منحصر به فرد: نظرسنجی ها نشان می دهد تفنگ پیام های ایمنی نوسان رای دهندگان به دموکرات ها به عنوان افزایش نگرانی در میان همه گیر

یک نظرسنجی از 13 میدان نبرد متحده یافت می شود که تفنگ ایمنی-مضمون پیام در میان بسیاری تاثیرگذار در نوسانی رای دهندگان به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کمپین پیام در تاثیر coronavirus در این کشور خشونت اسلحه بحران دوم موثر در تغییر حمایت بایدن از نزدیک در پشت دموکراتیک پیام در مالیات, بر اساس یک نظرسنجی از 16,500 رای دهندگان در هر ایالت از جمله آریزونا و فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا تگزاس و ویسکانسین. این نظرسنجی که انجام شد Civis تجزیه و تحلیل ترافیک به نمایندگی از این گروه حمایت Everytown for Gun Safety, بود که منحصرا به اشتراک گذاشته شده با سالن.

تبلیغات:

این نظرسنجی نشان داد که ارتباط تفنگ ایمنی به همه گیر شد و تقریبا به عنوان موثر در حرکت رای دهندگان به بایدن به عنوان دموکرات “طلا استانداردهای” پیام بر روی مسائل هسته ای مانند مراقبت های بهداشتی و مدیکر و امنیت اجتماعی و مالیات. این یافته ها نشان می دهد که رای دهندگان به شدت متمرکز بر تفنگ ایمنی در زمینه بحران بهداشت و درمان است که می تواند در خدمت به عنوان یک نقشه راه برای دیگر دموکرات ها در دولت های محلی و نژادها است.

“افزایش فروش تفنگ بالا و بیکاری و خانه حبس هستند یک ترکیب خطرناک پس از آن جای تعجب نیست که آمریکایی ها بیشتر از همیشه به دنبال نامزد خواهد شد که با تصویب عقل سلیم قوانین برای حفظ اسلحه و دور از مردم که نباید آنها را” جان Feinblatt رئیس جمهور Everytown for Gun Safety, در بیانیه ای گفت. “این باید به عنوان جای شگفتی نیست که رای دهندگان در حال حاضر رتبه تفنگ ایمنی است که زندگی یا مرگ مسئله اگر تا کنون وجود داشت راست وجود دارد با بهداشت و درمان و بازنشستگی.”

این بیماری همه گیر است و بزرگ شده این کشور خشونت اسلحه بحران است. یک موسسه بروکینگز مطالعه نشان داد که 3 میلیون بیشتر اسلحه فروخته شد بین مارس و ژوئن نسبت به مدت مشابه از سال گذشته است. فروش تفنگ بودند 50 درصد بالاتر از حد انتظار در ماه ژوئن در رقابت افزایش فروش اسلحه گرم که به دنبال 2012 سندی هوک در تیراندازی.

تبلیغات:

یکی دیگر از مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا, اسلحه, خشونت, مرکز تحقیقات پیشنهاد شده است که خشونت اسلحه رسید نزدیک به 8 درصد بین ماه های مارس و آوریل به عنوان یک نتیجه از افزایش فروش تفنگ. هر چند نویسندگان این مطالعه اذعان کرد که آن را دشوار است برای نشان دادن علیت اعداد نشان می دهد خوشه در سراسر هیئت مدیره. وجود دارد 354 بیشتر اسلحه گرم مرگ و میر در بین ماه های مارس و آوریل در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Everytown. شده اند وجود دارد صدها نفر در آمریکا در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و شیکاگو در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

افزایش فروش تفنگ و خشونت همراه بود با میلیون ها نفر از مردم مجبور به ماندن در خانه و نگه داشتن کودکان خود را از مدرسه است. تعداد تیراندازی غیر عمدی توسط کودکان افزایش بیش از 30 درصد بین ماه های مارس و آوریل. همچنین وجود داشته است گزارش ها از خشونت خانگی را افزایش می دهد در سراسر جهان هر چند بسیاری از خشونت های داخلی جرایم گزارش نشده است. مطالعات نشان داده اند که دسترسی به اسلحه باعث می شود آن را پنج برابر بیشتر احتمال دارد که یک مصرفکننده خواهد کشتن زن خود را قربانی.

شوک اقتصادی از مستندات نیز تا به حال تاثیر قابل توجهی.

تبلیغات:

“بیکاری یک عامل خطر برای خودکشی است . . . بر اساس سابقه تاریخی ایالات متحده خطرات 20 تا 30 درصد افزایش در اسلحه گرم خودکشی بالقوه هزینه ملت های اضافی 5,000 7,000 زندگی — حدود 20 مطلب در روز در سال 2020” با توجه به یک گزارش از Everytown. بیش از نیمی از خودکشی مرگ و میر ناشی از سلاح گرم و دسترسی به اسلحه گرم شده است به افزایش خطر مرگ با خودکشی سه بار.

“آنچه که ما نیز دیده می شود این است که COVID منجر به افزایش خشونت اسلحه است که اتفاق می افتد در همه جا. اسلحه فروش رسید. تیراندازی و اسلحه, قتل هستند. تماس به خشونت خطوط تماس ویژه ای هستند. مسائل مربوط به خشونت خانگی هستند. غیر عمدی و آزار توسط بچه ها در خانه — آن را به طور قابل توجهی” Charlie Kelly ارشد مشاور سیاسی در Everytown گفت: در مصاحبه ای با سالن. “خطرات ناشی از تفنگ خودکشی هستند را از طریق سقف.”

تبلیغات:

Everytown که صرف 30 میلیون دلار در midterms برای کمک به دموکرات ها که پشتیبانی تفنگ ایمنی پیروزی مجلس نمایندگان و ویرجینیا مقننه دولت قصد دارد به صرف 60 میلیون دلار در سال 2020 است. گروه سفارش, پیام, نظرسنجی برای تعیین اینکه آیا تفنگ با موضوع ایمنی است که بسیار موثر در شکست جمهوری خواهان در آخرین چرخه خواهد بود “هنوز هم طنین انداز” در میان “همه عدم اطمینان کند.”

پیام های نظرسنجی ها نشان داد که ارتباط بین خشونت اسلحه و همه گیر است که در ذهن رای دهندگان.

“تفنگ ایمنی است که به وضوح یک میز آشپزخانه مسئله در ذهن رای دهندگان” کلی در مصاحبه ای گفت:. “آن را در کنار نان و کره و نگرانی مانند مراقبت های بهداشتی و مالیات و بازنشستگی امنیتی است. و ما باور داریم که آن را واقعا می تواند تفاوت ساز در انتخابات ریاست جمهوری و بحرانی نوسان متحده — و سپس رای گیری مسابقه در سراسر کشور است. و به همین دلیل ما در حال شرط بندی خیلی بزرگ و خیلی بزرگ در سال 2020 است.”

تبلیغات:

نظرسنجی آزمایش اثربخشی و نه بالقوه انتخابات عمومی پیام ها بین دو گروه. یکی این است که “طلا استانداردهای” پیام. دیگر شد پیام برجسته دوگانه تاثیر coronavirus و خشونت اسلحه و لابی اسلحه.

بررسی خواسته پاسخ دهندگان به دولت مورد نظر خود را نامزد قبل از درخواست آنها را مورد انتخاب خود را دوباره بعد از خواندن یکی از پیام. برجسته یمن حمایت برای کاهش مالیات لایحه داد که 83 درصد از مزایای ثروتمندترین آمریکایی ها و شرکت های بزرگ علاقه به موثر ترین و در نتیجه به طور متوسط 2.2 درصد افزایش برای بایدن. اما برجسته coronavirus’ تاثیر بر خشونت اسلحه منجر به 2.1 درصد نوسان به سمت معاون سابق رییس جمهور و بزرگتر افزایش نسبت به دموکرات ها’ پیام در مدیکر و امنیت اجتماعی و حفاظت از شرایط از پیش موجود در قانون مراقبت مقرون به صرفه.

برجسته سازی pandemic لینک به بحران است “بحرانی اجبار ابزار” در انتخابات کلی گفت.

تبلیغات:

“این حرکت سوزن به طور قابل توجهی در میان رای دهندگان مستقل و آن را نیز یک بسیج. و این کلید برای بسیج رای دهندگان جمعیت ما باید به نوبه خود به منظور پیروزی در ماه نوامبر,” او گفت:. “اعداد واقعا تحمل این جوان مردمی جوامع از رنگ. آن را واقعا کار می کند به بسیج و تبدیل مردمی است.”

مستقل و جوان رای دهندگان بودند بیشتر تحت تأثیر تفنگ ایمنی پیام رسانی. بایدن شاهد افزایش 3.1 امتیاز در میان مستقل و 2.9 نقطه به دست آوردن در میان رای دهندگان بین 18 و 34 بعد از آنها خواندن تفنگ ایمنی پیام رسانی تقریبا همان دموکراتیک پیام در مالیات است. پیام و همچنین انجام به شدت بیشتر از مسائل مانند مدیکر و امنیت اجتماعی و شرایط از پیش موجود میان حومه زنان است.

نتایج تا حد زیادی سازگار در سراسر تمام 13 متحده نظرسنجی که همچنین شامل کلرادو, گرجستان, آیووا, مینه سوتا, نوادا, نیوهمپشایر و کارولینای شمالی است.

بایدن شاهد افزایش حدود 1.8 به 2.3 امتیاز در فرد متحده پس از پاسخ دهندگان گفته شد در مورد جمهوریخواه کاهش مالیات در حالی که شاهد افزایش بین 1.7 و 2.2 امتیاز زمانی که شرکت کنندگان گفته شد در مورد کوروناویروس’ تاثیر بر خشونت اسلحه.

تبلیغات:

“با توجه به رابطه بین خشونت اسلحه و coronavirus من فکر می کنم آن را به ویژه قدرتمند در ایالات آریزونا و فلوریدا و تگزاس و کارولینای شمالی [که] شما از دیدن این همه گیر بدتر نه بهتر” کلی گفت که این گروه در حال حاضر راه اندازی یک $250,000 کمپین در تگزاس با تمرکز بر “واقعیت این است که جمهوری خواهان موفق به انجام هر کاری بر روی تفنگ ایمنی و چک های پس زمینه هنگامی که خشونت اسلحه می کشد از 3200 نفر در تگزاس در هر سال.”

بررسی های قبلی به سفارش Everytown در بر داشت ممکن است که رای دهندگان از تمام احزاب و مستقل اکثریت به نفع سیاست های مانند نیاز به چک پس زمینه در تمام فروش تفنگ و پرچم قرمز قوانین است که بلوک های داخلی معتادان از داشتن اسلحه.

“اگر یک نامزد را پشتیبانی نمی کند برای مثال چک پس زمینه پرچم قرمز [قوانین] برخی از این بسیار اساسی حس مشترک سیاست دو سوم و سه چهارم رای دهندگان آشکار خواهد شد و نه حتی حمایت از آن نامزد کند.” “این یک اجبار ابزار. آن بسیج رای دهندگان. بدیهی است که این مهم محک موضوع به عنوان به خوبی. و به همین دلیل من فقط نمی دانم که وجود دارد موضوع دیگری است که همان طنین و شدت که تفنگ ایمنی می کند در سراسر هیئت مدیره.”

شدت رسید به خصوص در ایالات تگزاس و آریزونا که در آن جمهوری خواهان به مدت طولانی مخالف هر گونه محدودیت در مالکیت اسلحه.

تبلیغات:

“ما مقدار زیادی از رای گیری در اوایل سال جاری — تگزاس و آریزونا و بسیاری از آنها. مردم در حال پرسیدن برای قوی تر قوانین اسلحه توسط یک, پنج, شش, در برخی موارد, هشت یا نه به یکی از حاشیه کند.” “مردم گفت: دو سوم و سه چهارم تقریبا 80 درصد از رای دهندگان گفت که یک نامزد در تفنگ ایمنی بسیار مهم است به آنها رای می دهند.”

جمهوری خواه انفعال در مورد این مسائل می تواند خود را از سقوط در ماه نوامبر.

“این فقط یک تماس به اقدام برای مردمی می گویند” نگاه به اندازه کافی به اندازه کافی است. شما تا به حال شانس خود را, شما شکست خورده و در حال حاضر ما در حال رفتن به می آیند به شما رای در نوامبر'” کلی گفت. “و بدیهی است که از یک پیام منظر این پیام حق چون هر کس از این حس مشترک سیاست و مردمی واقعا نمی توانم باور کنم که وقتی آنها که خود را دولت قانونی رهبران تمایلی به انجام هر کاری بر روی تفنگ ایمنی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>