رئیس سابق کارکنان میک Mulvaney انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را “غیر قابل توجیه” شکست بعد از بچه نمی توانید آزمایش

سابق کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست به سطح شیب دار تا تست ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از خود دختر نمی تواند تست شده است.

Mulvaney یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشرو coronavirus بورس در اوایل بیماری همه گیر استدلال که پوشش رسانه ای هشدار از خطرات ناشی از این ویروس بود “جعل روز” به “پایین آوردن رئیس جمهور.”

تبلیغات:

“دلیل شما شاهد توجه زیادی به [coronavirus] امروز این است که آنها فکر می کنم این است که چه چیزی به ارمغان می آورد پایین جمهور” او به خبرنگاران گفت: در ماه فوریه است. “این چیزی است که این مورد تمام شده است.”

اما Mulvaney بسیار نگران coronavirus این روزها در انتقاد از دولت در پاسخ پس از خود فرزند نمی تواند تست شده است.

“من می دانم که آن را محبوب نیست به بحث در مورد در برخی از محافل جمهوریخواه اما ما هنوز یک تست مشکل در این کشور” نوشت: او در یک op-ed در CNBC. “پسر من مورد آزمایش قرار گرفت به تازگی; ما تا به حال صبر کنید پنج تا هفت روز برای نتایج. دختر من می خواستم برای آزمایش قبل از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ او شد اما او گفت آیا واجد شرایط نیست. است که به سادگی غیر قابل توجیه در این نقطه در این بیماری همه گیر.”

تبلیغات:

Mulvaney را برگشت در coronavirus شد انتقاد.

“خوشحالم که Mulvaney دیگر معتقد است که این جعل است حتی اگر ظاهرا در زمان او دو فرزند نهفته بودن به تغییر ذهن خود را” خبرنگار سی ان ان ابی فیلیپ توییتی.

“این نظر قطعه توسط میک Mulvaney خوب تصویر از حقیقت است که آن را تنها یک بحران پس از آن اتفاق می افتد به شما” نیویورک تایمز’ بنیامین Applebaum اضافه شده است.

تبلیغات:

Mulvaney که او نیز مغلوب ساختن پیشی جستن سابق بودجه رئیس نوشت: در op-ed که “ممکن است بیش از حد به زودی” برای کنگره به تصویب یکی دیگر از بسته محرک. اگر کنگره می کند و حرکت رو به جلو با کمک بیل او استدلال کرد که آن را نمی باید ارائه مستقیم کمک به آمریکایی ها است. در عوض او پیشنهاد حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که شدت جریان به ثروتمندترین آمریکایی ها و بستن سود سرمایه به نرخ تورم که حتی بیشتر به شدت سود بالای 1% بگیر.

مقید سود سرمایه به تورم خواهد در میان به “$2 تریلیون دلار کاهش مالیات بیش از ده سال” رهگیری ” لی Fang اشاره کرد: “86 درصد از آن را به بالای 1% فوق العاده ثروتمند آمریکایی است.”

تبلیغات:

“این میک Mulvaney op-ed یک شوخی است. او باعث می شود این مورد در برابر محرک های مالی, اما می گوید اگر ما به یک و پس از آن ما باید با کاهش مالیات حقوق و دستمزد و شاخص سود سرمایه به تورم” تپه را Saagar Enjeti گفت. “Mulvaney می گوید: خطر واقعی از محرک است که [جمهوریخواهان] خواهد overpromise [و] underdeliver با انجام این کار و می تواند رنج می برند در انتخابات آینده. در نتیجه راه حل او این است که جمهوری خواهان باید underpromise و underdeliver به طوری که آنها می توانید از دست دادن انتخابات در ماه نوامبر. کهکشان مغز مسائل در اینجا.”

دموکرات ها به سرعت رد Mulvaney پیشنهاد.

“حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی بهره مند خواهند شد ثروتمند ترین و آسیب های اجتماعی امنیت” Rep. جان Larson, D-Ct., رئیس خانه فرعی که نظارت بر امنیت اجتماعی گفت. “این غیر استارتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>