همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد دادگاه عالی جدید Obamacare مورد

Obamacare است رفتن به دیوان عالی کشور.

قضات اعلام کرد روز دوشنبه که آنها شنیدن مداوم طرح دعوی در دادگاه به لغو قانون مراقبت های بهداشتی. Vox را ایان Millhiser رفت و عمیق در این مورد و پس زمینه. این سومین و احتمالا آخرین در یک سه گانه از مواردی است که باید در معرض تهدید این قانون در آینده پس از رئیس جمهور اوباما آن را امضا کردند در سال 2010.

اما اگر شما نیاز به یک نیش اندازه توضیح (و یا می خواهید لینک آسان به توضیح این مورد به دوستان که بدانم) اجازه اجرا از طریق پرسش های بزرگ در اینجا.

در سال 2017, جمهوری خواهان در کنگره با تصویب لایحه مالیات خود و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا و به قانون. که قانون در میان بسیاری از تغییرات به ما مالیاتی لغو Obamacare مالی مجازات برای عدم انجام بیمه درمانی. اما آن را لغو قیمومیت خود را. نیاز است که همه آمریکایی ها باید بیمه بهداشت و درمان است که هنوز هم از لحاظ فنی در این کتاب وجود دارد این است که فقط هیچ مجازات برای عدم پاسخگویی آن است.

گروهی از جمهوریخواهان به مقامات دولتی به رهبری تگزاس با استفاده از این برزخ حقوقی به چالش Obamacare به قانون اساسی. آنها را از پیوست شده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. استدلال آنها می رود چیزی شبیه به این:

  • قاضی جان رابرتز را تایید کرد Obamacare در سال 2012 توسط حاکم است که فرد دستور بود استفاده مجاز از کنگره مالیات قدرت.
  • پس از توافق مالیاتی لایحه تبدیل به قانون وجود دارد و دیگر یک “مالیات” برای عدم ارضای فردی قیمومیت و به طوری که منطق دیگر نگه می دارد تا.
  • فرد دستور بنابراین باید بر خلاف قانون اساسی.
  • و چون دستور است پس ذاتا مهم به Obamacare به طور کلی اگر دستور خلاف قانون اساسی است, پس از آن باید کل قانون است.

دموکراتیک به رهبری آمریکا و بسیاری از کارشناسان حقوقی اختلاف نظر دارند. آنها فکر نمی کنم کسی باید قادر به شکایت در همه. که در حال صدمه توسط … نه اینکه جریمه شد چرا که آنها لازم نیست که بیمه ؟ که در آن است جایگاه قانونی را به طرح دعوی در دادگاه در وهله اول ؟

اما آنها همچنین دلیل است که از آنجا که کنگره تصمیم به لغو این حکم اما هیچ چیز دیگری پس از آن نمایندگان مجلس در نظر گرفته شده برای بقیه از قانون ایستاده و بدون آن. کنگره تغییرات قوانین ما تمام وقت و هیچ کس معمولا استدلال می کند که قانون اساسی باید لغو شود.

بنابراین در شایستگی هنگامی که ما در گذشته ایستاده مسئله این مورد است که در مورد کنگره توانایی برای اصلاح قوانین پس از آنها گرفته ام اثر است.

بسیاری از آنها بسیار مشکوک به دلایل فوق. این است چگونه Millhiser خلاصه قانونی اجماع از محافظه کاران:

جاناتان آدلر, یک محافظه کار قانون استاد و پیشرو مبلغ برای زودتر طرح دعوی در دادگاه به دنبال تضعیف قانون مراقبت مقرون به صرفه با خواندن ضعیف پیش نویس ماده از قانون به قطع بسیاری از قانون بودجه — برچسب بسیاری از ایالت های’ برهان “محتمل,” “سخت برای توجیه” و “جای تعجب ضعیف است.” وال استریت ژورنال به هیئت تحریریه برچسب این طرح دعوی در دادگاه به “تگزاس Obamacare اشتباه است.” یووال لوین برجسته محافظه کار سیاست wonk نوشت: در ملی بررسی است که طرح دعوی در دادگاه تگزاس “نیست حتی شایستگی به نام احمقانه است. این مسخره است.”

آنها به تنهایی نیست ، برخی از جمهوری خواهان در کنگره فکر می کنم طرح دعوی در دادگاه مضحک است بیش از حد. سناتور. لامار الکساندر جمهوریخواه از صندلی های بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری برای پیگیری دادخواهی. سناتور. سوزان کالینز از مین یکی از کلیدی جمهوریخواه چرخش رای در سنا لایحه مالیات می گوید او فکر نمی کنم او در رای گیری برای سرنگونی Obamacare به طور کامل (و او تا به حال به ویژه رای دادند در اوایل همان سال در برابر جمهوری خواه لغو طرح).

من چک با دانشگاه میشیگان نیکلاس بیگلی پیشرو مراقبت های بهداشتی کارشناس حقوقی و او گفت که او انتظار دارد این به این برنامه:

  1. مورد شنیده خواهد شد در پاییز سال 2020 احتمالا در ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری
  2. قضات به احتمال زیاد موضوع تصمیم خود را در بهار یا اوایل تابستان 2021 — ژوئن در آخرین بیگلی می گوید.

بنابراین این طرح دعوی در دادگاه خواهد بود حلق آویز بیش از بقیه 2020 مبارزات انتخاباتی. اما قبل از اینکه ما به سیاست بیایید به یاد داشته باشید وجود دارد واقعی سهام در اینجا.

این امر می تواند در اثر همان کنگره لغو Obamacare بدون هر چیزی به جای آن. همه چیز را در رفتن: برای حمایت از شرایط موجود یارانه ها است که کمک به مردم در خرید بیمه مدیکید گسترش است. حتی مقررات ربطی به بیمه مانند تغذیه مورد نیاز برای برچسب های مواد غذایی خواهد بود از بین رفته اند.

موسسه شهری بررسی پیامدهای محتمل در گریم جزئیات:

تعداد بیمه مردم را افزایش می دهد در حدود 20 میلیون یا 65 درصد در سراسر کشور [و] افزایش uninsurance خواهد بود بیشتر به شدت متمرکز در میان مردم با کمترین درآمد (زیر 200 درصد سطح فقر فدرال) بزرگسالان جوان خانواده با حداقل یک وقت کارگر و ساکنان جنوب و غرب است. این subpopulations ایالات متحده را تجربه کرده اند و بیشترین سود در بیمه تحت پوشش ACA و در نتیجه خواهد بود ضربه سخت ترین اگر این قانون لغو شد.

آمده است که گسترش مدیکید را بدتر از آن: شهری پیش بینی شده خود را بیمه نرخ خواهد نزدیک به دو اگر این قانون لغو شد. بیمه و نرخ برای آمریکایی های سیاه و سفید را افزایش می دهد از 11 درصد امروز به کمتر از 20 درصد بدون Obamacare; نیز وجود دارد خواهد بود دراماتیک سنبله در uninsurance در میان اسپانیایی ها.

و ما می دانیم که با توجه به بیمه سلامت محافظت مردم از نظر مالی و کمک می کند تا آنها دیگر زندگی می کنند انتظار داریم که افزایش در نرخ بیمه معنی بیشتر مردم در حال رفتن به بدهی بیش از صورتحساب های پزشکی و, بله,, مردم, مرگ, چرا که آنها فاقد پوشش است.

یک چیز را در نظر بگیرید: ممکن است دادگاه می تواند انتخاب کنید برای لغو این حکم و تنها چند دیگر را انتخاب کنید, مقررات مانند موجود شرایط قوانین که بسیار مرتبط با این دستور زمانی که قانون پیش نویس بود.

اما این چیزی است که ایالات متحده و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درخواست. آنها می خواهم تمام قانون پرتاب کردن.

ما هرگز نباید تصور ما می دانیم که چگونه قضات دیوان عالی کشور در حال رفتن به قاعده است. اما به نظر می رسد بعید است که آنها را واژگون قانون به طور کامل تا زمانی که دادگاه ترکیب تغییر نمی کند.

رابرتز را نجات داده است Obamacare دو بار از چالش های قانونی است که تهدید آن بسیار وجود دارد. آیا او واقعا انتخاب این مورد با اعتبار آن شک حتی محافظه کار دانشمندان حقوقی به کشیدن فرش از زیر آن ؟

اما یک نکته مهم در بالا: “تا زمانی که دادگاه ترکیب تغییر نمی کند.” آن را ناراحت کننده به ذکر است اما لیبرال عدالت اموزش Bader Ginsburg شده است و در سلامت خوب است.

از بیگلی نوشتن در JAMA سلامت فروم:

به اندازه کافی عجیب, عامل تصمیم گیری ممکن است کمتر به قانون از با پزشکی است. در ماه اوت سال 2019 عدالت, اموزش Bader Ginsburg نشان داد که او تا به حال تحت درمان بدخیم تومور پانکراس. اگر چه او در حال حاضر می گوید که او سرطان, رایگان, سرطان لوزالمعده دشوار است تشخیص در هر سنی بسیار کمتر در 86 سال است. می تواند لیبرال قاضیان تعداد عدالت Ginsburg باقی می ماند و در دیوان عالی کشور از طریق پایان این سال ؟ اگر نه موافقت با شنیدن این پرونده در حال حاضر می تواند به خصوص خطرناک: رئیس جمهور تهمت ممکن است شانس به جای او با یک محافظه کار عدالت است که می تواند در نوبه خود ارائه پنجم رای برای پایان دادن به ACA. شاید بهتر است صبر کنید و امیدواریم که یک دموکرات غالب در انتخابات آینده.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن ساخته است او را دیوان عالی کشور خالی در ماه های قبل از انتخابات ریاست جمهوری. اگر دادگاه ایدئولوژیک تعادل منتقل شده از 5-4 به نفع محافظه کاران به 6-3 قبل از این مورد شنیده است و سپس همه شرط هستند ،

برخی از لیبرال دانشمندان کنم. بیگلی و میشیگان همکار ریچارد چراغ خوراک پزی گذاشته چند گزینه در سال 2018 مدت کوتاهی قبل از دموکرات ها در زمان کنترل از خانه:

  1. افزایش حکم اعدام برای یک مقدار اسمی (حتی 1 دلار)
  2. تصویب یک لایحه اعلام کرد که بقیه Obamacare باید ایستاد حتی اگر دستور می افتد
  3. به سادگی لغو این دستور به طور کامل به عنوان آن هنوز هم از لحاظ فنی در این کتاب حتی اگر این مجازات نه مطابق است $0

اما دموکرات ها موافق نیست و در همه اینکه آیا آنها در واقع باید آن مراحل, و, به, تاریخ, خانه گذشت نیست هر گونه صورتحساب. آنها از ترس برای یک, که کری نمی خواهد عمل می کنند.

“ما را بسیار جدی تهدید ما می تواند بدتر از همه جهان: یک قانونی رفع نمی شود و قانون تنها در خدمت به تضعیف موقعیت است که ACA است که در قانون اساسی به عنوان” یک خانه مشاور به من گفت سال گذشته است.

اما بیگلی در می یابد که خط استدلال متقاعدکننده.

“وجود دارد هیچ چیز مانند خطر دادخواهی” او به من گفت قبلا. “شما باید هر چیزی و همه چیز شما می توانید به این misbegotten طرح دعوی در دادگاه برود.”

آن را سخت به می گویند! پس از همه, ما حتی نمی دانیم که حزب دموکرات نامزد شده است برای رفتن به. اما به نظر می رسد به احتمال زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت دولت برای طرح دعوی در دادگاه که منجر به 20 میلیون نفر از مردم از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان است برای رفتن به یک تمرکز برای دموکرات ها’ پیام.

رای گیری در حال حاضر نشان می دهد که اعتماد رای دهندگان دموکرات ها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی است که یک مسئله بزرگ برای رای دهندگان. و در حال حاضر وزارت دادگستری است به احتمال زیاد به پر کردن دادخواستها در ماه های آینده این استدلال در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف که Obamacare باید لغو شود. پس ما باید بسیار عمومی درام شفاهی در دیوان عالی کشور احتمالا در ماه قبل از رای دهندگان به پای صندوق های رای.

آن را به یک مسئله بزرگ است. و به یاد داشته باشید, Obamacare محبوب تر است که امروز از آن تا کنون شده است:

بنیاد خانواده کایسر

با این وجود جمهوری خواهان هنوز هم هل دادن به “لغو” قانون توسط هر معنی لازم. آنها خود را در فرصت بعدی در دیوان عالی کشور است.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.

آیا شما علاقه مند به بحث بیشتر در اطراف مراقبت های بهداشتی سیاست ؟ Join our Facebook جامعه برای گفتگو و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>