“انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتن بالستیک”: جو بایدن باز می شود غالب 14-نقطه سرب در نیویورک تایمز نظرسنجی

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با 14 امتیاز در نیویورک تایمز/سینا نظرسنجی منتشر شده روز شنبه به عنوان رئیس جمهور تصویب امتیاز همچنان به نازل شدن.

بایدن تاپ تهمت 50-36 با 14 درصد از رای دهندگان مردد با توجه به نظرسنجی که به بررسی بیش از 1300 ثبت نام رای دهندگان.

تبلیغات:

در حالی که صدای شیپور آگهی در میان رای دهندگان سفید با هیچ مدرک دانشگاهی بایدن منجر تقریبا در هر جمعیتی ، بایدن آگهی های کمی در میان نر رای دهندگان و 22 نقطه سرب در میان زنان رای دهندگان. او با 34 امتیاز در میان رای دهندگان تحت 34 و 23 امتیاز در میان رای دهندگان بین 35 و 49. او با 28 امتیاز در میان رای دهندگان سفید با یک مدرک دانشگاهی کسب 39 امتیاز در میان رای دهندگان اسپانیایی و 74 امتیاز در میان رای دهندگان سیاه.

بایدن انجام می دهد بسیار بهتر در میان رای دهندگان سفید از هیلاری کلینتون در سال 2016. بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 39 امتیاز در میان زنان سفید پوست با یک مدرک دانشگاهی یک گروه که حمایت کلینتون تنها هفت امتیاز است. در مجموع 52 درصد از رای دهندگان سفید زیر 45 می گویند که آنها پشت بایدن در مقایسه با تنها 30% که می گویند آنها حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

جوان سفید رای دهندگان به شدت رد از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراض به خشونت پلیس که تا حد زیادی درگیر نظامی تهدیدات و لفاظی های بی شعور, اما سفید رای دهندگان به طور کلی باید یک تغییر در موضوع مسابقه. این نظرسنجی نشان می دهد که 66 درصد از رای دهندگان را مطلوب از دیدگاه, سیاه زندگی ماده در مقایسه با 40% که مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

بیش از 60 درصد از رای دهندگان از رد تهمت را از دست داده و روابط از جمله حدود 40 درصد از رای دهندگان سفید بیش از 65.

نزدیک به 60 درصد از رای دهندگان از جمله نزدیک به 40 درصد از رای دهندگان سفید بیش از 65 و رد تهمت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس که او تلاش کرده است به چرخش حتی به عنوان ایالات متحده بزرگترین شیوع در جهان و موارد در برخی از بزرگترین متحده هنوز در حال رشد در نرخ هشدار دهنده.

رای دهندگان رد تهمت تماس برای بازگشایی اقتصاد 2-برای-1 حاشیه و می گویند دولت باید اولویت بهداشت عمومی بیش از اقتصاد در 21 نقطه حاشیه.

تبلیغات:

عمومی نیز تقسیم از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماسک که او حاضر به پوشیدن است و حتی پیشنهاد کرد که دیگران آنها را می پوشند به رغم او. این نظرسنجی نشان می دهد که 54 درصد از رای دهندگان می گویند که آنها همیشه یک ماسک در حالی که 22 درصد می گویند که معمولا پوشیدن ماسک. تنها 22 درصد گفت: آنها به ندرت و یا هرگز پوشیدن ماسک.

پس از انتخابات منتشر شد بایدن مجموع میانگین سرب در نظرسنجی ها افزایش یافته و به بیش از 10 امتیاز در انتخابات پیش بینی megyn kelly. نیویورک تایمز نظرسنجی شرح زیر است دیگر نظرسنجی از سی ان ان فاکس نیوز و هریس نشان بایدن پیشرو با دو رقم است. تهمت و تهدید به اقدام قانونی در برابر سی ان ان پس از آن نظرسنجی نشان داد او را با 14 قبل از کشت از دیگر سنجی تبدیل اعداد مشابه.

تبلیغات:

جداگانه رویترز/ایپسوس نظرسنجی شنبه منتشر شد همچنین نشان داد که تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر کرده است “کاهش یافته و به پایین ترین سطح در تاریخ ثبت شد.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است چند تلاش های پس از انتخابات خود را در سال 2016 به گسترش حمایت خود را فراتر از جناح راست پایه که طاقی او را با تنها 46 درصد از آرای مردمی و متواضع پیروزی در کالج انتخاباتی” این بار گزارش شده است. “غالب تصویر است که پدیدار از نظرسنجی از یک کشور آماده رد کردن یک رئیس جمهور چه کسی قوی اکثریت رای دهندگان با توجه به عدم بزرگترین آزمون های مقابله با دولت او.”

“انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتن کاملا بالستیک امروز” اسکات Dworkin از بنیانگذاران ائتلاف دموکراتیک گفت: پس از انتخابات منتشر شد.

تبلیغات:

جمهوری خواه رای دهندگان که صحبت با زمان نشان داد که چقدر تهمت اتفاق عجیب است بیگانه حتی جان سخت محافظه کاران در ماه های اخیر.

“بخشی از شما فقط احساس بد رای گیری برای او” تام الماس 31 ساله جمهوری خواه تگزاس که هنوز طرح را به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من یکی از کسانی که گیر توسط نیکسون تا زمانی که او با تکان دادن خداحافظی” Arlene Myles یک 75 ساله و مادام العمر کلرادو جمهوری خواه که روشن او ثبت نام به مستقل سال جاری خبر داد. “من فکر می کردم جمهوری خوب و فکری به حال من, ارزش, اما آنها رفته اند پایین لوله این چند سال اخیر.”

تبلیغات:

“بایدن خواهد بود نامزد بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی از آنجا که او یک فرد خوب” هری Hoyt 72 ساله مین نوسان رای دهندگان گفت: بار. “یکی از مهم ترین چیز برای من این است که شخصیت مرد در اتهام از کشور ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>