کارشناسان ترس coronavirus واکسن ممکن است تنها به ارائه “کوتاه مدت” مصونیت از ویروس

یک متخصص بهداشت گفت: سالن که معلوم نیست که آیا یک واکسن به اندازه کافی خواهد بود برای تلقیح عموم در برابر رمان coronavirus ذکر است که کسانی که بهبود یافته اند از ویروس های دیگر از همان نوع (coronaviruses) به طور کلی فقط باید “کوتاه مدت” مصونیت پس از آن.

اگر درست است که رمان coronavirus واکسن خواهد بود که عموم مردم ممکن است مجبور به دوباره تلقيح شده با قارچ به صورت دوره ای. به معنای آن خواهد بود شبیه به بسیاری از واکسن آنفولانزا است که تنها مشورت کوتاه مدت ایمنی.

تبلیغات:

نیز این موضوع از جهش نرخ رمان coronavirus می تواند موضوع پیچیده تر بیشتر به عنوان گونه های متعدد ممکن است نیاز به جدا کردن واکسن — شبیه به آنفلوانزا است. در حال حاضر پزشکان معتقدند که به دلیل وجود داشته است هیچ اصلی جهش تا کنون در رمان coronavirus آن می تواند آسان به واکسیناسیون در برابر. (موضوع چند سويه و این سوال که آیا بالقوه واکسن تنها ارائه کوتاه مدت ایمنی جدا هستند و ربطی به هم ندارند.)

“که تعداد نسبتا کمی از جهش برای پس از تصویب از طریق تعداد زیادی از مردم” پیتر Thielen ژنتیک شناس مولکولی در دانشگاه جانز هاپکینز اعمال آزمایشگاه فیزیک که به بررسی این ویروس گفت واشنگتن پست در ماه گذشته. “در این نقطه جهش نرخ ویروس نشان می دهد که این واکسن برای توسعه SARS-CoV-2 خواهد بود یک واکسن به جای یک واکسن جدید در هر سال مانند واکسن آنفولانزا.”

دیگر اپیدیولوژی بر این باورند که این ویروس در نهایت جهش به عنوان آن می گذرد از یک میزبان به میزبان در نهایت نیاز به چند واکسن برای گونه های مختلف.

تبلیغات:

ویلیام Haseltine — یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز, مبارزه با سياه زخم و پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان — گفت: سالن در روز چهارشنبه است که او تا سوال در مورد چگونه coronavirus ایمنی است اعطا شده است.

“وضعیت پیچیده تر از هر کدام از این استدلال” Haseltine توضیح داد. “سوال اساسی این است که چه نوع از مصونیت می کند coronavirus عفونت ایجاد? است که آن را ماندگار ایمنی و یا آن را کوتاه مدت ایمنی ؟ و برای کسانی که, انواع مصونیت چگونه گسترده و طیف آن است. بنابراین وجود شواهد قطعی است که عفونت با coronaviruses — سارس و MERS گنجانده شده است و مطالعات این بخش از این ویروس نشان می دهد که عفونت می کند القاء محافظ ایمنی. این اولین چیزی است.”

او افزود: “اما سوال این است که برای دیگر coronaviruses است که حفاظت است و نه پهن و نه طولانی مدت. و وجود دارد برخی از شواهد از مطالعات قبلی با دیگر coronaviruses است که عفونت مجدد رخ می دهد پس از یک سال. در حال حاضر وجود دارد کمی که آیا این عفونت مجدد دقیقا با همان فشار و یا اندکی از نوع همان گونه که بدان معنی است که حفاظت نمی وسیع است و ممکن است طولانی مدت است.”

تبلیغات:

سالن نیز خواسته Haseltine در مورد گزارش اخیر از لس آنجلس, دکتر, دکتر آنتونی Cardillo که او قادر به ترکیب هیدروکسی کلروکین با روي به طور موثر درمان COVID-19 بيمار. Haseltine بود که قبلا گفته فاکس نیوز’ Dana Perino که این دارو است که در حال تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (که خطر مالی در یک شرکت که تولید آن) است “قات درمان است.”

“من باور نمی کنم او” Haseltine گفت: سالن. “من می گویند او اغراق. یا که یا او با استفاده از یک بسیار گزینشی گروه از بيماران است. اما اجازه دهید به من می گویند من به شما بگویم آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که شما خواندن این مقاله: آنچه که مردم پیدا کردن آن بسیار دشوار است — به خصوص در مراحل اولیه به بگویید که آیا یا نه هیدروکسی کلروکین است که با داشتن یک اثر. دلیل عمده آن این است که اکثر مردم 80% از مردم و حل و فصل به طور معمول. بنابراین 80 درصد از موارد اگر شما لازم نیست تست آنها را اگر شما به آنها آب دهد آنها در حال رفتن به بهبود می یابند. چگونه شما می دانید که آیا شما از مواد مخدر است که با داشتن یک اثر ؟ مگر اینکه شما یک کار بسیار بزرگ کارآزمايی بالينی با گروه کنترل شما نیست.”

تبلیغات:

او افزود: “شواهد می کند آن را قطع نمی کند. 10 بيمار 20 نفر 30 نفر در آن آن را قطع نمی کند. شما نیاز زیادی مطالعه کنترل شده و شما نیاز به معرفی مواد مخدر در مراحل مختلف بیماری است. زمانی که مردم به طور کامل سالم و انجام آنها را زمانی که آنها در حال شروع به گرفتن بد ؟ آن را کوتاه می دهد ؟ آیا آن را تغییر دهید البته برای تعداد زیادی از بیماران؟”

در یک مصاحبه با سالن ماه گذشته, Haseltine انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر.

“او باید به ما هشدار آن را در آینده” Haseltine گفت: سالن. “او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>