“Extreme Makeover: Home Edition” است فقط در نیک (بدترین) بار

آمریکایی داستان آویزان بر روی تصویر از یک ملت است که هنگامی که مواجه با فاجعه رول تا آستین آن افزایش می یابد و چهره هر چالش ها و موانع سرنوشت در خدمت و همراه.

اما حقیقت این است که ما می خواهم به جای عقب نشینی در داخل خانه های ما. به طور مستقیم در پی 9/11 داستان cocooning سرعت افزایش یافت, نقاشی امریکا به عنوان یک کشور با وسواس خانه و منزل. سود برای تجهیز خانه (persian) زنجیر مانند Bed Bath & Beyond افزایش یافت در پی فاجعه و مردم شروع معادل HGTV با راحتی مشاهده.

تبلیغات:

این بود برخی از فانتزی موقت یا. HGTV رتبه ascendance در اوایل Aughts یک نتیجه مستقیم از این احشایی تمایل به پر ما لانه زوج با یک وام مسکن subprime وام ولگردی و قانونی شکنی که باعث به سال 2007 بحران مالی است.

“Extreme Makeover: Home Edition” عرضه در ABC بین کسانی که در شکل گیری تغییرات, پخش اولین قسمت در پایان سال 2003 و سوار 10-فصل موج محبوبیت که بعضی در دوم خود را به آرامی قایقرانی به آن اعتبار نادر در سال 2013 هنگامی که آن را پخش آخرین قسمت پخش در تلویزیون است.

در اوج خود در طول 2004-2005 تلویزیون های نجومی نشان می دهد تماشا بود به طور متوسط 15.75 میلیون بیننده در هر هفته ساخت آن 15 محبوب ترین سریال تلویزیونی. آن را نیز در خدمت به عنوان دوستدار خانواده counterprogramming به مأیوس کننده شب گزارش های خبری در مورد تورم و شورش در عراق دریچه فرار از اضطراب است.

تبلیغات:

بازگشت “Extreme Makeover: Home Edition” به تلویزیون در سال 2020 این بار در HGTV را حس می کند برای یک لیست خشکشویی از دلایل.

هیچ یک ماده به عنوان مقدار به عنوان سری ” وعده صادق, احساس خوب, غیر سیاسی سرگرمی در زمانی که آمریکایی ها نمی توانند توافق بر هر چیزی که مفهوم که با هم برای یک علت نجیب به نظر می رسد اما مرده و زمانی که تهدید بلندی از یک بیماری همه گیر کوروناویروس تغییرات مفهوم hygge به یک مکانیسم بقا به عنوان مخالف به مراقبت از خود زیاده روی است.

این راه اندازی مجدد به میزبانی “خانواده مدرن” star Jesse Tyler Ferguson, است قطعا کمتر دیدنی از سری اصلی ساخته شده است که میزبان سابق تایلر پنینگتون نام خانواده و یک نماد است. در برخی از راه های آن را بیشتر پایین به زمین است. من هم حدس سری فعلی تولید بسیاری savvier در مورد به دنبال برخی از انواع مرتبط با سلامت سخت-شانس داستان به بهره برداری برای رتبه بندی.

تبلیغات:

در جهات دیگر آن را نشان می دهد همان است که آن را تا کنون ارائه نوع غم انگیز “وجود دارد اما به فضل خدا رفتن من” داستان شخصی به عنوان ارز و ستد می شود برای به روز رسانی floorplans مبلمان جدید و آرایه ای از الکترونیکی doodads برای بچه ها. مبادا این صدا سبک در این دور از سری سطح هر خانواده نیاز است در سوال نیست.

مارس 1 قسمت امکانات جف Holtzclaw مورد علاقه یک معلم که با این نسخهها کار با بچه ها در معرض خطر و همسرش امیلی. جف با یک ماشین تصادف شد در حالی که سوار موتور سیکلت خود را و تقریبا درگذشت. اگر چه او بهبود پزشکان مجبور به قطع پای او.

تبلیغات:

این Holtzclaws و سه دختر به سختی پایان می رسد دیدار. خانواده خانه در حال سقوط از هم جدا در اطراف آنها و آنها لازم نیست که پول برای دسترسی ارتقاء. “افراطی ها Makeover” تیم بادبان به نجات در آن آبی بزرگ, اتوبوس, رقص برهنه کردن محل پایین خاتم و تبدیل کل خانه را به یک بزرگ و به راحتی قابل کشتیرانی عقب نشینی است. اشک جریان قبل و بعد از امضا “حرکت! که! اتوبوس!” نشان می دهد.

بعد در نشان می دهد در مارس 8 قسمت ما دریافت نیابتی تورم قلب در تماشای یک سرطان بازمانده خانه دوران کودکی دریافت یک جراحی کشیدن صورت.

نام تجاری تبلیغات هنوز هم فراوانند در این تحولات مختصر و مفید مساکن به روح فضاهای ارزش یک خانه زیبا ، جایی که قبلا مانع والدین می توانند فرزندان خود را افزایش و صرف وقت با کیفیت و بدون احساس تنگ.

تبلیغات:

برای Holtzclaws کشور توسعه لازم بود برای جف جسمانی و خانواده روانی ثبات است. هنگامی که ساخت انجام شده است و نشان می دهد کامل است و دوربین های ترک ما نمی دانیم که این خانواده یا سایر افراد ذینفع از این نمایش را سخاوتمندانه خواهد لذت بردن از یک خوش و خرم.

و شاید که این مشکل با ریست کردن را نشان می دهد مثل این یکی و یا بازگشت از آن در اواسط 2000s معاصران “بزرگترین بازنده” (که بازگشت در ماه ژانویه در ایالات متحده آمریکا) “تعویض” (در حال حاضر در فصل دوم آن از کابل پارامونت) و “Supernanny” (همچنین بازگشت اما در حال حاضر در طول عمر). خود را تشخیص عناوین تضمین برخی از سطح از لحن حتی اگر در سال های پس از “بزرگترین بازنده” چپ NBC شده اند وجود دارد پیگیری داستان نشان میدهد که چگونه این برنامه extreme weight loss اقدامات تاثیر منفی روی خود, مسابقه سلامت در دراز مدت است.

“مبادله” و “Supernanny” تنها به عنوان مضر به عنوان یک بیننده می یابد unscripted درگیری می شود و در واقع جدید ترین قسمت هر ثابت کند که نشان می دهد که با تغییر بار و برای بهتر. یک “مبادله” قسمت ویژه ضد فمینیستی دوچرخهسواری, همسر, مکان های تجاری با یک تناسب اندام تاثیر گذار اجرا می شود که او کسب و کار خود در حالی که او مدیر شوهر برای مراقبت از خانه و دو دختر خود را به پایان می رسد به طور غیر منتظره ای, نشاط بخشی, توجه داشته باشید.

تبلیغات:

زنی که آغاز می شود در این قسمت اعلام کرد که زنان باید دیده و شنیده نمی شود متوجه می شود که در دراز مدت بیشتر مشارکت مساوی و برابر با شوهر خود ممکن است به نفع هر دو آنها است. دوچرخهسواری مردی به نام سنگ قبر آمده است که کمک به کارهای خانه و پخت و پز یک بار در در حالی که ممکن است تقویت پیوند خود را با پسر خود. (تاثیر گذار و در عین حال راه اندازی کسب و کار دیگر.)

اینها صمیمی پرواز-بر-روی-دیوار آویزان داستان امکان پل زدن غول تقسیم که نگاه صعب العبور از راه دور است. “Extreme Makeover: Home Edition” پاسخ به یک نیاز واقعی با یک راه حل.

اما این بیش از حد صحبت می کند به بالا نگرانی از سال 2020 که از عام و غیرقابل تحمل مسکن و امور مالی خانواده اش توسط پیش بینی نشده مربوط به بهداشت و درمان حوادث.

داستان هایی که از Holtzclaw خانواده نیز باعث می شود “Extreme Makeover: Home Edition” یک وزنه تعادل به بقیه HGTV برنامه یک مخزن از املاک و مستغلات overkill با الهام از موفقیت “شکارچیان خانه” – یکی دیگر از سری است که تنها یک زن و شوهر از سال زمانی که 11 سپتامبر 2001 تغییر چگونه ما خودمان را ببینید.

تبلیغات:

سیل املاک و مستغلات فانتزی را نشان می دهد که “شکارچیان خانه” شامگاه تبدیل مفهوم مالکیت خانه از حق از امریکا و اخلاق کار به یک آرمان مردم کمتر احساس آنها تا کنون متوجه خواهد شد. مورد در نقطه: یکی از مشهور یاران در روز یکشنبه قسمت است, David Bromstad میزبان از کانال “من قرعه کشی خانه رویایی.” )

در ارتفاع “Extreme Makeover: Home Edition” محبوبیت در ABC آمریکایی ها لذت می برد و رکورد نرخ مالکیت خانه به میزان 68 درصد از آمریکایی ها داشتن خانه های خود را, و یا 73 میلیون خانواده با توجه به اداره آمار. امروز نرخ مالکیت است که تنها کمی پایین تر با آخرین سرشماری اداره اطلاعات و قرار دادن آن در 65.1%.

اما همانطور که ما در حال یادآور شد در حال حاضر بسیاری اتفاق می افتد در طول یک فصل از تلویزیون – و “Extreme Makeover: Home Edition” مدل تجلیل از جامعه و انسان دوستی و تمرکز خود را بر پاداش خوب مردم در گیر سختی پچ صحبت می کند که داستان آمریکایی که برجسته بهترین های ما که جهان احساس می کند بسته و meaner.

ABC نسخه از “Extreme Makeover: Home Edition” به طول انجامید از طریق طوفان کاترینا از طریق بدترین رکود اقتصادی و کینه توز انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 است. در نزدیکی پایان آن اجرا ABC ملک بود رقیب خود sinkholes سابق به عنوان ذینفع از این برنامه الهام بخش سخاوتمندانه قادر به تحمل افزایش هزینه های آب و برق اشتارک افزایش مالیات اموال خود را و دیگر مسائل که محصول به عنوان یک نتیجه از زندگی در یک رویای قصر نشان داده شده به جهان از تلویزیون.

تبلیغات:

آن را به عنوان معلوم پاداش مردمی مانند یک نوع دل پایین بر روی شانس خود را فیزیوتراپ با تبدیل خود را 1,212 فوت مربع خانه به 4,337-میدان پا کوتاه-عمارت که شامل 10 نفر ظرفیت جکوزی باعث بیشتر شدن مشکلات مالی پایین جاده.

اکثر مردم نمی تامل به این مسائل. به ظاهر گرچه HGTV نسخه به نظر می رسد که از اشتباهات قبلی است . . . تا حدودی. به تازگی شبکه, معاون ارشد رئیس جمهور از برنامه و توسعه لورن Ruch توضیح به خبرنگاران تلویزیون که این فلک بر نوسازی خواص موجود ایجاد عملکرد بهبود خانه در همان رد پا.

او همچنین با اشاره مالی دیگر جبران مانند وسایل انرژی کارآمد و طراحی و یا “کمک هزینه تحصیلی برای کمک به کودکان به مدرسه بروند.” این HGTV نسخه عرضه در فوریه. 16 اخیر به اندازه کافی است که هر نورد اثرات این شرکت کنندگان ممکن است تجربه ممکن است بلافاصله ظاهرا یا حتی آمار صندوق پستی خود را است. این بدان معناست که ما تنها می تواند این heartwarming نوسازی داستان دعوت از کشورهای همسایه به همسایه ها یک دست و از یک بحران در حال حاضر ارزش اسمی.

“شما سزاوار این” فرگوسن اطمینان گریه گیرنده ضعف های جامعه را مهربانی و “افراطی ها Makeover” شرکت حمایت سخاوت تن به تن در به خانه های خود را از آنها تا کنون فروتن و متزلزل کمی dreamier و آسان به زندگی می کنند.

تبلیغات:

تضمین که ممکن است حل این خانواده ها مشکلات در دراز مدت. اما شاید برای هم بودن آن باعث می شود ما احساس کمی بیشتر قابل کنترل است.

“Extreme Makeover: Home Edition” پخش یکشنبه 9 p. m. ET در HGTV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>