کارشناسان به طور فزاینده سوال مشاوره در برابر استفاده گسترده از ماسک صورت


A man and woman wear protective masks in Central Park as the coronavirus continues to spread across the United States on March 26, 2020 in New York City.

یک زن و مرد پوشیدن ماسک محافظ در پارک مرکزی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در مارس 26, 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord/گتی ایماژ

از آغاز coronavirus بحران, پیام غربی از مقامات بهداشت عمومی است و در بیان کرد که عموم مردم نباید با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر COVID-19. جراح عمومی جروم Adams حتی ارسال یک کلاه پیام به همه آمریکایی ها در اواخر فوریه التماس آنها را به “توقف خرید ماسک!” چرا که آنها “موثر نیست” برای عموم مردم. کارشناسان اما, نمی, بنابراین مطمئن شوید که این مورد به خصوص با توجه به این که مقامات بهداشتی در برخی از کشورهای آسیایی را خواستار شده است در هر کس به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این کارشناسان اصرار دارند که در حالی که این درست است که ماسک های صورت به سختی درمان-همه و جایگزین کردن بیشتر اقدامات مهم اجتماعی مانند فاصله آنها هنوز هم می تواند کمک کند. است که به خصوص در مورد کارگران ضروری است که نمی تواند اجتناب از مناطق شلوغ مانند حمل و نقل عمومی. اگر چه به طور منظم فولاد ماسک ها به سختی ایده آل برای حفاظت از آنها به نظر می رسد بهتر از هیچ چیز است. نیویورک تایمز به نقل از یک مطالعه از استراتژی های مورد استفاده در طول سال 2003 شیوع سارس است که شستن دست 10 بار در روز به 55 درصد موثر در توقف انتقال است. اما پوشیدن یک ماسک بود و موثر تر در حدود 68 درصد است.

یک نکته کلیدی است که مقامات بهداشتی به مدت طولانی توصیه می شود ماسک برای کسانی که بیمار هستند به منظور جلوگیری از آنها را از آلوده کردن دیگران است. و با توجه به COVID-19 بسیاری از موارد بدون علامت گسترده استفاده از ماسک می تواند کمک به جلوگیری از کسانی که نمی دانند که آنها در حال حمل این ویروس از گسترش آن به دیگران است. “این واقعا کاملا خوب مداخله بهداشت عمومی که استفاده نمی شود” KK چنگ بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه بیرمنگام می گوید علم است. “آن را برای محافظت از خودتان. آن را به حفاظت از مردم در برابر قطرات بیرون آمدن از خود و دستگاه تنفسی.” به علاوه اگر هر کس با پوشیدن آنها را کاهش می دهد هر ننگ متصل به ماسک صورت خود را.

یکی دیگر از مزایای جانبی از پوشیدن ماسک برخی کارشناسان می گویند این است که آن می تواند کمک به مردم برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را (اگر چه به طور عادلانه و برخی گفته اند که مخالف دقیق است که با پوشیدن یک ماسک صورت در واقع مردم را تشویق به لمس صورت خود را). اما به منظور به طور موثر ترین عموم مردم نیاز به دریافت برخی از آموزش در مورد چگونه به درستی پوشیدن تجهیزات حفاظتی. “من فکر می کنم فرد به طور متوسط اگر آنها آموخت که چگونه به یک ماسک به درستی … را برخی از حفاظت در برابر عفونت در جامعه” بنیامین Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ گفت.

مشکل اصلی این است که هر چند تامین. که مطمئنا هر کس می داند که در حال حاضر توسط ماسک ها واقعا دشوار است برای به دست آوردن و دعوت از عموم مردم به پوشیدن آنها را کاهش آن در دسترس برای مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر کارکنان اورژانس. پس از همه, آن را دشوار است به تماس به صورت گسترده استفاده از ماسک در هنگام کارگران بیمارستان ها گفته بودن به استفاده مجدد از خود دنده محافظ به دلیل کمبود وجود دارد. هنوز دان مک کارتی, دستیار پروفسور پزشکی در ویل کرنل توییتی که مراکز کنترل بیماری خواهد بود تغییر دستورالعمل آن در ماسک بیش از 10 روز آینده به توصیه آمریکایی ها به آنها را می پوشند. CDC در پاسخ به صدای جیر جیر گفت: هیچ برنامه برای به روز رسانی آن راهنمایی در مورد این مسئله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>