ماسک صورت 101: همه چیز شما نیاز به دانستن از جمله چگونه به خود

به عنوان موارد از رمان coronavirus ادامه به افزایش است و بسیاری از گفتمان عمومی در مورد اقدامات پیشگیرانه. این اصول عبارتند از: صحیح شستن دست ها, اجتناب از لمس صورت خود, اجتماعی, فاصله و ضد عفونی heavilyused خانواده سطوح.

اما شده است وجود دارد بسیاری از عقب و جلو اطلاعات مورد نیاز و اثر ماسک صورت. سالن وارد یک پرسش و پاسخ راهنمای ماسک که شامل جدید ترین CDC توصیه ها و همچنین اطلاعات در مورد زنجیره تامین مسائل برای حرفه ای پزشکی.

تبلیغات:

من باید یک ماسک ،

بله, شما باید, اما, پیام, نیست, همیشه روشن شده است در این. آن را طولانی نیست پس از اولین موارد از رمان coronavirus تایید شد در ایالات متحده است که داروخانه کارگران آغاز شد به گزارش قفسه های خود را پاکسازی شده بود و از ضد عفونی کننده دست یکبار مصرف دستکش و ماسک صورت. در آن زمان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواست آمریکایی ها نه به پوشیدن ماسک مگر اینکه بیمار مراقبت از بیمار کسی است که قادر به پوشیدن یک یا مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی.

در فوریه. 29 ایالات متحده جراح عمومی جروم Michael Adams, توییتی در همه کلاه است که مردم باید “توقف خرید ماسک!”

تبلیغات:

“آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #کروناویروس” آدامز نوشت. “[اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

اما پس از آن آمد یک چرخش در ارشاد.

تبلیغات:

در آوریل 3, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که CDC در حال حاضر توصیه که هر کس در ایالات متحده پوشیدن “پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” مانند داروخانه ها و یا فروشگاه های مواد غذایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن در کنفرانس مطبوعاتی که هدایت نکند.

تبلیغات:

“شما می توانید آن را انجام دهید شما نمی باید آن را,” او گفت:. “من انتخاب به انجام آن نیست.”

اما در هر جدید CDC دستورالعمل این افزایش اقدامات حفاظتی راهی برای کند کردن روند گسترش ویروس و کمک به افرادی که ممکن است این ویروس هستند و بدون علامت از انتقال آن به دیگران است.

وجود دارد هنوز هم یک ماسک کمبود برای پزشکی حرفه ای ؟

تبلیغات:

بسیار است. آن را به خوبی شناخته شده است که وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای حرفه ای پزشکی و دیگر کارگران خط مقدم. نیویورک تایمز در توصیف آن به عنوان “جنگ بدون مهمات” به عنوان پزشکان مجبور به استفاده مجدد از تک استفاده N95 ماسک های — بسیار-محافظ ماسک مشترک در بیمارستان تنظیمات برای هفته در یک زمان قرار دادن خود در معرض خطر قابل توجهی.

و در حالی که موسسات در سراسر ایالات متحده همچنان برای پیدا کردن کوچک stashes از PPE در واقعا عجیب و غریب, مکان های مانند در برخی از این دخمه کلیسای جامع ملی, ماسک, تولید کنندگان هستند و گزارش آنها در ظرفیت و ماه به دور از بودن قادر به مدیریت افزایش تولید. در ضمن به عنوان ProPublica گزارش قیمت سنگ آهن در بازار آغاز شده است و به عنوان متحده با داشتن بیشتر توپ زدن به یکدیگر برای تامین ایالت نیویورک است که در حال حاضر خرید ماسک در 15 برابر قیمت عادی.

خواهد نیایش دفاع تولید عمل می کنند به این معنی است که وجود خواهد داشت بیشتر ماسک به زودی ؟

تبلیغات:

متخصصان پزشکی در سراسر ایالات متحده خواستار هماهنگ استقرار دفاع تولید, عمل, جنگ کره–عصر قانون که سبب دولت فدرال برای افزایش تولید و توزیع ضروری لوازم پزشکی از جمله PPE. اما تهمت نگهداری شده برای هفته که نیایش DPA چیزی بود که از رفت و آمد مکرر گذشته تنها مستقر می شود اگر بخش خصوصی نمی تواند تجمع و محوری در این زمان بحران با وجود متعدد زنجیره تامین کارشناسان گفته بود که کوتاه اندیش.

“ما با استفاده از آن چند بار خیلی قدرت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “و بسیاری از اوقات شما نمی باید به ورزش این عمل شما فقط بگو:” نگاه کنید, اگر شما این کار را نمی, ما می رویم به استفاده از عمل است.’ و ما باید یک کار بزرگ انجام با آن است.”

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است نقل مکان کرد به یک scattershot نیایش از عناصر DPA مانند دیکته تولید و تحویل برنامه از شرکت های خصوصی.

هفته گذشته او تلاش برای جلوگیری از 3M این شرکت در پشت آن و چسب نواری — که همچنین در حال حاضر تولید 35 میلیون ماسک در هر ماه در آمریکا — از حمل و نقل ماسک در خارج از کشور است. 3M پاسخ داد که این امر باید قبر “پیامدهای بشردوستانه” و بین المللی برای مقابله به مثل خواهد به احتمال زیاد در نتیجه از دست دادن خالص از ماسک های موجود در آمریکا پزشکی حرفه ای.

تبلیغات:

“توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود گفت:” بیانیه ای از شرکت. “اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش می دهد. که در مقابل آنچه ما و دولت به نمایندگی از مردم آمریکا هر دو به دنبال.”

سپس در دوشنبه تهمت زده مقابله با 3M. این شرکت تولید خواهد شد اضافی رقم 55.5 میلیون N95 ماسک در هر ماه در حالی که همچنین اجازه به ادامه صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

هر Politico چه بسیاری از رهبران دولت ها توصیه شده است که استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن “DPA گسترده اقتدار به انتصاب یک coronavirus تزار با یک تیم تخصصی به منظور هماهنگی های صنعتی پاسخ به این ویروس.”

که آنها می گویند می تواند به جلوگیری از ادامه سردرگمی بیش از تجهیزات پزشکی.

تبلیغات:

پس چگونه می توانم یک ماسک بدون برش به عرضه برای حرفه ای پزشکی و خط مقدم کارگران ؟

ساده است: فقط با استفاده از دیگر غیر پزشکی ماسک. N95 کمبود است چرا جدید CDC دستورالعمل مشخص است که افراد باید از پوشیدن “پارچه ماسک صورت” و رزرو ماسک های پزشکی برای حرفه ای ها که به آنها نیاز دارید. این دو دسته مختلف از ماسک به این معنی که اگر شما و یا خرید خود را ماسک های پارچه ای شما نخواهد بود برش به ارزش لوازم به معنای برای کارگران خط مقدم.

که گفت:, اگر شما باید جعبه باز نشده N95 ماسک در نظر آنها اهدا به محلی پزشکی کارگران است.

من دیده ام مردم با پوشیدن bandanas برش باز, فنجان سینه بند, خلاء آستر و زنانه محصولات به عنوان “ماسک.” آیا این به اندازه کافی موثر برای استفاده به عنوان یک ماسک برای یک شهروند عادی ؟

تبلیغات:

هر CDC پارچه ماسک صورت باید

  • متناسب با صورت چسبیده اما به راحتی در برابر طرف صورت
  • امن و با روابط و یا گوش حلقه
  • شامل چندین لایه از پارچه
  • اجازه می دهد برای تنفس بدون محدودیت
  • قادر به متمرکز و ماشین خشک و بدون آسیب و یا تغییر شکل

اگر خود را در خانه گزینه نیست به رعایت این دستورالعمل ها آن را نمی تواند به عنوان موثر است.

اگر چه من می خواهم به خود من ،

بزرگ! CDC ارائه می دهد هر دو دوختن و غیر دوختن توصیه هایی در وب سایت خود را کامل با نمودار ها و دستورالعمل ها. اگر شما بیشتر یادگیرنده بصری در اینجا یک ویدیو که نشان می دهد چگونه به غیر دوختن گزینه:

اگر چه من نیستم که حیله گر?

بسیاری از کسب و کارهای محلی که از کار باید چرخد و به سمت ایجاد ماسک صورت (برای مثال, در, شهر من, من می دانم که چند طراحان صحنه و لباس و کلاه و سازندگان است که باید شروع به ساخت و فروش ماسک). حمایت از صنعتگران محلی — به عنوان طولانی به عنوان خلاقیت خود را دیدار با دستورالعمل CDC — اگر شما می توانید. نیز وجود دارد متعدد خرده فروشان آنلاین است که آغاز شده و فروش پارچه ماسک.

با توجه به آستانه Etsy فروشندگان فروخته اند و صدها نفر از هزاران نفر از پارچه ماسک صورت در چند روز گذشته این شرکت می گوید.

“ما امیدواریم که افزایش در دسترس بودن پارچه غیر پزشکی درجه ماسک صورت از Etsy فروشندگان اجازه خواهد داد که بیشتر در پزشکی و جراحی, ماسک برای رسیدن به افرادی که آنها را بیشتر نیاز دارید: خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران” Etsy مدیر عامل جاش سیلورمن در بیانیه ای گفت جمعه.

آیا من نیاز به شامل یک فیلتر در من ،

اگر چه بسیاری از این ماسک به عنوان یک ابزار از بیمار شدن خود ماسک عمدتا برای جلوگیری از اتفاقی انتقال ویروس به دیگران از طریق سخنرانی یا تنفس به خصوص اگر یکی است بدون علامت باشد. بنابراین چند لایه پارچه باید کافی باشد. البته با اضافه کردن یک فیلتر را فقط افزایش حفاظت برای همه, اما جدید CDC توصیه نمی مشخص کنید که چه نوع از فیلتر استفاده کنید و اگر در همه. با توجه به یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه کمبریج مهم ترین چیز به نظر در هنگام تهیه و یا با پوشیدن یک ماسک است به اطمینان حاصل شود که تنفس را مختل نمی توسط لایه های ماسک.

“اگر حفاظت تنفسی است که قادر به انطباق تنفس مطالبات پوشنده و سپس دستگاه را تحمیل اضافی تنفس بار در پوشنده لباس است که به خصوص در غیر عملی برای افراد مبتلا به مشکلات تنفسی” مطالعه می گوید. “به علاوه اضافی تنفس بار ممکن است باعث نشت با توجه به افزایش فشار منفی در صورت ماسک.”

وجود دارد بسیاری از وب سایت آموزش که توصیه می کنیم با استفاده از اقلام مانند احساس, شرت آستر و فیلتر قهوه اما شواهد محدودی که اینها در واقع موثر و بسیاری از آنها ناراحت کننده را از طریق تنفس.

اما محققان دانشگاه ادینبورگ چندین آزمایش مختلف مشترک ماسک و استفاده از ضد ذرات برای دیدن چگونه بسیاری از ذرات آن را از طریق آنها یافت می شود که گرد و غبار ماسک با فیلتر امتیاز برای PM 2.5 حدود 97-98% موثر است.

این فیلتر در دسترس آنلاین, اما, بسیاری از را تحقق زمان.

اما به یاد داشته باشید CDC توصیه هایی برای پارچه ماسک صورت به سادگی مشخص است که آنها نیاز به توان با چندین لایه از پارچه. هر ماسک که پایبند به این دستورالعمل ها بهتر است از ماسک در شرایطی که فاصله اجتماعی ممکن است دشوار است برای حفظ. فقط به یاد داشته باشید به همچنین نگه دارید تا با دیگر CDC توصیه هایی در مورد شستن دست و صورت و لمس کردن و ضد عفونی که معمولا استفاده می شود سطوح خانگی برای نگه داشتن همه امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>