Facebook دونفره را در از بین بردن coronavirus تئوری های توطئه

شرکت رسانه های اجتماعی در حال افزایش هوشیاری خود را در مورد از بین بردن coronavirus توطئه. Facebook, در خصوص, در ادامه برای به روز رسانی سیاست های خود را به عنوان شیوع و مربوط دروغ — گسترش می یابد.

در روز سه شنبه, مارک زوکربرگ تصریح کرد: در Facebook پست که پلت فرم بین بردن تئوری های توطئه مربوط به کروناویروس شده اند که پرچم توسط سازمان بهداشت جهانی علاوه بر برچسب زدن coronavirus اطلاعات غلط با “واقعیت را بررسی کنید” برچسب ها به کاربران اجازه می دانم که چنین محتوایی بوده و دارای غلط است. زوکربرگ همچنین گفت که Facebook ارائه سازمان بهداشت جهانی (WHO) “را به عنوان بسیاری از تبلیغات به عنوان آنها نیاز دارند.” در همان زمان زوکربرگ گفت: این شرکت خواهد شد جلوگیری از تبلیغات است که سعی در بهره برداری از این وضعیت مانند کسانی که ادعا می کنند یک محصول یک درمان معجزه برای Covid-19 بیماری است.

آن بوده است بیش از دو ماه پس از یک رمان گونه از coronavirus ظهور در ووهان چین و اقدام به گسترش به کشورهای در سراسر جهان است. و همانطور که اتفاق افتاده وحشت همچنان به انتشار در سراسر رسانه های اجتماعی وادار tech سیستم عامل دست به گریبان با آنچه سازمان بهداشت جهانی خواستار یک “infodemic.”

از مارس 4, رمان coronavirus مربوط به ووهان, چین, آلوده تقریبا 95,000 مردم عمدتا در سرزمین اصلی چین و مواردی وجود دارد ظاهر در سراسر ایالات متحده است. بیش از 3200 نفر فوت کرده اند هر چند محققان در دانشگاه جانز هاپکینز ردیابی این بیماری نیز گزارش بیش از 51,000 بهبود از این بیماری است.

با بیشتر و بیشتر مردم در جستجوی آنلاین را برای اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس آنها به راحتی می توانید برخورد با یک مجموعه از گمراه کننده و به طور بالقوه خطرناک و اطلاعات است. و که آن نیز منتشر شده خود را “اسطوره-busting” منابع هشدار داده است که اطلاعات غلط در مورد رمان coronavirus باعث شده است که مضر انگ زدن و تبعیض است. در آمریکا برای مثال تعداد فزاینده ای از گزارش در مورد اطلاعات غلط دامن زدن به نژادپرستی علیه آمریکایی های آسیایی تبار.

Facebook, Twitter, YouTube و Infinite باید تمام گفته Recode که با آنها کار کرده ام برای ترویج واقعی محتوا و برخی از آنها محدود کردن رسیدن به پست ها با اطلاعات غلط در سیستم عامل خود را. توییتر به عنوان مثال قرار دادن یک برچسب هشدار دهنده پیوند به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هنگامی که کاربران جستجو “کوروناویروس.” در ضمن این که در حال حاضر عضو Infinite در تلاش برای افزایش اطلاعات دقیق در مورد بیماری و چند تا از این شرکت ها در دیدار با کارکنان این سازمان در Facebook در ماه فوریه.

هنوز تلاش های این سیستم عامل رسانه های اجتماعی توانسته اند برای متوقف کردن گسترش گمراه کننده و یا آشکار نادرست و مضر درباره شیوع در قالب نوشته ها و فیلم ها که متصلب تا هزاران نفر از کلیک “دوست” و سهام. مقدار قابل توجهی از اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس نیز پخش در کانال های خصوصی. نگاهی واتساپ, به عنوان مثال. همانطور که واشنگتن پست گزارش رمزگذاری پلت فرم دیده می شود سراسیمگی از اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس ایجاد وحشت در میان کاربران آن در سراسر جهان است.

مشکل دیگر شامل سیاستمداران ترویج این ایده که coronavirus جعل است یا گسترش دیگر تئوری های توطئه در مورد ویروس. یک Facebook سخنگوی تایید Recode که این شرکت را حذف ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه پرچم بهداشت جهانی سازمان های که به اشتراک گذاشته شده توسط سیاستمداران و یا مقامات منتخب.

در حالی که ما شاهد طیف گسترده ای از نادرست coronavirus پست در سراسر این سیستم عامل هنوز هم سخت به می گویند که چگونه گسترده اطلاعات غلط مشکل است. اما آن را به اندازه کافی مهم است که به خوبی در نظر گرفته نهادها از جمله دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه و مراکز تحقیقاتی در انگلستان و حتی ناسا مجبور به صدور بیانیه و یا رد کردن نظرات ادعا می کند که شناور آنلاین. حمایت از گروه هایی مانند رسانه های مهم نیز مشغول ردیابی کردن نادرست و گمراه کننده پست.

اگرچه به ظاهر جریان بی پایان از منابع گسترش اطلاعات غلط در مورد ووهان coronavirus سراسر وب ما شناسایی و افشا و خنثی چند از فراگیر ترین مضر.


در رسانه های اجتماعی و برخی در حال هل دادن این ایده که رمان coronavirus ایجاد شد و یا می تواند مربوط به استقرار فناوری 5G در ووهان چین. وجود دارد چند “گونه” از این نظریه در اطراف شناور آنلاین. یک فرض این است که 5G تکنولوژی می تواند به تضعیف سیستم ایمنی بدن و ایجاد سرماخوردگی بیشتر بكوبد. یکی دیگر از ترویج این ایده که 5G خود تکنولوژی است که باعث علائم شده اند که نسبت به رمان coronavirus. یک نسخه از نظریه را هل می دهد این ایده است که این تکنولوژی را جذب اکسیژن در ریه ها که “علل coronavirus.”

که ایده پرچم دروغین توسط بریتانیا بر اساس شخص ثالث واقعیت-جستجوگر نام کامل واقعیت است که با این نسخهها کار با Facebook. وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که 5G اثرات سیستم ایمنی بدن, و هیچ مدرکی که آن را به هر لینک رمان coronavirus.


در رسانه های اجتماعی برخی از شناور این ادعا که چین به دنبال کسب اجازه از این کشور به دادگاه عالی برای کشتن مردم با آلوده رمان coronavirus. چند واقعیت-اسباب بازی چکرز از جمله Snopes باید مشخص شود این گزارش ها به غلط و به سرچشمه گرفته از یک سایت با چندین “پرچم قرمز.”

یک حساب کاربری با بیش از 30 ، 000 پیروان به اشتراک گذاری این نظریه غلط.

پوینتر مشاهده شده است که برخی از حساب های رسانه های اجتماعی همچنان به فشار این ایده است که چین در حال برنامه ریزی برای کشتن افراد مبتلا به این بیماری است. در همین حال برخی از حسابهای شناور است که این ایده که سوزاندن از بدن انسان است که باعث بیش از حد دی اکسید گوگرد که آنها این مفهوم را میرسانند دیده می شود از تصاویر ماهواره ای. هیچ شواهدی وجود ندارد که هر یک از این درست است و تحقیقات هواشناس از ناسا گفت: انگلستان واقعیت-بررسی سازمان کامل واقعیت است که تصاویر این نظریه ها بر اساس نیست زنده داده های ماهواره ای.

“اگر چه داده های ماهواره ای استفاده شده است در ساخت و ساز از انتشار میزان ذخایر این تولید گازهای گلخانه ای برای حساب نمی روز به روز تغییرات در SO2 تولید گازهای گلخانه ای و به این ترتیب نمی توانید حساب کاربری برای تغییرات ناگهانی در فعالیت های انسانی” Arlindo M. da Silva گفت: واقعیت-چک کردن سازمان است.


یکی از برجسته نظریه این است که coronavirus گسترش از طریق مصرف انسان از خفاش ها. BuzzFeed گزارش داد که برجسته ویدئو در مورد رمان coronavirus در Hindi که جذب بیش از 13 میلیون تقویت این ادعا که خوردن خفاش ها باعث شیوع کروناویروس. این نظریه که ظهور در سراسر رسانه های اجتماعی در ارتباط است بی اساس حدس و گمان است که coronavirus آغاز شده بود در ووهان ویروس شناسی موسسه.

کسانی که ادعا کرده اند با کمک سوخت نژادپرستی علیه مردم چینی تبار و مردم به طور گسترده تر در سراسر جهان است.

YouTube

این درست است که شده است وجود دارد تحقیقات به پتانسیل پیوند بین خفاش و coronavirus اما این مهم باید بسیار محتاط در تفسیر یافته است. اول هیچ شواهدی وجود ندارد که خوردن خفاش ها باعث شیوع کروناویروس. و جاناتان اپستاین یک دامپزشک و متخصص اپیدمیولوژی EcoHealth داد و گفت: Vox در اوایل این ماه آن است که “هنوز شناخته شده نیست” آیا این بیماری آغاز شده و با خفاش ها در بازار حیوانات.

“روشن است وجود دارد برخی از آلودگی محیط زیست در بازار که شامل این ویروس. و این چیزی است که ما تا کنون می دانیم. بنابراین این احتمال وجود دارد که افراد آلوده شدند که در بازار” اپستاین گفت: Vox. “اما من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد برخی از سوال در مورد چه زودتر موارد ممکن است در معرض.”

و در اینجا چیزی است که CDC گزارش: “تجزیه و تحلیل ژنتیکی درخت از این ویروس نشان می دهد آن را در سرچشمه خفاش اما آیا این ویروس شروع به پریدن کرد به طور مستقیم از خفاش ها و یا وجود دارد که آیا یک واسطه حیوان میزبان است و در عین حال شناخته شده است.”


در اکتبر 2019 یک دانشگاه جانز هاپکینز مرکز تحقیقات زد یک “ورزش” است که با هدف به مدل جهانی پاسخ به پتانسیل بیماری همه گیر. بسیاری از مردم آنلاین بد تعبیر کرده اند مطالعه و به اشتباه مرتبط پیش بینی های آن را ممکن است شمار تلفات شیوع شبیه به آنچه ما در حال حاضر شاهد با رمان coronavirus. به عبارت دیگر دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کروناویروس اگر چه این سناریو مورد مطالعه ممکن است مشابه به نظر می رسد.

این محبوب خط از اطلاعات غلط در توییتر. وجود دارد چند توییت از جمله یکی که هنوز هم با بیش از 140,000 “دوست” این ادعا که دانشمندان پیش بینی کرده اند که ووهان coronavirus را بکشند 65 میلیون نفر است. این دقیق نیست.

“ما مدل داستانی coronavirus همه گیر اما ما به صراحت اعلام کرد که این یک پیش بینی” جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیت در بیانیه ای گفت. “ما در حال حاضر پیش بینی که nCoV-2019 شیوع را بکشند 65 میلیون نفر است.”


در حال حاضر روشن نیست که این گونه جدید از coronavirus نشات گرفته است. مقامات بر این باورند ممکن است مربوط به یک بازار غذاهای دریایی در ووهان اما دانشمندان هنوز دقیقا مطمئن نیستید که چگونه و یا جایی که در آن توسعه یافته است.

در رسانه های اجتماعی وجود دارد بسیاری دیگر به طور کامل اثبات نشده نظریه ها در مورد منشاء آن که حاکی از شیوع ویروس ممکن است مربوط به bioweapons پژوهش در ووهان موسسه ویروس شناسی یک موسسه تحقیقاتی است که خانه ووهان ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه. این Facebook پست که به اشتراک گذاشته شده بیش از 4000 بار می گوید که آن را “بر این باور است که ووهان موسسه ویروس شناسی است که در آن بیماری ممکن است نشات گرفته است.”

تصویر از “ببین اسرائیل” حساب که نشان میدهد که ووهان مرتبط coronavirus ممکن است منشأ در ایمنی زیستی آزمایشگاه در ووهان.

این ایده به نظر می رسد بر اساس, در بخش, در نظرات سابق اسرائیل افسر نظامی مشترک با واشنگتن تایمز جناح راست خروجی که در مقالات گذشته پیشنهاد کرده اند که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ممکن است مسلمان و گسترش تئوری های توطئه است. در ژانویه جیم بانک های جمهوری خواه کنگره از ایندیانا حتی توییتی لینک واشنگتن تایمز مقاله. صدای جیر جیر خود را به اشتراک گذاشته شده است بیش از 1000 بار. (Rep. بانک ها نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.) و این ماه سن. روحانی همچنین تقویت مشابه گمانه زنی.

به عنوان تکان دهنده به عنوان biowarfare آزمایشگاه تئوری ممکن است کارشناسان گفته اند واشنگتن پست که هیچ مدرکی برای حمایت از آن. و آزمایشگاه خود را در بیانیه ای گفت که اطلاعات غلط به حال “باعث آسیب شدید به ما محققان که اختصاص داده شده اند به کار در خط مقدم و به طور جدی قطع اضطراری تحقیقات ما در حال انجام در این بیماری همه گیر.”


رسانه های اجتماعی پست های در حال هل دادن فرض اثبات نشده که رمان coronavirus موجود در ووهان شد قاچاق از یک آزمایشگاه در کانادا به عنوان بخشی از چین مخفیانه تلاش برای bioweapon یک نظریه افشا و خنثی توسط Politifact. این یک تئوری است که به نظر می رسد تا حدودی مربوط به ووهان آزمایشگاه توطئه است. یک توییت توسط حزب جمهوری خواه رسمی جزایر Yue که دارای بیش از 100 ، 000 پیروان گفت: “#coronavirus است به سرقت رفته از کشور کانادا با جاسوسی & ارسال شده به ووهان به weaponized برای کشتن دشمنان خارجی.”

اگر چه یک پژوهشگر چینی مشغول به کار در کانادا در دست بررسی است و ممکن است برای سیاست نقض و پس از او دعوت شد به ووهان آزمایشگاه دو بار در سال به مدت دو سال با توجه به Politifact وجود دارد “هیچ مدرکی” برای حمایت از این ادعا که “او به سرقت برده coronavirus نمونه و آنها را به ووهان آزمایشگاه برای ایجاد سلاح های بیولوژیکی است.”


یکی دیگر از تئوری است که یک واکسن برای رمان coronavirus در حال حاضر وجود دارد و برخی از آنها حتی نشان می دهد که واکسن قبلا به ثبت رساند. در حالی که محققان در کشورهای مختلف در حال کار برای توسعه یک واکسن هیچ گونه واکسن هنوز توسعه داده شده است با توجه به FactCheck.org و Politifact. اما این متوقف نشده مردم از رفتن آنلاین و ادعا می کنند در غیر این صورت.

پست های اخیر در Facebook ادعا می کند که coronavirus بود “راه اندازی” را به فروش واکسن و شامل تصاویر این ادعا نشان می دهد حق ثبت اختراع برای یک واکسن جدید. در این مورد خاص به دلیل Facebook حقیقت چکرز تایید پست که حاوی اطلاعات نادرست یک تعداد انگشت شماری از “مقالات مرتبط” نشان می دهد تا در زیر پست با اشاره به کاربران تایید شده سایت های که کم ارزش کردن واکسن تئوری توطئه. اگر شما سعی می کنید برای به اشتراک گذاشتن پست Facebook مسائل یک هشدار بیان کرد که این واقعیت مستقل-چکرز باید گفت این شامل اطلاعات نادرست است.

اما حتی اگر Facebook قرار داده است هشدار در برخی از واکسن مضر مربوط به ووهان coronavirus محتوا نیست پرچم به غلط بر روی هر پلت فرم. در توییتر برای مثال یک صدای جیر جیر آن را به دست آورد و نزدیک به 2000 “دوست” نشان می دهد که یک واکسن برای coronavirus متعلق به Pirbright موسسه زبان انگلیسی بیماری عفونی موسسه تحقیقات که بر حیوانات مزرعه.

این ادعا نادرست است. این Pirbright موسسه با صدور بیانیه ای مشترک توسط FactCheck.org روشن است که آن محققان کار نمی کنند با انسان coronaviruses است و یک ثبت اختراع است که آنها را نگه دارید که ربطی به زمان coronavirus مربوط به ووهان.

برخی نیز اقدام به سود حاصل از پخش اطلاعات نادرست که وجود دارد درمان (وجود هنوز هیچ) و کمیسیون تجارت فدرال عمومی هشدار داد در اوایل این ماه که “scammers استفاده از ترس” در مورد بیماری و “راه اندازی وب سایت به فروش ساختگی محصولات و با استفاده از ایمیل های جعلی, متون و رسانه های اجتماعی پست به عنوان یک نیرنگ برای پول خود را و دریافت اطلاعات شخصی شما.


به عنوان از آوریل 4 وجود دارد تقریبا 95,000 موارد coronavirus اما در پایان ماه ژانویه وقتی که تعداد کمتر از 10 ، 000 مردم بسیار inflating تعداد افراد آلوده فراتر از آنچه هر منبع رسمی گزارش کرده است.

این یادآوری مهم است که زمانی که تلاش برای کشف کردن مقیاس ویروس, گسترش, آن را به ارزش به دنبال معتبر, منابع رسمی مانند سازمان بهداشت جهانی است. مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز نیز حفظ یک نقشه مفید و ثبت تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان است.

این درست است که در تاریخ 26 ژانویه یکی از عمومی و متخصص بهداشت گفت, نگهبان, با این حال “تقریبا به طور قطع بسیاری از دهها هزار نفر از مردم آلوده هستند.” او افزود: “من حدس می زنم در حال حاضر شاید 100,000 موارد در حال حاضر.” اما که بزرگ ترسناک شماره می تواند گمراه کننده بود چون این یک حدس است و این تعداد تا به حال تایید نشده.

یک ویدئو در یوتیوب است که ادعا می کند برای به تصویر کشیدن یک پرستار در ووهان چین که رونویسی عنوان کرد و گفت که 90,000 در حال حاضر با آلوده جدید کروناویروس.

با این وجود, بسیاری از پست های محبوب در سیستم عامل های اجتماعی گسترش آمار است که در خدمت به ترساندن مردم با اعداد است که مطابقت نداشته رسمی شمارش. برخی از این نوشته ها استناد پزشکی کارگران در ووهان بدون شواهد. برای مثال یک ویدیو یوتیوب ارسال شده در ژانویه 25 را نشان می دهد کسی که به عنوان یک پرستار که می گوید وجود دارد به عنوان بسیاری از 90000 نفر مبتلا به این بیماری در چین به تنهایی.

به طور مشابه, در اواخر ماه ژانویه در توییتر یک حساب مبدل به عنوان یک خروجی اخبار به اشتراک گذاشته یک کلیپ صوتی که ادعا کرد که زمان 100000 نفر آلوده شده اند.

شایان ذکر است که وجود دارد مشروع شک و تردید در مورد اینکه آیا دولت چین است که با دقت گزارش میزان ویروس’ تاثیر است. حداقل هشت نفر دستگیر شده اند توسط دولت چین برای گسترش مضر با توجه به گزارش از پوینتر موسسه در ماه ژانویه است. محبوب رسانه های اجتماعی چینی برنامه WeChat برخی گفته اند که خط مقدم گزارش های پزشکی کارگران هستند که به پایین گرفته شده است.

هنوز تعداد دقیق افراد آلوده به ویروس coronavirus ناشناخته باقی مانده است.


در Infinite برخی از نوجوانان که وانمود می توان با این ویروس آلوده. یک دانشجو در ونکوور ارسال شده محبوب تصویری ادعا دروغ دوست خود را به حال اول کانادا مورد تایید شده از coronavirus. این ویدئو نشان داد که یک نوجوان استفراغ در مدرسه سطل زباله و با پوشیدن ماسک در اطراف محوطه دانشگاه. در مصاحبه با Daily Beast, یک سخنگوی بریتیش کلمبیا وزارت بهداشت تایید کرد که این ویدئو جعلی است. در آن زمان تنها مورد تایید شده از coronavirus در بریتیش کلمبیا در زمان او نوشته شده بود و یک مرد در 40s خود را.

یک تصویر از یکی از Infinite coronavirus فیلم ها که پایین گرفته شده است.

Infinite به نظر می رسد که حذف شده اصلی ویدئو ویروسی که تا به حال بیش از 4.1 میلیون views اما مشابه تصویری, ارسال شده توسط همان کاربر نشان داد یک نوجوان ادعا همکلاسی بود قرارداد این ویروس باقی مانده است تا به عنوان فوریه 20. صبح که این شرکت گفت: از آن منتشر شد از ویژگی های هدایت کاربران به منابع قابل اعتماد از اطلاعات مانند که هنگام جستجوی coronavirus-مطالب مرتبط در این برنامه است.


شایان ذکر است که دولت چین رسانه ها نیز پخش اطلاعات غلط است. به عنوان BuzzFeed اول با اشاره به دو دولت رسانه — جهانی بار و روزانه مردم — گردش یک تصویر از یک ساختمان تازه ساخته شده و ادعا کرد یک بیمارستان در ووهان که ساخته شد فقط 16 ساعت است. در واقع ساختمان در تصویر یک آپارتمان ساختمان بیش از 600 مایل دور.

این فقط یک مثال از اینکه چگونه دولت چین و دولت مورد حمایت سازمان ها با استفاده از اطلاعات نادرست یا گمراه کننده برای به تصویر کشیدن این شیوع به عنوان تحت کنترل است.


هر رسانه های اجتماعی شرکت Recode رسیده گفت: آنها در حال کار برای کاهش تاثیر اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس در برخی از راه رسیده اینجا.

علاوه بر در نظر گرفتن تئوری های توطئه و ارائه شده که تبلیغات رایگان Facebook گفت: همچنین کار بر روی “مسدود کردن افراد از در حال اجرا تبلیغات است که سعی در بهره برداری از این وضعیت است.” زوکربرگ گفت: به عنوان مثال که شامل یک شرکت ترویج یک محصول است که برای درمان یک بیماری است. او همچنین گفت: “محققان در حال حاضر با استفاده از جمع و ناشناخته خواهد ماند Facebook اطلاعات از جمله اطلاعات تحرک و تراکم جمعیت نقشه — برای درک بهتر این ویروس در حال گسترش است.

در بیانیه ای در توییتر به نظر می رسد به اکو برخی از آخرین گام های گرفته شده توسط Facebook. این شرکت گفت: “توقف هر گونه تلاش توسط تبلیغ کنندگان به فرصت طلبانه با استفاده از Covid-19 شیوع به هدف قرار دادن تبلیغات نامناسب” که در آن مشغول به کار بود با واقعیت چکرز برای ترویج دقیق مطالب در سایت و همچنین تهیه اطلاعات به محققان.

توییتر نیز گفت: آن را “دیدن قابل توجهی هماهنگ پلت فرم دستکاری تلاش های اطراف این مسائل است.” این به این معنا نیست که وجود ندارد اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس در توییتر به عنوان مضر ما قبلا ذکر شد ثابت کند. توییتر پاسخ به سادگی نشان می دهد که این شرکت یافت نشد هیچ مدرکی دال بر عمدی دروغ مبارزات توسط کسی که مانند یک دولت بازیگر و یا گروه های سیاسی.

در روزهای اولیه از شیوع Facebook رویکرد بود برای قرار دادن واقعیت-چک کردن هشدار بر نادرست مطالب مربوط به تئوری های توطئه است. اما در پایان ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که آن را به اقدام اضافی:

ما نیز شروع به حذف مطالب با ادعاهای دروغین و یا تئوری های توطئه شده اند که پرچم پیشرو بهداشت جهانی سازمان های محلی و مقامات بهداشتی است که می تواند باعث آسیب به افرادی که آنها را باور. ما در حال انجام این کار به عنوان یک فرمت از ما سیاست های موجود برای حذف محتوا است که می تواند باعث آسیب فیزیکی. ما در حال تمرکز بر ادعا می کند که طراحی شده برای تضعیف درمان و یا در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. این شامل دعاوی مربوط به درمان نادرست و یا روش پیشگیری مانند نوشیدن آب ژاول درمان coronavirus — و یا ادعا می کند که ایجاد سردرگمی در مورد سلامت منابع که در دسترس هستند. ما را نیز مسدود و یا محدود کردن هشتگهای مورد استفاده قرار گیرد به گسترش اطلاعات غلط در Instagram و در حال انجام فعال نوردد برای پیدا کردن و حذف بسیاری از این مطالب به عنوان ما می توانیم.

توییتر نیز قرار داده شده یک برچسب هشدار دهنده لینک دادن به سی دی در هنگام جستجو کاربران بر “کوروناویروس.”

توییتر را نشان می دهد بنر در پیوند به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هنگامی که شما جستجو برای “کوروناویروس” بر روی پلت فرم.

در ضمن شروع در اواخر ژانویه Infinite شروع به صدور یک اطلاع رسانی برای کاربران زمانی که آنها جستجو برای “کوروناویروس” هشتگ در برنامه. این هشدار را تشویق می کند تا به کاربران برای نگاه به “منابع قابل اعتماد” بود که برای اطلاعات دقیق و به گزارش محتوا که ممکن است نقض آن جامعه میباشد. Infinite گفت Recode در بیانیه ای که دستورالعمل آن “اجازه نمی دهد که اطلاعات غلط است که می تواند باعث آسیب به جامعه ما و یا بزرگتر عمومی” و اضافه کرد که “[w]آنکه ما را تشویق کاربران ما به احترام گفتگو در مورد موضوعاتی که توجه به آنها ما را از تلاش عمدی برای بدجلوه دادن منابع معتبر اخبار.”

یوتیوب به نسخه خود را از یک مشاوره. ابتدا در اواخر ماه ژانویه به پلت فرم های ویدئویی شروع به نشان دادن پیش نمایش کوتاه از متن-بر اساس اخبار و مقالات درباره کروناویروس در نتایج جستجو. اگر شما جستجو “کوروناویروس” در یوتیوب, برای مثال شما مربوط به چه کسی, صفحه فرود, در مورد رمان coronavirus. یوتیوب گفته Recode که اطلاعات نادرست به طور کلی را نقض نمی کند پلت فرم قوانین مگر اینکه آن شامل سخنرانی نفرت و آزار و کلاهبرداری و یا تحریک به خشونت. این شرکت همچنین اعلام کرد که با هدف کاهش این توصیه ها را از آنچه در آن بداند “مرزی محتوا” و یا فیلم ها که می تواند گمراه کردن کاربران در راه های مضر از جمله اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس.

با وجود این تلاش ها آن را به ظاهر غیر ممکن است برای این سیستم عامل به پایین هر غلط coronavirus پست به عنوان به زودی به عنوان یکی میآید. همانطور که با هر نوع از اطلاعات غلط آن را یک بازی بی پایان ضربت سخت زدن یک مول. اما ادامه داد: شيوع نادرست اطلاعات در مورد شیوع یک ماه به وجود آن نشان می دهد که ضروری است برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط به خصوص با پیامدهای جدی سلامتی درگیر است.


به روز رسانی مارس 4: این پست به روز شده در سراسر با نمونه های بیشتری از مضر و همچنین به عنوان اطلاعات جدید در شیوع و فناوری شرکت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>