منحصر به فرد: NRA رئیس Wayne LaPierre بدون خوب خیلی بد سال با توجه به جدید دادگاه براده

یک سال پس از انتخاب مجدد به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی Rifle Association, Wayne, LaPierre دیده است گروه خود را از یک انتخابات kingmaker به لبه مالی خراب کردن. او و دیگر NRA مدیران باید خواست گذاشته و کارکنان به دنبال کمک های عمومی مزایای. ملت برجسته ترین طرفدار تفنگ لابی دهکدهای از دست داد ده ها میلیون دلار در میان متعدد حقوقی گلایه و تحقیقات که در معرض آن مشکوک مالی معاملات. در حال حاضر دیرین NRA رهبر امیدوار وکلای او می تواند “او را از زندان” با توجه به آنچه قبلا گزارش نشده اتهامات در دادگاه اسناد و مدارک در این گروه نبرد قانونی در برابر آن دیرین روابط عمومی شرکت اکرمن مک کوئین.

این اسناد که منتشر شد به طور کامل در NRA تماشای یک پایگاه داده جدید راه اندازی شده توسط گروه حمایت Everytown for Gun Safety, ادعا می کنند که LaPierre رشد کرده است “دغدغه با رفتن به زندان است.” Ackerman’s اتهامات رنگ یک عکس از یک مدیر اجرایی که “اعتماد ندارند خود را در بخش حسابداری” آموزش و همکاران به افشای اطلاعات مهم به این گروه و حسابرسان.

تبلیغات:

این اسناد همچنین شامل اتهامات در مورد NRA جستجو برای یک شخصی عمارت LaPierre که ادعا وسواس “خرید ژل خانه برای خود” led Ackerman به خروج از معامله. آنها همچنین ادعا می کنند که LaPierre ممکن است نقض خود را در گروه آیین نامه توسط نادرست با استفاده از Ackerman به پرداخت این گروه رئیس جمهور سابق سرهنگ سرهنگ الیور نورث که در سمت چپ این سازمان پس از آنچه از آن به عنوان “کودتای شکست خورده تلاش است.”

شانون وات بنیانگذار Moms Demand Action های مردمی بازوی Everytown for Gun Safety گفت: سالن که NRA سازمان دیده بان با هدف نشان می دهد که LaPierre “استفاده می شود عضو حق عضویت برای آنچه به نظر می رسد دلایل شخصی” در حالی که “تنها 10 درصد از NRA بودجه در سال 2018 شد و حتی صرف تفنگ ایمنی است.”

“NRA از دست دادن در پای صندوقهای رای در دادگاه در ترازنامه” وات گفت. “ما همیشه صحبت در مورد درخشان نور در زیر یخچال و وادار کردن سوسک به اجرا و این واقعا چیزی است که این وب سایت می کند.

تبلیغات:

“این مهم است به این نکته اشاره چرا NRA زیر آب reputationally و مالی” واتس ادامه داد. NRA اولویت های سیاست در حال کشتن ما پس از توقف NRA اولویت ما است. اما وقتی که می آید به مسائل حقوقی, راز موفقیت ما این است که ما اجازه NRA ضرب و شتم خود را.”

NRA کار با Ackerman مک کوئین سازندگان در حال حاضر از بین رفته آنلاین ویدئو کانال NRATV از 1980s پرداخت آنها را تا آنجا که $42 میلیون در سال است. اما NRA شکایت شرکت در ویرجینیا در سال 2019 متهم Ackerman از overbilling برای خدمات خود را. اخیرا NRA واصل طرح دعوی در دادگاه در تگزاس ادعا که Ackerman همچنان به طور نادرست استفاده از NRA نام تجاری و خواص. NRA بعد از ثبت یک شکایت اصلاح در اکتبر ادعا که Ackerman حال نقض آن امانتی وظایف درگیر در صدور صورت حساب جعلی و موفق به حفظ سوابق کافی. NRA نیز متهم Ackerman از یک الگوی فساد از جمله آن “شکست خورده” NRATV سرمایه گذاری به منظور جمع آوری میلیون ها نفر در هزینه.

برخی از اتهامات ساخته شده در Ackerman پیشنهاد به شرکت حقوقی لایحه Brewer, یک دوست دیرین از LaPierre با رد صلاحیت به عنوان NRA تیم حقوقی.

تبلیغات:

آبجو شرکت در پاسخ به سالن پرسش و پاسخ با یک بیانیه از Linda S. Eads استاد emerita در متدیست جنوبی دانشگاه Dedman مدرسه قانون است.

“پس از بررسی من آن است که من نظر اولیه که این درخواست برای رد صلاحیت فراهم می کند و هیچ پایه و اساس قانونی برای امداد به دنبال” Eads گفت. “در واقع به نظر می رسد پشتیبانی تنها با مفروضات و کنایه. نیز آن است که بر اساس اتهامات شده اند که در واقع تاسیس شده است. آن است که خیلی زود در روند دادخواهی به استفاده از چنین پشتیبانی نشده ادعا می کند به عنوان یک اساس برای رد صلاحیت است که یکی از جدی ترین اقدامات دادگاه می تواند در برابر دادخواهی حزب — به علت به از دست دادن آن وکیل است.”

تبلیغات:

آبجو شرکت است که انتظار می رود به موضوع پاسخ رسمی به این اتهام در هفته آینده. پاسخ می آید پس از Ackerman با موفقیت خواسته دادگاه در ویرجینیا به ماندن دعوی قضایی در حال بررسی یک قطعنامه از تگزاس برابر اعتراضات NRA با توجه به آنچه قبلا گزارش نشده حکم دادگاه.

LaPierre انتخاب شد به دور دوم به عنوان NRA مدیر عامل شرکت در این گروه سالانه کنوانسیون در سال 2019 یک سال پیش در این هفته است. این حزب که دیرین تفنگ از فعالان انتظار داشتند. آنچه قرار بود یک تاجگذاری سرعت تفویض به یک جنگ داخلی است که از led به فردی گری های متعدد بالا NRA مقامات.

قبل از آن جلسه شمالی — سپس NRA جمهور — شروع به افزایش نگرانی ها در مورد بزرگ و هزینه های قانونی NRA پرداخت شد به آبجو. با اولین روز از جلسه LaPierre در نامه ای به NRA هیئت مدیره این ادعا که شمالی تلاش کرده بود به زور او را به استعفا تهدید که Ackerman خواهد انتشار “ویرانگر حساب” از NRA مالی معاملات.

تبلیغات:

ساعت پس از LaPierre شمالی و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی صحنه ظاهر شد و با هم در این نشست خبری از شمال به اقدام به کودتا تا به حال به بیرون درز کرد. در سومین روز از نشست شمالی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال واژه دیگری. این بیانیه خوانده شد توسط یکی دیگر عضو هیئت مدیره به عنوان LaPierre که تا به حال بنا به گزارش ها هماهنگ شمال ایران نگاه در کنار صندلی خالی محفوظ است و برای رئیس جمهور.

هر چند LaPierre موفق شد در ضرب و شتم به اتهام کودتا تلاش NRA حقوقی و گیرایی در سال پس از گذاشته اند سر خود نوظهور وضعیت مالی و تهدید آن مالیات معاف وضعیت. همراه با چند دعاوی مربوط Ackerman, وکلای عمومی در ایالت نیویورک و واشنگتن دی سی راه اندازی کرده اند و تحقیقات و بازجویی های این گروه وضعیت مالیاتی. نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در حال بررسی است که آیا این گروه نقض دولت خیریه که برخی از کارشناسان حقوقی و NRA خودی باور می تواند در نتیجه جنایی ارجاع مربوط به LaPierre را “استفاده از غیر انتفاعی بودجه برای هزینه های شخصی” با توجه به نیویورک تایمز.

قبلا گزارش نشده دادگاه تشکیل پرونده توسط Ackerman ادعا که “[s]ometime در اوایل 2018, LaPierre شد دغدغه با رفتن به زندان است.”

تبلیغات:

LaPierre بعد گفت که گفته آنگوس مک کوئین, ackerman’s دیرین اجرایی که به اعتقاد او “Brewer بود که رفتن به نگه داشتن او را از زندان” با توجه به یکی دیگر که قبلا گزارش نشده دادگاه تشکیل پرونده در ماه مارس است.

NRA صریحا رد Ackerman را ادعا می کند.

“این همان کهنه و از جان گذشته و ساختگی روایت Ackerman شده است نا مشخص برای یک سال” اندرو Arulanandam مدیر امور عمومی در NRA گفت: سالن. “در هر صورت, آن را نشانی از هیچ چیز به کاهش اعتماد به نفس NRA در لایحه یا قانون شرکت یا تعهد ما برای برگزاری این فروشنده سابق پاسخگو باشد.”

“حقیقت ساده است Ackerman از جان گذشته است برای منحرف کردن اذهان از این سازمان گلایه و ادعایی نادرست اقدامات” Arulanandam اضافه شده است. “به نظر می رسد آژانس است و با توسل به unhinged مطالب بر اساس خالیست ارتباطات و اتهامات از فسخ کارکنان.”

تبلیغات:

این گروه منابع مالی گرفته اند یک ضربه بزرگ به عنوان یک نتیجه از آن حقوقی گلایه.

با توجه به ضبط به دست آمده توسط NPR, LaPierre به تازگی گفت که اعضای NRA در زمان “100 میلیون دلار رسید” بیش از دو سال گذشته و تا به حال به قطع “در حدود 80 میلیون دلار” از بودجه و “در زمان آن را به خاتم.”

“ما نه از جنگل و در عین حال” او هشدار داد در ضبط. “ما هنوز هم عاشق مبارزه با این وضعیت مالی.”

داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط ردیابی نشان می دهد که این گروه منابع مالی soured آن را به عنوان صرف میلیون ها نفر در عضو کمک های مالی در حقوق برای مدیران لوایح حقوقی و اسراف سفر در حالی که هزینه های کمتر از 10 درصد از بودجه خود را در آن قرار است ماموریت اصلی: تفنگ, ایمنی, آموزش و پرورش و آموزش.

تبلیغات:

NRA اعضای آغاز کرده اند به منظور بالا بردن سوال در مورد این گروه هزینه های پس از آن گزارش شد که LaPierre صرف صدها هزار نفر در ایتالیایی لباس و لوکس تعطیلات. آبجو است و استدلال کرد که “اکثریت قریب به اتفاق از سفر درگیر دهنده, توسعه, جمع آوری کمک های مردمی و تعامل ذینفعان.”

NRA عضو هیئت مدیره آلن وست سابق کنگره جمهوری خواه از فلوریدا ناودان LaPierre پس از NRA مقامات در دفاع از شرکت خود را. غرب استدلال دفاع پر شده بود “دروغ آشکار” و گفت که او از حذف کلید کمیته برای جسارت به “چالش دوز و کلک از cronyism.”

بیش از 10 درصد از هیئت مدیره سازمان استعفا داد در سال گذشته است.

“اگر شما شگفت زده از این شما نمی دانید Wayne LaPierre,” وات گفت: “از آنجا که او دارای سابقه ای طولانی در نظارت بر یار معاملات و عزت برخورد به خود و دوستان و خانواده و دیگران است.”

تبلیغات:

بسیاری از بیشتر ترسناک اتهامات بی مناسبتی آمد از Ackerman در پاسخ به NRA طرح دعوی در دادگاه. طرح دعوی در دادگاه هفته پیش از 2019 نشست سالانه در آنچه به نظر می رسد تلاش برای جلو افتادن از اتهامات مطرح شده توسط غرب ،

شمالی هشدار داد مقامات که هزینه های قانونی پرداخت می شود به Brewer شد “تخلیه NRA نقدی در ذهن ترا درهم میشکنند سرعت” و “مطرح[d] یک تهدید وجودی برای ثبات مالی از NRA.” شمالی ادعا کرد که LaPierre را رد کرده بود چند تلاش به درخواست ممیزی کامل از هزینه های قانونی.

پس از شمال ایران, چند NRA اعضای صحبت کردن در برابر LaPierre و NRA رهبران و آغاز حرکت برای رای اعتماد در LaPierre هر چند این تلاش با شکست مواجه شد.

پس از نصب اتهام تخلف مصرف کرده اند ، اما اجرایی جبران کرده است در ادامه به افزایش است. در 2018, LaPierre حقوق و دستمزد افزایش 57 درصد به $2.15 میلیون دلار در هر سال است. دیگر “کارمندان ارشد cashed بیش از حد” به گزارش نیویورک تایمز” در حالی که نظارت “بوده است پیچیده paydays به 76-عضو هیئت مدیره است.”

دادگاه براده نشان می دهد که در مدت کوتاهی پس از تیراندازی مدرسه در پارک فلوریدا, NRA در نظر گرفته خرید LaPierre و همسرش $6.5 میلیون عمارت از طریق Ackerman. NRA ارسال a $70,000 بررسی به تازگی تشکیل LLC برای تسهیل معامله.

که قبلا گزارش نشده اعلام ackerman’s chief financial officer, ویلیام وینکلر گفت که او حاضر به حرکت به جلو با کسب زمانی که “آن آشکار شد … که آقای LaPierre شد بیشتر علاقه مند به خرید یک اسراف خانه برای خود” از پرداختن به “اتهام نگرانی های ایمنی.”

NRA است را رد کرد و این اتهامات است.

“آژانس معرفی آقای LaPierre به آن ترجیح محلی املاک و مستغلات عامل, کارگردانی یک تور از خانه های متعدد و تاسیس یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری” Arulanandam در بیانیه ای گفت به واشنگتن پست سال گذشته است. “مهم نیست که آقای LaPierre نهایت رد فرصت و نه یک سکه از NRA پول که صرف این سرمایه گذاری است.”

در یک جداگانه معامله ای که حتی NRA خود حسابداران به عنوان “مبهم و فریبنده” NRA پرداخت $1.8 میلیون برای اجاره یک خانه در جنوب کالیفرنیا از یک شرکت تولید کار کرده است که نشان می دهد این برنامه شامل LaPierre با توجه به نیویورکر.

NRA همچنین “استفاده نامتعارف به معنی به ترتیب [LaPierre را] از جمله استفاده از جت خصوصی برای تقریبا در هر سفر” با توجه به وال استریت ژورنال. گروه حسابداران بودند “دستور پرداخت” برای برخی سفرهای “بدون معمول دقیق اسناد برگزار شد در فایل در NRA خزانه دار دفتر” از جمله خصوصی پرواز که “بالغ بر حدود 2 میلیون دلار در یک سال اخیر.”

بزرگ هزینه تمدید به مقامات دیگر نیز هست. قبلا گزارش نشده فوریه دادگاه تشکیل پرونده توسط Ackerman ادعا که LaPierre متقاعد شمال به “ترک موقعیت در پرداخت روباه و تبدیل شدن به رئیس جمهور بعدی و یک کارمند [Ackerman] با میزبانی یک تلویزیون نشان می دهد در NRATV.”

“NRA توافق برای جبران [Ackerman] برای سرهنگ شمالی reimbursing [Ackerman] برای” پر کردن ادعا کرد.

این قرارداد ممکن است نقض این گروه, آیین نامه, Everytown for Gun Safety گفت.

“عبور از طریق ماهیت قرارداد پرسش جدی در مورد اینکه آیا NRA بود در تلاش برای پنهان کردن آن پرداخت به آن رئیس جمهور هیئت مدیره به خصوص پس از NRA سازمانی آیین نامه فراهم نیست و برای جبران خسارت از هیئت مدیره رئیس جمهور” با توجه به یک گزارش از NRA سازمان دیده بان. “یکی از نگران NRA کارمند نوشت یادداشتی در مدت کوتاهی پس از آن هشدار داد که ‘با استفاده از یک فروشنده برای ارائه غرامت به’ شمال ‘کار نمی کند برای پنهان کردن افشای جبران.’ ماه بعد NRA کمیته حسابرسی عطف به ماسبق تایید شمالی قرارداد.”

NRA ارتباط با فروشندگان مانند Ackerman موجب نگرانی در گروه کمیته حسابرسی که یک نشست اضطراری در سال 2018 به بحث در مورد هزینه های. اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورکر نشان می دهد که این گروه حسابداران نگران بودند که “NRA می پردازد overbilled فریبنده مبهم فاکتورها به ‘ترجیح’ فروشندگان و پیمانکاران” و “تصمیم گیری ساخته شده در بهترین منافع فروشندگان” نه سازمان.

قبلا گزارش نشده تشکیل پرونده توسط Ackerman ادعا که “[t]hroughout تصدی خود با NRA, LaPierre است به طور معمول مورد استفاده شخص ثالث فروشندگان مانند [Ackerman] برای پنهان کردن میل شدید خود را برای هزینه های شخصی به ظاهر با NRA برکت و رحمت است.”

تشکیل پرونده می رود به ادعا می کنند که LaPierre “در بسیاری از موارد گفت: [Ackerman] که به او اعتماد ندارند خود را در بخش حسابداری در NRA” و این که “در موارد متعدد LaPierre خواهد به طور خاص دستور [Ackerman] نه به افشای برخی از اطلاعات به برخی از حسابرسان” در NRA بخش حسابداری.

ارتباط با آبجو نیز جلب موشکافی پس از NRA پرداخت این شرکت بیش از 24 میلیون دلار در هزینه های قانونی با توجه به شمال است. Ackerman ادعا کرده است که آبجو شرکت “روابط عمومی شرکت masquerading به عنوان یک شرکت حقوقی سعی کنید موارد در” دادگاه افکار عمومی ” و نه دادگاه.” براده همچنین بالا بردن سوال در مورد شرکت روش. Revan مک کوئین پسر سابق Ackerman مدیر عامل آنگوس مک کوئین (که در ماه ژوئیه سال 2019) ادعا کرد که قبلا گزارش نشده اعلامیه که وکیل لایحه Brewer “تا به حال دانش دقیق در مورد آنگوس سرطان و درمان استفاده می شود که اطلاعات مربوط به زمان خود دادخواهی و حملات رسانه.”

یکی دیگر از پر کردن توسط Ackerman ادعا که Brewer “مشغول به شدت شخصی و محاسبه حملات در مک کوئین خانواده … در زمان های استراتژیک هماهنگ با آنگوس [مک کوئین] درمان های پزشکی, نهایی خود را, خانواده, حوادث, خود, کاهش, سلامت, و در نهایت این دوره از غم و اندوه پس از مرگ است.”

سال گذشته نیز دیده می شود چندین کنگره تحقیقات با هدف NRA. Rep. براد اشنایدر D-Ill., به نام IRS به منظور بررسی سازمان غیر انتفاعی وضعیت پس از یک yearlong پروب به اتهامات خود برخورد و فساد است. تشکر. جیمی راسکین D-Md., و تشکر. جری Connolly, D-Va., به طور جداگانه به خواست نمایندگان برای بررسی تقلب مالی توسط NRA. مظنونان حمله به دانشگاه دان بیر D-Va., دوایت Evans, D-Pa. و تام Suozzi D-n. y., به دنبال خود تماس بگیرید و به صورت مستقل آغاز کرد.

در سنا Ron Wyden از اورگان نماینده دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا به رهبری یک تحقیق که در بر داشت که “NRA رهبران ممکن است نقض قوانین مالیاتی که منع استفاده از سازمان منابع برای نفع شخصی.” Wyden و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر را به نام IRS به بررسی این گروه از مالیات معاف وضعیت.

راسکین و بهداشت ، شلدون وایتهاوس D-R. I. باید به طور جداگانه خواستار رسیدگی به اینکه آیا NRA نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین با هماهنگی ارتباطات با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و دیگر جمهوری خواهان.

به عنوان تحقیقات سوار LaPierre با صدور بیانیه هشدار صاحبان اسلحه است که حقوق خود را تحت حمله توسط قانونگذاران است که می خواهند به “آمریکایی ها امنیت کمتر و کمتر قادر به دفاع از خود.”

“NRA فرو رفته در بحران و آنها را برای پول نقد و رهبران خود را نگه دارید رفتن به راهکار به قید وثیقه آنها: ترس از مورد سقوط جامعه به منظور بالا بردن پول [و] به فروش اسلحه” وات گفت: سالن. “و آن را بسیار خطرناک در حال حاضر وجود دارد با توجه به افزایش خطرات ناشی از خشونت خانگی و ناخواسته خشونت اسلحه [و] تفنگ خودکشی به دلیل coronavirus بحران است.”

سال گذشته نیز شاهد NRATV شاتر پس از سه سال پس از NRA صرف بیش از 20 میلیون دلار در سال برای حفظ شبکه. NRA بعد در دادگاه گفت براده است که برخی از NRA رهبران یافت شبکه محتوای به “ناخوش آیند و نژادپرستانه” و توصیف کلی تلاش به عنوان یک “شکست تحقیرآمیز.”

سال گذشته همچنین شاهد پاکسازی از NRA اعضای هیئت مدیره که در حال صحبت کردن در مورد اتهام مالی در آوریم. هشت نفر از این گروه و اعضای هیئت مدیره استعفا کرده و متعدد مقامات عالی رتبه را ترک کرده اند از جمله سابق بالا لابی Chris Cox بود که مدیر اجرایی NRA موسسه اقدام قوه مقننه.

NRA معلق کاکس در ژوئن 2019 پس از او را متهم به شرکت در شمالی را به تلاش برای کودتا. کاکس یک بار به عنوان “وارث آشکار” به LaPierre, استعفا داد و روز بعد به عنوان NRA-ILA سخنگوی جنیفر بیکر اصرار داشت که “هر مفهوم که کریس شرکت در کودتا پوچ است.” نانوا بود و پس از آن از کار اخراج شده و همچنین.

اما پاکسازی شده است نه متوقف کردن نشت در مورد سوال صرف هزینه در این گروه است. داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط واشنگتن پست نشان می دهد که این سازمان صرف $9.3 میلیون دلار در بانکها در سال 2018 حدود 12000 دلار به ازای هر کارمند. برای جبران هزینه های بزرگ, NRA کاهش بودجه برای تفنگ آموزش یک جزء کلیدی از آن ادعا ماموریت اصلی.

با توجه به NRA گزارش مالی این گروه به پایان رسید تا سال 2018 با $10.8 میلیون کسری, به مناسبت سومین سال متوالی از آن صرف بیش از آن در آورده و حتی آن را به عنوان ادامه به افزایش اجرایی پرداخت.

در این سال NRA اعلام کرد در سراسر-هیئت مدیره 20% کاهش دستمزد و اخراج اصرار تحت تاثیر کارکنان در یک درز یادداشتی به “تماس با هر یک وابسته دولت و یا آژانس فدرال برای تعیین واجد شرایط بودن برای هر گونه کمک های اضافی.”

LaPierre در این یادداشت سرزنش “فوق العاده چالش های ناشی از COVID-19” برای کاهش, با وجود سال از کسری بودجه و افزایش حقوقی صرف.

اما افشاگری در دادگاه اسناد و مدارک و گزارش های خبری آن را روشن وات گفت: “که همه گیر نیست چه bankrupting NRA. “که خود فاسد رهبری است. این واقعا نشان می دهد که حتی اگر Wayne LaPierre است که قربانی او و بقیه NRA رهبران استفاده کرده و سازمان خود را به عنوان شخصی piggybank برای سال.”

NRA نیز دیده می شود آن نفوذ سیاسی افول به عنوان آن را در انتخابات خرج کرده است بشدت کاهش یافته است. در این گروه در ایالت ویرجینیا رای دهندگان انتخاب دموکراتیک قانونی اکثریت در سال 2019 که به سرعت به تصویب یک بسته مخالف با NRA که اجرا گسترش چک های پس زمینه یک “پرچم قرمز” قانون و دیگر تفنگ-اقدامات کنترلی. قبلی اکثریت جمهوریخواه حال حاضر به این مسئله حتی پس از جرم تیراندازی که منجر به کشته شدن 12 نفر در یک ساختمان شهرداری در ساحل ویرجینیا.

“ما outspent NRA هشت-به-یکی در ویرجینیا ما outworked آنها بر روی زمین و ساخت صدها نفر از هزاران نفر از تماس و ضربه زدن بر روی ده ها هزار درب” وات گفت: سالن. “و به عنوان یک نتیجه ما بدبختانه هر دو مجلس” دولت قوه مقننه.

وات گفت: ویرجینیا انتخابات تنها یک نمونه از NRA پایانی تاثیر: “NRA است ضعیف تر از آن تا کنون شده است و ما قوی تر از ما تا کنون بوده است. ما outspent و outworked آنها در سال 2018 است. ما قادر به تلنگر مجلس نمایندگان ایالات متحده و تغییر آرایش هفت قانونگذاران ایالتی و منتخب بیش از 1000 ‘تفنگ حس’ نامزد در سراسر کشور است.”

رفتن به 2020 انتخابات وات گفت: او را گروه “در حال حاضر متعهد به صرف 60 میلیون دلار است که دو برابر آنچه NRA صرف در سال 2016. و NRA است تا در زیر آب های عمیق است که حتی رئیس جمهور آنها خیلی سخت برای انتخاب دیگر می خواهد به کار با آنها.”

رئیس جمهور تهمت دریافت بیش از 30 میلیون دلار در حمایت از NRA در طول سال 2016 اجرا شود اما به تازگی شکایت به مشاوران که گروه “ورشکسته” به گزارش نیویورک تایمز و توییتی که NRA “باید به آن عمل هم به سرعت متوقف داخلی مبارزه و بازگشت به عظمت سریع!”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دوم متمم اما او نمی بنابراین بحث های زیادی در مورد NRA دیگر” وات گفت. “برخی از NRA خود اعضای هیئت مدیره باید فاصله خود را از NRA و اهدا کنندگان عمده شروع به فاصله خود از NRA پس از آن واقعا تعجب آور نیست که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به عنوان اگر او آنها را می بیند به عنوان احتمالا یک آلباتروس در اطراف گردن خود را.

“اگر شما در راه این کشور در جریان بوده است از سال 2016 انتخابات, چک پس زمینه در ادامه به تصویب سرخ پرچم قوانین, قوانین است که خلع سلاح داخلی معتادان است. ما 90% سابقه در پنج سال گذشته از توقف NRA دستور کار در خانه های دولتی. بنابراین به لحاظ سیاسی آنها را به عنوان موفق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>