کارشناسان می گویند شیوع کروناویروس در سان فرانسیسکو پناهگاه بی خانمان قابل پیشگیری بود

روز جمعه در سن فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد که یک COVID-19 “شیوع” رخ داده در این شهر بزرگترین پناهگاه برای unhoused مردم است. در مجموع 70 نفر — 68 پناهگاه مهمانان و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از رمان coronavirus; همه 70 مشغول به کار بودند و یا پناه در در کارشناسی ارشد [multi-مرکز خدمات,] جنوب که یکی از سه مسکن مراکز عمل توسط غیر انتفاعی St. Vincent de Paul جامعه از سان فرانسیسکو.

در حال حاضر کارگران در پناهگاه بی خانمان در سان فرانسیسکو می گویند که این خبر تعجب نیست که آنها شده اند در تلاش برای بالا بردن زنگ بیش از آنچه آنها را به عنوان ناکافی اقدامات ایمنی برای کارکنان و افراد بی خانمان. در واقع در حالی که تیوی کالیفرنیا منطقه خلیج شده است و تقدیر آن پاسخ اولیه به پناهگاه در محل خود قرار دارد ساکنان — برای اولین بار در کشور است که مقامات می گویند را نجات داد و زندگی — پاسخ به حفاظت از مردم بدون سرپناه است عقب مانده همانطور که قبلا مشخص شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل.

تبلیغات:

“در سان فرانسیسکو وجود دارد واقعا یک پاسخ قوی از نظر همکاری با دیگر خلیج مساحت و بسیار سریع برای پاسخ به این ویروس با سفارش یک پناهگاه در محل قبلی . . . اما شده است وجود دارد یک استاندارد دوگانه با این اقدامات با توجه به unhoused مردم” جنیفر Friedenbach مدیر اجرایی ائتلاف در بی خانمانی گفت: سالن در یک مصاحبه. “برای unhoused مردم همچنان مجبور به خوابیدن در پناهگاه به سر می برند که در آن آنها قادر به عمل اجتماعی فاصله گرفتن جایی که آنها در حال خواب, در بالای هر یک از دیگر و به اشتراک گذاری دستشویی و یا افرادی که در خیابان که نمی تواند پناهگاه در محل.”

کسانی که مشغول به کار در این پناهگاه می گویند آنها فاقد وسايل حفاظت فردی مناسب و داده شده است اتفاقی دستورالعمل در مورد چگونه به بهترین پناهگاه در محل کسانی که سرپناه. اتلاف منابع بوروکراتیک است نمونه در شهرستان تصمیم به تغییر ذهن خود را بیش از با استفاده از مرکز کنوانسیون Moscone و کاخ هنرهای زیبا به عنوان اسکان موقت. رخ داده است که پس از شهرستان دریافت انتقاد از ترکیبی از طرفداران مسکن (امکانات حمام شد گزارش مشترک و محدود در Moscone Center, همراه با دیگر مسائل گزارش شده توسط خیابان ورق) و گریه از NIMBY فکر همسایگان ثروتمند محله است که مرز قصر هنرهای زیبا.

Friedenbach گفته شده است “خسته کننده” را ببینید که چگونه آهسته شهرستان شده است به حرکت unhoused مردم به خصوصی هتل اتاق امن توسط شهرستان. کسانی که در انتظار coronavirus نتایج آزمون منتقل شدند به خصوصی هتل در اوایل این هفته, همراه با برخی بودند که در نظر گرفته می شود در معرض خطر و کسانی که به طور قطعی در معرض COVID-19.

تبلیغات:

هنوز بهداشت عمومی و مسکن طرفداران می گویند هر کس باید با توجه به این فرصت را به پناهگاه در محل. به عبارت دیگر اقدامات پیشگیرانه به جای واکنش آنهایی که قطعا صرفه جویی در زندگی بیشتر به عنوان پناهگاه کارگران و طرفداران می گویند.

“در این زمان تاخیر و هزینه های زندگی” Friedenbach اشاره کرد. “آنها در حال شروع به حرکت می کند آسیب پذیر و در معرض افراد و مثبت از پناهگاه اما آنها در حال حرکت افرادی که نمی افتد به آن دسته از پناهگاه. آنها در حال نگه داشتن آنها وجود دارد و که مطلقا نمی افتد.”

Friedenbach ادامه داد: “آنها را به حرکت همه خارج از پناهگاه — چه استفاده می شود برای 300 نفر سرپناه شاید به 150 [مردم] اما شما هنوز هم باید 150 نفر های حمام و سرویس بهداشتی.”

تبلیغات:

شهردار نژاد در پاسخ علنی به ناکامی در مورد تاخیر این ادعا که آن را دشوار است به حرکت می کند هر کس به سرعت و حق دارند نیروی انسانی برای هتل ها. در عین حال دیگر سان فرانسیسکو مقامات دولتی تاکید شیوع بیماری می تواند مانع شده اند.

“این وحشتناک است ویرانگر و پیشگیری” مت هانی یک شهرستان سن فرانسیسکو سرپرست که نشان دهنده منطقه 6 گفت: در توییتر. “ما شده است و فریاد و جیغ برای یک ماه به مردم از این شلوغ پناهگاه و حفاظت از مردم است.”

تبلیغات:

جین Bosio یک نماینده اتحادیه در OPEIU محلی 29 که نشان دهنده کارگران در پناهگاه های مختلف در سان فرانسیسکو از جمله کارشناس جنوبی پناهگاه که در آن شیوع رخ داده است. سالن صحبت با Bosio قبلا در مورد احساسات در میان کارگران در اتحادیه.

“آنها وحشت زده” Bosio گفت. “من بسیاری از کارفرمایان که میرم [s]مقید هفته تلاش برای به دست آوردن مواد و محافظت از شهر و به سادگی نشده اند قادر به پاسخ آنها نیاز دارند.”

در اوایل این هفته Bosio گفت: پناهگاه در اتحادیه هنوز فاقد ماسک هر چند آنها باید دستکش و ضد عفونی کننده دست. Bosio گفت که او شنیده ام داستان از کارگران که گفته شده برای استفاده مجدد از ماسک اگر آنها آنها را داشته باشد. او گفت که او تا به حال یک عضو اتحادیه به او بگویید که او گفته بود به اسپری استفاده می شود با این ماسک سفید کننده در هر شب.

تبلیغات:

“این است که کسی که به کار می رود هر روز که مشغول به کار در آن سرپناه برای بیش از یک دهه است که مشغول به کار بر روی زمین با افرادی که دست زدن به او را که او در اینچ برای هشت ساعت در روز” Bosio گفت. “یکی از چیزهایی که من شخصا خیلی خسته کننده در کل این فرآیند این است که شما باید کارفرمایان که باید با تمرکز در ساخت مطمئن شوید کارکنان خود را امن هستند — آنها باید با تمرکز بر کار سازمان, اما آنها نمی توانند چرا که آنها بر روی گوشی با یک شهرستان, سرپرست التماس برای کمک و یا آنها بر روی گوشی با اتحادیه درخواست کمک با حمایت و یا آنها را در تلفن به DPH [اداره سلامت عمومی] التماس برای مواد.”

فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر کرده است دستورالعمل ها برای کمک به بی خانمان جوامع در طول بیماری همه گیر.

حمایت گروه ها و سازمان ها شده است هل دادن برای آینده همه گیر بسته محرک شامل بودجه به پناهگاه به عنوان بسیاری از 800,000 افراد بی خانمان در سراسر کشور است. در واقع پناهگاه در سان فرانسیسکو تنها کسانی نیستند که مبارزه را به درستی دریافت منابع برای محافظت از مهمانان خود است. در لاس وگاس تصاویر دلخراش از بی خانمان های اجتماعی فاصله در تبدیل پارکینگ موجب خشم و انزجار در توییتر.

تبلیغات:

“پس از جرم بی خانمانی در این سال در لاس وگاس در حال حاضر بسته بندی افراد به داخل بتن با شبکه های خارج از دید” جولین کاسترو سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری که در خدمت به عنوان وزیر مسکن در, باراک اوباما, توییتی. “وجود دارد 150K اتاق های هتل ها در وگاس رفتن استفاده نشده در حال حاضر. چگونه در مورد دولتی و خصوصی همکاری (منابع) به طور موقت به خانه آنها وجود دارد ؟ و صندوق مسکن دائمی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>