایده بد عملا صحبت کردن به دلیل خرید بسیار کم است و شانس شما در حال حاضر داشتن مواد شما نیاز به یک (یا چند) بسیار بالا است. شما احتمالا نمی خواهد نیاز به بیرون رفتن و خرید چیزی جدید و اگر شما انجام دهید وجود دارد مقدار زیادی از تماس رایگان و یا گزینه های آنلاین در دسترس است.

وجود ندارد و در عین حال رسمی دستورالعمل در چه ویژگی ماسک های خانگی باید; ما واقعا عامل بر روی یک چیزی-است-بهتر-از-هیچ چیز اصل اینجا و می رود که برای گر چه هنر خود را مهارت های و مواد.

Jo-Ann فروشگاه مبلمان, رایگان, precut ماسک-ساخت مواد برای کمک به بیمارستان ها (بیشتر در مورد که بعد از آن) از جمله منظقه وانت. آموزش زنجیره ای توصیه می کند که می آید از Froedtert بیمارستان و کالج پزشکی ویسکانسین نشان می دهد به دنبال 100 درصد پنبه مانند جین و یا percale و چسبناک و یا گره مواد مانند یک تی شرت که می تواند بیش از حد نازک است. خود قاعده کلی این است که اگر شما در برابر پارچه در دو لایه های شما باید قادر به از طریق آن را ببینید اما هنوز هم باید قادر به تنفس از طریق آن.

لباس های قدیمی می تواند یک منبع بسیار عالی برای این کار است. من به تازگی تمیز کردن گنجه من (این صدا ممکن است مانند یک لاف زدن اما من به شما اطمینان دهم که من آن را در قبل از زمان ها و کیسه های ناخواسته و پوشاک شده اند نشسته در سالن برای هفته) و یک زن و شوهر از جفت بد اتصالات شلوار جین من خواهید بود با استفاده از به منظور ایجاد خود من jace جاسک و احتمالا یک کش برای من بی توجه همکاران.

برخی از no-آموزش دوختن حتی نمی نیاز به برش پارچه; در آن موارد, دستمال, پارچه, دستمال یا روسری و bandanas می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

تاپیک مفید step-by-step guide to ماسک های خانگی در نیویورک تایمز است که می تواند ساخته شده یا با دست و یا با ماشین آلات. این بار نیز تا حدودی بیشتر درگیر یک است که شامل یک قابل چاپ الگو برای برش به اندازه مناسب پارچه.

من این دستگاه, آموزش دوخت توسط بلاگر سارا ساز به صورت کاملا بصری به خصوص به دلیل روشن (و عجیب آرام) تصویری همراه با نوشته-از طریق مراحل; او نسخه شامل دو لایه پارچه با جیب های اضافی یکبار مصرف درج. آن را قطعا در پایان بالاتر از مبتدی تهیه طیف بنابراین این رویکرد بر این اساس اگر شما راحت نیست دستگاه دوخت درزها و اساسی pleats این احتمالا استرس شما را.

عمیقا معقول! بله وجود دارد به یک نقطه. یک چیز را به نگه داشتن در ذهن است که متناسب و مناسب فصل — احتمال که یک ماسک خانگی مناسب نیست و شما به عنوان ایمن بالاتر است با پزشکی درجه یک, که, کاهش, آن, اثر, و چیزی است که شما دوخته شده به تناسب خود را به نوبه خود احتمالا بیشتر برام از یک تکه پارچه به شما قرار دادن در اطراف صورت خود را.

که گفت: شما در واقع ممکن است فقط نیاز به قرار دادن یک تکه پارچه در اطراف صورت خود را. در آن راهنمایی به افرادی که بیمار هستند CDC توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک صورت در اطراف افراد دیگر اما اشاره می کند که “شما ممکن است نیاز به تعبیه یک ماسک صورت با استفاده از یک روسری یا دستمال.”

اگر شما به دنبال چیزی در نیمه راه بین این دو قطب این آموزش از یک آنلاین ژاپنی هنر و صنایع دستی مربی به نام خلاقیت نشان می دهد که چگونه بدون دوختن ماسک با استفاده از یک دستمال (یا روسری یا پارچه دستمال یا دیگر قطعه ای از پارچه و روابط. اگر شما لازم نیست که مو و روابط, آموزش نشان می دهد برش کافهای کردن از جوراب یا ساق شلوار که روش شما می توانید برای هر یک از موارد فوق آموزش نیز هست.

N. B. موسیقی از این ویدئو همراه است بنابراین تسکین دهنده و در عین حال پیروزی است که من آن را نگه داشته در پس زمینه در واقع کل زمان من مشغول به کار در این مقاله است.

شما باید شستن ماسک خود را یا به صورت پوشش در صورت امکان در بین هر استفاده کنید. برخی از راهنمایی بیشتر از لوپز اولیه مقاله: “شستن دست های خود را قبل و بعد از مصرف کردن یک ماسک — قبل از اینکه برای جلوگیری از وارد شدن هر چیزی بر روی صورت خود و ماسک و پس از به خلاص شدن از شر هر چیزی که در ماسک خود را. اصلا بی قراری خود را با ماسک در حالی که آن را در. اگر ممکن است دور انداختن ماسک پس از استفاده از آنها. و اگر شما نمی توانید پرتاب یک ماسک دور, مطمئن شوید که به طور کامل آن را ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش نور ستریلیزرس — نه چیزی است که اکثر مردم در اطراف و یا اگر با استفاده از یک پارچه محصول آب و صابون.”

بدون آن نمی کند! اگر شما قادر هستید, شما باید کاملا مسطح منحنی با ماندن در خانه شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از افراد دیگر است. این است که دوباره در آخرین خط دفاعی است و هیچ بهانه ای به جست و خیز و یا ممزوج شدن.

آن را به طور گسترده ای متفاوت توسط موسسه پزشکی; برخی بیمارستان ها پذیرش دستباف کمک به تقویت رو به کاهش منابع پزشکی درجه ماسک در حالی که در دیگران نیست و آن سیاست ها ممکن است تغییر در طول زمان. بهتر است برای رسیدن به یک مرکز پزشکی یا واسطه به طور مستقیم قبل از اینکه به سادگی حذف کردن بقدر یک گونی از ماسک است.

به این منظور دوخت و صنایع دستی اتحاد با هم قرار داده به طور منظم به روز رسانی پایگاه داده به نام WeNeedMasks.org از موسسات درخواست منابع. در حالی که آن را ممکن است بیشتر حس و احساس ترین شخصا انجام برای ایجاد ماسک برای یک بیمارستان در منطقه خود را در بسیاری از مکان ها هستند همچنین پذیرش کمک های مالی از طریق پست.

“ما خوشحال می شود قادر به ارائه این ارتباط” این سایت را صفحه پرسش و پاسخ آمده است: “اما شادتر خواهد بود که ما با خیال راحت می توانید می گویند که ما در حال بسته شدن آن را به دلیل مناسب تجهیزات حفاظت شخصی است که به آسانی در دسترس همه کارکنان بهداشتی درمانی ،

ترین پیروزی-of-the-human-روح-y احساس کردم از زمان شروع این بیماری همه گیر بود که من برای اولین بار جزئیات ربکا جنینگز قطعه برای کالاهای مورد crafters پله تا برای اهدای ماسک های دست ساز و دیگر PPE به بیمارستان. این یک راه حل برای کمبود هر وسیله برخی DIY گروه که جمع آوری کرده اند در Facebook و در سراسر اینترنت در حال ساخت ماسک آستر به طولانی زندگی n95 ماسک, در حالی که دیگران در حال تقلا برای پایبندی به همیشه در حال تغییر دستورات در چه بیمارستان نیاز است. هنوز هم به عنوان یک پرستار ICU که کمک می کند تا تسهیل یکی از این گروه گفت: “این بهترین ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است.”

او حق است و می رود که برای عمل ساخت یک ماسک ، آن را احساس می کند واقعا خوب است برای ایجاد چیزی است که فقط به احساس می کنید مانند شما برخی از اندازه گیری کمی از کنترل در صورت سردرگمی و ترس است. این احساس حتی بهتر از زمانی است که چیزی ممکن است شما یا کسی که شما را دوست دارم و یا یک غریبه کامل با یک اندازه گیری کمی از امنیت.

ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>