F9: سریع حماسه تریلر به ارمغان می آورد سریع و خشمگین خانواده پشت هم

تریلر برای F9: سریع Saga وارد کرده است با تمام آدرنالین ماشین گریس و تستوسترون یک سریع و خشمگین فن می تواند برای بپرسید.

F9 واقعا 10 فیلم در توانا سریع و خشمگین حق رای دادن زیر 2019 را بدون زرق و برق spinoff هابز و شاو. به هر حق رای دادن اهمیت تداوم در این نقطه F9 عاقبت به طور مستقیم 2018 را سرنوشت خشمگینکه دیدم Vin Diesel شخصیت دومینیک گسترش بیشتر خود را بزرگ یافت می شود خانواده از طریق محاکمه و درست روش اتصال بیش از اتومبیل مسابقه در حالی که انجام بین المللی جاسوسی است.

توانمند گروه بازیگران در حال حاضر شامل میشل رودریگز, Ludacris, Charlize Theron, Michael Rooker, جان سینا و Helen Mirren, بسیاری از آنها در حال بازگشت از اقساط قبلی است. (دو نفر که نمی تواند بازگشت سنگ و جیسون استاتهام بودند که مشغول فیلمبرداری هابز و شاو به جای; به عنوان یک تجارت وجود دارد مختصری cameo از Cardi ب) این بار هوشمند و باند رو خاموش در برابر تعجب آور تبه کار جدید: Dom خود برادر کینه توز جان سینا کسی که به برادر خود پایین.

استخدام او را به یک طرح بزرگتر است که Cipher (ترون) به cyberterrorist که تهدید او را به کار برای او در آغاز از سرنوشت خشمگینتنها به باد قتل دختر سابق خود (و از پسر). کافی است بگویم او را در Dom لیست دوستان است.

این تریلر همچنین ارائه یک پیچ و تاب و بزرگ برای طرفداران طولانی مدت از سری آوردن شخصیت محبوب هان (Sung Kang) که ظاهرا درگذشت در سال 2006 را در Fast & Furious: Tokyo Driftرسما از مرده. اما هر چیز دیگری بود blessedly آشنا: پرواز اتومبیل تبدیل به غیر محتمل سلاح های بسیاری از جنگ و یک سری بی پایان از مسابقه ماشین.

این سریع 9 تریلر عرضه در روز جمعه بعد از ظهر در طول غیر معمول livestreamed کنسرت از Ludacris و دیگر هنرمندان از جمله Wiz Khalifa و Charlie Puth که انجام شده خود را گسترده 2015 آمار “See You Again” از Furious 7 soundtrack.

در میامی فلوریدا مبتنی بر رویداد است که نگاه به عقب در افراد و مکان ها و ماشین ها بود که به نظر می رسد در این مجموعه بیش از سال های دیرین بازیگران عضو Tyrese Gibson اشاره کرد که 2021 را علامت حق رای سالگرد 20th باشد. “ما قدر شما طرفداران همیشه آینده را برای ما,” او گفت: جمعیت است.

برگزاری کل یک کنسرت برای یک تریلر بی سابقه است و آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب — اما آن را متناسب با سمت راست در با غیر سنتی بازاریابی که سریع و خشمگین سری مستقر شده از ابتدا. طولانی نادیده گرفته شده توسط جریان اصلی هالیوود با وجود چند ساله خود موفقیت سریع حماسه تبدیل به یکی از موفق ترین فیلم franchises در تاریخ عمدتا با تاکید بر متنوع ریخته گری و بازاریابی برای غیر متعارف جمعیت. یک بعد از ظهر جمعه قبل از سوپر باول کنسرت در میامی است که به طور کامل در همراهی با سری اپتیک: بی تکلف گذاشته پشت, چند زبانه و بسیار به خود تبریک. “چیزهای زیادی وجود دارد تنوع و شمول [بازیگران],” گیبسون گفت. “آن چیزی که به انجام است.”

طرفداران در این مراسم صحبت کرد و در مورد دوربین چقدر حق رای دادن به شمای کلی از پیدا کردن خانواده به معنای به آنها با چند تن از اعضای مخاطبان ذکر حق رای اصلی شرکت سرب, پل واکر. واکر مرگ غم انگیز قبل از این فیلم هفتمین سمت چپ fanbase در عزاداری و بیشتر و عمیق تر احساس کلی که حق رای دادن است که کمتر از یک سری از فیلم های پرفروش و بیشتر از یک گره متنوع جامعه بسیار بالا-بودجه reunions.

“همه شما می دانید که ما را در این فیلم برای شما” دیزل اضافه شده است.

F9 را وروم به تئاتر در 22 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی