Facebook است لغو سالانه کنفرانس بازاریابی آن برنامه ریزی برای میزبان در سان فرانسیسکو در ماه آینده بیش از نگرانی در مورد کروناویروس جدید — در حال حاضر رسما به عنوان شناخته شده Covid-19.

“از فراوانی از احتیاط لغو کردیم ما بازاریابی جهانی اجلاس با توجه به در حال تحول بهداشت عمومی خطرات مرتبط با coronavirus” Facebook سخنگوی آنتونی هریسون در بیانیه ای گفت به Recode.

رسانه های اجتماعی غول تایید کرد که آن را خراشیده طرح خود برای برگزاری این رویداد برای 5,000 شرکت کنندگان بین المللی در مرکز Moscone در مارس 9-12 به عنوان اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکل. این آخرین نشانه از چگونگی شیوع بیماری های, که, گرفته, زندگی نزدیک به 1400 نفر به عنوان جمعه است تأثیر کسب و کار در صنعت فن آوری. در اوایل این هفته, جهان, بزرگترین, تلفن, نشان, همراه, کنفرانس جهانی لغو آن رویداد در بارسلونا بعد از عمده شرکت های فن آوری مانند آمازون کشیده از این رویداد.

اما Facebook بازاریابی اجلاس برای اولین بار علنا گزارش نمونه ای از یک رویداد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو می شود با توجه به این ویروس است. در حالی که وجود دارد چهار مورد از رمان coronavirus در دره سیلیکون مقامات بهداشت عمومی می گویند که تعداد انگشت شماری از موارد موجود به کسانی که یا به تازگی از سفر به هوبئی که در آن ویروس آغاز شده بود و یا در حال تماس نزدیک با اعضای خانواده که انجام داد.

که متوقف نشده دره سیلیکون از نگرانی — به ویژه به دلیل سطح بالای سفر بین این منطقه و چین است.

و به عنوان Recode گزارش داد اوایل این هفته برخی در دره سیلیکون احساس نصب ترس بیش از امکان coronavirus در دره سیلیکون. Facebook برای انصراف از آن کنفرانس به دلیل ویروس تقویت مثال از اینکه چگونه coronavirus ترس تأثیر روز به روز کسب و کار در صنعت فن آوری. برخی از شرکت های فن آوری و حرفه ای در منطقه خلیج در حال سازماندهی بدون دادن سیاست در جلسات کسب و کار با پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و درخواست مردم برای کار از خانه.

Recode نیز آموخته است که گوگل به تازگی با قرار دادن علائم در حداقل دو منطقه خلیج دفاتر خارج از حمام و سرویس بهداشتی یادآوری مردم را به شستن دست های خود و پوشش دهان خود را با یک لینک به سایت های داخلی در مورد کوروناویروس در پایین. اینترانت سایت پیشگیری از عفونت نکاتی مانند درخواست کارکنان که میزبان رویدادهای مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد ضد عفونی کننده دست و “مناسب دست شستن امکانات” به گفته یک منبع که با این نسخهها کار در شرکت.

در حالی که مقامات بهداشت عمومی در حال تشویق مردم به برخی از اقدامات احتیاطی مانند شستن دست های خود را اغلب و به حداقل رساندن تماس با هر کسی که با علائم سرماخوردگی (به عنوان آنها به طور معمول انجام می به هر حال در طول فصل آنفولانزا) آنها می گویند که در حال حاضر وجود دارد بسیار کم خطر برای بهداشت عمومی در منطقه خلیج است.

“شانس هستند به طرز حیرت انگیزی پایین است که شما را در تماس با یک عفونت کروناویروس” در محل کار و یا در یک محیط عمومی در دره سیلیکون دکتر استنلی Deresinski یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه استنفورد بهداشت گفت Recode هفته گذشته است. او اذعان کرد هر چند که وجود دارد “همیشه یک خطر است.”

اما این خطر می تواند بالا برود (این سخت است برای گفتن اینکه چقدر) در یک رویداد که در آن وجود دارد ممکن است مردم حضور که به تازگی از سفر به نهفته مناطق Deresinski گفت. Facebook در حال حاضر لغو کنفرانس آورده اند خواهد بود شرکت کنندگان از سراسر جهان که سفر تاریخچه ناشناخته بود. در حال حاضر پرواز مستقیم بین منطقه خلیج سان فرانسیسکو و چین متوقف شده اند تا مارس. اما آن را متوقف نمی کند افرادی که ممکن است در سفر به این مناطق در چند هفته گذشته از حضور در, و یا ممکن است در سفر خود به ما از طریق مسیرهای دیگر مانند پرواز به لس آنجلس — که از جمعه مسافران هنوز هم می توانید انجام دهید (مسافران آینده به بسیاری از عمده فرودگاه های ایالات متحده هنوز در حال غربالگری برای Covid-19 علائم توسط گمرک ایالات متحده و گشت مرزی).

هنوز هم به عنوان Recode که قبلا گزارش شده برخی از فن آوری کارکنان پیدا کردن شرکت های فن آوری توقف کار سفر گسترده بین شرق آسیا و آمریکا را به بیش از حد سخت گیرانه. آنها می گویند که سالانه آنفولانزا است به احتمال زیاد یک تهدید بیشتر توجه به این که برخی از 10 ، 000 نفر در ایالات متحده مرگ از آنفولانزا در این فصل به تنهایی با توجه به CDC.

اما Covid-19 کشنده تر از آنفولانزا اگر شما آن را گرفتن. دو درصد از افرادی که گرفتار coronavirus از آن فوت کرده اند, دانشمندان تخمین می زنند, به عنوان مخالف به 0.1 درصد از افرادی که آنفولانزا گرفتن. و چگونه coronavirus منتقل می شود به مراتب کمتر درک شده است. آن نیز همچنان به گسترش در چین یک کشور است که با تکنولوژی شرکت های کسب و کار ارتباط با. به خاطر این همه ما شاهد تکنولوژی شرکت های قوی احتیاطی بدون توجه به هزینه برای محافظت در برابر وقوع. Facebook لغو این رویداد است فقط یکی دیگر از تایید آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی