منحصر به فرد: جت خصوصی شرکت دریافت 300 میلیون دلار کمک مالی در حالی که تهمت دعوا برای جلوگیری از بیکاری کمک

جت خصوصی شرکت دریافت صدها میلیون نفر در یونان بودجه تحت coronavirus امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره در اوایل سال جاری با توجه به ناظر ،

وزارت خزانه داری را doled نزدیک به 300 میلیون دلار در کمک مالی بودجه به 70 جت خصوصی شرکت با توجه به TrumpBailouts یک وب سایت راه اندازی شده توسط مترقی ناظر پاسخگو باشد.ما برای پیگیری دریافت کنندگان این وجوه است.

تبلیغات:

برخی از این شرکت ها که روابط را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

خاک رس بند دار حمل و نقل هوایی یک شرکت تاسیس شبکه مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه اهدا کننده دریافت $27 میلیون دلار کمک مالی بودجه, CNBC گزارش شده در ماه آوریل است. از آن زمان TrumpBailouts شناسایی کرده است یکی دیگر از شش جت خصوصی شرکت با روابط به تهمت اهدا کردم که کمک مالی آوردن مجموع به حدود 55 میلیون دلار برای کسانی که هفت شرکت.

کمکهای مالی به جت خصوصی شرکت های که در درجه اول استفاده می شود فوق العاده غنی است به عنوان برگ برنده دعوا تلاش های کنگره برای ارائه هر گونه معنی دار نظارت بر وزارت خزانه داری را توزیع بودجه. آنها همچنین به عنوان دولت دعوا برای جلوگیری از گسترش مزایای بیکاری فدرال به ده ها میلیون نفر از گذاشته شدن کارگران و دیگر برنامه های امداد رسانی تایید شده در 3 تریلیون دموکراتیک به رهبری خانه امداد لایحه تصویب شده در ماه گذشته. [افشای: سالن دریافت چک Protection Program (PPP) وام برای حفظ کارکنان ما و مستقل روزنامه نگاری در 100٪.]

تبلیغات:

“رئیس جمهور تهمت نگه می دارد نجات جت خصوصی و شرکت های که باید به او کمک کرد تا از نظر مالی در حالی که مخالفت با کمک های اضافی برای کارگران در تلاش برای پرداخت اجاره و خوراک خانواده خود را” کایل Herrig رئیس جمهور پاسخگو است.به ما گفت: سالن. “این است که مدت زمان طولانی گذشته برای دولت به اولویت بندی کمک برای آمریکایی به طور متوسط و کسب و کارهای کوچک که به آن نیاز دارید به جای لوکس صنایع که در حال حاضر پرواز بالا.”

در میان شرکت هایی که دریافت کمک مالی بودجه شد سیروس حمل و نقل هوایی که لوایح خود را به عنوان “تا کنون بزرگترین منشور جت خصوصی اپراتور در لاس وگاس” که قبلا از همکاری با مغلوب ساختن پیشی جستن هتل لاس وگاس به ارائه جت خصوصی برای $620,000 نامزدی بسته شرح داده شده توسط فوربس به عنوان “برای میلیاردر است که همه چیز به جز همسر.”

این شرکت حدود $1.9 میلیون دلار کمک مالی بودجه با وجود گزارش که coronavirus است افزایش جت خصوصی میباشد. نجات پس از شرکت در جشن آن کاهش مالیات در یک پست وبلاگ در سال گذشته و پیش بینی کرد که “بازار جت های خصوصی است که در مورد به منفجر شدن و حتی بیشتر.”

تبلیغات:

مایو حمل و نقل هوایی که اجاره بحث برانگیز پرواز که منجر به استعفای رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt دریافت بیش از 3 میلیون دلار در بودجه امداد.

ریاست جمهوری حمل و نقل هوایی که پرداخت شد بیش از $44,000 برای خصوصی منشور هوا برای سابق بهداشت و خدمات انسانی, منشی, تام, قیمت, نیز دریافت نزدیک به 3 میلیون دلار کمک مالی بودجه از وزارت خزانه داری.

تبلیغات:

نیویورک استوارت در فرودگاه بین المللی است که بنا به گزارش خانه مغلوب ساختن پیشی جستن $100 میلیون, شخصی, خصوصی هواپیما و مناقصه به “آینده ستاد” از مغلوب ساختن پیشی جستن فضا نیروی پروژه دریافت $6.4 میلیون نفر تحت مراقبت عمل می کنند.

همراه با بسته نجات مالی برای خاک رس بند دار حمل و نقل هوایی حداقل یکی دیگر جت خصوصی شرکت کردم و 20 میلیون دلار کمک مالی.

Linx جت حمل و نقل هوایی یک “اوماها مبتنی بر جت خصوصی شرکت که صاحب اصلی اهدا سخاوتمندانه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان پیش از انتخابات 2016 دریافت 20 میلیون دلار در مالیات دهندگان کمک از دولت فدرال بسته کمک مالی به تصویب رسید در ماه مارس” ProPublica گزارش شده در ماه گذشته.

تبلیغات:

دیگر هیچ top 10 جت خصوصی شرکت دریافت کمک های مالی فدرال و یا کمک مالی با توجه به گزارش. “متوسط اعطای مبلغ 70 جت خصوصی شرکت ها برای دریافت کمک شد $2.2 میلیون حدود یک دهم از آنچه Linx جت و خاک رس هر بند دار دریافت” آن را بخوانید.

Pegasus نخبگان حمل و نقل هوایی که از بنیانگذاران تیموتی Prero به بیش از $11,000 به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن سوپر پکس دریافت بیش از 3.6 میلیون در یونان بودجه با توجه به TrumpBailouts.

جزایر کانال حمل و نقل هوایی که ارشد اجرایی ریچارد Skorpen داده است در مورد $3,000 به تهمت و کمیته ملی حزب جمهوری خواه دریافت بیش از 1 میلیون دلار کمک مالی بودجه.

تبلیغات:

استوایی, اقیانوس, راه های هوایی که رئیس بازرس ران Keiter یک مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا کننده دریافت 2 میلیون دلار تحت مراقبت عمل می کنند.

Loyd حمل و نقل هوایی که صاحب استیون Loyd کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین دریافت بیش از $750,000.

وزارت خزانه داری را رد کرده است هر گونه مطلوب درمان به تهمت زد.

“استاندارد برای تعیین درجه حامل واجد شرایط تنظیم شده توسط کنگره در هر دو حزب در اساس و هر متقاضی واجد شرایط تایید شده توسط وزارت حمل و نقل قبل از هر گونه وجوه پرداخت” یک سخنگوی وزارت گفت CNBC در اوایل این سال است. “وابستگی سیاسی به هیچ وجه تحمل در حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه از جمله متقاضی واجد شرایط بودن مقدار کمک های ارائه شده و یا استفاده از بودجه.”

تبلیغات:

این لایحه به انواع مختلف از کمک به جت خصوصی شرکت. شرکت های معاف بودند از سوخت مالیات و 7.5 درصد مالیات متهم به مشتریان خصوصی-منشور جت و جت کاربران کارت تا پایان سال است. آنها نیز واجد شرایط برای دریافت بخشی از $25 میلیارد دلار کمک مالی را کنار بگذارند برای صنعت هواپیمایی.

ارائه شد افزود: پس از دو جت خصوصی صنعت گروه ملی کسب و کار حمل و نقل هوایی انجمن ملی حمل و نقل هوایی انجمن صرف یک ترکیب $640,000 به لابی کنگره coronavirus بودجه امداد. که مقدار آن 10 برابر بیشتر از دو گروه صرف شده در سه ماهه اول سال گذشته است.

این شرکت موفق به دریافت کمک مالی پس از سال 2017 مالیاتی قانون امضا شده توسط تهمت برانگیخته بازار “دیوانگی” در جت خصوصی میباشد. قانون اجازه مدیران به کسر 100% از خود جت خصوصی سفر از خود مالیات است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز رفت و به بت برای این صنعت در کنگره به مخالفت با لایحه که باید ممنوع “غیر منطقی” هواپیمایی هزینه.

با وجود کمک های جت خصوصی صنعت تحت فشار قرار دادند برای نجات مقایسه است که خود را در مبارزات اقتصادی “کسانی که بعد از تجربه سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی” به گفته واشنگتن پست.

تبلیغات:

“اما تقاضا برای تبلیغات خصوصی پروازهای سر به فلک کشیده است” خروجی گزارش در ماه مارس اشاره کرد که برخی از شرکت ها دیدم 70% خوشه در تقاضا است که در ماه است.

دین بیکر ارشد اقتصاددان در سمت چپ متمایل به مرکز سیاست های اقتصادی گفت: CNBC آن را “پوچ” که دولت را وثیقه این شرکت ها ،

“این سخت است تصور کنید هر چیزی بدتر است.” “قرار دادن پول برای حمایت از یک صنعت است که در خدمت ثروتمندان خواهد بود برای توجیه. آن را پوچ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی