منحصر به فرد: Tucker Carlson-تاسیس Daily Caller نقض قانون مالیات IRS شکایت مدعی

The Daily Caller, یک محافظه کار خروجی اخبار شرکت تاسیس شده توسط Tucker Carlson و آن مربوط به سازمان های غیر انتفاعی, the Daily Caller, اخبار بنیاد (DCNF) به نظر می رسد باید در عمل نقض قانون مالیات با توجه به شکایت پنج شنبه با IRS عمومی شفافیت دیده بان.

شکایت — که گروه مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی (CFA) به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با سالن تماس برای IRS برای نوار پایه و اساس آن مالیات معاف وضعیت. آن مدعی که روزانه تماس گیرنده با استفاده از پایه و به طور موثر کمک مالی کسب و کار خود را در حالی که غیر انتفاعی نهاد درگیر در فعالیت های سیاسی در نقض قوانین حاکم بر آن ،

تبلیغات:

“The Daily Caller, اخبار بنیاد چیزی بیش از یک مقاله نهاد ایجاد شده اجازه می دهد تا روزانه تماس گیرنده به پول نقد در آن مالیات معاف وضعیت” CFA, مدیر اجرایی, Daniel E. استیونس گفت: سالن.

“The Daily Caller مسیرهای کمک های مالی و هزینه های عملیاتی از طریق Daily Caller, اخبار بنیاد برای جلوگیری از پرداخت مالیات و یارانه کسب و کار خود را,” او اضافه شده است. “آن زمان برای IRS به تماس از این بیهوده برای چیست و برای پایان دادن به The Daily Caller را نامناسب تکیه بر آن 501(c)(3) alter ego.”

کارلسون در حال حاضر یک فاکس نیوز وبگاه میزبان co-founded the Daily Caller در سال 2009 با Neil Patel, رئیس سابق سیاست مشاور دیک چنی معاون رئیس جمهور بود که آن هم کارلسون سابق کالج. MSNBC لغو کرده بود کارلسون راست متمایل نشان می دهد سال گذشته با توجه به رتبه پور و دو نفر از دوستان تصور روزانه تماس گیرنده به عنوان یک محافظه کار بالاست علیه مستقل لیبرال سایت های خبری مانند HuffPost.

تبلیغات:

در سال 2011 این دو تشکیل DCNF و در سال 2013 IRS آن را اعطا مالیات معاف وضعیت به عنوان یک بخش 501(c)(3). با توجه به آن مالیات براده بنیاد “قطار up-and-coming خبرنگاران و سردبیران انجام گزارش های تحقیقی و عمیق انجام سیاست های گزارش.” در همه کلاه آن می افزاید: “با هدف آگاهی مصرف کننده و آموزش و پرورش است.”

این DCNF می گوید آن مجوز محتوا برای هر خروجی رسانه ها به صورت رایگان و پس از آن است که منحصر به فرد محتوای خصوصی برای تولید روزانه تماس گیرنده. اما رسانه های دیگر به ندرت انتخاب کنید تا DCNF محتوا.

The Daily Caller, اما خم به شدت در آن محتوا. IRS شکایت امتیاز به عکس های فوری از خروجی وب سایت است که نشان می دهد که DCNF حساب برای حدود نیمی از محتوای Daily Caller سایت در هر زمان داده شده است. یک سال 2017 مرکز رسانه ها و دموکراسی تجزیه و تحلیل نشان داد که “تقریبا همه چیز” تولید شده توسط بنیاد غیر انتفاعی به پایان می رسد تا در فراخوان روزانه سایت.

تبلیغات:

به این دلایل CFA شکایت مدعی است که برای سود خروجی از مزایای بنیاد مالیات معاف وضعیت.

اولین کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی به طور موثر کمک هزینه روزانه تماس گیرنده. با توجه به در دسترس عموم مالیاتی براده DCNF کشیده در بیش از 2.5 میلیون دلار معافیت مالیاتی کمک های مالی در سال 2017 1.1 میلیون دلار در سال 2016 و 3 میلیون دلار در سال 2015 است. بین 2014 و 2017, بنیاد در زمان در حدود 7.5 میلیون نفر است.

تبلیغات:

بنیاد ارشد حامی مالی است خواه مگا دهنده چارلز کخ که در طول سال با توجه به بنیاد میلیون ها دلار. این پول به طور موثر استفاده شده است به پشتوانه محتوا و کارکنان به صورت روزانه تماس گیرنده. به عنوان یک دوم سود هزینه های آن هستند معاف از مالیات.

شکایت استدلال می کند که مشترکات بین اشخاص اجرا عمیق فراتر از “نام بسیار شبیه است که یک خواننده یا The Daily Caller وب سایت و یا کمک کننده به DCN بنیاد می تواند به راحتی اشتباه یک نهاد دیگر.”

کارلسون و پاتل بود که سالها به شدت درگیر رهبران در هر دو لباس تا کارلسون حمایت پس از تامین امنیت خود مهر قرارداد. خود واشنگتن دفاتر به اشتراک گذاری همان طبقه از همان ساختمان وب سایت خود را و آرم هستند تقریبا یکسان در رنگ و فرم.

تبلیغات:

آنها حتی به اشتراک گذاری کارکنان. به عنوان یک 2017 واشنگتن پست گزارش با اشاره به “بسیاری از حدود 50 روزنامه نگاران که تولید محتوا به صورت روزانه تماس گیرنده در واقع کار برای The Daily Caller, اخبار پایه و اساس است.” استیونس می گوید که کارکنان او در تعامل با استفاده از بنیاد و شرکت آدرس قابل معاوضه.

اما همان پست مقاله با اشاره به این که IRS ممکن است تمایلی به دنبال این بنیاد در بخشی به دلیل سیاسی اپتیک:

چهار سال پیش IRS اذعان کرد که آن را نادرست هدفمند محافظه کار سازمان های غیر انتفاعی برای موشکافی در انتخابات 2012 چرخه. آژانس خواهد بود و تمایلی به دعوت از تمدید اتهام تعصب با رفتن پس از Daily Caller, اخبار بنیاد متخصصان مالیاتی گفت.

“این است که سیاسی در یک حس بزرگ باعث می شود آن را حتی کمتر احتمال دارد که IRS خواهد نگاهی به این موضوع گفت:” فیلیپ T. Hackney سابق IRS وکیل است که می آموزد قانون در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا. “وجود خطر واقعی در آنها دست زدن به چنین کند.”

CFA شکایت مجرد از فعالیت های سیاسی ، چرا که این دو نهاد هستند تقریبا غیر قابل تشخیص, سیاسی, فعالیت در بخشی از فراخوان روزانه ممکن است نقض این بنیاد ویژه وضعیت مالیات آن را می گوید.

تبلیغات:

مثلا روزانه تماس گیرنده ایمیل خبرنامه به طور منظم ویژگی های بنیاد-تولید محتوا. در سال 2016 Daily Caller اجاره آن در لیست ایمیل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری برای $150,000. مبارزات انتخاباتی استفاده می شود این لیست به درخواست کمک.

خروجی نیز اجاره ای لیست خود را به کمیته ملی حزب جمهوری خواه نیوت گینگریچ 2012 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, جسورانه, محافظه کاران PAC مبارزه برای فردا محافظه کار کمیته کمپین و محافظه کار اعتماد آمریکا است.

علاوه بر این شکایت مدعی است که DCNF کارکنان درگیر در فعالیت های سیاسی خود را رسمی بنیاد ظرفیت در نقض قوانین حاکم بر 501(c)(3) سازمان است.

برای مثال سابق عامل Christianné آلن در حال حاضر رودی جولیانی شخصی دستیار تولید فیلم The Daily Caller وب سایت به عنوان یک پایه و کارمند. اما مشخصات لینک در آن زمان گفت او همچنین خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی امور مالی کمیته — مشترک جمع آوری کمک های مالی وسیله نقلیه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

تبلیغات:

کارلسون خود را ترویج اولویت های سیاسی در چند Daily Caller مقالات. در واقع ساختار شبیه به یک کمپین دستگاه که در آن به اصطلاح تاریک-پول غیر انتفاعی به اشتراک گذاری منابع با رسمی PACs. وجود دارد به وضوح قبلی نمونه هایی از گروه های غیر انتفاعی تغذیه برای سود شرکت های رسانه ای مانند رابطه بین Breitbart اخبار و غیر انتفاعی حامیان.

اما تماس گیرنده ترتیب به نظر می رسد به ایستادگی کردن از هر دو نمونه برای آن خاص سکته مغزی از نبوغ: این ایده به یارانه نه تنها هزینه یک نشریه اما محتوای واقعی تولید خود را.

“جالب اینجاست که روزانه تماس گیرنده به تازگی به چاپ مقاله ادعا لیبرال غیر انتفاعی است و به طور غیر قانونی بهره مند برای سود شرکت رسانه های متعلق به موسس آن” استیونس گفت. “و در عین حال روشن است که The Daily Caller, اخبار بنیاد قبول کمک های مالی برای حمایت از کار روزانه تماس گیرنده. این نامناسب ترتیب آشکار است به این بنیاد اهدا بنابراین باید بلافاصله آشکار به IRS محققان. The Daily Caller باید رعایت همان قوانین به عنوان هر اخبار دیگر سازمان است.”

نیل پاتل در پاسخ به سالن درخواست برای اظهار نظر در بیانیه نشان می دهد یک “جناح چپ لام است.”

تبلیغات:

“ما آگاه هستند از هر گونه شکایت و نمی تواند اظهار نظر در مورد چیزی است که ما دیده نمی شود جز به اشاره است که ما بسیار با اعتماد به نفس است که DCNF نمی تواند هر مطلب در بالای هیئت مدیره” پاتل گفت. “به حدی است که هر گونه شکایت واصل شد باید آن را از جناح چپ اسمیر کار طراحی شده به آزار و اذیت ما و به مقابله با آن درآمده است.”

Tucker Carlson پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>