چشم تا اینجا: در “P-دره” سیم لخت کن و خسته کننده کار هستند headliners نه مردان

“P-دره” صرف آن قسمت ساختمان نسبت به اوج عملکرد مرسدس بنز (Dracula Evans) بالا سردستهزنان خواننده اپرا در Dirty South باشگاه به نام Pynk. زمانی که مرسدس بنز طول می کشد مرحله او حملات قطب با پولادین و چنین سرسختی است که شما به سختی متوجه جمعیت hooting یا دلار بارش.

و سپس شما نمی شنیدن هر یک از آن چون صدا محو میشه ترک چیزی جز مرسدس او ورزشکاری و قدرت آنه به عنوان تنها موانع بین ارتفاع و فوق العاده خطرناک فاجعه است.

تبلیغات:

مرسدس grunts او به عنوان صعود به سقف شیفت خودش وارونه و انتقاد او پاشنه بلند در مقابل داخلی آسمان, تکان دادن موهای خود را با نیروی شدید. او را رها برگشت به زمین است یک شوک به سیستم به اندازه کافی به قطع دام ضرب و شتم آمده است که زننده پشت در.

“P-دره” خالق Katori سالن می نویسد: در چنین لحظات به اعلام با نافذ وضوح که این سری است که در مورد دختران فانتزی اما واقعی زنان است. در تمام صحبت های ما در مورد نگاه این است که نشان می دهد قرار می دهد که آن دلار که در آن زن چشم انداز است که با هر قسمت به کارگردانی یک زن و هر توجه داشته باشید اختصاص داده شده به تصویر می کشد کار عضلانی و خطر آن می رود را نشان می دهد از ظاهر گردیده لذت.

درون های مختلف فرهنگی در بیداری اتفاق می افتد در حال حاضر drumbeat خودداری از “جنس کار است” گرایش به حداقل قدردانی است. “P-دره” انفجار که در حقیقت بیش از آن بلندگو دعوت ما را برای دیدن جهان از دیدگاه کارگران سخت که تلاش ها به طور منظم denigrated. این امر مضاعف برای زنان در Pynk ساکنان در داستانی می سی سی پی دلتا شهر Chucalissa.

تبلیغات:

بسیار است که چگونه شما می خواهم توصیف محیط اطراف. اگر چه بیرونی به نظر می رسد زنگ زده و فوری آن اطراف هرز ظروف سرباز یا مسافر با Pynk جنس-مایع مالک عمو کلیفورد (Nicco آنان) آن را نگه می دارد نفیس در داخل به خصوص در backrooms – V. I. P. شامپاین و سطح بالا. Clifford چرخش مجموعه مد و غواصی کلاه گیس بازی به عنوان بسیاری از چشم به صورت چاپگر به عنوان رقصنده در استقرار خود را; اگر شما جزئی به خسیسانه چادری زنان در نظر بگیرید که آب نبات چشم به بیمه اضافی برای وقت خود را سرمایه گذاری.

از ارزش بالاتر از دولت خود را مورد ضرب و شتم و بی عیب و نقص, مانیکور, اگر چه, این است که به خوبی از زنانی که با او کار می کنند حتی اگر برخی از آنها مشکل تر است به دانستن بیش از دیگران است. یکی از این روح می رود شب پاییز (Elarica جانسون), فندک پوست تازه وارد که ورود بلافاصله تساوی مرسدس بنز’ خشم.

جانباز رقصنده نیست حسود از پاییز را به نظر می رسد و یا خود گوشت وضعیت و اگر چه پاییز را می دهد که یک منبع واقعی از تنش بزرگتر مشکل بالقوه به عنوان مرسدس بنز آن را می بیند این است که او همکار را به راحتی خوردن به راهنمایی های او به سادگی وجود دارد. به عبارت دیگر به سادگی با اینکه نزدیک به سفید در یک جهان پر از تیره زنان او را پرداخت بیشتر برای انجام نیمی از کار است.

تبلیغات:

این یک اقتصادی نگرانی به عبارت دیگر – به خصوص پس از مرسدس بنز در آستانه باز شدن خود dance studio برای تیم او از مدرسه دختران. این است که برخی از نسخه های کلیشه ای رقص در رویا بلکه یک واقعیت است. او به سایت قفل شده است. همه که باقی می ماند این است که برای او و کلیفورد و بقیه شهر برای زنده ماندن برنامه املاک و مستغلات توسعه دهندگان که میلیون ها نفر را به بازی خود را در مقابل هزاران نفر و صدها نفر و کمتر است.

“P-دره” گسترش بر داستان هال در ابتدا گفت: در 2015 بازی “گربه دره” که در آن او مجموعه ای را به جای شخصیت های به طور معمول نشان داده شده است به عنوان سایشی زمینه لوازم جانبی به جلو بافی, داستان های خود را در تمام خود را پری و نقص است. تنظیم داستان در یک اقتصادی رنگ باخته جنوب شهر را تضمین می کند هشت قسمت سری را قادر می سازد سالن که در خدمت به عنوان showrunner برای حفظ تمرکز بر روی موضوعات اجتماعی و flashpoints نویسندگان دیگر ممکن است بی اهمیت جلوه دادن یا ترک کردن به طور کامل. این نیز “P-دره” به شدت مربوطه در زمانی که ملت در حال بررسی ساختاری نژاد پرستی در هر صنعت از جمله باشگاه های نوار.

تبلیغات:

تحت سالن ارشاد “P-دره” bakes در مسائل مورد colorism تبعیض جنسیتی و تضاد طبقاتی از آن لحظه اول, و آن را نمی کم در تغزل و یا طنز کشویی مقدار زیادی از هر به گفت و گو و اغلب داشتن آنها را ملاقات در قالب Lil’ Murda (J. آلفونس نیکلسون) در حاشیه با استعداد هنرمند هیپ هاپ و باشگاه به طور منظم. Tellingly رپر ثانویه مجری اینجا نیست و ما را به تعجب کمتر در مورد او از جانسون راز زن دیده می شود پس از طوفان – که یکی هرگز مشخص شده – به عنوان این سری باز می شود.

چهره کبود و کشیدن یک چمدان از یک فاجعه انداز گل “پاییز” باز می شود آن را برای پیدا کردن یک کیف پول با یک کارت شناسایی است که او یک طراح کیف پول و یک جفت از آسمان بالا پاشنه قرمز کف مارک آنها را به عنوان Louboutins.

آنها همه او است و آنچه او می پوشد به “غنیمت جنگ” است که دستاوردهای او در ورود به این دنیا: نازک زره ادب و نزاکت در یک فضای نوشته شده به عنوان زشت. و او در می یابد که در غیر این صورت با ارزش اجتماعی و ارز که ارزش آنها کمتر از آنچه در زیر آن است.

تبلیغات:

با وجود چگونه است که بار خوانده شده “P-دره” است که یکی دیگر از اخلاق داستان است که رنگ این شخصیت به عنوان غم انگیز چهره. کاملا مخالف – سالن طول می کشد تا تمام مواد تشکیل دهنده که به احترام سیاست, سیاه, فرهنگ و جامعه بزرگ آویزان بر گردن این زنان و مردان اطراف آنها و خرد آنها را در یک مخلوط کن. یکی subplot شامل مرسدس بنز مقدس غلتک churchgoing مادر که پر است از توهین به دختر خود را در حالی که به راحتی پذیرش بخشی از پول او را بدست آورده است.

و این بخشی از سالن با وجدان سؤال از بدن به عنوان ابزار کار – ارزش سیاه و سفید بدن به طور خاص در جهان است که devalues آنها و اختصاص کمتر ارزش به زنان به خصوص این زنان است.

“P-دره” خجالتی نیست و دور از نفاق holier-than-thou آمار و ارقام از جامعه داوری و توهین به این زنان و عمو کلیفورد در حالی که به دلیل بیم و مزایای کار سخت خود را. از جمله موضوعات استطاعت امثال Isaiah Washington, تقریبا غیر قابل تشخیص در عملکرد فوق العاده خود را به عنوان شهر شهردار کج به بوسیله اسباب گردنده از مسحور ظاهر.

تبلیغات:

در هیچ نقطه ای از ما خواسته به احساس متاسفم برای denizens از Pynk ، وجود دارد هیچ قربانیان در اینجا اما بازماندگان; هیچ کاهش یافته زنان فقط مادران کارآفرینان با چشم خود در آینده و یا در مورد محل تنها سفید مجری Gidget (Skyler شادی) در ادامه خانواده را سنت است. حتی Keyshawn (Shannon Thornton) یک رقصنده که در بازگشت از مرخصی زایمان با بنفش علائم بر گردن او و شکاف لب در حال انجام آنچه که او نیاز به انجام برای فرزند خود است.

در تمام جهات “P-دره” طرف با این زنان و کسانی که از آنها حمایت در حالی که بررسی تهدیدات در افق. دیدگاه خود را به اطلاع تمرکز در نوشتن و کارگردانی و اجرای تبدیل هر کلیشه در مورد این مکان و این زنان بر سر آن و ارائه آنها را از یک دیدگاه که در خدمت دیدگاه های خود را برای یک بار. و هنگامی که داستان به ناچار تسلیم به برخی از آن بیشتر ملودرام تمایلات هیچ بخشی از قدرت خود را از کاهش قیمت های مقرون به صرفه. در نظر بگیرید که به یک جایزه خوب هم به حال به تماشای این زنان thanklessly کار احتمالا تغییر نقطه نظر خود را در معامله.

“P-دره” برای اولین بار در پنج شنبه, جولای 12 در 8 p. m. در Starz.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>