گسترش مدیکید باعث می شود احساس های مالی. به علاوه رای دهندگان آن را دوست دارم.


WASHINGTON, DC - APRIL 30: U.S. Sen. Doug Jones (D-AL) (3rd L) speaks as Aire Watkins (L) of Little Lobbyists, Sen. Chris Murphy (D-CT) and Sen. Robert Casey (D-PA) listen during a news conference on healthcare April 30, 2019 on Capitol Hill in Washington, DC. The Senate Democrats held the news conference to call on protecting Medicaid. (Photo by Alex Wong/Getty Images)
جزئیات ثبت نام.
الکس ونگ/گتی ایماژ

رای دهندگان در ایالت اوکلاهما approveda رای گیری در نهایت به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه در سه شنبه شب حداقل 200,000 درآمد ساکنان واجد شرایط برای پوشش بهداشت و درمان برنامه است. ابتکار عمل را به تصویب رساند که با یک باریک 50.5 درصد اکثریت می نویسد: این تغییر به دولت در قانون اساسی است که باید مانع از آن شود که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری از لغو آن, و ممکن است به خوبی پهن تا برنامه های خود را GOP فرماندار به کلاه این برنامه هزینه های آن را تبدیل به یک بلوک ثابت گرانت.

از لحاظ سیاسی این است که بالاتر از همه یک یادآوری است که پزشکی است که بسیار محبوب است که حتی در محافظه کارانه نقاط کشور آمریکایی ها به طور کلی در حمایت از اجازه دادن به افراد بیشتری ثبت نام برای آن است. در این مرحله 37 ایالت و ناحیه کلمبیا را انتخاب کرده اند برای گسترش برنامه از طریق Obamacare که اجازه می دهد تا آنها را به باز کردن آن به بزرگسالان است که به اندازه کسب 138 درصد از خط فقر. اوکلاهما پنجم دولت را به پرش از طریق یک رای گیری ابتکار, همراه با دیگر عربستان سنگر نبراسکا, آیداهو و یوتا و بنفش-ish مین است. حتی کانزاس آمد در اینچ از رقص بر روی توسعه تا دو حزبی تلاش flukily رو سوراخ کردی و کاملا نامربوط بحث بر سر سقط جنین.

نظرسنجی نشان می دهد این است که یک برنده مسئله باقی مانده holdout متحده است. در ماه فوریه قیصر بنیاد خانواده سلامت ردیابی بررسی نشان داد که 61 درصد از بزرگسالان زندگی در مکان هایی که هنوز برای گسترش مدیکید گفت که آنها را پشتیبانی می کند. هفتاد و پنج درصد از همه آمریکایی ها گفت: آنها تا به حال مطلوب از نظر برنامه از جمله 65 درصد از جمهوری خواهان. رای دهندگان به سادگی مانند پزشکی.

و در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای دموکرات ها برای شروع تخمگذار زمینه را برای گسترش آن بیشتر است. اگر جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری, اصلاح نظام سلامت خواهد شد در بالای این حزب قانونی در دستور کار است. این موضوع تبدیل شده است و حتی ضروری تر به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند و خود را بیمه خصوصی با تشکر از coronavirus بحران است. اجازه می دهد بیشتر از بزرگسالان به پزشکی خواهد بود یک راه ساده برای نگه داشتن افراد تحت پوشش از طریق همه گیر و پایین آوردن او ایجاد رای دادن طولانی مدت است. بهتر است آن را نیز می تواند بسیار مقرون به صرفه هم برای دولت و برای بیماران.

چرا که پزشکی را نگه می دارد پرداخت به پزشکان و بیمارستان ها نسبتا کم آن است که در واقع کمتر از گران قیمت به طور متوسط برای ثبت نام آمریکایی ها در این برنامه از آن است که برای کمک به آنها را خرید پوشش خصوصی در قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات. در آخرین آماری گزارش مراکز مدیکر و مدیکید خدمات پیش بینی شده است که دولت فدرال و دولت همراه را صرف در مورد $6,800 هر پزشکی گسترش enrollee در سال 2021 کمی تحت $7,024 از دولت آمریکا انتظار دارد واشنگتن به صرف یارانه در هر Obamacare enrollee. و که در آن پزشکی که بیماران به طور معمول پرداخت صفر و یا نزدیک به آن برای مراقبت از خود ACA پوشش همراه با حق بیمه, شرکت بیمه و دیداکتبل.

وجود دارد برخی از جنبه های منفی بالقوه به گسترش مدیکید بیشتر و همچنین به عنوان راه آشکار کنگره می تواند آنها را به آدرس. برای شروع برخی از ایالت ها به احتمال زیاد مقاومت در برابر این ایده درست مثل آنها در حال حاضر به گسترش مدیکید در حال حاضر. فدرال به طور بالقوه می تواند غلبه بر آن اعتراض با پرداخت کامل هزینه از آن هنوز هم ارزان تر از پرداخت یارانه های خصوصی تحت پوشش. اجازه دادن به افراد بیشتری به این برنامه همچنین ممکن است آن را کمی سخت تر برای ثبت نام به پیدا کردن پزشکان; بسیاری از پزشکان را قبول نمی کند جدید پزشکی بیماران به دلیل آنها احساس نمی کند و برنامه می پردازد به اندازه کافی و هجوم جدید ثبت نام می توانید هر ارائه دهنده کمبود بدتر است. اما کنگره می تواند آدرس که افزایش نرخ را برای ارائه دهندگان مراقبت های اولیه یا حتی ساختمان های خارج از مراکز بهداشتی و درمانی.

در ژانویه من استدلال کرد که کنگره باید افزایش واجد شرایط بودن خط برای مدیکید به 200 درصد از خط فقر. هفته گذشته مرکز آمریکا تخمین زده است که انجام می دهند در حالی که همچنین اجازه می دهد بیکاران به ثبت نام, هزینه بین $89 و 101 میلیارد دلار در سال 2021 در حالی که پوشش حدود 22 میلیون آمریکایی. آن را بعید است که چنین برنامه ای را منتقل می کند در حالی که جمهوری خواهان کنترل سنا و کاخ سفید. اما دموکرات ها باید شروع به ساخت این استدلال برای آن در حال حاضر. آمریکایی ها به نفع گسترش مدیکید. این امر می تواند هوشمند به ارائه آنها را بیشتر از آنچه آنها می خواهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>