منحصر به فرد: یکی از دموکرات ها طرح برای کشش گسترش بیمه بیکاری از طریق دسامبر

حتی به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی مجدد کمی وجود دارد نشانه این بیماری همه گیر کوروناویروس — و یا بیشتر از آن سوء اثرات اقتصادی — به پایان خواهد رسید در هر زمان به زودی. اما 600 دلار در هر هفته راه نجات دولت فدرال تمدید به تازگی گذاشته و آمریکایی ها خواهد شد.

هدف از این پول دو برابر: برای نگه داشتن میلیون ها نفر از تازه علیه آمریکایی ها و وابستگان خود را از نظر مالی شناور در زمان عدم قطعیت بزرگ اقتصادی و به نگه داشتن آنها را در خانه و نه به طور بالقوه گرفتن در معرض به کروناویروس در محل کار. اما این گسترش مزایای اجرا خواهد شد در اواخر ماه ژوئیه و پس از آن آمریکایی ها را مجبور به عقب نشینی در مقادیر کوچکتر از منافع دولت.

لایحه جدید معرفی شده توسط Rep. دن Kildee (D-MI) را گسترش مقدار زمان افرادی که بیکار هستند و با توجه به کروناویروس می توانید اقامت در دولت فدرال گسترش بیمه بیکاری تا 31 دسامبر 2020.

“ما نمی توانیم این کوتاه مدت مداخلات برای چه خواهد بود در دراز مدت مشکل” Kildee گفت: Vox در مصاحبه اخیر است. “ما نیاز به مقیاس پاسخ به واقعی بحران است.”

Kildee لایحه نیز:

  • معاف UI مزایای به عنوان درآمد برای همه وسیله آزمایش برنامه از جمله فدرال بخش 8 مسکن و برنامه های غذایی مانند ضربه محکم و ناگهانی و WIC.
  • تصمیم فدرال گسترش مزایای در دسترس به عنوان دور برگشت به عنوان مارس 13 سال 2020 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس ملی با توجه به کوروناویروس.
  • ارائه گسترش مزایای کارگران که ساعت شده اند کاهش می یابد با توجه به کوروناویروس.
  • ایجاد یک جزئی 300 دلار سود بارگیری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر که در حال حاضر حذف شدند چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجربه کار.

در اصل Kildee در تلاش است تا اطمینان حاصل شود افرادی که گذاشته یا نهفته coronavirus بحران اقتصادی پس از تاریخ 31 ژوئیه هنوز هم یک تور ایمنی را به سقوط.

“ما در حال رفتن به دیدن نورد اخراج کسی می تواند از گذاشته شدن در ماه اکتبر یا سپتامبر” Kildee گفت: Vox. “چه ما در حال تلاش برای انجام با این قانون است در واقع قاب سود به آنچه ما فکر می کنم این دوره از بحران در واقع به نظر می رسد مانند و واقع بینانه است که ما در این در حالی که برای.”

Kildee معرفی این لایحه به مجلس در حال کار بر روی پیش نویس خود را از آینده coronavirus امداد بسته خواهد شد که تا حد زیادی تمرکز بر گرفتن پول به ایالات مجلس نانسی پلوسی گفته است. اما با توجه به عمق بحران اقتصادی دموکرات ها نیز به دنبال امکان یا گسترش و گسترش بیمه بیکاری و یا تمدید مقدار از زمان گذاشته شدن مردم می تواند در خود دولت مزایای بیکاری. او امیدوار است این لایحه که دارای 53 cosponsors باعث می شود آن را به آینده بسته و یا حداقل می رود به اثر قبل از جولای 31 رول در اطراف.

آن را در میان مدت ایده یکی می رود که بیشتر از فوری گروه کمک کنگره سیلی در مارس و آدرس این بحران را ادامه داده و تاثیر بر آمریکایی ها فراتر از تابستان است. اما آیا تا کنون به عنوان دیگر گزینه های شناور در اطراف تپه کاپیتول مانند یک سناتور. مایکل بنت که افزایش فدرال نقش دولت در بیمه بیکاری سیستم طولانی مدت است.

حتی پس دیگر آمریکا اعتراف کرد Kildee لایحه می تواند یک شیب صعود در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که در آن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل دارای نشانه های او می خواهد به دقت و توجه بیشتر در مورد فدرال coronavirus صرف.

“دن نقاشی یک تصویر که در آن است رفتن به می خواهم برای بقیه سال و من احترام که” Rep. همین Beyer (D-VA) معاون رئیس کنگره مشترک کمیته اقتصادی گفت: Vox. “اما آن را به دریافت از طریق میچ مک کانل و رئیس جمهور بیش از حد.”

به عنوان مراقبت در عمل در حال حاضر می ایستد گذاشته و یا furloughed کارگران نهفته coronavirus (از جمله مترجمان آزاد و مردم خود اشتغالی) می توانید برای درخواست بیمه بیکاری از طریق خود دولت است. دولت فدرال در حال حاضر ارائه 600 دلار اضافی در هر هفته در بالای هر یک از دولت پایگاه هفتگی بهره مند شوند.

که گسترش به نفع اجرا خواهد شد در پایان ماه ژوئیه مگر اینکه کنگره گسترش آن است. و هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که اقتصاد را ضربه محکم و ناگهانی به شکل اواسط تابستان است. بیر کمیته به تازگی منتشر شده یک گزارش با استناد به یک جدی آمار از بگمارند دفتر بودجه کنگره: بیکاری می تواند باقی می ماند در 9.5 درصد تا پایان سال 2021 به خصوص اگر اجتماعی فاصله اقدامات همچنان در سرتاسر این سال است. برای مقایسه اوج بیکاری در طول رکود بزرگ در حدود 10 درصد است.

“بزرگترین سوال برای اقتصاددانان بوده است V شکل و U شکل و L شکل [recovery],” Beyer گفت. “هیچ کس می گوید V شکل است. اقتصاددانان می گویند U شکل و تصمیم گیری های ما را می تواند تعیین کند که چگونه مسطح که U است.”

به عبارت دیگر ما هنوز هم نمی دانم زمانی که وضعیت اقتصادی ما در پایان خواهد رسید اما هیچ کس فکر می کند وجود خواهد داشت سریع تند بازیابی پس از این کاهش ناگهانی. و آن را کاملا قابل قبول این خطر برای بسیاری از مردم به عنوان همکاران من Emily Stewart and Dylan اسکات توضیح داد, گذشته پایان ماه ژوئیه.

که در آن Kildee لایحه در مراحل. در اینجا چیزی است که آن را انجام دهد.

  • آن را گسترش $600 هفتگی سود از طریق 31 دسامبر 2020 و می تواند گسترش آن مزایای حتی بیشتر برای افرادی که خود را به تازگی گذاشته با توجه به کروناویروس در اواخر سال.
  • در حال حاضر مراقبت در عمل تغییرات قانون به مطمئن شوید که گسترش UI مزایای تاثیر نیست یک فرد واجد شرایط برای مدیکید یا برنامه بیمه سالمت کودکان (شناخته شده به عنوان تراشه). Kildee لایحه آن را بیشتر, اعمال معافیت به تمام معنی-تست برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی و WIC بخش 8 مسکن و کمک های موقت به خانواده های نیازمند.
  • این لایحه را گسترش 600 $در هر هفته سود در دسترس برای کسانی که از دست رفته کار خود را به عنوان دور برگشت به عنوان مارس 13 روز مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. در حال حاضر سود در دسترس است ابتدا در تاریخ دولت وارد یک توافق با وزارت کار ایالات متحده به ثبت نام در برنامه.
  • آن را گسترش سود به کسانی که هنوز هم کار می کند اما با کاهش ساعت. کارگران که کارفرمایان ایجاد کار-برنامه های اشتراک گذاری و کاهش ساعت خواهد بود واجد شرایط برای گسترش فدرال بهره مند همراه با مشتقات جزئی دولت UI مزایای.
  • این لایحه همچنین باز کردن جزئی مزایای دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر که در حال حاضر واجد شرایط نیست چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجربه کار. این امر به $300 هفتگی سود برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر که نمی تواند پیدا کردن کار با توجه به کوروناویروس.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها برخی از شبکه های ایمنی موجود برای آنها” Kildee گفت.

Kildee لایحه یکی از چند نفر دیگر در کاپیتول هیل مربوط به UI از جمله یک لایحه از سوی دیگر ، مایکل بنت (D-CO) است که به دنبال چیزی به نام “خودکار و تثبیت کننده است.” ایده پشت بنت طرح این است که دولت فدرال باید گام به صندوق بیمه بیکاری وقتی ناگهانی شیب در اقتصاد ملی با توجه به اورژانس و سپس سهولت در بودجه فدرال زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.

به عنوان بورسی را Dylan ماتیوز توضیح داد:

این طرح بسیار سطح شیب دار بالا “تمدید مزایای” طولانی مورد غفلت قرار گرفته بخشی از UI سیستم ذکر شده در بالا که در حال حاضر بخشی از بیمه بیکاری, قانون, و می افزاید: اورژانس پول در طول رکود بزرگ. بنت طرح به طور کامل به صندوق فدرال برنامه گرفتن فشار متحده و باعث گسترش منافع به طور خودکار زمانی که نرخ بیکاری خوشه و یا اگر آن را تا کنون بیش از 6.5 درصد است. آن را مجموعه ای از مزایا را به 100 درصد جایگزین دستمزد تا سطح حداکثر (مجموعه در 80 درصد از دستمزد متوسط) در بهداشت عمومی در شرایط اضطراری مانند coronavirus.

Kildee طرح به جای یک مجموعه تاریخ برای زمانی که گسترش UI را متوقف خواهد کرد با تمرکز بر مشکل فوری. این یک برنامه است که با پیش بینی ادامه ما بحران اقتصادی و گسترش شبکه ایمنی برای آماده شدن برای آن است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>