کارشناسان: trump’s طرح را بلند coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط عید پاک خواهد کشتن صدها نفر از هزاران نفر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح آسانسور coronavirus محدودیت با عید پاک در برابر مشاوره از کارشناسان پزشکی را در نتیجه صدها هزار نفر از اضافی مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, با توجه به مدل اپیدیولوژی ساخته شده برای نیویورک تایمز.

اگر فردی متحده را به خود تماس مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او می خواهد به سهولت و محدودیت های در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus و نگاه کنید به “بسته بندی کلیساها در سراسر کشور ما” در عید پاک یکشنبه. اما علمی مدل سازی نشان می دهد که انتظار و ادامه تعطیلی و محدودیت فقط دو هفته دیگر خواهد صرفه جویی صدها هزار نفر از زندگی است. به همین ترتیب نگه داشتن محدودیت در محل به مدت دو ماه می تواند به جلوگیری از 1 میلیون مرگ و میر.

تبلیغات:

کاخ سفید با صدور “15 روز به سرعت گسترش” دستورالعمل در مارس 16, نشان می دهد که دولت ممکن است سهولت دستورالعمل پس از 15 روز تا هفته آینده. مدل پروژه ها است که اگر محدودیت برداشته شد که 15 روز تا بیش از 123 میلیون نفر خواهد قرارداد این ویروس و 1.2 میلیون نفر می میرند.

اما اگر محدودیت نگهداری می شدند در محل برای 30 روز تعدادی از عفونت خواهد سقوط به 75 میلیون و در نتیجه 717,600 مرگ و میر با توجه به مدل.

گسترش محدودیت برای 60 روز خواهد بود یک بازی-changer. مدل پروژه ها که نگه داشتن محدودیت برای دو ماه خواهد در نتیجه تعدادی از عفونت در حال سقوط فقط 13.9 میلیون نفر و تعداد مرگ و میر در حال سقوط به 82,300.

تبلیغات:

“این اعداد ارائه نادرست دقت برای ما درک نمی کنند Covid-19 به خوبی به اندازه کافی به مدل آن دقیقا” نوشت: این بار ” نیک کریستوف و استوارت تامسون. “اما آنها را نشان می دهد نکته ای که اپيدميولوژيستها در حال ساخت: برای همه آرزوی بازگشت به حالت عادی است که مخاطره آمیز تا زمانی که یک ویروس به خشم آمده است و ما در حال محافظت نشده.”

دکتر تام Inglesby بهداشت و درمان متخصص امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: بار است که هر کسی خواستار به سهولت اجتماعی فاصله محدودیت “باید به طور کامل درک آنچه این کشور را مانند نگاه کنید اگر ما انجام این کار است.” این ویروس را “گسترش به طور گسترده ای به سرعت در حال وحشتناکی و می تواند کشتن بالقوه میلیون ها نفر در سال پیش رو با تاثیرات اقتصادی و اجتماعی.”

دکتر لری درخشان متخصص اپیدمیولوژی اجرا می شود که این گروه پایان دادن به بیماری های همه گیر توافق کردند که اگر محدودیت ها برداشته با مغلوب ساختن پیشی جستن عید مهلت “تاریخ قضاوت خواهد آن را یک خطا از ابعاد حماسی است.”

تبلیغات:

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ارائه یک بررسی واقعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح در مصاحبه با سی ان ان روز چهارشنبه.

“شما باید واقع بینانه باشد و شما رو به درک که شما را به جدول زمانی,” او توضیح داد. “این ویروس باعث می شود جدول زمانی است.”

تبلیغات:

“اگر شما در حفظ و دیدن این شتاب مهم نیست که آنچه شما می گویند,” او اضافه شده است. “یک هفته دو هفته سه هفته — شما رو با چه وضعیت بر روی زمین است.”

Fauci هشدار داد مقامات کاخ سفید و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که محدودیت باید محکم نه سست واشنگتن پست گزارش داد.

“این امر می تواند یک اشتباه بزرگ به پیشنهاد هر گونه تغییر البته وقتی که می آید به مهار,” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت: خروجی. “من فقط صحبت های دکتر Fauci. او معتقد است که اگر هر چیزی ما باید تهاجمی تر و بیشتر انجام دهید . . . شما نمی توانید از عملکرد اقتصاد اگر شما از بیمارستان های سرشار. مردم نمی خواهید برای رفتن به محل کار مانند آن است.”

تبلیغات:

این مقاومت مواجه به نظر می رسد ساخته شده برداشت. ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow که تکرار تهمت تماس به راه اندازی مجدد اقتصاد هر چه زودتر به جای بعد اعتراف کرد که یکشنبه عید پاک بود “aspirational هدف” و “نه سخت و سریع” مهلت.

“ما نمی خواهیم به از بین بردن اقتصاد است. از سوی دیگر ما باید به مراقبت از سلامت و ایمنی از همه آمریکایی” Kudlow گفت: تپه. “به نظر من این دو باید با هم رفتن. آنها دست در دست. بهداشت ایمنی; اقتصادی ایمنی. سلامت امنیت; امنیت اقتصادی است.”

اما تعداد فزاینده ای از اصولگرایان اصرار دارد که کمک به اقتصاد است که ارزش اجازه شماره های بالاتر از مردم می میرند.

تبلیغات:

“هیچ کس به من رسیده است و گفت:” به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان؟’ و در صورتی که ارز, من همه در” تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفته فاکس نیوز در این هفته.

“حتی اگر ما همه مریض, من می خواهم به جای مرگ از کشتن این کشور” گلن بک گفت: در BlazeTV نشان می دهد.

وال استریت ژورنال به هیئت تحریریه ساخته شده مشابه استدلال هفته گذشته است.

“هیچ جامعه می تواند به حفاظت از بهداشت عمومی برای مدت طولانی در هزینه های خود را به طور کلی, اقتصادی, سلامت” هیئت تحریریه نوشت: “حتی در امریکا منابع به مبارزه با ویروسی طاعون نیست بی حد و حصر و آنها تبدیل خواهد شد و بیشتر محدود به افراد از دست دادن شغل کسب و کار و آمریکا رونق می دهد راه را به فقر است.”

تبلیغات:

تماس اجازه دهید به تعداد بيشتری از مردم مرگ را به منظور نجات اقتصاد کشیده شده اند زنگ از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

پیتر Wehner که در خدمت به عنوان یک عضو ارشد در اخلاق و سیاست عمومی مرکز پس از سه نانامی به بازی در جمهوری دولت را مورد سوال چگونه این محافظه کاران می تواند خود را “طرفدار زندگی” در حالی که خواستار سیاست هایی که منجر به جرم مرگ است.

“وجود دارد یک نگرش نسبت به سالمندان از ‘اجازه دهید آنها را به خوردن کیک’,” او گفت: واشنگتن پست. “این بسیار عجیب و غریب برای pro-life, پارتی که برای مدت طولانی آن را تحت فشار قرار دادند خاص اخلاق است.”

“ما باید به یاد داشته باشید که برخی از افرادی که نشان می دهد این مردم همان است که گفت: هیچ مشکلی وجود ندارد و این فقط سرماخوردگی” وندی Parmet یک دانشگاه استاد حقوق که متخصص در مراقبت های بهداشتی و اخلاق زیستی گفت: آمار اخبار. “صدها نفر از مردم در این کشور فوت کرده اند پس از آن.”

تبلیغات:

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان وفادار در کنگره نیز علنا هشدار داد که رئیس جمهور را طرح خواهد آسیب برساند و نه کمک به اقتصاد است.

“وجود خواهد داشت هیچ عملکرد اقتصاد” گفت: Rep. لیز چنی R-Wyo., “اگر ما بیمارستان ها غرق می شوند و هزاران نفر از آمریکایی ها در تمام سنین از جمله پزشکان و پرستاران lay dying چرا که ما موفق به انجام آنچه لازم برای جلوگیری از این ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>