اخراج براده در حال حاضر افزایش


A graffiti asking for "No Rent" is seen on a wall of a building.
یک گرافیتی درخواست برای “اجاره” دیده می شود بر روی یک دیوار در خیابان فرناندز ملی روز در میان COVID-19 همه گیر در لس آنجلس.
والری مکن/گتی ایماژ

در اینجا برخی از اخبار بد در بالای حتی بد تر اخبار در مورد چگونه امریکا مستاجرها هستند مراتب به عنوان coronavirus بحران اجناس ،

در یک گزارش جدید منتشر شده جمعه محققان در بانک فدرال رزرو کلیولند پیدا کنید که پس از سقوط شدت در آغاز ملی ما مراسم آشتی ترتیب دادند-نیمه-تقریبا-a-کامل خاموش کردن سرعت اخراج براده افزایش یافته است دوباره به حالت عادی در شهرها و شهرستانهای جایی که آنها شده اند به طور موقت ممنوع است. این الگو نشان می دهد که در حالی که صاحبخانه شده اند ممکن است مایل به کار کردن معاملات با مستاجران خود را در اوایل روز در قرنطینه آن را به کسب و کار به طور معمول در بخش هایی از کشور که در آنها مجاز به پا زدن مردم برای از دست رفته خود را اجاره. (تیم تجزیه و تحلیل داده ها از 44 مناطق مختلف در سراسر کشور.)

Evictions during the coronavirus crisis
بانک فدرال رزرو کلیولند

در شهرها و استان ها است که آیا مکث مکث اخراج اما پس از آن برداشته حمایت براده در حال افزایش بیش از حد.

Eviction ban
بانک فدرال رزرو کلیولند

این نگران کننده است به این دلیل واضح که از دست دادن خانه خود را خواهد آن را سخت تر برای مردم را به امن ماندن و جلوگیری از ابتلا به طاعون شده است که رفتن در اطراف. (علاوه بر سایر دلایل اخراج هستند نگران کننده!) یک پوشش نقره ای در اینجا این است که حتی در کشورهای بدون ممنوعیت اخراج نیست در واقع بیشتر از یک سال نرمال یکی دیگر از قطعه ای از شواهد که واشنگتن در واکنش به این بیماری همه گیر است انجام شده یک شغل مناسب و معقول نگه داشتن خانواده ها از نظر مالی امن حداقل به طور موقت. متاسفانه 600 $در هر هفته بیکاری در کنگره ایجاد شده در حال حاضر در سرعت به پایان می رسد تا پایان این ماه و حتی اگر نمایندگان مجلس تصمیم به تمدید آنها را در کمی سطح پایین به نظر می رسد به احتمال زیاد مردم در حال رفتن به رنج می برند یک ضربه مالی. علاوه بر آن می تواند هفته به واقع تغییر برنامه دولت بیمه بیکاری سیستم شروع به ارائه جدید پرداخت که بدان معنی است که ممکن است خانواده ها باید بیشتر مشکل پرداخت اجاره موقت.

به مجموع: صاحبخانه نیست برش مستاجران خود را ویژه هر شل در این نقطه و بسیاری از آمریکایی ها احتمالا در مورد برای پیدا کردن خود را فقیر در ماه اوت از آنها در ماه جولای. شهرها و ایالات متحده احتمالا می تواند عاقلانه برای حفظ و حمایت از مستاجرها در محل مبادا آنها ترکیب یک بحران بهداشت عمومی با یک بحران مسکن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>